Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.05.2017., 13:07   #5561
Quote:
RedSonia kaže: Pogledaj post
lijepo opisano...ljude obično zbliže te crtice ali ih more razdvoji kada počnu bure i oluje ili čak obrnuto, ako su se zbližili u buri i oluji tada ih smirivanje također može razdvojiti...
Ovo me podsjetilo na onu pjesmu... zivot je more, pucina crna.... lome me vali, nose me struje...
jamesbond is offline  
Old 06.05.2017., 13:10   #5562
Uh e sad, ono sto nam źivot omogucuje, to je da u nekim slucajevima imamo izbor, a u nekima bas i nemamo.

Logicno je da ce ljudi koji nisu uspjeli naci bolje nacine i bolje ljude uz sebe, logicno je da ce takvi ljudi biti skepticniji i da kukati, ali evo kompletno funkcioniranje svijeta je vec na neki nacin prilicno komplicirano.Naravno da se covjek losije osjeca kada ulozi veci trud i bivs izigran, naravno da treba vremena da se covjek oporavi.

I na poslovnom i na privatnom planu neke stvari pocnu funkcionirati tek kad covjek bude svjestan vaznosti svojih zelja. Bez podrske barem jednog prijatelja to bi bilo osjetno teze.
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Old 06.05.2017., 13:24   #5563
@piktraka
Kontradiktorna si.
Ima tu puno, puno, puno vise nego "ljudi me iskoristavaju zbog mojih.".

Oprosti, ali imam osjecaj da citam curicu od 15-tak godina.

__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Old 06.05.2017., 13:31   #5564
Quote:
The Maystor kaže: Pogledaj post

I na poslovnom i na privatnom planu neke stvari pocnu funkcionirati tek kad covjek bude svjestan vaznosti svojih zelja.
Slazem se sa boldanim.

Ja sam inace osobno iscrpio temu o kuknjavi, i nemam vise sta rec.
jamesbond is offline  
Old 06.05.2017., 13:38   #5565
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Slazem se sa boldanim.

Ja sam inace osobno iscrpio temu o kuknjavi, i nemam vise sta rec.
Ima jos snage za debatu u tebi, vjeruj mi da ima.
Brige su tu da nam źivot bude dinamićniji. Kao klinac sam oboźavao praonicu..ovaj parlaonicu, subota ujutro nakon dosadnog śkolskog tjedna mi je baś dobro legla . Ova rasprava me posmdsjetila na ta dobra televizijska vremena ..naravno da sam gledo i turbo limach show.
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Old 06.05.2017., 14:54   #5566
Jučer se desilo nešto neugodno.Ima par mlađih kolega i koleginica na poslu koju su tu tek neko vrijeme.Oni su pripravnici i znaju se od prije.Planski su se pratili rođendani da bi se iznenadila osoba kojoj je rođendan.To se radi u cilju izgrađivanja prijateljskih odnosa.Skupe se pare da se počasti osoba,u kancelariji se počasti tortom i negdje izvede dotičnu.Isto se poštovalo i u njihovom slučaju.Jučer je starijoj radnici bio rođendan ali oni su se ušutili(isto je bilo i za moj rođendan).Par dana prije im se diskretno napominjalo ali ništa,ni čestitke na papiru.
Clandestine is offline  
Old 06.05.2017., 15:04   #5567
To s klanovima je nesto preodvratno.
Na poslu, kao i u privatnom zivotu, dosta toga slici na politicku scenu.
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Old 06.05.2017., 16:58   #5568
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Slazem se sa boldanim.

Ja sam inace osobno iscrpio temu o kuknjavi, i nemam vise sta rec.
A gle moguće da nije samo zato...ako si sve pročitao svaka čast moguće da je on to napravio isto jer je trebao učesnika nekoga tko će biti u sranju sa njime...ali je definitivno da nisam imala love taj lik bi me ostavio na miru jer nebi od mene imao koristi. Ovako je imao auto ( moji su dali auto ja nisam imala vozacku ali prijatelj je brat njegov jel) i imala sam lovu i baš nekako me u počeli častio a onda kao posto mi on nabavi ja mu moram dati više od pola jer ja sam početnik šta će meni toliko. A ja sam kupila za svoju lovu... i da je bio stariji i pametniji ok je nužno ali... zašto bi itko ikome ikada iso uništiti život posto je znao što je to ( sjećam se kada sam ga prvi puta nakon jedno mj dana nazvala da mi nije dobro ujutro da mo je zima da sam bolesna nisam kuzila što mi se događa... reko je ajde izađi van vjeruj mi evo za pola sata će ti biti bolje znaš da ću ja sve sredit kao i uvijek...hm hm...danas kada gledam na to kužim što je to bilo..tada curica od 14 nije kuzila naravno nego je vjerovala)

Ok a reci mi evo zadnji primjer gdje sam služila neko iskorištavanje opet. Dogovorimo se sa frendom da idemo do jezera. Tamo je sljuncana cesta nekih 100 metara...on kaže može i on je tamo kao već mi ćemo doći...ok za 10 min zove i kaže e ajde dođite vi sa autom ( on ima auto) po mene pa idemo tamo jer ja sam sada svoj oprao pa da ga ne upraljam na sljunku. Ajde evo please reci mi tvoje viđenje toga? Nije to ona ima šta zašto da ja trošim benzin jer meni takav izvor nikada nebi pao napamet. I takvih i sličnih primjera imam i previše tokom života. Ja sam prije isto bila rasipna i davala sam šakom i kapom.... krivim ljudima i sada sam starija i pametnija. Ali ako nije to samo moji imaju...sto je onda?

Da moguće da imaš taj osjećaj da piše curica a ne žena od 34....hoces da ti objasnim kada si već iz svega napisanog i pitanog samo to vidio... žao mi je zato baš baš... ali pošto sam zaustavila nesvjesno svoj hormonalani i ostali rast sa 14 godina...naravno da sam kada sam se osvjestila sa 27 nisam imala 27 osim u vremenu i godinama koje su prošle. Sada imam 34 dakle bolje bi bilo reći da imam 7 godina.
I ja to priznam bez beda. Nemam problema sa time..priznala sam si da sam pogriješila da sam se sjeb i da nema smisla plakati nas time neto idemo dalje.
Pa eto baš ti hvala što si spomenuo očito

Nego zar zaista za nekoga tko je prošlo što sam ja... i želi živjeti i shvatila sam sve samo od shvaćanja do prakse ima put... i želim biti ok i sve...zasto me ljudi odbacuju čim cuju moju priču a ako želim da shvate moje neke dijetinjadte reakcije pa moram objasnit. Ne odmah svima....ofc ne nosim tablu na kojoj to piše...mada čini mi se da bi većina ljudi to voljela da ljudi koji su prošli što ja da nose tablu neku di to piše pa da se mogu lako maknuti od tih sa takvim na prsima. Možda lakše da nose kroz koji i nose.
Žalosno je sda društvo totalno odbacuje ljude koji su eto premlad bili zavedeni i odvedeni...i eto jednostavno se to tako u ovome životu moralo dogodit. Pa ako ja to shvaćam kojoj se dogodilo...kako ostali nemogu shvatit. Jako jako cijenim ljude koji shvate da to mene kao mene ne definira. Žao mi je kada vidim da me se odbacuje jer sam drugačija i jer sam imala drugačiji težak život. Baš baš mi je to zao.
Čini se da je uopće glupo za osobu popit mene u pitati kako i gdje da nađem prijateljicu sa kojom se mogu nasmijati i biti pozitivna. Nisam negativna u osnovi....u negativu me ubaci2 žalost obično kada vidim kakvi su ljudi oko mene. I valjda se takvi životu mogu namirisati...pa su se i te cure sa plesova micale od mene. Svaka čast onda to i jednoj što je bila mi prijateljica. A nije prošla što i ja. Zaista je ta cura onda jako visoko bila i šteta što je došla u napast iskorištavati me i pokazati da me ima samo za pričati negativu. Šteta što je negativna u osnovi. Meni to ne treba ja trebam pozitivu i želim pozitivu. I samo na to pristajem.

Evo hvala ti što si nesta barem odg pa da znam da eto... ok...
piktraka is offline  
Old 06.05.2017., 17:14   #5569
Zapravo sam došla do zida mi se čini...tako se osjećam. Dečka ću ubit ako cu dalje pričati o tome...a ja u meni je ne bura nego tornado. Osjecam da sada mogu sve.. imam sve i alate i ljude osim prijatelja. Nemam sa kime drugome pričati a toliko toga da priznajem neznam...jer sam bila 13 godina odsutan iz svijeta.... i znam da sam pogriješila ali šta di je taj timemachine da uđem u njega i ispravnim sve. Recite mi gdje se nalazi proputovao ću planine za to bez beda. Znam da ga nema i zato se i borim i pitam. A što sam imala od toga da vam ne objasnim posto je ovo onak forum...anonimni smo tu jel...mozemo reci sve jel?
Neznam više kuda i kako. Jako jako mi je teško a osjecam da me nitko ne razumije. Pa evo ni ljudi sa kojima prvi puta u zivotu pričam. Koliko godina imaš ako smijem znati? Mladi ljudi obično ne kuze....mojih godina neće imati posla namirisu valjda što sam bila iako tako je izgledam nema ni trunke toga u meni više ništa nula zato. Samo stariji ljudi kada cuju priču kažu ti si nevjerojatna osoba. I to mi da snage baš baš puno..svjesna sam ja svega što sam napravila i koliko sam se borila i sve promjene...nema ih smisla uopće pisati tu jer nemogu u takve detalje ulaziti...ni ne zanimaju vas vjerujem.

Nadam se da će sve biti ok samom. Sada kada sam napokon sredila život nema smisla ne uživati. Predugo se vrtim po 9 krugova pakla zaslužila sam raj... ja vjerujem da je i raj i pakao ovdje samo ga radimo. Ja sam u limbu trenutno mi se čini....i samo da nađem put van.
I drugi bi mi jako dobro došli...sa čujem kako se ljudi uopće bore kako to ide... kako izgleda život uopće normalan. Zato sam i napisala ovdje nešto jer nemogu po cesti ljude vuci za rukav da se druže samnom...to bi bilo glupo i nemogu to to se ne radi.
piktraka is offline  
Old 06.05.2017., 20:40   #5570
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Ovo me podsjetilo na onu pjesmu... zivot je more, pucina crna.... lome me vali, nose me struje...
...a ja bih samo nadodala.. Mirno more nikada nije stvorilo dobrog mornara.
Slično je i sa prijateljstvima, ona dobra su ne samo čvrsta nego prijatelji "rastu" jedan uz drugoga, u istom pravcu
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Old 06.05.2017., 21:10   #5571
@piktraka

Zanimljiv psiholoski profil zasigurno... Ja kao laik bi ti bez beda dao jedno dvi do tri dusevne dijagnoze samo po citanju ovog tvog dosta nepovezanog teksta. Najvise mi je zao tvojih roditelja i tih zlih pojedinaca koji iskoristavaju takve licnosti poput tebe.

Tebi iskreno zelim da pronadjes prijatelje i ipak potrazis strucnu pomoc jer svakako postoje skolovani psiholozi, pa i psihijatri koji bi ti pomogli i bez medikamenata, sa psihoterapijom u kombinaciji sa savjetovanjem. Previse ekstremno odskaces od generalne forumske populacije s omanjim problemima iz podrucja socijalne inteligencije da bi ti regularni puk davao ikakve suvisle savjete. Sretno!
deboto po bota is offline  
Old 07.05.2017., 07:16   #5572
Kao ljudi imamo vrline i mane, cesto zaboravljamo da je zivot jedinstvena prilika i da zivot pruza odredjene stvari koje se ponekad uoce tek onda kada uocimo da se nase zelje ne podudaraju s nasim izborima.

Svijet bi bio mnogo ljepsi kada bi se covjek posvetio covjeku u vecem povjerenju i vecem zajednistvu. Svako novo budjenje bi tada donosilo veci smisao u svemu onome sto nas okruzuje, u darovima prirode koji su poziv na ostvarivanje lijepih zelja i lijepih snova.

Svaki prirodni dar je na ovome svijetu s razlogom prisutan, i velika bi steta bila zatvoriti srce za dobre ljude, steta bi bilo toplinu ljudske duse preskociti kada je toplina upisana u prirodi i u skladu s prirodom je pokretac pravog zivota.

Suvremeno doba donosi mnoge izazove, a dobrota i iskrenost ce se ipak ponekad negdje i prepoznati.
Povezanost medju ljudima je znatno bolja od podjela, i znatno vise moze utjecati na lokalnij, a postepeni i globalnoj razini. Nije bitna boja koze, vec je bitna boja duse, a dusa je ono sto se moze istinski razvijati u smjerovima koji cine zivot daleko ljepsim i daleko kvalitetnijim i produktivnijim.

Neke stvari se predugo cekaju, ali ipak ih je moguce ostvariti . Kada se ostvare, tada se i dobije veca zivotna volja. Ponekad i jedan osmijeh pun radosti dragih nam ljudi je dovoljan da se uljepsa dan, i da se otvore nove i bolje prilike.

Vrijednosti su to u kojima je svaki nas korak poticaj za dobrodoslicu svakome onome koji znaju prepoznavati iskrenost srca.
Toplina najdrazih nan ljudi, najdrazih nam prijatelja je toplina koja putuje u svakome trenutku, to je taj sjaj koji u ovome svijetu pruza miris srece, tim sjajem i dolazi do osjecaja uzitka svakog novog budjenja, to je osjecaj zajednicke pobjede, radost je osjetiti mir u srcu i zajednistvo u velikim zivotnim darovima.
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Old 10.05.2017., 11:51   #5573
Quote:
deboto po bota kaže: Pogledaj post
@piktraka

Zanimljiv psiholoski profil zasigurno... Ja kao laik bi ti bez beda dao jedno dvi do tri dusevne dijagnoze samo po citanju ovog tvog dosta nepovezanog teksta. Najvise mi je zao tvojih roditelja i tih zlih pojedinaca koji iskoristavaju takve licnosti poput tebe.

Tebi iskreno zelim da pronadjes prijatelje i ipak potrazis strucnu pomoc jer svakako postoje skolovani psiholozi, pa i psihijatri koji bi ti pomogli i bez medikamenata, sa psihoterapijom u kombinaciji sa savjetovanjem. Previse ekstremno odskaces od generalne forumske populacije s omanjim problemima iz podrucja socijalne inteligencije da bi ti regularni puk davao ikakve suvisle savjete. Sretno!
Moram reci da mi je super kada ljudi drugima daju dijegnoze i umisljaju si uopce da imaju to pravo. Mislis da neznam da imam dijagnoze.. da sam mogla takav zivot proci bez da se stvore dijegnoze... bas si pametan...sa kavom u ruci.

Nikome nije zao mojih roditelja kao meni...nemas poima osim ono sto sam napisala o sebi... nemas poima sto ja radim za njih i sto ja svaki dan osjecam koju krivnju. Hvala ti sto si mi to jos jednom natovario na leda...bas si pun pomoci

Napisala sam da imam strucnu pomoc i da me ta zena izvukla i hvala joj do neba i natrag.

Znas ja nisam sve ono napisala da bi mi itko ovdje prepisao ljekove ili savjetovao ( zar se to moze uopce online..tko mislo da moze nema poima o nicemu i sudi ljudima previse a ne kuzi da su ti isti ljudi sami o sebi sve vec napisali da nisu nebi ni ti kuzio sa kime pricas i mogo postavljati par dusevnih dijagnoza ( vidim da si jedan od onih opsjednutih dijrgnozama.. koji cak mozda kada nekoga upoznaju se time mozda i hvale..ili im idu odmah reci svoje " dijagnoze" i njihove "dijegnoze" bile one stvarne ili ne u njihovim glavama su toliko strvarne da su ih poceli zivjeti i ozivjeli nakon sto im je neki tamo psiholog ili tko vec naucio novu rijec...pa ju upozrebaljavju svuda i uvije..tipa ja imam tu i tu dijagnozu....a da se borimo protiv njih da nemamo dijegnoze i da ih maknemo i preokrenmo u svoju korist...ma neeee pa ljepse je imati izgovor za sve. Ja nisam takva...krivo si me skuzio ili me uopce nisi skuzio i samo si me osudio na temelju onoga kako me drustvo koje nezna skoro pa nista o tome...naziva. zalosno vrlo.

Znas lako je biti general nakon bitke... mogla bi i ja sama sebi sada svasta radit i mucit samu sebe jaooo zasto sam ovo ili ono..ne moj stav je da idem to mjenjati max koliko mogu. Ti se prepustas svojim dijagnozama...ja ne. I ne osuduj nekoga zato sto se bori za sebe. To je inace pozitivno...

Napisala sam sve ono ne zato da mi dajte savijete sta da radim po pitanju svega sto se dogodilo u mome zivotu...nego da imati bolji sliku jer sam vidjela da se vecinom svima kaze da idu na drutvena dogadanja pa da ce naci prijatelje... pa sam napisala i opisala da sam to probala i ne nije islo. Prije par godina mozda bi sada islo. To tek trebam vidjeti.
Zasto sam ovdje to napisala...pa jer ovdje ima puno ljudi svakvih profila...pa mozda mi netko ima za dati neki relani primjenjib savijet cisto oko same teme topica.
Ti si zabrijao malo dublje i mojim vrlo otvorenim nastupom si dao dopustenje da me osudis. To je jako zalosno i ruzno od tebe i onog drugog koji kaze da sam kobtradikrorna u prici svoga zivota... tako se dogodilo i samo sam bila iskrena.
I to je velika mana moja sto sam iskrena osoba pa eto sama ljudima dam materijala da me osude. Jako me to smeta kod ljudi i smatram da bi se takvi ljudi trebali malo skulirati.
Ako nemas i smatras da sam sto si vec napisao o populaciji foruma ( hvala sto si mi jos jednom pokazao gdje mi je mjesto. Hvala Bogu da ja takve zlonamerene ljude preskocim i je dodirne me to toliko duboko da padnem u depre...inace ako mislis da si mali Bog pa kada jednom netko malo slabiji od mene dode ovdje napise nesta poput moje price i dobije ovakve i slicne odgovore i zakljuci da ga cak ni forum ne prihvaca... i nesta si napravi..bas me zanima kako bi tada reagirao i bi li pomislio uopce da si mogo drugo nesta napisati i dati toj osobi samo malo vjetra u leda...naime ja sam mislila ocito pogresno da se to ovdje dogada...da cemo moci pricati malo... a za to pa trebate znati odprilike sto me muci...moje nije odprilike nego je vrlo definirano pa sam se odlucila otvorit ljudima ovdje. I evo bas ljepo sam dobila natrag.

Naime smatram da je moj zivot sada previse vrijedan svaka sekunda da je gubim na objasnjavanje sebe. Pa cak i na forumu. Nema sanse.
Ovo je zadnje o proslosti sto cu napisati... ako imate nesta drugo samnom pricati..da nemora biti ovako dugo gdje tebam opet objasnit neki aspekat mene... slobodno. Ako imate potrebu mi reci kako vam je to sve uzasno....zadrzite za sebe jer pokusajte samo pokusajete shvatit koliko sam ja svjesna koliko je to uzasno ako sve to mogu vrlo relano sagledati. I imajte na umu da je meni ipak najteze jer se radi o meni...i nema potrebe onda nglasavati koliko je to sve zapravo uzasno.

Pozz
piktraka is offline  
Old 10.05.2017., 12:20   #5574
The Majstor jako ljepo receno pozitivno vrlo i to je pravo osvjezenje
piktraka is offline  
Old 10.05.2017., 13:50   #5575
Quote:
piktraka kaže: Pogledaj post
The Majstor jako ljepo receno pozitivno vrlo i to je pravo osvjezenje
Eh da ma realno i na lokalnoj i na globalnoj razini previse se naglasavaju greske i ponekad bude prekasno to da se covjek osvijesti vaznosti vlastitog postojanja.

Ono sto se da dogodi je povremena prevelika okupacija analizama, previse kolotecine i robotskog stila zivota.
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Old 13.05.2017., 14:51   #5576
Quote:
piktraka kaže: Pogledaj post
Pozz svima ja sam Nat. Ovo je drugi nick nemogu novi otvorit budem tražila promjenu.
Nego dosta čitam forum... I evo naletila sam na ovu temu. Uh znam i previše o tome. Malo je teško sada ovdje opisati cijeli moj život i moju priču....budem jednom čisto da možda drugima pomogne.
Jako sam imala težak život. Ali ovdje je riječ o prijateljima pa evo voljela bih bas čuti vaša mišljenja. Na brzinu cu proći crtice svoga života.

Kao mala sam imala adhd i mučila drugu dijecu nitko se nije htio druzit samnom...odrasla sam sama roditelji su puno radili... a ja sa ženama koje su kuhale i čuvale me. Prošla sam pola svijeta kao mala i to je jedino čega se ljepoga sjećam iz djetinjstva. Jedva sam čekala svaku novu godinu da idemo negdje ja i moji roditelju

Tako je došla osnovna..... u osnovnoj sam mucala užas jedan i djeca okrutna kakva jesu prema drugima su me ubijala u pojam. Zato nisam na fax išla jer samo sam živjela za to kada ću završit školu i neprestano moljenje i naprezanje u zadnjoj klupi Bože molim te da me ne prozove.

Eh prođe osnovna jedva nekako..kada sam završila pobjegla sam sa svjedodbm doslovno pobjegla i par tjedana nisam iz kuće izlazila da me ne vide na cesti jer su i tada vikali tamnom mucavica a-a-a-a-a ( oponasjuci me)
Namoram reci da iz osnovne nemam frenfova dapače nisam išla ni na kada su se našli svi skupa prije par godina jer ja te ljude ne želim vidjeti. Uništeno mi je djetinjstvo radi njih i nema šanse netrebam ih za ništa. I uvijek bi se pored njih osjećala manje vrijednom.

Dolazi srednja...ja nemam prijatelja i jedan susjed 5 godina stariji pristaje na to da mene vodi van sa sobom...tu kreće svasta.... njegov brat mi nudi riješenje za sve moje probleme ( bas sam ih malo imala ) sve je smišljeno bilo ofc...on je pak 7 godina stariji i tvrdi da me voli..omg ja sam curica od 14 i po godina a tip od 21 mene voli.... wow to je za mene tada bilo wow. Nudi mi svasta... praskasto...i u tome paklu ostajem idućih 13 godina ( ponekad bi sebe mogla istuci radi toga) ok necu puno o tome....nije ni vrijeme ni mjesto sve sam ja to prebolila nekako...neznam a i znam kako...ako kome treba pomoć tu sam..mogu ispričati moju cijelu priču pa da pomognem nekome jer sigurno nisam jedina ali opet to potiče pitanje a zašto baš ja i meni...i šta da radim

Ok u srednjoj sam imala jednu frendicu koja mi je postala frendica tek u 4tom razredu....i idem van sa njom..pa sve skupa jedno 20ak puta ( omg ja znam broj puta koliko sam bila vani u klubu plesala...to je meni van ići...cuge i to je drugo) ali ja sam još sa ovim dečkom i imam drugi tajni svoj svijet koji ne samo da jedva čekam da se vratim nego imam i tu potrebu ( kriza itd)
I tako balansiram neko vrijeme dok ne upoznajem jednog dečka njenog frenda ( zapamtite ga bitan je ) i ostavljam nekako ovoga kretena koji me uvuko u to sve jer moji imaju love i ja sam imala svaki dan lovu na stolu praktički koliko želim...vidio je priliku samo takvu a imala sam problema sama sa sobom i bila sam lovina samo takva...ali kako je mogo djevojci uništiti život to neznam jer on je već bio na tome...znao je što je to užas nemam riječi ( i zamislite danas još mi se usudi poslati poruku da budem prijatelj njegov da sam ja duhovna da njemu to treba...ma mrs dubre) I da nastavim krećem hodati sa tim drugim dečkom. On me upoznaje sa svojim društvom ali ja to odbijam jer nisam uopće navikla biti sa više ljudi od onak 3 i ne osjecam se dobro..i ne prihvaćam prijatelje nego ajmo mi sami svuda ( glupaca užas...nisam ništa što je većina ljudi doživjela ja nisam izlaske.. glupiranja...price koje se sada pričaju.. e da imam 34 godine.. samo da znate .ništa je to nemam nemam takvih priča...e kad smo ja i onaj pa bla bla...ja to nemam nisam proživjela. Možete to vjerovati? )
I ok na kraju nakon godinu dana taj dečko dolazi mojima i kaže im da mi prestanu davati novce svaki dan jer ja to trošim na to i to....kaze istinu. Prvi i jedini i danas mu hvala na tome evo mu pusa za to jer upravo leži pored mene tada sam imala oko 22 godine.
I tu kreće omg. Poduzimanje svega... I to traje i traje...on prekida samnom jer sam ga prevarila i Odlazi radit van. Ja se borim sa sobom. Sve prijatelje ako se tako mogu nazvati uopće moram maknuti od sebe....

I ok sad 5 godina nakon...ja sam ok... doma sam... imam drugog dečka ovaj je vani i radi i ne želi me čuti ni ništa... prolazi vrijeme ja imam samo roditelje dečka i jednu ženu sa kojom radim duhovnu psihologiju recimo. Cijeli život idem psihologija pijem normabaele od 13ste...ludi doktori su mi to dali sa 13
nemam prijatelja jer sam morala sve maknuti od sebe da me ne vuku nazad.

I.odjednom krećem na ples...ta žena me nagovori neznam ni ja šta mi napravi...tada sam već bila toliko izmorena od života ( imam oko 26 godina) da sam više bila biljka nego čovjek. Krećem na ples i shvaćam da meni nesta ide po prvi puta u zivotu valjda....da sam u nečemu dobra a ne problem je samnom ( ali opet je bio jer sam željela jako jako to sve naučit pa sam pitala pitanja stalno neka kako ovo onaj pokret ovaj daj još jednom molim te pokaži mi...i išla na živce i voditeljicama i curama ostalima...ok danas to shvaćam samo ne shvaćam da nitko od tih cura sa 4 različita plesa nije skuzio da ja samo želim naučit pa se malo više potrudila oko mene...a dobro nisu ni one znale tada valjda. Ja smatram da svak radi najbolje što zna u tom trenu pa nije za zamjeriti svasta.
I jedna cura jednog dana želi samnom samo plesati ali nećemo se druzit. Ok nećemo. I tako pola godine i krenemo se druzit i to je bilo divno razdoblje života. fali mi beskrajno ali nakon godinu i nesta sam prekinula to prijateljstvo jer sam služila iskorištavanje...sto imam cijelo život jer moji imaju.
.ne ja nego moji roditelji a mene iskorištavaju cijeli život hahah ljudi su čudo haha ( da ja sam svoj problem riješila tako da mu se smijem...necu žaliti za svime propuštenim...sto shvaćam danas u sebi da sam rođena i tijelom i gradom i umom za ples...balet ili tako nesta...ali sam krenula tek sa 28g. I nisam mogla takve rezultate imati kao da sam kao klinika krenula i to mi je najteže vjerojatno kada gledam video cura plesa baleta...uh steže me u prsima... dobro već sam se za idući život pridbiljezila tamo gore da budem balerina a šta drugi nego da se smijem....okrivljavati ikoga nema smisla to je otrov koji ne želim piti i vjerujte mi da sam skratila priču full... dosta stvari užasnih što se dogodilo i pogodovalo mojoj kako bi rekla...ma neznam mojoj propasti tada nisam napisala i ne trebam...to možda jednom kada se svi skupa bolje upoznamo

Dalje ću u drugi post jer nestane... uh...a neznam kako da kraće ovo sve napišem
Meni se čini da je ovo pisao trol
jelich is offline  
Received Infraction
Old 13.05.2017., 14:54   #5577
Quote:
jelich kaže: Pogledaj post
Meni se čini da je ovo pisao trol
Nikakve veze i logike s ničim
jelich is offline  
Old 21.05.2017., 12:26   #5578
Quote:
jelich kaže: Pogledaj post
Meni se čini da je ovo pisao trol
A meni se cini sto vise vidim ljude da ih ni ne zelim upoznati....ljidi su mi takva sranja u zivotu napravili da ono...

Nemozete vjerovari da je ovo se nekome sve oogodilo ili sta? Ili je napisano drugacije...jel aj ti takav zivot napisi "ukratko" da nije knjiga od 500 stranica a da opet das opis neki da ljudi shvate...ali eto pokazuje se da ljudi nista sto je drugacije ne shvacaju. Svaka vam cast divota i ljepota ljudskog roda.
Da barem nisam alergicna na dlaku...imala bi psa i nikada mi prijatelji nebi teebali.
piktraka is offline  
Old 21.05.2017., 12:28   #5579
Quote:
piktraka kaže: Pogledaj post
A meni se cini sto vise vidim ljude da ih ni ne zelim upoznati....ljidi su mi takva sranja u zivotu napravili da ono...

Nemozete vjerovari da je ovo se nekome sve oogodilo ili sta? Ili je napisano drugacije...jel aj ti takav zivot napisi "ukratko" da nije knjiga od 500 stranica a da opet das opis neki da ljudi shvate...ali eto pokazuje se da ljudi nista sto je drugacije ne shvacaju. Svaka vam cast divota i ljepota ljudskog roda.
Da barem nisam alergicna na dlaku...imala bi psa i nikada mi prijatelji nebi teebali.
Piktraka ne daj se, puno tog ostane u zivotu onako nejasno, ali ti od srca zelim da pronadjes jasnu viziju i da ostvaris lijepe zelje.
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Old 21.05.2017., 12:42   #5580
A nemate poima koliko bi mogli uciti od mene...neki.. da napisem sve sto mi se dogodilo i da pisem svaki dan sto se dalje dogada...da svi vide da nisu sami u svome problemu...da vide kako se problemi rijsavaju... a ne guraju pod tepih..jer sam okrezena brutlanim ljudima..ok svi su stariji i pomazu mi..porblem je sto nemam curu neku svojih godina kojoj bi se povjeravala i pricala sve sto pricam decku koji je musko pa ne kuzi neke dublje stvari...jer eto muskarci jednostvano ne kuze..i ne ne vrijedam nikoga to je samo istina koju si tesko ljudi priznaju...i ja isto ali nema druge nego si priznati kada ti se pokaze kao istina kroz zivot to..da su mu muskarci drugaciji.
Svasta se izdogdalo od kada sam napisala ovaj prvi post...svasta... necu pisati ofc jer vidim da ne kuzite nista...bas nista...
Zaista cu poslusati i poceti pisati knjigu polako... pa netko ce ju lektorirati jer ja ne tvrdim da sam pisac i da znam pisati ali aam borac brutlan borac nevjerojatna osoba i da smijem to priznati i sebi i drugima nije to hvaljenje samo istina. Vidim da jako puno ljudi zazire od istine i sebi i drugima.. ja sam drugacija. I ne necu zadrzati svoju pricu za sebe jer moze pomoci drugima da ne pozive sto sam ja... samo neznam gdje i koga bi zanimalo da krenem pisati sto se dogada i kako se jedna osoba koja je imala takav zivot dijelom svojom voljom vise tudom..izbvuce..i kako se radi na sebi...da podjelim to sa drugima.. mozda blog da krenem pisati...ali.. neznam o tome nista...
Ajde evo pisatanje drugo konkretnije...kako da otvorim i krenem pisati blog? I dali bi to bilo nesto sto bi moglo pomoci ljudima da znaju em kome se obratit za pomoc...em kako se bori za sebe u ovome zivotu...em da nisu sami u problemima?
piktraka is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:47.