Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Medicinski potpomognuta oplodnja

Medicinski potpomognuta oplodnja Želimo, nadamo se, vjerujemo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.07.2013., 01:46   #101
Quote:
Medo&Mačak kaže: Pogledaj post
Ja sam čekala mjesec možda mjesec i pol i dobila termin za ivf u 10 mj. a u 9. dolazim po lijekove. Brisevi i papa test ne smiju biti stariji od 1 god, a biljezi na hepatitis A.B iC, hiv, war (sifilis)- to raditi oboje - sve biljege, ne smiju biti stariji od 1 mjeseca. I moraš donijeti originale. Ja sam dobila samo to, jer su mi papa i spermiogram ok.
meni su baš suprotno rekli da im ne donosim originale i mogu ti reći da je to bio savršen prijedlog pošto su u roku od 5 dana izgubili jedan nalaz od muža
kaja84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2013., 09:45   #102
Quote:
kaja84 kaže: Pogledaj post
meni su baš suprotno rekli da im ne donosim originale i mogu ti reći da je to bio savršen prijedlog pošto su u roku od 5 dana izgubili jedan nalaz od muža
Hej kaja baš mi je drago što nisam sama Meni tako piše na papiru koji sam dobila od sestre... Onda ću i kopirati za svaki slučaj
Medo&Mačak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 13:32   #103
Medo&Mačak pa mislim da je i nama pisalo na ovon papiru da se donesu kopije. Eto meni su odgodili postupak do 09mj
kaja84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2013., 22:44   #104
Quote:
kaja84 kaže: Pogledaj post
Medo&Mačak pa mislim da je i nama pisalo na ovon papiru da se donesu kopije. Eto meni su odgodili postupak do 09mj
Zašto? Zbog ljeta i go ili...
Medo&Mačak is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2013., 17:13   #105
Quote:
Medo&Mačak kaže: Pogledaj post
Baš sam bila, ne ide tel;možeš doći,mailom ili faksom-za ovaj prvi put, za ostale kako ide ne znam. Imam samo nalaze od pape i mužev spermiogram koji je odličan na svu sreću Sestra mi je samo rekla da sam kod dok. Streleca-valjda ću ga moći promijeniti ako ne bude bio dobar, ako možeš na drugo miš.kod drugog dok. valjda se i ovdje može zamijeniti.
Moje iskustvo s dr. Strelec je izvrsno. Nakon što mi je uspješno operirao laparaskopski miome maternice (što nije nitko drugi mogao zbog položaja i broja osim da me se izreže) odabrala sam ga i za IVF. I evo, iz prvog pokušaja smo uspjeli. Doktor je OK, brz, njega nikad nisam čekala za razliku od nekih drugih, jednostavan, smiren, spreman na sva pitanja odgovoriti, voli se šaliti. Da i ima najnježniju ruku od njih tamo sviju. Sretno!
xunne is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2013., 00:16   #106
sorry na ovako "zakašnjenom" odgovoru. saznala sam da pošto oni rade svkai dan u tjednu nakupe puno prekovremenih sati i da im to država ne plati (jer ni nemože) oni svi idu cijeli 8mj na go
kaja84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2013., 00:16   #107
ali sad eto sitno brojim do početka pikanja
kaja84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2013., 20:45   #108
Quote:
kaja84 kaže: Pogledaj post
ali sad eto sitno brojim do početka pikanja
Aha, baš dobro. Ja tek krajem mjeseca idem po lijekove... i vidjeti kako to ide dalje...
Medo&Mačak is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2013., 20:47   #109
Quote:
xunne kaže: Pogledaj post
Moje iskustvo s dr. Strelec je izvrsno. Nakon što mi je uspješno operirao laparaskopski miome maternice (što nije nitko drugi mogao zbog položaja i broja osim da me se izreže) odabrala sam ga i za IVF. I evo, iz prvog pokušaja smo uspjeli. Doktor je OK, brz, njega nikad nisam čekala za razliku od nekih drugih, jednostavan, smiren, spreman na sva pitanja odgovoriti, voli se šaliti. Da i ima najnježniju ruku od njih tamo sviju. Sretno!
O pa to je onda super... Ja uopće nisam imala dojam da se voli šaliti, no dobro.. bila je jedna trudnica njegova pacijentica iza mene pa ćemo vidjeti. Joj tako mi to sve teško pada...
Medo&Mačak is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2013., 13:56   #110
18.9. službeno idu u štrajk tako da....
__________________
Obuci ti i kokoši Chanel haljinu, ona i dalje ostaje kokoš
mrsavicaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2013., 18:44   #111
Quote:
mrsavicaaa kaže: Pogledaj post
18.9. službeno idu u štrajk tako da....
I što to točno znači... bez obzira što imam termin ništa od toga...
Medo&Mačak is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2013., 13:24   #112
Quote:
Medo&Mačak kaže: Pogledaj post
I što to točno znači... bez obzira što imam termin ništa od toga...
također imam zakazan termin za 18.09. kod Streleca, neki dan mi javili zbog Brijuna novi odnosno taj termin....preostaje samo zvati i pitati ih
xunne is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2013., 15:37   #113
Quote:
xunne kaže: Pogledaj post
također imam zakazan termin za 18.09. kod Streleca, neki dan mi javili zbog Brijuna novi odnosno taj termin....preostaje samo zvati i pitati ih
Ja sam tjedan dana kasnije... Molim te javi kako to izgleda...Možda on ne štrajka...
Medo&Mačak is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2013., 18:46   #114
On tek sigurno štrajka

A ne znam, kaže sestra da će još vidjet sto će sa postupcima. Ja sam krenula s pikanjem, tako da se nadam da ću do tada završiti sa svime.
__________________
Obuci ti i kokoši Chanel haljinu, ona i dalje ostaje kokoš
mrsavicaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2013., 19:35   #115
Zna li tko mogu li i single cure ići na MPO po novom zakonu?
tidusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2013., 20:59   #116
Ima netko iskustva sa dr.Vrcicem?
Lena_88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2013., 08:22   #117
Quote:
Lena_88 kaže: Pogledaj post
Ima netko iskustva sa dr.Vrcicem?
Moj doktor, sve što te zanima pitaj me na PP
__________________
Obuci ti i kokoši Chanel haljinu, ona i dalje ostaje kokoš
mrsavicaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2013., 19:30   #118
Pozdrav svima,

imam dva pitanja :

prvo: uputnice izdane prije 1.9.'13 - vrijede li za postupke u rujnu ili trčati po nove ( samo koje ? A ili C )

drugo: što sa postupcima koji se preklapaju sa vremenom štrajka bolničkog osoblja

Hvala na odgovorima !
predator-xxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2013., 20:24   #119
Quote:
predator-xxx kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,

imam dva pitanja :

prvo: uputnice izdane prije 1.9.'13 - vrijede li za postupke u rujnu ili trčati po nove ( samo koje ? A ili C )

drugo: što sa postupcima koji se preklapaju sa vremenom štrajka bolničkog osoblja

Hvala na odgovorima !
Meni je moja gin rekla bez obzira na nove uputnice, ove vrijede mjesec dana i moraju primiti...a drugo ne znam...to većinu zanima...
Medo&Mačak is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2013., 20:29   #120
Znači, iako na mojim uputnicama nema datuma, one bi trebale vrijediti - super.

A štrajk će me koštati metalnog zdravlja ! Kad bi barem netko znao odgovor na to ?
predator-xxx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:48.