Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.05.2008., 09:13   #161
ja sam odustala od ikakvih kalendara...jedino mi pliva svaki mjesec šalje kad ovuliram, da ne moram ja misliti o tome...mislim si kao da je moja baka znala za te sve kalendare kad je bila trudna...sve me to samo još dodatno živcira...
odlučila sam se na onu: kad bude bit će...ništa ne forsam više
"ami" is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 10:22   #162
jednom je jedan doktor rekao da je recept za trudnoću što više sexa, bilo kad bilo gdje, orgazam (kod žene naravno) dodatno povećava šanse za trudnoću, ne misliti na ništa (znam da je to teško u tvojoj situaciji) i prepustiti se strasti i romantičnim trenucima.
Ami, uživaj u intimnim trenucima sa svojim dragim i ne razmišljaj o ovulacijama, testovima i razočarenjima. Menga će zakasniti kad se najmnje nadaš...
__________________
al ja volim guguguglati
petra593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 16:48   #163
i ja tako razmišljam, ali neće pa neće... Već sam se zamislila malo...možda da odem na neke pretrage, nisam pametna....ali mislim ako sam prvi put zatrudnila i iznijela cijelu trusnoču savršeno, ne bi trebalo biti problema da i ovaj put zatrudnim
ne znam jednostavno
"ami" is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 16:49   #164
i ja tako razmišljam, ali neće pa neće... Već sam se zamislila malo...možda da odem na neke pretrage, nisam pametna....ali mislim ako sam prvi put zatrudnila i iznijela cijelu trusnoču savršeno, ne bi trebalo biti problema da i ovaj put zatrudnim
ne znam jednostavno
"ami" is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 16:49   #165
i ja tako razmišljam, ali neće pa neće... Već sam se zamislila malo...možda da odem na neke pretrage, nisam pametna....ali mislim ako sam prvi put zatrudnila i iznijela cijelu trusnoču savršeno, ne bi trebalo biti problema da i ovaj put zatrudnim
ne znam jednostavno...
"ami" is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 13:11   #166
cure, meni kasni menga...wto samo toliko da znate, danas treči dan...neću raditi još test, bojim se ružnih vjesti...ako bude kasnila još par dana idem ginu nek vidi...jooooooooooooooooj baš sam uzbuđena
"ami" is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 14:40   #167
držim fige ami...
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 15:11   #168
Quote:
lara35zg kaže: Pogledaj post
sa koliko tjedana je umrlo u tebi? znači u 40-tom
da li si išla psihologu/psihijatru?

po meni takvi šokovi ne bi se trebali prolaziti sami. nisi stručna i nisi dovoljno objektivna da bi se sama izliječila i dovela u red.
I baš zbog toga ja dva dana pišem tu da ću ići psihologu/psihijatru jer ne želim da se začahurim u vlastite misli te da me obuzme panika

oćeš zajedno da odemo psihologu? ajde idemo ako te je sram sama
Curke moje, nemojte se sramiti ići kod psihologa! Ja sam prije dvije godine išla zbog jedne situacije koja mi se dogodila. Psihijatrica je bila najdivnija žena na svijetu koja mi je zaista puno pomogla, Jednostavno imate osijećaj da je jedina na svijetu koja Vas razumije a uz to još Vas i trgne, jednom jedinom rječju natjerati će Vas da se zamislite! Ići kod psihologa nije sramota, svijet bi bio puno ljepši da svi idemo kod psihologa. Ipak najbolji prijatelji Vas ne mogu dovoljno utješiti jer ne mogu biti objektivni! Iznenaditi ćete se pozitivno zato naprijed!
__________________
Tko hoće nađe način, tko neće nađe izgovor!
Kijara is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 15:35   #169
ja sam išla kod psihijatrice pola godine, svaka čast, žena je predivna i jako je dobro obavila svoj posao..ali jednostavno moja bol je samo moja i ja se sama sada borim s njom, iako kako vrijeme prolazi meni je lakše...bez obzira što su mi te slike stalno u glavi ali ide polako
"ami" is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 15:40   #170
Quote:
"ami" kaže: Pogledaj post
cure, meni kasni menga...wto samo toliko da znate, danas treči dan...neću raditi još test, bojim se ružnih vjesti...ako bude kasnila još par dana idem ginu nek vidi...jooooooooooooooooj baš sam uzbuđena
ooooooooooo
jel ti inače kasni?
ako ne.. to je to
drži se draga
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 16:10   #171
ami
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 16:41   #172
kasnila mi je možda jednom dvaput...prvi put kad sam se prehladila a drugi kad sam zatrudnila, tak da mi je zato to sumnjivo...da mi je inače ovako ne bi se uopće zabrinjavala...
"ami" is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 16:49   #173
ami držim ti fige i nadam se jednom velikom +
__________________
al ja volim guguguglati
petra593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 16:52   #174
Quote:
"ami" kaže: Pogledaj post
kasnila mi je možda jednom dvaput...prvi put kad sam se prehladila a drugi kad sam zatrudnila, tak da mi je zato to sumnjivo...da mi je inače ovako ne bi se uopće zabrinjavala...

Draga Ami, nadam se da je to vaša bebica

i čekamo da nam se tu javiš za 9 mjeseci sa fotkama svoje bebice


Bit će sve ok, šaljemo puno dobrih vibrica :klap:

i pusa od bebača i mene!
__________________
*Postoje samo 3 boje, 10 brojeva i 7 nota; važno je ono što činimo s njima*
Nikad ne mislim o budućnosti. Uvijek sama dođe.
aapsolutno* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 16:57   #175
joj, hvala Vam...tako sam skeptična, kao da sam izgubila svaku nadu...imam osjećaj da će svaki čas doći glupa menga...e da trčim na wc svakih par min...jel Vama tak bilo?
"ami" is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 17:04   #176
je ami..tako je bilo..piškila sam po dvije kapi svakih 5 minuta...

ja mislim da si trudna draga...

ajd svrati u Zagreb na kavu do nas
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 17:05   #177
ami kada ugladaš plusić... odmah zovi Podobnika i naručuj se jer je prebukiran unaprijed dva mjeseca...

imaš broj?
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 17:11   #178
da, već sam se kontaktirala s njim prije nekih dva mjeseca...rekao je čim zatrudnim da se osmah javim da se možemo dogovoriti za dalje...jučer sam bila u zg-u , nažalost tužnim povodom...prijatelj meni jako drag pao je s motora i vjerovatno više neće hodati...išli smo samo u bolnicu...nisamo čak ni prošetali malo po trgu
"ami" is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2008., 12:38   #179
samo da javim da sam dobila menstruaciju :-((((((((((((((((
"ami" is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2008., 14:04   #180
ami...treba vremena da se ciklus ustabili...a i sigurno si pod stresom od iščekivanja pred svaku mengu tako da se nemoj puno pitati zašto ti je kasnila menga. Nažalost možda se ponovi...ali držim fige da ti iduća dođe za barem godinu dana.

Puno sreće i strpljenja želim

__________________
al ja volim guguguglati
petra593 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:20.