Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2009., 01:07   #1
Poliklinika Helena

Naišla sam na to na netu. Ima li netko kakva iskustva?
anita is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2009., 08:55   #2
Dvaput (osip je bio u pitanju) smo sa njima imali iskustva i mogu reći da su bili izuzetno susretljivi i od pomoći. Imaju pristup djetetu kao da je vlastito i to volim ali sam zadovoljan sa pomoći koju su dali i informacijama pruženim. Naša doktorica nije ni upola kao oni ali ipak je to nešto drugo pa se ne može uspoređivati. Ja sam prvo telefonski malo kontaktirao i to me uvjerilo.
__________________
Svaki čovjek je samo još jedan prijatelj kojeg treba upoznati.
Svemogući is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2009., 09:03   #3
Mi radili jednom kod njih bris.. stvarno su ok (mi naletili na dvije sestre I doktora). Pazljivi, susretnjivi, njezni,.. Malo sam procackala po drugim forumima o njima I procitala samo pohvale.
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2009., 11:08   #4
same pohvale...

vadili mu krv kad je imao ni 3 mj, iz šake
niti A nije rekao

u heleni su jako dobri, prema djeci se super odnose
bili smo i na 2 uzv, isto smo jako zadovoljni
s tim da imaju tamo bolji uzv nego u klaićevoj

cijene su ok, ništa prestrašno
naručiš se, dodješ na red kad trebaš
vidjela sam da dosta ljudi ide kod njih, i s manjom i većom djecom

kad smo vadili krv, pitala sam kakav je nalaz
pa je došao doktor i prokomentirao mi ga

opet trebamo vadit krv u 4 mj (željezo) i ici cemo tamo

plaća se gotovinom, jedino nemaju american... imaju ostale kartice
hani-bani is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2009., 11:42   #5
Quote:
hani-bani kaže: Pogledaj post
jedino nemaju american... imaju ostale kartice
nemaju ni diners.
mi bili na uzv cistografiji koja se radi samo kod njih.
bili smo zadovoljni.
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2009., 11:48   #6
mi smo bili na cijepljenju 6u1, ok su, sestre su mi se svidjele više od doktora
blablica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2009., 17:30   #7
mi idemo dr cvitković roić ..i ona nam je kao utopljenicima bila i slamka i luka spasa

poslije nje nismo tražili drugo mišljenje
__________________
ljubim jana rasplakana, nasmijana, srcu odabrana
Tashi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2009., 17:30   #8
Ne zelim kvariti dojam,bila sam 4-5 puta,nemojte sad skakati,mozda ce nekom biti drago ako je informiran....o.k.su,ali zadnja 2puta na uzv sam imala neugodnu situaciju.....ne kazem da nisu strucni,al bolje da se covjek na neke stvari pripremi....Mislim,da ce svaka privatna klinika biti susretljiva....i ne izdaju racune svaki put....kao sto sam na temi uzv kukica napisala,mene ne sarmiraju tepanjem i nosenjem bebice,to je moj stav!
__________________
Zivot nije za dusu meku.........a ja sam bas ta!!!..... Al imam 3 razloga da to promijenim!
oraščić is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2009., 17:32   #9
mi tamo idemo više od godinu dana i svaki put smo dobili račun a za uzv kukića je više nego zakon dr saša tiefenbach u petrinjskoj. i on bespogovorno izdaje račun
__________________
ljubim jana rasplakana, nasmijana, srcu odabrana
Tashi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2009., 17:50   #10
Orascic, bi li poblize napisala kakva neugodna situacija?
Nismo nikad isli u Helenu i nadam se da nam ni nece trebati, samo me zanima.
Jer mi je jedna stvar ako mi naplate vise nego sto smo se dogovorili, a skroz druga ako krivo ocitaju UZV...
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2009., 18:24   #11
Pa i ja sam malo proguglala prije nego sam postavila pitanje, pa sam pročitala da o njima ljudi uglavnom pišu u vezi refluksa i bubrega. Budući da su poliklinika, zanimalo me je kako hodaju i druge stvari.
Trebali bismo napraviti UZV srca i EKG, pa se dvoumim između njih i poliklinike Sabol.
Osim toga moramo još napraviti i RIST i RAST na kravlje mlijeko. Do sada smo to obavljali u Klaićevoj, ali zadnji put je to bio totalni horor, mali se uplaši više nego što treba i to završi katastrofalno, a u Breyeru gdje često uzimamo KKS i malom je to "skupljanje bubamara" zabavno ne vade iz vene do osme godine.
anita is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2009., 21:31   #12
htjeli smo ići isto kod dr. cvitović ali sam trebala čekati dva tjedna na termin pa mi je to tada bilo previše dugo i mislila sam ipak ako su privatni doktori da mogu dobiti temin kad meni odgovara npr. poslje 4 sata a ne u 10 sati u jutro ...ako mi bude opet trebao nefrolog možda ipak odem (nadam se da mi neće više trebati)
__________________
H. 29.08.2007. - L. 12.03.2011.
blond lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2009., 00:39   #13
Quote:
Zmijica kaže: Pogledaj post
Orascic, bi li poblize napisala kakva neugodna situacija?
Nismo nikad isli u Helenu i nadam se da nam ni nece trebati, samo me zanima.
Jer mi je jedna stvar ako mi naplate vise nego sto smo se dogovorili, a skroz druga ako krivo ocitaju UZV...
Vec sam napisala na temi uzv kukica,ali ponovit cu,ne zelim da me se proziva ako nekom ne odgovara.Bila na uzv sa 3.bebicom,isla sam sama,inace je hodao muz sa mnom...dr.ne kazem opet da je bio los,mozda je strucnjak,ali bio je smrdio na alkohol,i bilo mi je neugodno sto mi prica u facu,a nije svoj....pregled je trajao mozda 2minute,kontrola za 2mj.Pozalila sam se doma jer smo imali nekoliko razlicitih nalaza od prije,zato sam isla privatno.Nemoj krivo shvatiti,nek on popije,ali nisam sigurna u nj.dijagnozu,bas zato sto smo imali nekih problema.Dodem drugi put,opet ista stvar,doslo mi je da odmah odem,jer si mislim,ajde,ne radi dramu 1.put,vidjet cemo 2.Nalaz uredan....mozete ici.Vadim novce,1.put 600kn,pa vadim opet 600,ona kaze 500 kn....pa kako sad 500,sad sam trazila racun,1.put nisam.Ne znam koliko covjek moze biti pouzdan,ne ulijeva povjerenje u tom stanju.Mozda neko i bolje radi kad malo cugne,ali ipak se tu radi o zdravlju.Znam da tamo radi mnogo dr.,mozda sam imala peh.Meni se zamjerilo,sto ne znaci da nisu kvalitetni,samo moj slucaj.
__________________
Zivot nije za dusu meku.........a ja sam bas ta!!!..... Al imam 3 razloga da to promijenim!
oraščić is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2009., 11:25   #14
Orascic, hvala na podijeljenom iskustvu

Nisam isla u Helenu pa ne znam za njih.
Isli smo kod Sabola na UZV glave kod dr. Presecki i bili smo jako zadovoljni.
Po onom sto sam ja citala, svaki privatnik je dobar u necemu.
Za Helenu sam zakljucila da su za bubrezne bolesti odlicni, Sabol je dobar za UZV glave, a za kontrolu kukova dr. Sasa Tiefenbach.
A za UZV srca i vadjenje krvi ne znam...
Za vadjenje krvi mozda bolnica Srebrnjak? oni imaju neku dobru alergolosku ambulantu, koliko se sjecam.
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2009., 11:32   #15
i naše iskustvo s Helenom je pozitivno.
pregled je bio temeljit, bili su ljubazni, dobili smo račun....sve uredno.

jedino je jedna sestra malo smotanija (u nekoliko navrata je krivo nešto napisala, prepisala, pobrkala prezimena, pa krivo ukucala na pos-aparat cijenu...), no ok -valjda je taj dan bila južina
__________________
"Describe your relationship with God." I just put "He never writes, he never calls. Frankly, I think the guy is dead."
SaveAss is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2009., 11:34   #16
oraščić, ja na bih ostajala kod dr koji bazdi po alkoholu. i ne, ne bih platila tu uslugu. hvala, đenja...
__________________
"Describe your relationship with God." I just put "He never writes, he never calls. Frankly, I think the guy is dead."
SaveAss is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2009., 16:39   #17
Pa sve sam lijepo rekla,vise ne idem tamo.Mislim si 1.put,mozda covjek nesto slavi,ne znas,mozda se dogodilo....e,pa dr.put nije slucajnost.Da,cula sam da su dobri sto se tice urinarnih problema....
__________________
Zivot nije za dusu meku.........a ja sam bas ta!!!..... Al imam 3 razloga da to promijenim!
oraščić is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 10:12   #18
inače, u heleni je prvi pregled skuplji. ponovni pregledi, kontrole i sl. kod njih su uvijek jeftiniji.
nemam iskustva s njima po bilo kojem pitanju do li nefrološkom i tu su top ..
dr cvitković roić je vodeća i u hrvatskoj, pa i u europi po tome..čak znam da je uvrštena u popis slavnih (proguglat ću pa ću vam stavit link)

blond lady, i nas je to iznenadilo ali je i nevjerojatno koliko djece ima sad problema, i svi roditelji isfrustrirani kojekakvim pretragama, dolaze k njoj..i iz cijele hrvatske..
ljetujemo sa šeficom ljekarni zagrebačkih pa kaže da su prije niffuretena i cranactina prodavali godišnje - koliko sada tjedno

što da kažem - mi smo u rukama imali sve nalaze, uzv bubrega, mikciju, scintigrafiju, i svaki je doktor postavljao neku svoju filozofiju dijagnoze..a prav zapraf bili smo bez prave dijagnoze dok nismo k njoj došli
__________________
ljubim jana rasplakana, nasmijana, srcu odabrana
Tashi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 14:37   #19
Tashi-ako nije preosobno ,da li mogu pitati koju ste dijagnozu dobili?Pitam zato,jer sam sa starijom isto sve pretrage obavila,kao ti,dosla sa nalazima,ali dan danas nemam nikakvo objasnjenje za njen problem(naime,mi smo krenuli obaviti sve to,jer joj vjecito u urinu postoji tragova krvi,neznatno,ali ostalo je u zraku....ne znam na cemu smo)nama je ped.nakon svega rekla da ako zelim odem do nje na kontrolu.
__________________
Zivot nije za dusu meku.........a ja sam bas ta!!!..... Al imam 3 razloga da to promijenim!
oraščić is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 14:47   #20
Što se Poliklinike Sobol tiče -vodili smo malu tamo nekoliko puta. Prvi put kad je imala 13 dana, jer smo se prepali koliko joj je curio nos, pa su uzeli bris.

Onda smo išli kod dr. Sobola na uzv kukova, čovjek je fakat odličan, a još jednom smo bili kod dr. Gjergja na uzv srca i ona je isto za 5.

U Helenu smo jo vodili isključivo radi tvrdokornih urinarnih infekcija, bili kod dr. Cvitković - žena je ljubazna, strpljiva, zna i hoće objasniti, a navodno je i vodeći stručnjak u Rh u području pedijatrijske nefrologije i urologije.
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:03.