Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2014., 14:13   #641
Kako ti je tocno otišla? Nesto se potrgalo, nije htjela raditi vakum i vuci ili? A bila je nova?
Ja bih to reklamirala a osim toga uz nju se i dobije neka garancija.doduse nisam gledala na sto se tocno garancija odnosi i koliko vrijedi?
Jellle is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 14:22   #642
Meni aventova dvoje djece presla i jos radi.
Maritoma is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 16:32   #643
Quote:
Jellle kaže: Pogledaj post
Kako ti je tocno otišla? Nesto se potrgalo, nije htjela raditi vakum i vuci ili? A bila je nova?
Ja bih to reklamirala a osim toga uz nju se i dobije neka garancija.doduse nisam gledala na sto se tocno garancija odnosi i koliko vrijedi?
Ja bi izdajala a mlijeko sa strane izlazilo. Više bi ga bilo po meni nego u izdajalici. Pokušala sam naručiti rezervne dijelove, ali ispadne preskupo. Garanciju ako sam i dobila, nisam našla jer sam bila u bolnici kad ju je muž kupio i ostalo bacila kako ne bi smetalo. Mislim da se istrošila ona bijela plastična stvarčica unutra. A ona gornja plastika koju non stop povlačiš je počela ispadati svaki put kad bih povukla. Uglavnom, skroz je otišla, od vakuuma ni v, a da sad idem kupovati sva 3 rezervna dijelića, nema smisla. Bila je nova, da. Na kraju našla Lansinohovu za 280 kn.
Quote:
Maritoma kaže: Pogledaj post
Meni aventova dvoje djece presla i jos radi.
Ne kažem da nekomu ne izdrži. Ova je nakon svakodnevnog izdajanja po 8 puta na dan jednostavno bila istrošena.
Enter Sandwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 18:03   #644
Pa uz nju dobijes te rezervne dijelove koje si nabrojala. I ja sam se izdajala za svaki obrok, ali izdrzala 4 mjeseca pa odustala.
Maritoma is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 18:40   #645
Quote:
Maritoma kaže: Pogledaj post
Pa uz nju dobijes te rezervne dijelove koje si nabrojala. I ja sam se izdajala za svaki obrok, ali izdrzala 4 mjeseca pa odustala.
Ja ništa dobila nisam, niti jedan. Niti bocu, a to kažu da se dobije. Očito je muž kupio najosnovniji set. Uz ovu Lansinohovu sam dobila 2 boce i poklopca, 3 bijele plastičice za vakuum, 2 gornje plastike, par vrećica za zamrzavanje mlijeka, tester lanolina, par jastučića za cice, ma ni ne sjećam se više.
Enter Sandwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 13:24   #646
Quote:
happy smile kaže: Pogledaj post
Ja sam koristila tommee tippee i odlicna mi je bila, imamo i njihove bocice, odmah ju je prihvatio i nije odbijao cicu zbog bocice i obrnuto.

Kupila je u mulleru, ako se ne varam 400 kn je cijena ili manje, hm. Prije 9 mj sam kupovala pa sam zaboravila vec
Mislim da imate u knjizici za popuste koja se dobije u mulleru popust na tt izdajalicu, bar je bilo prosle godine, za ovu se ne sjecam jer mi vise nije trebalo (kad imam jednu vec doma, jel).
gnjavež is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 15:55   #647
Ja sam koristila Aventovu i Tommee tippee. Aventova je puno bolja. S Aventovom se može više izvući. Tomijeva radi dobro na punoj cici, na polupunoj slabije.
Cijena je skoro ista. Avent oko 400 kuna, Tomi oko 350.
Ako imaš bodove u DM-u, za 50 bodova uzmeš bon za 25% popusta i kupiš Avent za 300 kuna.
Ili pogledaj na Njuškalu.
Zapravo, ja bih prvo pogledala na Njuškalu. Jer ako budeš dojila nećeš ju koristiti na dnevnoj bazi mjesecima pa da mora biti neka super fenomenalna.
Lansinoh nisam nikad vidjela ni čula. Verujem da je bolja, ali pitanje je gdje se nabavlja i koliko košta. Sandwoman, ti se stalno izdajaš, ako sam dobro shvatila pa je zaista bitno da to radiš kako treba s dobrom izdajalicom.... vjerujem da znaš bolje od mene. Ali htjela sam samo dati uporedbu Aventa i Tomija iz prve ruke.
ZubaTruba is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 20:10   #648
Aventova je i meni bila super dok je radila. Da sam imala rezervne dijelove, i dalje bi mi bila ok.
Super mi je kod Lansinohove što zaista dobiješ punu kutiju svega, a prije 6 mjeseci kad sam ju kupila u ljekarni (sad sam ju vidjela i u Mulleru) je bila 280 kn, što je jako, jako povoljno.
Meni je samo žao što nisam kupila električnu. Doktori i svi ostali me ubjeđivali da će mi brzo nestati mlijeka ako beba ne krene na cicu već se budem samo izdajala. Da sam znala da ću se izdajati toliko, sigurno bih uzela Lansinohovu električnu.

Zadnje uređivanje Enter Sandwoman : 03.10.2014. at 20:15.
Enter Sandwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2015., 12:53   #649
Cure, da li je neka sterilizirala Tommee Tippee izdajalicu tako da je prokuha? Strah me da se nešto ne desi onoj gumi što ide direkt na prsa. Ubacila bi i TT bočicu i dudicu.

Mislila sam prokuhati destiliranu vodu da ne ostaje kamenac, maknuti s vatre i pustiti da stoji jedno 10 min. Je to ok?
Druga opcija je Chicco hladna tekućina za sterilizaciju ali nisam sklona kemiji. Mikrovalnu nemam, pa to ispada.

I da, da li je prerano da je steriliziram mjesec dana prije termina?
__________________
20.06.2009.
lavida is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2015., 14:45   #650
Sterilizirala ju je frendica, sve je bilo ok. Dosta je i 5 minuta u kipućoj vodi.
Tekućina za steriliziranje od Chicca smrdi i kasnije kad ju ispereš, opet ostane onaj njen prepoznatljiv čudan miris.

Je, prerano je, i pomalo bedasto, jer ti možda uopće neće trebati.
Uvijek ti ju netko nakon što rodiš može donijeti u bolnicu, ako ti zatreba.
Enter Sandwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2015., 05:00   #651
Imam pitanje o Aventovoj izdajalici pa ako netko mozda ima slicno iskustvo. Stvarno mi je hitno jer nam izdajanje život znači

Dakle, koristim rabljenu Aventovu izdajalicu i super mi je išlo sve do jučer. Problem nastaje sa onom zvjezdicom koja mi konstantno iskače kad izdajam. Doslovno ju vakuum izgura gore u onaj dio gdje je silikon na koji se uglavljuje ručkica. Ne znam šta da radim.

Jel možda ta zvijezdica izraubana ? Mada meni izgleda jednako kao na početku izdajanja kad sam se tek učila izdajati. Ima li gdje kupiti rezervnih aventovih djelova (npr. tu zvijezdicu, ukoliko je problem u njoj) ?
Tobalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2015., 22:57   #652
Pisala sam poduzi post al me izbrisali...uglavnom taj cepic se kao pohaba...goiglaj koje zastupnik ili serviser i pitaj jel ti mogu nabaviti al napimeni da je izdajalica starija jer nove imaju drugacije te kao cepice
makik is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2016., 12:55   #653
Kupili bi Avent elektricnu izdajalicu, da li bude ikako na akciji i gdje? Mislim da je regularna cijena oko 1100Kn.
I tko iskustav s njom? Vidim po netu da s u dosta dobre recenzije.
Catch-Me is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2016., 14:49   #654
ne znam gdje živiš, ali daj se raspitaj malo
meni je sestra posudila izdajalicu od neke udruge za promicanje dojenja, nešto u tome stilu
posudiš, koristiš koliko ti treba i vratiš, možeš ju imati koliko god ti treba
bila je neka medelina električna, ali mi nažalost nije odgovarala
možda imaju više modela
ali ja sam stalno bila po bolnicama, pa u sili kupila ipak jednu (lansinoh ili kak se već piše, odlična)

da ne bacaš novce ako ti nije nužno
ako budeš zainteresirana budem pitala seku šta je to točno
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2016., 22:15   #655
Pogledaj i na njuskalu
Ja kupila polovnu, koristila par mjeseci i prodala za iste pare
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2016., 09:45   #656
20.04. imate popust na Tommee Tippee proizvode u (online) ljekarni Corner - www.mojaljekarna.hr

Imate samo izdajalicu, pa izdajalicu u kompletu s bočicama i onim jastučiićma za dojenje i s ovim popustom je super
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2016., 12:00   #657
Ako nekom treba, tommee tippee izdajalica je na akciji. Mene je s dostavom došla 215 kn:

https://www.pharmashop.hr/tommee-tip...o-mlijeko.html
__________________
Ljubav je samo riječ dok ne dođe netko tko joj pruži značenje.
khm khm is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2019., 10:10   #658
Da li je ova električna izdajalica Lionelo totalno sranje ili nešto valja?
Mogu ju dobiti relativno povoljno, a trebam ju da zamijenim sate i sate ručnog izdajanja.
ubojica mekog tuljca is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2019., 14:56   #659
Quote:
ubojica mekog tuljca kaže: Pogledaj post
Da li je ova električna izdajalica Lionelo totalno sranje ili nešto valja?
Mogu ju dobiti relativno povoljno, a trebam ju da zamijenim sate i sate ručnog izdajanja.
pozdrav,

ženi danas stigla lionelo električna izdajalica ali za jednu cicu. https://www.zutiklik.hr/lionelo-izda...cica-s-dudicom za 490, besplatna poštarina.

do sada je imala ručnu izdajalicu babyona, koja je počela cviliti nakon nekog vremena, a da ne pričam da se iskilavila s njom.
ne mogu uspoređivati lionelu električnu ni sa kojom drugom elek. ali ova služi svrsi i odrađuje to jako dobro, žena kaže da se preporodila :-)
__________________
Luck not needed, but appreciated
baya69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2019., 18:00   #660
Ima li tko novu Tommee Tippee električnu? Promijenili su izgled silikona koji se stavlja na prsa i sad ne znam da li je TT i dalje u vrhu po preporukama ili nije?
Ja sam imala ručnu TT (stari model) i bila mi je super, sad bi možda električnu... nisam se još odlučila.
Wellisia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:23.