Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2009., 16:20   #21
Quote:
anthony9906 kaže: Pogledaj post
bolje bit sam nego s budalom
ovo je najtočnije što sam čuo

Quote:
Dvojba kaže: Pogledaj post
Ljudi lako sude i stigmatiziraju pojedince koji odskaču od grupe, stada. Čim je netko u nečemu svoj, na svoju ruku i ne brine ga što okolina o tome misli, mnogi misle da s takvom osobom nešto nije u redu. On samo voli biti sam, voli taj svoj mir. Da ga privlači grupa, on bi joj sam pristupio, osim ako se ne radi o sramežljivosti, nesigurnosti ili kakvoj socijalnoj fobiji.
pa šta ako sjedi sam? ne treba se odmah suditi. pogotovo prema samcima. Ne znate iz kojeg je razloga sam. Možda se odmorio od društva, ili je otišao popit kavu i pročitat novine da se relaksira. Manje mladi, oni uobičajno putuju u čoporima
Al pa kaj, netko sjedi sam i to je to, može promatrati, ne mora odmah biti čudan. I ja ponekad volim mir, a ponekad se družim s normalnim društvom koje mi pristaje.
__________________
You're mad! -If I wasn't, this would probably never work.
(Još uvijek edgy kao i prije 9 godina)
Volster is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 16:52   #22
e pa nemam pametnijeg posla nego brojat ljude po ulici i proglasavat ih ovim onim


i kakva je to fora s pisanjem u trecem licu, tema je o tebi, jel?
__________________
just because you're paranoid don't mean they're not after you
tjeskobna pastrva is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 16:56   #23
Meni je u skoli uvijek bilo najdraze sjedit sam, imam skoro 2 metra, a klupe nisu bogznasta siroke.

Vratite melpy.
Monsignor.m is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 16:57   #24
U sustini,normalno je ono sto ti mislis da je normalno,znaci ako zelis sam da zelis na klupi sedi i posmatraj to kao normalnu stvar.Ako se budes puno cimao oko toga sta neko drugi misli neces daleko dogurati.
__________________
Pain is an ilusion...
Trent Reznor is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 17:05   #25
da, normalno je sjediti sam!
Starija Sestra is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 17:49   #26
Quote:
malter231 kaže: Pogledaj post
Vecina ljudi komentiraju covjeka koji sam sjedi, pogotovo ako se radi o javnim mjestima kao skoli ili u parku,u negativnom smislu...kao npr da je psihic iili da je puko...pogotovo ako se radi o mladim osobama. Po meni ne rade nista nenormalno..pa samo sjede. Cudno je da to nekazu za covjeka koji sjedi ili stoji negdje u kutu sam okruzen ljudima i pusi cigaretu...a kad osoba nepusi nego samo normalno smrineno razmislja i promatra ljude djeluje kao psiho!!!
Znam da sve zavisi i od situacije..al npr kad neko sjedi sam u skoli za vrijeme odmora...da li je pored toga sto je asocijalan odma i pukotina???? :-)
Jedini problem u tome je sto je to posve normalno
Kojasar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 18:14   #27
I više nego normalno.
Astrice is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 18:24   #28
normalno da je normalno.
__________________
..mudar čovjek jednakom mirnoćom prihvaća kritike i prima komplimente..
anthony9906 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 19:08   #29
Quote:
Weedeemer kaže: Pogledaj post
di to???

--
obozavao sam to u tramvaju (broj 13) ili u busevima....
kad nitko nebi sjeo pored mene, a guzva za popizdit
Nije ti Hard rock Cafe što misliš da jest.Ne svira se striktno hard-rock,ali je uređeno u tom stilu.Teslina ulica u Zagrebu,lakše ti je ako skreneš sa Zrinjevca.
znashtikosam is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 20:20   #30
Quote:
malter231 kaže: Pogledaj post
Vecina ljudi komentiraju covjeka koji sam sjedi, pogotovo ako se radi o javnim mjestima kao skoli ili u parku,u negativnom smislu...kao npr da je psihic iili da je puko...pogotovo ako se radi o mladim osobama. Po meni ne rade nista nenormalno..pa samo sjede. Cudno je da to nekazu za covjeka koji sjedi ili stoji negdje u kutu sam okruzen ljudima i pusi cigaretu...a kad osoba nepusi nego samo normalno smrineno razmislja i promatra ljude djeluje kao psiho!!!
Znam da sve zavisi i od situacije..al npr kad neko sjedi sam u skoli za vrijeme odmora...da li je pored toga sto je asocijalan odma i pukotina???? :-)
glupo je pomisliti za osobu koja sjedi sama da je psihic ili da je puko, posebno ako to osobu ne poznaju. smatram da je vrlo nezrelo zakljuciti takvo sto samo zato jer osoba sjedi sama. svako ponekad zeli samocu i to nije nista cudno. svatko je drugciji i takvoga ga treba postovati posebno ako ti ta osoba u zivotu nije nista skrivila i svojim "usamljenim" sjedenjem nimalo ne utjece na neciji zivot.
i sto sad ako netko i sjedi sam u skoli za vrijeme odmora? zar je to grijeh. ja sam milijun puta sjedila sama i za vrijem sata i za vrijeme odmora jednako kao sto sam i puno puta sjedila sama u parku. ponekad je bolje biti sam nego s krivim ljudima.
Vesela Gljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 20:23   #31
tinejdzeri imaju previse vremena pa izmisljaju probleme, sve to treba na prisilni rad poslat
__________________
just because you're paranoid don't mean they're not after you
tjeskobna pastrva is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 20:27   #32
Quote:
znashtikosam kaže: Pogledaj post
Hoće l' pasti kakva peticija?
Moramo okupit vecu grupu, da se grijemo svi zajedno.
Monsignor.m is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 21:01   #33
Quote:
Monsignor.m kaže: Pogledaj post

Vratite melpy.
Sta je bilo sa melpy
Hobo01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2009., 00:24   #34
banalo ju jer je spemala po kritikama i zalbama
__________________
just because you're paranoid don't mean they're not after you
tjeskobna pastrva is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2009., 00:31   #35
ja najčešće sjedim sam u kafiću,osim kad se s nekim nađem ili dogovorim i nimalo mi nije neugodno zbog toga.

Isto tako najčešće idem u kino sam osim ako se ne dogovorim s nekim.Ne da mi se zivkat prijetelje ako mi se gleda neki film,osim ako je nešto stvarno što bi volio da zajedno s nekim gledam.

Također često sam šetam uz more ili gradom.

Živim sam ali nikad se ne osjećam sam niti mi je crnjak igdje ići solo.Imam svoju ekipu i poznam dosta ljudi ali jednostavno ponekad volim samoću a ponekad volim bit s ekipom.I tako mi je super
Gutaperka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2009., 00:37   #36
i imas dvadeset macaka.
__________________
just because you're paranoid don't mean they're not after you
tjeskobna pastrva is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2009., 00:46   #37
Quote:
tjeskobna pastrva kaže: Pogledaj post
i imas dvadeset macaka.
ajme pastrvo,komentari su ti legendarni.Nisam ja stara baba pa da mi se oko nogu mota 20 mačketina s uzdignutim repovima.

Uostalom živim u sobi do ordinacije pa tu nema mista za ikakvu životinju
Gutaperka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2009., 00:56   #38
Ja za sad imam samo 2 mačke
Punoglafka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2009., 00:57   #39
Quote:
Punoglafka kaže: Pogledaj post
Ja za sad imam samo 2 mačke
a jel sidiš sama?
Gutaperka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2009., 00:59   #40
Quote:
Gutaperka kaže: Pogledaj post
a jel sidiš sama?
i to isto
Punoglafka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:48.