Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Medicinski potpomognuta oplodnja

Medicinski potpomognuta oplodnja Želimo, nadamo se, vjerujemo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2009., 22:36   #1
IVF u Osijeku?

Da li je netko u ovoj godini išao na IVF u Osijeku.

Mi bi trebali. Kod dr. Šijanoća smo.

Do sada sam našla samo stare postove iz 2007., pa me zanima ako netko ima novijih iskustva.

Hvala.
m arta is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2009., 21:30   #2
Bok draga Marta. Mi idemo kod dr. Popovića sad u studenom, tako da rade. Ako bilo šta trebaš pitaj, mislim da sam već doktor.....
rokas is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2009., 21:45   #3
Pozdravljam vas i zelim vam svu srecu da uspijete, ja sam isla kod dr. Popovica ali na inseminaciju i uspjelo nam je od prve, sada cekamo dvije bebice )) . Sve pohvale za njega!
maso is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2009., 02:00   #4
hvala!!

našla sam na stranici rode MPO u KB Osk

Uglavnom svi idete kod dr Popovića i svi ga hvale.....

Ja sam krenila bila kod dr Šijanovića i ne mogu ništa reći loše o njemu.

upravo sam sada tamo pročitala u vezi ove psihološke potvrde po novom zakonu. do sada se išlo kod očnog u E.Avenije, a navodno od ponedjeljka u bolnicu. samo zasad još nitko ne zna da li se mora naručiti i u koje vrijeme se treba doći i gdje......
m arta is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2009., 02:02   #5
za sada još ne znam šta trebam pitati, jer još ništa ne znam. tek nam je dr rekao da trebamo podhitno na MPO i da skupimo neke stvari (spemogram, brisevi i te potvrde), pa kad dođemo da ćemo se dogovoriti o kojoj MPO ćemo se podvrgnuti

al sigurno ću te uskoro pitati.....
m arta is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2009., 21:00   #6
Ovako, mi idemo 16.11. Prije toga moram ići kod bolničke pravnice po potvrdu o provedenom pravnom savjetovanju prije postupka medicinske oplodnje, moramo imati mišljenje liječnika specijalista ginekologije, moram kod psihijatra i moramo svagdje nositi kopirani vjenčani list, osobne i OIB... 2-5 dan idem na UZV, 10 dan je folikulometrija, prije toga svi brisevi moraju biti čisti + vađenje krvi na HIV1, HIV2, hepatitis B i C, krvna grupa i Rh faktor... Lh trakice moram upotrebljavati, rekao mi je kako i moram ih "praviti" u 10h ujutro te ako je pozitivno njemu javiti da ima vremena prirediti laboratorij... Od sestara na ginekologiji sam dobila Ovitrele, neke injekcije koje se daju 36 sati prije postupka .... Ma sva sam se izgubila... Previše je svega toga, ali cilj nam je najvažniji... Imam samo 25 i nadam se da će nam ovo biti prvi i posljednji IVF.. Naravno da javim kako je sve prošlo. Da, dr mi je reko da pijem Folic plus tablete... Svima puno sreće... Javite se... Pusa
__________________
:) sretna :)
rokas is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2009., 21:51   #7
I da, na psihijatriju ideš u Stepinčevu i prvi put se ne naručuje. Jučer sam zvala..
__________________
:) sretna :)
rokas is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2009., 23:14   #8
rokas, kako ideš u Stepinčevu kad se već dva tjedna naručuje u bolinici na psihijatriji kod dr Frencl. mi smo naručeni za 29.10. u 13,30 h.

jooj, koja komplikacija, mislim na to što si napisla. ne mogu skontati ništa. al dobro, polako, valjda će bit sve o.k. na kraju.
m arta is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2009., 17:22   #9
Ma m arta nemam pojma više.. Zvala i tako mi rekla, samo neka dođem tamo i da se ne naručuje. ma zvat ću ja njih opet sutra. Što se tiče svih tih pretraga- ni ja se ne snalazim baš najbolje. Hvala Bogu pa znam puno njih na ginekologiji pa kad zapnem zovem na mobitele da mi objasne i pojasne sve. Jedino čega me strah je što sam imala ureaplazmu, sad sam pila sumamede pa doksiciklin i ja i muž. Nadam se da je otišla jer ako nije ne mogu nigdje dok nju ne riješim. Javi mi kako je bilo na psihijatriji...
__________________
:) sretna :)
rokas is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2009., 17:24   #10
oš jedno pitanjce, kolika je vjerojatnosz, ako znate, da uspije iz prve????? Ja se toliko nadam... Maso tebi čestitke!!!
__________________
:) sretna :)
rokas is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2009., 19:22   #11
rokas, i ja se nadam da će mi od prve uspjeti!

vjerujem u to!

Maso, čestitke tebi, naravno!
m arta is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2009., 12:30   #12
Quote:
m arta kaže: Pogledaj post
rokas, i ja se nadam da će mi od prve uspjeti!

vjerujem u to!

Maso, čestitke tebi, naravno!
Držim fige da vam uspije od prve, vjeruj...~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~ malo vibrica za pozitivu. Pusa
ema hv is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2009., 21:38   #13
Hej m arta si bila na razgovoru kod psihologa? kako je bilo? Šta vas je pitala? Mi smo naručeni 12.11. u 7:40h... Ah, puna sam pitanja.. Jel netko imao problema sa poslodavcem u svezi bolovanja i tih stvari? Ja, naravno, ne nailazim na razumijevanje....
__________________
:) sretna :)
rokas is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2009., 21:41   #14
Ema hv hvala ti ....
__________________
:) sretna :)
rokas is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2009., 23:40   #15
rokas,
bili smo gotovi za 10-15 min. Dr je mlada i o.k. je. rekla nam je da ako u toku postupka budemo imali nekih potreba za razgovorom da se obavezno javimo. inače je pitala jel smo upoznati sa postupkom? šta ako ne uspijemo? kako inače rješavamo svoje probleme? i tako....

jedino smo imali problem da je par prije nas kasnio i još su se vanredno zadržali duže od planiranog, tako da smo u hodniku stajali 1 sat.
nadam se da se to vama neće desiti.
nakon toga smo otišli u pravnu službu, tamo smo bili gotovoi za 5 minuta.
m arta is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2009., 23:44   #16
što se tiče poslodavc, za sad nisam imala problema.
naime, mala je firma i već imam zamjenu - pripravnicu koju podučavam, tako da kad budem trebala otići na bolovanje mogu mirne savjesti da me nema tko zamjeniti.

inače, od idrektora i klegica svi "navijaju" da uskoro ostanem trudna!
m arta is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2009., 19:02   #17
Što se tiče posla drago mi je radi tebe. Imala sam u petak razgovor s direktorom i sve riješila, milsim da će odsada biti bolja situacija.. u ponedjeljak su mi gotovi mikrobiološki nalazi pa ako nemam ureaplazmu imam se čemu veseliti. Još malo i to je to...
__________________
:) sretna :)
rokas is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2009., 00:24   #18
da za sada je super,
i nadam se da će tako ostati i kad krenem u postupak i počnem stalno izostajati. nadam se da ih to neće iznervirati.
Bože, zbog čega se ja brinem!
Al na žalost nas koji željno iščekujemo naše malo zlato, takvi su poslodavci.
m arta is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2009., 22:07   #19
hej, ureaplazme nema... ju huuu!!!! Da, jeste čule da sad nešto po novome trebamo po nešto kod doktora u bolnicu pa onda to i naše papire šaljemo u Zagreb u Petrovu, kao oni nam isto trebaju dati pristanak za umjetnu. Ne zanm sad jel baš Petrova, ali kao neke 4 iz Zagreba... Danas se čula s dr. Popovićem i moram ujutro po to nešto kod njega pa slati faksom nekom... A jesam puna informacija .... Javim sutra ako budem više znala..
__________________
:) sretna :)
rokas is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 09:55   #20
i ja sam čula nešto u vezo toga. kao treba nam drugo mišljenje, ali može samo od dr koji radi IVF. zato i daju samo zagrebačke bolnice.
ja idem danas kod dr, pa ću vidjeti šta će reći.
m arta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:57.