Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.05.2017., 12:45   #5581
Quote:
piktraka kaže: Pogledaj post
A nemate poima koliko bi mogli uciti od mene...neki.. da napisem sve sto mi se dogodilo i da pisem svaki dan sto se dalje dogada...da svi vide da nisu sami u svome problemu...da vide kako se problemi rijsavaju... a ne guraju pod tepih..jer sam okrezena brutlanim ljudima..ok svi su stariji i pomazu mi..porblem je sto nemam curu neku svojih godina kojoj bi se povjeravala i pricala sve sto pricam decku koji je musko pa ne kuzi neke dublje stvari...jer eto muskarci jednostvano ne kuze..i ne ne vrijedam nikoga to je samo istina koju si tesko ljudi priznaju...i ja isto ali nema druge nego si priznati kada ti se pokaze kao istina kroz zivot to..da su mu muskarci drugaciji.
Svasta se izdogdalo od kada sam napisala ovaj prvi post...svasta... necu pisati ofc jer vidim da ne kuzite nista...bas nista...
Zaista cu poslusati i poceti pisati knjigu polako... pa netko ce ju lektorirati jer ja ne tvrdim da sam pisac i da znam pisati ali aam borac brutlan borac nevjerojatna osoba i da smijem to priznati i sebi i drugima nije to hvaljenje samo istina. Vidim da jako puno ljudi zazire od istine i sebi i drugima.. ja sam drugacija. I ne necu zadrzati svoju pricu za sebe jer moze pomoci drugima da ne pozive sto sam ja... samo neznam gdje i koga bi zanimalo da krenem pisati sto se dogada i kako se jedna osoba koja je imala takav zivot dijelom svojom voljom vise tudom..izbvuce..i kako se radi na sebi...da podjelim to sa drugima.. mozda blog da krenem pisati...ali.. neznam o tome nista...
Ajde evo pisatanje drugo konkretnije...kako da otvorim i krenem pisati blog? I dali bi to bilo nesto sto bi moglo pomoci ljudima da znaju em kome se obratit za pomoc...em kako se bori za sebe u ovome zivotu...em da nisu sami u problemima?
Pa pisi hrabro i odlucno, ak nekom pomogne onda super, ak ne barem porbas, onaj ko proba ima se pravo nadati.
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Old 21.05.2017., 17:44   #5582
Nije sve ni crno ni bijelo, vecina tog je siva zapravo i s tim se tesko pomiriti.. Ja sam npr.osoba od 30 i sitno godina, u novom gradu, bez prijatelja(imam ih, al su u drugim gradovima), s mogucnoscu druzenja sa prijateljima svog decka, ali to nije ono sto mene ispunjava-to je ono "sivo", imas, a nemas, sretan si ali ne potpuno.. Netko je sretan i s tim, a netko nije sretan ni sa desetine ljudi oko sebe...sve ovisi koliki smo snobovi (ne vrijeđam nikog, to je moje misljenje u svakom trenutku).. Jednostavno je, sve je stanje uma, a ako um govori da ti trebaju ljudi s kojima se mozes druziti, onda se javljas tu(kao ja) i nadas se najboljem, ali si spreman na taj "sivi" moment u zivotu!
__________________
Ni Da - Ni Ne
Bae Bee Rabbit is offline  
Old 21.05.2017., 18:31   #5583
Probati cu da...mozda eto to sto sam prosla nekoma pomogne da ne prode sto i ja. Meni dosta...
Da ima ta siva zona znam...samo znas ja sam predugo bila u mracno crnoj zoni..ne crnoj nego tamno crnoj...i dosta toga vise jer sam i cinim sve da budem ok...da izadem iz toga sivila. I smatram da ako se netko zaista trudi moze imati sve. Zasto bi znacilo ako imam love da nemogu imati decka...ili ako imam decka nemogu prijatelje... ne ne slazem se sa time..pitanje je samo koliko samo svijesni predivnoga zivota. Smijemo traziti sve bas sve od zivota i znati da nista ne dolazi samo od sebe..mi smo ti koji pokrecemo akciju i dobijamo reakciju. Eto ja sam dosla.do perioda zivota gdje zelim sredit i taj socijalni dio...drzuzenja sa ljudima. Zapravo nije ok da nemam prijateljici kojoj mogu reci neke stvari koje ( nemojte se uvrijedit nitko ali muskarci jednostavno ne razumiju) i zelim prijateljicu sa kojom cu moci pricati pa necu decka " opterecivati" zenskim stvarima. Smatram da to treba i meni i njemu. I sigurna sam da ce naletit cura koja ce prepoznati sve sto mogu dati kao covijek u prijateljstvu. Ne ocekujem je tu na forumu... i na tipkanje.. ali ovdje sam et naletitla na ovu temu... pa sam skuzila da jos netko ima taj problem i odlucila ispricati svoju pricu i cuti mozda ideje gjde da krenem barem..u kojem smjeru... ako zelim u stvarnom zivotu sa 34 godine upoznati prijateljicu. Jer iskreno svijesna sam toga da u 30tima svi skoro vec imaju formirano svoje drustvo i da se u njega nove osobe ne primaju. I zato je tesko...jos zg je velik.hodas satima da nikoga poznatog ne vidis..pa je time teze. Sve ce doci na svoje mijesto vec je pocelo...samo da ja budem dobro. Tada su i svi oko mene super a to mi je jako jako bitno.
piktraka is offline  
Old 21.05.2017., 22:35   #5584
Quote:
piktraka kaže: Pogledaj post
A meni se cini sto vise vidim ljude da ih ni ne zelim upoznati....ljidi su mi takva sranja u zivotu napravili da ono...

Nemozete vjerovari da je ovo se nekome sve oogodilo ili sta? Ili je napisano drugacije...jel aj ti takav zivot napisi "ukratko" da nije knjiga od 500 stranica a da opet das opis neki da ljudi shvate...ali eto pokazuje se da ljudi nista sto je drugacije ne shvacaju. Svaka vam cast divota i ljepota ljudskog roda.
Da barem nisam alergicna na dlaku...imala bi psa i nikada mi prijatelji nebi teebali.
Djeluje mi nepovezano i kao da je napisano sa puno rupa, zato mi se čini da ga je pisao trol.To je samo moje mišljenje, nemoras se ljutiti zbog toga.
Ako nisi trol, onda ti zelim srecu i da uspiješ u svojim namjerama
jelich is offline  
Old 22.05.2017., 09:53   #5585
Nisam trol... ajde ti ispricaj 34 godine zivota koji je bio uh... izdogodalo se.. za 7 zivota a zivjela sam 2...jedan napisala sam..drugi evo.ovaj koji i svi vi normalan.
I napisala sam negdje da se tu jos puno ogavnih i uzasnih stvari dogodilo koje ncu sada pisari nego kroz vrijeme kako se upoznajemo ako uopce ikoga zanima.
Pisem sa moba... doslo mi je jedan dan da napisem to na forumi..decko mi je otvorio nick jer ja nisam mogla preko.moba nije htio...i nazvao me piktraka ma bravo on... a sta sada nemam 50 mailova laznih...pa d otvaram jos 50 profila laznih.
Nepobazeno je..a nisi ni procitao do kraja..hm... da
.ok... nije nepoveznao nego sam malo kako sam.se sjetila godina i tako ubacivala....kazem isprican ti 34 godine takvog zivota ukratko...u krarkim crticama...sazeto i da svi procitaji krarko. Da pripremas tekst i imas ga napisanim unaprijed nebi mogo vjeruj mi. Vrati se pa procitaj stose sve dogdilo...i dodaj jos jedno 20ak bitnih dogadaja ali jako privatnih....i jos opisi skoro svakii dan...pa..uostalnom nismo svi veliki pisci... i ovo nije podforum moj zivot i ja...nego nemam prijatelja..mozda sam trebala skratit i napisati imam 34 nemam prijatelja...imala.tezak zivot...jako trezak..zato sam.drugacija.
Probala sam.na ples ici i naci prijatelje nije uspjelo..sto predlazete. Ali znas meni u ovome.nema duse...a ja bez duse rijetko radim ista.

Pa.ajde hvala na zeljama..ja samo zelim biti normalna...uaprkos tome nenormlanom ziovtu koji sam imala..mozda bi ga onda trebala prestati pricati ljudima u nadi da cu objasnit to sto sam.malo cudna..drugacija do vecine...vidis vidis
piktraka is offline  
Old 22.05.2017., 19:32   #5586
Quote:
piktraka kaže: Pogledaj post
... bas si pametan...sa kavom u ruci.


Pozz
Fala!

Kava i ja, prijatelja dva.:klap:
deboto po bota is offline  
Old 22.05.2017., 21:19   #5587
Piktraka draga, nemoj misliti da mozes promijeniti svijet, razmisljaj u malim koracima, ne planiraj, planovi nas samo razocaraju, osmisli dan po dan i vidjet ces koliko ces se bolje osjecati! Imaj plan za sutra, u glavi odluci da ces biti pozitivnija osoba! Snazna si i to vidis i sama, ali nemoj biti toliko crna.. kad citam tvoje postove imam osjecaj da se sazaljevas, jer dokle god pricas o proslosti(koja je dakako grozna) ti zivis u njoj..boris se s tim osjecajima iz tih vremena i ne das sama sebi da ih pustis i zivis punim plucima! Vjeruj mi, ja kad pricam svoju pricu nekom novom taj place, ja vise NE! Pomiri se, nauci, shvati da moras puno dati da bi dobila natrag malo i prihvati to kao da je samo to nacin zivota!
__________________
Ni Da - Ni Ne
Bae Bee Rabbit is offline  
Old 14.09.2017., 08:34   #5588
pvt

tražim prijateljicu doselila sam se u zg
javite mi
se na pvt
aninari is offline  
Old 14.09.2017., 09:11   #5589
Pa kaj ti nisu anđeli prijatelji?
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Old 14.09.2017., 09:33   #5590
Treba ju netko pridržavati dok ju uranjaju u Jarun.
Zek0slav is offline  
Old 14.09.2017., 10:44   #5591
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Pa kaj ti nisu anđeli prijatelji?
Anđeli ne piju

:nerademismajlići:
the33 is offline  
Old 14.09.2017., 18:49   #5592
Nemam prijatelja (ovo nije tema za oglase)

AngryNomad is offline  
Old 15.09.2017., 09:03   #5593
Shvatis da nemas prijatelje, samo poznanike. Obitelj i poznanike. Ovi prvi te se ne mogu bas sam tak odreci, makar ima i toga.
AlwaysOnTop is offline  
Old 19.09.2017., 00:53   #5594
Cool Nobody

Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Shvatis da nemas prijatelje, samo poznanike. Obitelj i poznanike. Ovi prvi te se ne mogu bas sam tak odreci, makar ima i toga.
Slažem se s tobom,ali kad već od rođenja pa sve do svojih 30-ih živiš sa onim prvim-roditeljima...i kad vidiš da i oni počinju stariti...Pitaš se sa strahom i nevjericom Gdje je moj život ?! Da li je prekasno...?! Gdje i Tko sam...matematički mi roditelji nikada neće imat tu sreću da imaju unučad.
Koja brutalna istina !
Dwead is offline  
Old 20.09.2017., 12:34   #5595
Quote:
Dwead kaže: Pogledaj post
Slažem se s tobom,ali kad već od rođenja pa sve do svojih 30-ih živiš sa onim prvim-roditeljima...i kad vidiš da i oni počinju stariti...Pitaš se sa strahom i nevjericom Gdje je moj život ?! Da li je prekasno...?! Gdje i Tko sam...matematički mi roditelji nikada neće imat tu sreću da imaju unučad.
Koja brutalna istina !
Normalno je da roditelji stare kao i mi, samo kad toga postaneš svjestan onda te to malo rastuži, ali to mora biti tako. Nikad nije prekasno za ništa, ono si tko si i tu si gdje jesi.
Imaš li starije roditelje, da su te kasnije dobili ili?
Maggiee is offline  
Old 22.09.2017., 22:38   #5596
Ne kužim

Ma rodio se normalno kao i svi.nije stvar u roditeljima nego u meni i ovim čudnim bićima kojih ,pazi sad ovo,ima više na svijetu nego nas muški i ja svejedno nemogu naći niti jednu.!!?? Šta je vama ženama ?? Ispada da ste bile sa više tipova nego što je stereotip da muškarci su ti koji broje cifre s koliko su njih se sexali..haha mdaj! Zna se da vi Žene to radite...samo o tome NE pričate okolo kao mi muškarci.-Živa istina!To mi reklo bar 5 cura ! Ne,ako nisam u vezi NE znači da ne komuniciram sa ženama.


Završio pravni faks ,ne radim i onda naravno živim sa starcima a već 35god.A ne brijem se nikad jer mi ljudi i ovako davaju po 24-26god.A tek cure...ajme Jbt ispada ako izgledam mladoliko i DA IMAM kosu (za razliku od skoro većinu mojih vršnjaka) da je to minus kod pronalaženja cura/žena. A da radim i vozim traktor te izgledam kao jadna 3-ica imao bih curu i ženu koja je nedavno doktorirala internu te se bavi trčanjem svaki dan..-a u tajicama uhhh jbt koja guz...ma 10 -etka ! - E to,takav sretnik je moj jedan frend. I sad ja vas cure/žene pitam - ŠTA to ona vidi u toj trici sa stomakom u traktoru ?!?!?! WTF?? Mislim ono.....
Dwead is offline  
Old 22.09.2017., 22:42   #5597
Quote:
Dwead kaže: Pogledaj post
Ma rodio se normalno kao i svi.nije stvar u roditeljima nego u meni i ovim čudnim bićima kojih ,pazi sad ovo,ima više na svijetu nego nas muški i ja svejedno nemogu naći niti jednu.!!?? Šta je vama ženama ?? Ispada da ste bile sa više tipova nego što je stereotip da muškarci su ti koji broje cifre s koliko su njih se sexali..haha mdaj! Zna se da vi Žene to radite...samo o tome NE pričate okolo kao mi muškarci.-Živa istina!To mi reklo bar 5 cura ! Ne,ako nisam u vezi NE znači da ne komuniciram sa ženama.


Završio pravni faks ,ne radim i onda naravno živim sa starcima a već 35god.A ne brijem se nikad jer mi ljudi i ovako davaju po 24-26god.A tek cure...ajme Jbt ispada ako izgledam mladoliko i DA IMAM kosu (za razliku od skoro većinu mojih vršnjaka) da je to minus kod pronalaženja cura/žena. A da radim i vozim traktor te izgledam kao jadna 3-ica imao bih curu i ženu koja je nedavno doktorirala internu te se bavi trčanjem svaki dan..-a u tajicama uhhh jbt koja guz...ma 10 -etka ! - E to,takav sretnik je moj jedan frend. I sad ja vas cure/žene pitam - ŠTA to ona vidi u toj trici sa stomakom u traktoru ?!?!?! WTF?? Mislim ono.....
a ti si 10-- pa te ni jedna neće?
anovi86 is offline  
Old 22.09.2017., 22:46   #5598
Ma ti nas zajebavas da si zavrsio faks.
__________________
-
Narikača is offline  
Old 22.09.2017., 22:46   #5599
Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post
a ti si 10-- pa te ni jedna neće?
Ja sam samo razumio, da je jedan od brojnih muških frustriranih likova. Jbt, ima takvih ko Rusa.
__________________
Two worlds, separated by a jagged chasm. Above, faceless spectators mocking the tragedy. Below, helpless victims losing everything.
Arum is offline  
Old 22.09.2017., 22:50   #5600
Quote:
Dwead kaže: Pogledaj post
Ma rodio se normalno kao i svi.nije stvar u roditeljima nego u meni i ovim čudnim bićima kojih ,pazi sad ovo,ima više na svijetu nego nas muški i ja svejedno nemogu naći niti jednu.!!?? Šta je vama ženama ?? Ispada da ste bile sa više tipova nego što je stereotip da muškarci su ti koji broje cifre s koliko su njih se sexali..haha mdaj! Zna se da vi Žene to radite...samo o tome NE pričate okolo kao mi muškarci.-Živa istina!To mi reklo bar 5 cura ! Ne,ako nisam u vezi NE znači da ne komuniciram sa ženama.


Završio pravni faks ,ne radim i onda naravno živim sa starcima a već 35god.A ne brijem se nikad jer mi ljudi i ovako davaju po 24-26god.A tek cure...ajme Jbt ispada ako izgledam mladoliko i DA IMAM kosu (za razliku od skoro većinu mojih vršnjaka) da je to minus kod pronalaženja cura/žena. A da radim i vozim traktor te izgledam kao jadna 3-ica imao bih curu i ženu koja je nedavno doktorirala internu te se bavi trčanjem svaki dan..-a u tajicama uhhh jbt koja guz...ma 10 -etka ! - E to,takav sretnik je moj jedan frend. I sad ja vas cure/žene pitam - ŠTA to ona vidi u toj trici sa stomakom u traktoru ?!?!?! WTF?? Mislim ono.....
Procito i nisam skuzio

Al ovako napamet, tvoj stav te vjerovatno cini odbojnim
TechB0ne is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:36.