Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Medicinski potpomognuta oplodnja

Medicinski potpomognuta oplodnja Želimo, nadamo se, vjerujemo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.04.2010., 20:37   #281
MEDICAL FLORA je vrhunska usko specijalizovana ordinacija u kojoj su, u službi vašeg očuvanja zdravlja, zaposleni renomirani medicinski stručnjaci sa velikim radnim iskustvom na čelu sa fitoterapeutom Slobodanom Vukićevićem.

Poznavajući današnju situaciju gde je svaki četvrti bračni par u nemogućnosti da dobije potomstvo, najviše smo radili na toj oblasti. MEDICAL FLORA se usko specijalizovala za lečenje nehirurškog bračnog ordinacija1steriliteta, te je u tom segmentu postigla neverovatnu efikasnost od 98% zahvaljujući jedinstvenom preparatu STERILICIN-u i svojim stručnjacima!

MEDICAL FLORA kao vrhunska uskospecijalizovana ordinacija vrši i pripremu pacijenata za vantelesnu oplodnju i inseminaciju.
Pored steriliteta, hlamidijalnih infekcija i genitourinarnih infekcija nasa ordinacija uspešno leči virusni hepatitis, alkoholičarsku cirozu jetre, herpes viruse, adeno virus i koksaki virus.
Lekarska ordinacija MEDICAL FLORA nalazi se u Novom Sadu na Bulevaru Oslobođenja 30a, na drugom spratu bulevar centra.

Radno vreme ordinacije je od 9h do 17h svakog dana sem nedelje.

MEDICAL FLORA
Bulevar Oslobođenja 30a
21000 Novi Sad, Srbija
tel: +381(0)21/ 500-97
__________________
:) sretna :)
rokas is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2010., 20:38   #282
Newbiee, to je i tvoj dr.

u kojoj si ti fazi?
__________________
Traži puno, dobit ćeš malo.
Traži malo, dobit ćeš sve.
m arta is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2010., 20:40   #283
Moramo isprobati sve opcije, zar ne???
__________________
:) sretna :)
rokas is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2010., 20:56   #284
e, rokas, baš sam bila poslala PP Glacovoj i BabyMil. BabyMil je bila u NS pa me zanima malo više detalja.

ja već razmišljam o tome, ipak je to tu blizu.

a intenzivno razmišljam o MB, al sad nemamo love, i ne znam kako da to uklopim.
__________________
Traži puno, dobit ćeš malo.
Traži malo, dobit ćeš sve.
m arta is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 14:04   #285
Newbiee, rokas kako je bilo danas kod dr.P.?

evo, ja napravila i 4.inseminaciju (2.sa Klomifenom)
bio je dr P. sve o.k. je prošlo. sad smo u čeki.
__________________
Traži puno, dobit ćeš malo.
Traži malo, dobit ćeš sve.
m arta is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 15:05   #286
Quote:
m arta kaže: Pogledaj post
Newbiee, rokas kako je bilo danas kod dr.P.?

evo, ja napravila i 4.inseminaciju (2.sa Klomifenom)
bio je dr P. sve o.k. je prošlo. sad smo u čeki.
m arta biti ces u mojim molitvama. nadam se da ce ovoga puta sve biti super!

svim ostalim curama

zvala sam ambulantu i narucena sam tek u svibnju. guzva je.
tako da ovaj ciklus odmaramo, a onda cemo vidjeti dalje.
kako moj dragi i ja imamo sve uredne nalaze, i dalje se nadamo da ce upaliti prirodno! a ako ne, onda ce nam valjda ovi nasi doktori malo pripomoci.

Pozdrav i drzite mi se!
tamara30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 16:02   #287
tamara, hvala ti.

i ja tebi želim da uspiješ prirodno ostati trudnica!
__________________
Traži puno, dobit ćeš malo.
Traži malo, dobit ćeš sve.
m arta is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 16:25   #288
Evo i mene od dokotra- neki nesuvisli govor o krizi, štednji...

Uglavnom, valjda sljedeći ciklus konačno AIH, ako uspijem ovulirati prije nego što biolog ode na neki kongres.

A s obzirom da imam neki divlji dugi ciklus, uopće ne mogu pojmiti kad bi trebala dobiti.

Uglavnom, sve je još otvoreno.

m arta, nadam se da je ovo konačno dobitna insemniacija.

I druge cure, puno sreće....
Trebat će nam svima.
Newbiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 17:07   #289
Pozdrav svima,

da li mozda netko zna kako ide postupak nabavljanja ljekova, jer navodno su bile izmjene i sve se moze nabaviti putem bolnice. Ja to jos nisam prosla pa me zanima?
Ineresantno je čitati sve ovo što vam se događa i znati da se to ne događa samo meni i da nisam sama....Puno sreće svima....
andy1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 17:51   #290
Quote:
andy1979 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,

da li mozda netko zna kako ide postupak nabavljanja ljekova, jer navodno su bile izmjene i sve se moze nabaviti putem bolnice. Ja to jos nisam prosla pa me zanima?
Ineresantno je čitati sve ovo što vam se događa i znati da se to ne događa samo meni i da nisam sama....Puno sreće svima....
Bok andy!

Danas sam bila kod dr.P i propisao mi je lijekove i rekao da odmah odem kod sstre Perasović naručiti ih. Ona upiše koji ti lijekovi trebaju i koliko komada te tvoj broj mobitela. Kad lijekovi dođu zove... E sad, dogovorila sam postupak tek za 10 ili 11 mjesec, a danas sam već naručila lijekove pa ti predlažem da što prije odeš.....
I andy, definitivno nisi sama... Kad smo počeli to sve prolaziti mislila sam da sam ja jedina, da je meni najgore, a što dalje idem ima nas puno, cure mi puno pomognu kad klonem duhom i kad mi je dosta svega.... Zato ti želim dobrodošlicu i da što prije dobiješ svog anđelčića ...
__________________
:) sretna :)

Zadnje uređivanje rokas : 13.04.2010. at 17:56.
rokas is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 17:54   #291
m arta nadam se i ja da je ovaj postupak sada definitivno zadnji i da je bebica na putu. Držim fige i molim se za sve nas...

Kao što je Newbiee rekla doktor je pričao o uštedi, kako su svi na odjelu živčani i da je bolje da sad ne idemo u prirodni jer im se kao broje neuspjesi ....... Ne znam, on me odmah osudio na neuspjeh tako da me baš briga.. Dobro da nisam išla... Rekao je da ga cimnem za mjesec dana pa ćemo vidjeti kakva je situacija .. Postupak za sada ostaje tek za 10 ili 11 mjesec .... Kad sam ušla prvo što me pitao je bilo kad ću ja više ostati trudna ? Uh, ja se nadam što prije ... Pusa svima ...
__________________
:) sretna :)
rokas is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 20:01   #292
Quote:
rokas kaže: Pogledaj post
Bok andy!

Danas sam bila kod dr.P i propisao mi je lijekove i rekao da odmah odem kod sstre Perasović naručiti ih. Ona upiše koji ti lijekovi trebaju i koliko komada te tvoj broj mobitela. Kad lijekovi dođu zove... E sad, dogovorila sam postupak tek za 10 ili 11 mjesec, a danas sam već naručila lijekove pa ti predlažem da što prije odeš.....
I andy, definitivno nisi sama... Kad smo počeli to sve prolaziti mislila sam da sam ja jedina, da je meni najgore, a što dalje idem ima nas puno, cure mi puno pomognu kad klonem duhom i kad mi je dosta svega.... Zato ti želim dobrodošlicu i da što prije dobiješ svog anđelčića ...
Hvala na informaciji
Nadam se da ce mi sada nakon laparoskopije krenuti na bolje jer prema stavu dr. P trebalo bi mi se stanje poboljsati. Inace moram priznati da zaista ima dana kada je grozno ali glavu gore
Jos jednom tnx na info i razumjevanju
andy1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 21:01   #293
Andy, dobordošla i brzo otišla na TZ.

Newbiee i rokas ne znam šta bi rekla na to.
sve me strah šta će meni reći moj dr za 2 tjedna na kontroli ako sad ne uspije.
a baš i ne polažem neke velike nade više u inseminaciju.
znam da ne bi trebala tako misliti, al kako stoje stvari u zadnje vrijeme....

ipak postoji mali tračak nade, pa
__________________
Traži puno, dobit ćeš malo.
Traži malo, dobit ćeš sve.
m arta is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 21:07   #294
Quote:
andy1979 kaže: Pogledaj post
Hvala na informaciji
Nadam se da ce mi sada nakon laparoskopije krenuti na bolje jer prema stavu dr. P trebalo bi mi se stanje poboljsati. Inace moram priznati da zaista ima dana kada je grozno ali glavu gore
A ti grozni dani će jednom proći, moraju.

A kad si radila laporoskopiju?
Meni je doktor isto predlaže, a ja nekako ne bi.
Nekako me strah da ne bi nešto oštetili, a da valja.
Ono, probudiš se, a oni odstranili jajovod npr.
Doooobro, sad sam malo zabrijala....

Quote:
m arta kaže: Pogledaj post

Newbiee i rokas ne znam šta bi rekla na to.
sve me strah šta će meni reći moj dr za 2 tjedna na kontroli ako sad ne uspije.
a baš i ne polažem neke velike nade više u inseminaciju.
znam da ne bi trebala tako misliti, al kako stoje stvari u zadnje vrijeme....

ipak postoji mali tračak nade, pa
Ajde, ajde, nade ima, upravo si odradila novi AIH, nova nada. Još druga ruka doktora bude sretnija.
A ovo oko štednje, a ne znam šta reći.
Kao, meni će do kraja godine napraviti još koju inseminaciju, a onda bi trebala razmisliti o IVF. A ja ga pitam , jel se mogu odmah upisati u listu npr. za siječanj 2011. g., pa lako me se obriše ako ostanem trudna u međuvremenu.
Samo se nasmijao i rekao da ne može.
Mislim, a zašto ne?

Nego ću onda morati opet čekati pola godine, najmanje da dođem na red.
Newbiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 21:32   #295
Newbiee, baš se i ja bojim da mi dr kaže što i tebi, zato do sad nisam ništa govorila nego kako on kaže. (osim prvi put sam ga odmah pitala za IVF pa mi je rekao da prvo napravim AIH), al opet nekako mislim ako sam tolike inseminacije valjda će sad iapk raditi IVF, samo se bojim kada.
bilo bi dobro da ovi moji strahovi budu uzaludni i da sad uspije pa na IVF ni ne idem.
__________________
Traži puno, dobit ćeš malo.
Traži malo, dobit ćeš sve.
m arta is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 21:39   #296
m arta, meni je dr rekao da se kod nas radi čak pet inseminacija.

Malo mi je to neobično, jer sam skužila po forumima da druge bolnice rade tri.

Nadam se da ti neće trebati, ali ako bude, bolje ti pritisni sljedeći put doktora da se barem upišeš u listu i naručuš lijekove.
Newbiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 11:19   #297
Quote:
Newbiee kaže: Pogledaj post
A ti grozni dani će jednom proći, moraju.

A kad si radila laporoskopiju?
Meni je doktor isto predlaže, a ja nekako ne bi.
Nekako me strah da ne bi nešto oštetili, a da valja.
Ono, probudiš se, a oni odstranili jajovod npr.
Doooobro, sad sam malo zabrijala....



Ajde, ajde, nade ima, upravo si odradila novi AIH, nova nada. Još druga ruka doktora bude sretnija.
A ovo oko štednje, a ne znam šta reći.
Kao, meni će do kraja godine napraviti još koju inseminaciju, a onda bi trebala razmisliti o IVF. A ja ga pitam , jel se mogu odmah upisati u listu npr. za siječanj 2011. g., pa lako me se obriše ako ostanem trudna u međuvremenu.
Samo se nasmijao i rekao da ne može.
Mislim, a zašto ne?

Nego ću onda morati opet čekati pola godine, najmanje da dođem na red.
Laparoskopiju sam radila prije dva tjedna jer moji jajnici žive svojim životom i na zadnjoj terapiji sam otisla u hiperstimulaciju. Da mi se to ne bi ponovno dogodilo morala sam na lap. Inace to nije nista strasno dr. P je super to obavio, jajovodi su mi prohodni i imala sam miom na maternici koji je takoder odstranjen. Sam zahvat nije kompliciran, meni je jedino bilo malo grozno budenje nakon opće anestezije....
Nekima taj postupak pomogne, nekim ne....javim kako je meni bilo...
Nemoj se bojati nece ti nista odstraniti!!!!!!
andy1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 11:24   #298
Quote:
m arta kaže: Pogledaj post
Andy, dobordošla i brzo otišla na TZ.

Newbiee i rokas ne znam šta bi rekla na to.
sve me strah šta će meni reći moj dr za 2 tjedna na kontroli ako sad ne uspije.
a baš i ne polažem neke velike nade više u inseminaciju.
znam da ne bi trebala tako misliti, al kako stoje stvari u zadnje vrijeme....

ipak postoji mali tračak nade, pa

Tnx na lijepim željama, nadam se da ce tvoja inseminacija biti uspjesna
Što se tiče budućnosti imaj vjere jer je to najbitnije, jer to sve pokreće.
Ja molim za sve nas i nadam seda ce sve biti dobro
andy1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 11:59   #299
Newbiee, ne moraš se bojati lap. ja sam imala puno mioma u materinici i dok nisam došla do Šijanovića su mi htjeli vaditi materincu van. a on mi je rekao da je napravio koliko je mogao, al da je još malo ostalo jer nije smio sve vaditi van. meni su se počeli vračati miomi, i onda je rekao da moramo na AIH tj. IVF.
al mi se to sve sad odužilo.
a bit će sve o.k. na kraju. m ora!

Andy, baš mi treba netko da se moli za mene, jer sam ja u teškoj bedari toliko da sam prestala ići i u crkvu.
a nema više ni mame koja se stalno molila za mena.
__________________
Traži puno, dobit ćeš malo.
Traži malo, dobit ćeš sve.
m arta is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 12:23   #300
Bok cure!

Bas ste me nekako zamislile ovim pricama da treba proci 5 do 6 inseminacija prije IVF-a. Ne znam jos ni hoce li mi trebati (nadam se da ne), ali mi se to cini strasno odugovlacenje. i ako se jos toliko ceka na lijekove i da udes u postupak IVF-a....
tamara30 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:47.