Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.04.2006., 15:20   #61
(1,825)

Quote:
ante_gotovina kaže:
Zašto rat ne može početi na isti dan u cijelome svijetu? Može početi
29.6.2006. 2+9+6+2+0+0+6=25
Ako rat na istoku (npr u kini) počne u 20h to će na zapadu biti (London) 12 h znači isti dan
ante (svakako ne onaj iz Nizozemske ), ne može iz tog razloga što zbir svih brojeva u datumu MORAJU dati 33.
Prema tome kako 29.6.2006. daje 25 to ne možemo uzeti tu računicu u obzir.
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2006., 14:03   #62
(1,876)

Quote:
delija kaže:
(1,780)

...Počnimo sa 2006-om...
...Dakle, ako dođe do Rata tad mora da je na istoku Dan kada će rat početi a na zapadu Noć prije početka.
Prema tome, ako bi Rat započeo 9-tog na istočnoj hemisferi - na zapadnoj bi bio još 8-mi.
Iz toga izlazi da bi za ovu 2006-tu godinu mogućnost početka Rata bio bi jedino ovog datuma:
8/9. 8. 2006.
Dakle 8+ 9+ 8+ 2+0+0+6 = 33
Druge kombinacije nema.

Nastavak slijedi
(Kako me niko od “ozbiljnih čitača” ne dopunjuje, evo da ja dopunim sam sebe).
Ipak ima još kombinacija za 2006.
To su:
18/19. 6. 2006. (1+8+ 1+9+ 6+ 2+0+0+6 = 33) i
17/18. 5. 2006. = 33

Također u 2007. ima još kombinacija:
16/17. 9. 2007. = 33
17/18. 7. 2007. = 33
18/19. 5. 2007. = 33


Za 2008 = 2+0+0+8 = 10
33 - 10 = 23
A 23 daju: 7/8.8.
Dakle 7+ 8+ 8+ (2+0+0+8) = 33
Također:
8/9.6. 2008. = 33
16/17.8. 2008 = 33
17/18.6. 2008. = 33
18/19.4. 2008. = 33

I tako dalje - sve do 2010, 2011, 2012, i 2013-te kada po navedenoj postavci ne može da dođe do Rata - jer se ti brojevi ne mogu uklopiti u zbir da se dobije 33.

No 2014-te opet postoji teoretska postavka - [(33 - 7 = 26), jer (8/9.9. daje zbir 26) + 2014 = 33] - da dođe do Rata.
Također do Rata može doći 2015. 2016, 2017, 2018, 2019-te.

No opet, 2020.2021, 2022-ge ne može da dođe do tog Rata - već do njega može doći tek 2023….

Dakle već iz ovog prethodno iznešenog možemo vidjeti da kombinacija, kada bi mogao započeti Treći svjetski rat, ima dosta - što znači da datum početka Rata - MI LJUDI - možemo samo nagađati (bolje reći "lupati").

Svakako, kako ja nisam “pravi deda vrač” a ne poznajem nijednu “pravu babu vračaru” koja bi mi rekla točan datum početka Najvećeg rata to sam se upustio u studiju kompletne (nama ljudima) nepoznate PRIRODE - ne bi li ipak došao do nekog datuma koji bi u sebi imao neki veći postotak logičnosti da kažemo: Pa ovo bi mogao biti taj datum.

Nastavak slijedi
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2006., 21:43   #63
17/18.05.2006.=33, hm a kako ovdje zbroji 33??????
POPAGAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2006., 22:20   #64
Quote:
POPAGAN kaže:
17/18.05.2006.=33, hm a kako ovdje zbroji 33??????
Eto moj PAPAGAN-e, godine ipak čine svoje.

Hvala na ispravci - i na tome što me ipak neko kontrolira. :klap:
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2006., 08:00   #65
Quote:
_glupan_ kaže:
Fibonaccievi brojevi- to je niz od brojeva (1,2,3,5,8,13,21,34,55,89,144),233,377,610,987.... ..
Fibonaccievi brojevi imaju veliki utjecaj na našu kulturu, botaniku, arhitekturu i umjetnost. Često se naziva omjer 1,61803:1 omjerom ljepote!!!!
Fibonacciev niz je osnova Zlatnog reza. Fibonacci je došao do njega promatrajući parenje zečeva.
krix is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2006., 00:30   #66
(1,976)

Quote:
krix kaže:
Fibonacciev niz je osnova Zlatnog reza. Fibonacci je došao do njega promatrajući parenje zečeva.
Ajd da vas malo bacim sa stolice.
Još PRIJE Big Bang-a - po ZAKONU Zlatnog reza Stvarana su "mjesta" gdje će se nalaziti, prvo, galaksije - a zatim zvjezdani sistemi.

A PRIJE Big Bang-a se je odvijala DRUGA Faza razvoja PRIRODE.
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2006., 10:44   #67
(2,033)
[Nije li interesantno da su bila 2 S.r. - i fali nam jo[ onaj pod br. 33]

U dokumentu (1,876) sam napisao:
Svakako, kako ja nisam “pravi deda vrač” a ne poznajem nijednu “pravu babu vračaru” koja bi mi rekla točan datum početka Najvećeg rata to sam se upustio u studiju kompletne (nama ljudima) nepoznate PRIRODE - ne bi li ipak došao do nekog datuma koji bi u sebi imao neki veći postotak logičnosti da kažemo: Pa ovo bi mogao biti taj datum.

Dakle, ajmo malo, onako; stojeći Na rubu... () djelomično izučiti PRIRODU kako bi došli do datuma kad bi mogli na našoj, sad već jadnoj, Zemlji započeti "veliki prasci" iliti mnogo "big bang-ova".

Ne priroda, ne Priroda već PRIRODA

Iskreno, tokom 18-godišnjeg školovanja niko mi nije iznio istinu o prirodi.
Kasnije, individualno, tražeći u knjigama, u enciklopedijama, na internetu... nisam mogao naći nijedno teoretsko izlaganje koje bi bilo iznešeno tako da bih mogao u potpunosti shvatiti prirodu.
Naime sve što sam našao jesu izlaganja koja nam nude da prirodu shvatimo kao monističku vrijednost.
No da li priroda može biti monistička vrijednost ako znamo da je beskonačna, ali i konačna, da se mi nalazimo u prirodi; a i ona u nama… pa sve tako do konačnog da prirodu gledamo onako kako je registriraju naši osjeti, odnosno da je gledamo kroz poimanje ekologije.
Dakle, informacije o prirodi postoje, ali su sve te informacije nedovoljno obrađene, što bi rekli da su šture, bez potpunog objašnjenja iz kog bi mogli u potpunosti shvatiti prirodu.

Na kraju ništa drugo nisam našao do li filozofske misli “novijeg datuma” koja glasi ovako:
„Priroda je sveukupnost materijalnog svijeta, čitav kozmos i sile koje u njemu djeluju”.

Iskreno, mene ova misao ne zadovoljava iz tog razloga jer po mojim Informacijama; sile su djelovale u PRIRODI i prije postanka kozmosa.
Osim toga PRIRODA obuhvaća i sve nematerijalne pojmove.
Na primjer, svi mislioci se slažu s tim da PRIRODA posjeduje svijest, da priroda misli.
No da li ste svijesni toga da svijest i misao nisu pojmovi koji posjeduju VLASTITU Vrijednost postojanja, već ti pojmovi postaju funkcionalni tek onda kad se manifestiraju kroz neke Materijalne vrijednosti.

Tako, uzmemo li za primjer brojeve (ako je njihovo postojanje “misaono viđeno” ili govorno izgrađeno) – brojevi su nematerijalni.
No i kao takve ih PRIRODA “stavlja” u okvire svojeg djelovanja.
Naime ako krajnje studiozno priđete razriješenju Nastajanja brojeva s kojim se čovjek služi tad ćete shvatiti da je po svim logičnim zaključcima Svijest PRIRODE djelovala na Svijest čovjeka da Stvori brojne sisteme.
Dakle brojevi poprimaju svoju vrijednost tek onda kad ih čovjek, kao Materijalno biće, koristi tamo gdje je potrebno da ih koristi.

No u samoj PRIRODI se brojevi ne manifestiraju kao brojevi već kao Logički činbenici koji bez bilo kojeg prikaza broja prate ONO koje je “vezano” za broj ili brojeve.

(Ne brinite - bit ćete još davljeni od moje strane)
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2006., 11:37   #68
(2,086)

Ako će biti onih koji će pomisliti da je ovo “igranje” s datumima početka Rata gubljenje mojeg vremena, vara se, jer ovo napisano je vezano za jedan kompletan opus koji nas uvodi u kompletnu analizu PRIRODE - koja će se kompletna analiza nalaziti u mojoj knjizi na kojoj radim.

No mogu unaprijed iznijeti da; shvatiti ono šta će u toj knjizi biti napisano čitatelj će morati da bude izuzetno dobar logičar.
Jest, mnogi za sebe kažu da su dobri logičari no ako oni ne mogu shvatiti:
- da u svojoj OSNOVNOJ POSTAVCI postoji Dualna Umna PRIRODA koja ne poznaje Nulu (kao nešto bez vrijednosti, dakle Ništa),
- da Jedan (kao totalitet kojeg zastupa monistički pogled; da se sve svodi u jednu supstanciju, odnosno da se sve može izvesti iz jednog jedinog načela) - onda zasigurno nisu toliko dobri, kao što misle da jesu.

Jest, nepoznavanje Ništa od strane PRIRODE - mnogi (nazovimo ih ipak logičarima) neće moći prihvatiti.
Naime, kao prvo, iako prihvaćaju da je PRIRODA Umna, da Misli - mnogi ipak ne shvaćaju; kako je to Umna, kako može da Misli - iz kog razloga i poništavaju tu spoznaju.
Drugo, neće shvatiti iz razloga što ih, kao ni mene, u školi niko nije učio da u Osnovnoj postavci PRIRODE; i ona sama egzistira samo zato što je “Suštinski vezana” za NEPROMJENJLJIVU VRIJEDNOST Svih suština koje, njoj PRIRODI davaju da dobije svoj Kompletan smisao.

Ako ovo niste razumjeli tad ćete morati sačekati da objavim knjigu na kojoj radim.

Ipak!
Ja sam već objavljivao da postoje Četiri prirode koje se razlikuju po svojim karakterima - i koje tvore Temeljnu vrijednost koju treba da shvatimo da je to PRIRODA.
Na taj smo način došli do spoznaje da se u stvari Vječno, ali u intervalima, manifestira (4+1 =) 5 različitih Priroda .
(Koga interesira može početnu informaciju o četiri prirode da nađe na http://delija.blog.com/ ).

Uz to sam objavljivao da se vječno u PRIRODI - (koja se u svojoj Osnovnoj vrijednosti odražava u broju 2 - jer Sve se nalazi u PRIRODI, a PRIRODA se nalazi u Svemu) - smjenjuju 4 prirode (što znači da vječno dolazi do Mijena priroda) i to tako da se u momentu svake Mijene u PRIRODI manifestiraju Dvije prirode (od četiri) - na koji se način u vrijeme Mijene manifestiraju kroz vrijednost broja (2+1 =) 3.

No tokom Vječne prolaznosti, u PRIRODI se nisu manifestirale samo Mijene, kao Jedine manifestacije tokom kojih je i dolazilo do naprezanja u PRIRODI - već su se Vječno, ali u intervalima, manifestirale i 2 Vrste TEŽNJI.

I kao što iz prethodno izloženog vidimo - NIKAD se u PRIRODI nije manifetiralo Stalno mirovanje, odnosno NIKAD nije postojalo Stalno ništa.
Svakako da je to, što se je u PRIRODI vječno manifestiralo Nešto, dalo “svoj prilog” da se je u njoj, PRIRODI, manifestirao (ljudima nepojmljiv) Duboki spoznajni Otisak POSTOJANJA.
Svakako, mnogi će zapitati: Gdje se je mogao manifestirati Duboki spoznajni Otisak POSTOJANJA?
Odgovor je jednostavan: U Pramateriji (Pratvari).
A šta je Pramaterija - e taj odgovor i nije tako jednostavan (iako, za mene jeste).

I možete li sad shvatiti da brojevi, kao čimbenici (ili “podsvjesni elementi”) PRIRODE” postoje Vječno.
I možete li shvatiti zašto je čovjek morao izmisliti (kreirati) “0” (nulu).
I možete li shvatiti da se u gornjem izvještaju nalaze svi brojevi od 1 do 9...

Nastavak slijedi
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2006., 10:35   #69
(2,153)

Kada sam u poglavlju (koje će se naći u mojoj knjizi) napisao ovo:
“…No da se opet vratim na Bostroma.
Zašto sam uopće i spominjao Bostroma?
Razlog je svakako taj jer je njegova teza, da možda živimo unutar simulacije, veoma interesantna i prihvatljiva.
Jest, naveo sam već da mnogi ljudi to neće htjeti prihvatiti, ali kako postoje neki pokazatelji, koji nas upućuju na to da shvatimo da neko djeluje na naš Materijalni i Duhovni razvoj od začeća do smrti, to ne možemo tako olako odbaciti tu postavku.
- Tako, Jedan od pokazatelja je Vegetativni ili Autonomni živčani sistem koji je “izgrađen” u Materijalnom tijelu čovjeka, a koji je obilježen time, što se njegove funkcije vrše mimo njegove volje i često puta tako da o njima nema svjesnih osjeta.
- Drugi pokazatelj je Emotivnost, jer mnogo puta čovjek ne želi da emocije vladaju s njegovim duševnim stanjem – no to nije u stanju da kontrolira.
Svakako da ovdje ne mislim na Emotivnost koju doživljavamo preko osjetila već na Duhovnu emotivnost zbog koje se često puta nađemo u duševnom stanju za koje nemamo odgovor zašto se tako osjećamo.
- Treći pokazatelj se odražava u nevjerojatnoj sličnosti koja se nazire između čovjeka i svega što je vezano za kompjuter.
- Četvrti pokazatelj vezan je za astralnu projekciju - vidovitost.
(Putovanje astralnim putem i unaprijed viđenje onoga šta će biti)
- Peti pokazatelj su ratovi.
Naime studirajući: glavna obilježja ratova [kad je koji rat počeo a kad završio, važne detalje (sekvence) iz tih ratova i dr.], ustanovio sam da su povezanosti (koje se tiču ratova) toliko dobro iscenirane i izrežirane da je nemoguće da je u tome bila “upletena čovjekova Materijalna svijest”...

(Onako, uzgred , Pet pokazatelja - svaki od svoje Prirode).

I ono koje sam vam dosad iznosio o ratovima datira od dana kada sam studirao ratove.
Ipak, tada me je “mučilo” to što nisam nalazio neku logičku vezu brojeva u datumu II. sv. rata.
Naime brojevi 1939 imaju “u sebi svoju priču” ali se ona meni nije uklapala u najprihvatljiviju kombinaciju Datuma Trećeg rata.
I tada (prije dosta godina), na moje postavljeno pitanje dobio sam iz Onostranog područja odgovor: “Prestani sa studijom. Kad dođe vrijeme doći ćeš do informacije koja će ti upotpuniti studiju”.

I ovih sam dana postao svjestan da je To vrijeme došlo.

Nastavak slijedi
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2006., 00:32   #70
(2,222)

No nije li interesantno saznati ovo.
...1.9. 1939. = (1+ 9+ 1+9+3+9 = 32) - Njem. napala na Poljsku
+ 8.5. 1945. = (8+ 5+ 1+9+4+5 = 32) - Njem potpisala kapitulaciju
--------------
.10 4 3884

No da vidimo šta dobivamo iz ovih brojeva?
10 4 3884 = 28
3884 = 23
1+0+ 4 = 5 a
32 = 3+2 = 5

No sjećate li se ovog:
Opet napominjem da zapamtite brojeve: 13, 18, 23, 28, 32, 43, 53

Ili sjećate li se ovog teksta:
...Ipak!
Ja sam već objavljivao da postoje 4 prirode koje se razlikuju po svojim karakterima - i koje tvore Temeljnu vrijednost koju treba da shvatimo da je to PRIRODA.
Na taj smo način došli do spoznaje da se u stvari Vječno, ali u intervalima, manifestira (4+1 =) 5 različitih Priroda .

No sad dolazimo do veoma interesantnog podatka.
Iako su Velika Brit. i Francuska objavili (3.9.1939) rat Njemačkoj - na samom početku rata 1939-te su mnogi taj rat smatrali šaljivim - pa je i nazivan “šaljivi rat” (njem. Witzkrieg, franc. dròle de guerre...).
I bio je “šaljiv” do potpisivanja Trojnog pakta 27.9.1940. između Njemačke, Japana i Italije.
Dakle 2+7+ 9+ 1+9+4+0 = 32
I tek nakon toga su 1941. godine započele ozbiljne ratne akcije koje će prerasti u rat svjetskih razmjera.
Dakle slobodno možemo reći da je Drugi sv. rat trajao od 1941. do 1945.

Nastavak slijedi
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2006., 01:18   #71
1 i 1 nisu 2 već 11
 
Odgovori s citatom
Old 06.05.2006., 01:41   #72
Quote:
bstimac kaže:
REČE Ilium: Mislim da u svakom mozes naci i neke druge brojeve i uvijek ih povezati s nekim dogadjajima. Sve u svemu, brojevi postoje da nama sluze, a ne da mi sluzimo brojevima. Pa ako i postoji nekakva uzrocno-posljedicna veza, ona je irelevantna, jer i mi i brojevi imamo koristi jedni od drugih. Slazem se u potpunosti

Delija reče:
Da, nekaj si mislim da ste morebit vu pravu - jer tak isto misli i moja sestrica kajtije prije dva navršila tri leta života.
Bit će nešto od Kajtije (Evidentno je da nije pokupila baš tvojih gena. Srećom za nju. I ostatak svijeta.)
SaveAss is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2006., 11:32   #73
(2,249)

Quote:
SaveAss kaže:
reče: Bit će nešto od Kajtije (Evidentno je da nije pokupila baš tvojih gena. Srećom za nju. I ostatak svijeta.)
Kajtije:
Bravo SaveAss!
Nek si ga zrezala!

Jedino kaj si trebala po zakonu pismenosti da naškrabaš:
Delija reče - da Delija mlajši reče:
Da, nekaj si mislim da ste morebit vu pravu - jer tak isto misli i moja sestrica kajtije prije dva navršila tri leta života.

No nek te, "morska tico", nije ti se za začuditi.
Jer geni Vinskih mušica delaju svoje - kaj ne?
Zato i nemreju skopčati da je naslov ovog topića "Igra B...".

Uz to, nije ni začuditi jer 27= 2+7=9 - koji brojček nam veli (pa Mayama) da ima 9 prečki na skalinama koje vode do pakla.
A tam se bormeč neznadu igrati, kaj ne bračanko?

Ali moram priznati da si mi simpa!

Pozdravla te Kajtije!
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2006., 20:50   #74
Spali sijeno, pa ćeš lakše naći iglu.
(btw, primjetila sam po tvojim objavljenim postovima kako te gramatika "ide". Ne čudi što se u ovom topicu nastojiš izražavati po "zakonima" dijalekta - teže je shvatiti koliko rupa ima rečenica, makar te i taj dijalekt ne ide...)
Nemreju skopčati da je naslov ovog topića "Igra brojkama" (pa se ti sada ispravljaj)
A što se naslova topica tiče, zar nisi primijetio da je ovo rubrika "Na rubu...znanosti", a ne "Na rubu pameti?
"Bračanko?"


(Poz Kajtiji, sigurna sam da je i pisanje poštenije ide...bez obzira na dob)

Zadnje uređivanje SaveAss : 06.05.2006. at 23:21.
SaveAss is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2006., 11:36   #75
(2,336)

Quote:
SaveAss kaže:
Spali sijeno, pa ćeš lakše naći iglu.
(btw, primjetila sam po tvojim objavljenim postovima kako te gramatika "ide". Ne čudi što se u ovom topicu nastojiš izražavati po "zakonima" dijalekta - teže je shvatiti koliko rupa ima rečenica, makar te i taj dijalekt ne ide...)
Nemreju skopčati da je naslov ovog topića "Igra brojkama" (pa se ti sada ispravljaj)
A što se naslova topica tiče, zar nisi primijetio da je ovo rubrika "Na rubu...znanosti", a ne "Na rubu pameti?
"Bračanko?"

(Poz Kajtiji, sigurna sam da je i pisanje poštenije ide...bez obzira na dob)
delija:
Evo djeco (mislim na deliju mlajšeg i kajtije) konačno je stigla na naš Cybermonitorski forum i osoba (možda je došla iz doline Valchiusella) da nas produhovi na taj način da nam skrene pažnju da ćirilica nije čirilica, da nam ukaže (kao Izuzetan dijalektolog) da ne postoje varijante u području patoise, argote, idiome..., koja će nas podučiti (možda putem neke terapije) da znanost nema nikakve veze s pameću, da (eventualno) upre prstom na mjesto gdje se nalazi Rub znanosti, pameti a možda i svemira... u stvari da nam ukaže kako je ona ta koja će ukazivati i ispravljati, ne samo naše već i tuđe greške.

Delija mljajši:
Tatek, ja ipak mislim da ova teta nije bila vu dolini Valchiusella jer ni prepoznala spirit kojti je bil na Braču.
U stvari ona, kolko ja vem, nezna nikaj od onog kaj se dotikavle reinkarnacije spirita.

kajtije:
Kajte se vas dva tak smračili na ovu tetu.
Pa kaj ne vidite kolko je ona simpa.
Sve mi se čini da bu bilo nekaj od nje.
Morti neki Dr.?
Ma kaj vi znate kaj bu donel dan a kaj noć.
Morti bu prestalo i pikati - pa bu se znalo jel pikala slama ilti je pikala igla.
Eto, tolko od mene male i teta Ass primi od mene poz.
P.s.
Nemoj da ti ovo dvoje pokvare nedeljni ručak.
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2006., 20:56   #76
Imaš dosta vremena za pisanje nerazumljivih textova. Patetično do boli. Vjerojatno ti je toliki i domet "spiritualnosti" (da ne kažem što ti je sigurno još toliko kad prodaješ maglu po netu). Jadi stara.

(nemoj da ti ovo pokvari nepotentnost)
Vjerojatno si i Sandy dosadio odavno sa svojim glupostima, pa ti je samo net ostao.

...Idemo dalje, Dubravko baš i nije zanimljiv

Zadnje uređivanje SaveAss : 07.05.2006. at 22:48.
SaveAss is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2006., 14:56   #77
(2,433)

Quote:
SaveAss kaže:
Imaš dosta vremena za pisanje nerazumljivih textova. Patetično do boli. Vjerojatno ti je toliki i domet "spiritualnosti" (da ne kažem što ti je sigurno još toliko kad prodaješ maglu po netu). Jadi stara.

(nemoj da ti ovo pokvari nepotentnost)
Vjerojatno si i Sandy dosadio odavno sa svojim glupostima, pa ti je samo net ostao.

...Idemo dalje, Dubravko baš i nije zanimljiv
Vidim, sva mjesta ispod šatre su popunjena.
Neki čak moraju i stajati.

Ona sjedi usred arene.
Crvena loptica na njenom nosu je u stvari truba, a šarene boje njezinih halja je čine leptiricom.
Ispred nje - nešto što liči na ogledalo.

Ona se obraća tom nečem koje liči na ogledalo: ''Ogledalce, ogledalce, kaži mi tko je najpametniji na svijetu''.
Tad se, preko zvučnika, začuje metalni glas: ''Ma glupačo jedna! Zar ne shvaćaš da sam ja ekran od kompjutera koji je programiran tako da ti uvijek odgovori da si ti najpametnija na svijetu".
Gledam, njeno se lice zgrči - pokazujući Pathos do boli.

Čujem pljesak nekoliko bezazlenih ručica - koji zvuk se stopi s muklim šumom valova nedalekog mora, iznad kojih se je stvarala magla koja je, kao igrajući se sama sa sobom, povremeno konfigurirala figuru ženske osobe u extazi.

Da, u pravu ste.
To je nova verzija priče Snjeguljica i 7...

(Hm, zašto broj 7? Pa naravno - radi Igre Brojeva).
...

Ah, SaveAss, izvini - pa jesi to ti tu?
Eh, da te obradujem s ovim.
- Čitah vjesti i nađoh ovo:
"Valjaju se brda...
U Valjevu potraga za Mladićem, srbijanski političari pričaju nebuloze

I u toj vijesti piše da ministar Predrag Bubalo kaže: Mladića je isto tako teško naći kao i iglu u plastu sijena".

Evo ti se pruža šansa da postaneš slavna na prostorima Srbije, a možda i dalje, ako svoj velebni slang ''o sijenu i igli'' pošalješ srpskom ministru privrede.

Ah da, moram te informirati da ja pišem tekstove za one ljude kod kojih su Aktivirana Sva 6 čula.
Dakle oni Peteročulni ne mogu razumjeti šta ja pišem.

A što se tiče nepotentnosti mogu ti reči ovo: Ne kudi jahača koj'te nije jahao.

I još da ti kažem da si ti ''smijurija''.
Naime ti želiš da studiraš art terapiju.
A znaš li ti uopće koje strpljenje treba da ima art terapeut da bi mogao raditi sa klijentima?
I znaš li da art terapeut, u svakom slučaju, treba ljudima odgovoriti na pitanja, koja svakako ne ulaze u okvire njegove osobnosti.
A koji je tvoj odgovor bio djevojci koje te je na forumu zapitala šta je to art terapija.
Trebam li te podsjetiti?
Dobro, ti nisi art terapeut, nisi ni Dr. koja titula ti je životni san (VJEROJATNO da bi s njom mahala ljudima ispred nosa +...) - niti si scienist i VJEROJATNO da to nećeš nikad ni biti.
I prvo pomislih da si ti u stvari niko i ništa no sjetih se da je ''nitko i ništa'' ipak Neko i Nešto.
I tad shvatih da si ti u stvari jedan sitni dio PRAMATERIJE.

Konačno, što se tiče Sandy - tu se pripazi, jer ulazeći U PRIVATNOST Osobe koja se ne pojavljuje u raspravi tipa forum mogla bi od strane dobrog advokata biti ''oguljena do gaća''.
Ovo je veoma ozbiljna opomena!

A što se tiče mene (i mojih ''mališana'') opali.
Svakako, kako si žemsko, računaj da ćeš biti uvijek donja, jer ja nedam na sebe - pa makar se našao u Patetičnom stanju.

No da znaš - kajtija još uvijek kaže kako si simpa.
I meni, šta jest jest.

Stoga

Zadnje uređivanje delija : 09.05.2006. at 16:09.
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2006., 10:42   #78
(2,522)

Kad sam pisao zadnji tekst, pod brojem (2,433), razmišljao sam o tome da li je u redu sve ono što sam napisao u tom postu (ali i u ranijim postovima) Osobi, čije vrijeđanje moje osobnosti od prvog posta ne dolikuje inteligentnom biću.
U ovakvim slučajevima ne tražim da mi se iz Onostranog područja nametne Misaoni odgovor: (da) - već želim da dobijem odgovor Znakom.
I ako u slijedećem postu Osobe nema Znaka - tad znam da nije bilo u redu.
No pojavom bilo kakvog meni prepoznatljivog Znaka - za mene to znači da sam uradio ispravno.
I Znak je ''stigao''.
Naime, ta Osoba je stisnula ''Submit Reply'' točno u 23 sata i 43 minute - jer je to MORALA uraditi TADA.
Ako ne vjerujete meni - tad vjerujte sebi, a to znači da pogledate u lijevom gornjem uglu vrijeme kad se je tekst SaveAss pojavio na stranici foruma.
A poznata je moja spoznaja da postoje Vrijednosti Mreža našeg Sunčevog sistema koje se vode pod brojevima: (od Zemlje do Mreže galaksije Mliječni put) 13, 18, 23, 28, 32, 43 i 53.
(Napomena: U ovom se postu pojavljuju brojevi koji su označeni crvenom bojom).

Vjerujte, ovo ipak nije Igra Brojkama već je to Igra KOZMIČKOG UMA.
I upravo je SaveAss (na njenu žalost) Odabrana i ''žrtvovana'' da se na ovom topiću odvijalo to što se je odvijalo.
No da se razumijemo.
Toj Osobi nije NAMETNUTO da piše to što je pisala - već je njenoj Materijalnoj svijesti Sugerirano da piše onako kako je njena ''reinkarnirana inteligencija'' odgojena.
A odgoj se odražava u broju reinkarnacija Spirita.


I na kraju da još prokomentiram ovo, od Save: ...Idemo dalje, Dubravko baš i nije zanimljiv
I ja to kažem - iako to ne pokazuje broj čitalaca koji čitaju tekstove na ovom topiću.
Naime to se vidi iz evidencije Foruma.hr po kojoj je broj (2433) zamjenjen sa (2522).
A pogledajte koji je zbroj brojaka u 2433 + 2522.

Iz tog razloga - Nastavak Igre Brojkama slijedi.

Zadnje uređivanje luiz : 05.05.2009. at 21:21.
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2006., 13:01   #79
Quote:
delija kaže:
Naime ja sam od 1951. konzumirao alkohol u enormnim količinama.
No 2.7.1981. (= 28), dakle prije 25 godina - jednostavno, bez učešća bilo kojeg medicinskog radnika, prekinuo sam s konzumiranjem bilo koje vrste alkohonog pića.
A o tom se radi... sad su stvari jasnije. Vec sam mislio da si psihopat i da imas oglas za kanibalske usluge. Svaka cast za skidanje sa cuge

Ocu ti rec samo da ak sebe smatras "prosvijetljenim" nemoj pljuckat po onima koji to "nisu", stvara negativnu konotaciju. Na tu foru su mnogi Bogomdani svecenici popusili. Uzivaj!
__________________
"You have to be happy with what you have to be happy with", KC
Ilium is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2006., 15:46   #80
Quote:
Ilium kaže:
A o tom se radi... sad su stvari jasnije. Vec sam mislio da si psihopat i da imas oglas za kanibalske usluge. Svaka cast za skidanje sa cuge

Ocu ti rec samo da ak sebe smatras "prosvijetljenim" nemoj pljuckat po onima koji to "nisu", stvara negativnu konotaciju. Na tu foru su mnogi Bogomdani svecenici popusili. Uzivaj!
Prepis iz Autobiografije:
1991. godina.
7. 1. stižemo u Švicarsku.
Ubrzo su naši ljudi saznali da se nalazim u njihovoj blizini na što opet stižu pozivi da me vide.
I iako nisam imao namjere da radim s ljudima nisam ih mogao odbiti.
Ipak , imamo vremena da obiđemo Švicarsku (koju sam ja već od ranije poznavao).
Tad sam počeo pratiti vijesti iz Jugoslavije, koje nisu obećavale ništa dobro za tu zamlju

1. 3. sjedamo u auto u namjeri da se vratimo u Jugoslaviju.
Odjednom mi se nametnula misao: Nikako u Jugoslaviju! Vozi u Nizozemsku kod kčerke i zeta!
Kažem to supruzi na što ona odgovori: I ja sam dobila tu informaciju.
Zaustavljamo se kod prve telefonske govornice i javljamo kčerci da ćemo danas stići kod njih u goste.
2. 3. u razgovoru sa zetom, on predlaže da razgovara sa vlasnikom firme gdje radi da se supruga tamo zaposli.
4. 3. Supruga odlazi na razgovor u firmu, gdje je dogovoreno je da počne sa probnim radom slijedećeg dana.
5. 3. 1991. počinje raditi u Nizozemskoj.

U Jugoslaviji počinju svinjarije.

1. 6. u jutro sam zaboravio zapaliti cigaretu.
To je primjetila kčerka i upita me: Jesi li to odlučio da prestaneš pušiti? Već dva sata pričamo a nisi ni jednu cigaretu zapalio.
Sjećam se da sam se nasmijao i odgovorio: E, kad sam mogao dva sata ne pušiti – onda neću više ni pušiti.
I do dana današnjeg (2006.) - dakle 15 godina nisam ni dim povukao.
Šta je najinteresantnije, nisam ni mislio na cigaretu - iako sam se stalno kretao u sredinama gdje su ljudi pušili.
Ni sanjao da pušim.
I na to sam PONOSAN!

Ilium,
Na drugi dio iz tvog posta ću ti odgovoriti sutra.
No, sad jedino ovo.
Svakako znaš za ove zakone Karme:
Ako nekog siluješ - očekuj da ćeš biti silovan.
Ako ubiješ - očekuj da ćeš biti ubijen.
Ako koga vrijeđaš - očekuj da ćeš biti vrijeđan...

Sad pregledaj moje postove i nađi da li sam ja ikog prvi vrijeđao.
delija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:40.