Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Medicinski potpomognuta oplodnja

Medicinski potpomognuta oplodnja Želimo, nadamo se, vjerujemo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2015., 07:54   #201
Quote:
daniels5555 kaže: Pogledaj post
Jeli bila na konzultacijama???
Na kraju nismo otisli...dijete mi je dobilo vodene kozice i svasta se jos zakompliciralo pa odgađamo sve do jeseni
Merry Gentry is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 12:39   #202
Quote:
Merry Gentry kaže: Pogledaj post
Na kraju nismo otisli...dijete mi je dobilo vodene kozice i svasta se jos zakompliciralo pa odgađamo sve do jeseni
ok hvala
daniels5555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2015., 20:04   #203
Sve pohvale za dr Dmitrovic. Bila sam izgubljen slucaj ali ona nije odustajala. Sve pohvale i za samu kliniku i ostalo osoblje. Voljela bi da sam prije kod njih otisla a ne dangubila okolo.
lotus_flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2015., 10:47   #204
Quote:
lotus_flower kaže: Pogledaj post
Sve pohvale za dr Dmitrovic. Bila sam izgubljen slucaj ali ona nije odustajala. Sve pohvale i za samu kliniku i ostalo osoblje. Voljela bi da sam prije kod njih otisla a ne dangubila okolo.
lotus, čestitam!

ako se dobro sjećam prije si bila kod L. u postupku
može malo više detalja ako nije problem
klarazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2015., 14:05   #205
Quote:
klarazg kaže: Pogledaj post
lotus, čestitam!

ako se dobro sjećam prije si bila kod L. u postupku
može malo više detalja ako nije problem
bila sam kod njega na insemenaciji. Nije bilo baš neko iskustvo s obzirom da mi se kasnije pokazalo da sam imala ureaplazmu (nije me tražio briseve) pa onda i zaštopan jajovod na HSG-u (uvjeravao me da ga ne trebam raditi) i tako...

dr Dmitrović ali i cijela poliklinika imaju skroz drugi pristup. Prvo, poliklinika je predivna. Nije da mi je to sad ne znam kako bitna stavka ali kad već plaćam i dajem tolike novce, lijepo je da je čisto, ugodno, da ima medicinskog osoblja (što kod Lučingera nije slučaj, on je i dr i recepcioner i med sestra...)
drugo, vrlo su temeljiti i organizirani i jako ljubazni. Klinika na svjetskoj razini.
To što mi je postupak (prirodnjak!) uz FSH 29 uspio iz prve neću ni spominjati
lotus_flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2015., 20:52   #206
lotus, hvala na odgovoru, pročitala sam i na temi "FSH, AMH, loša ovarijalna rezerva..." sve detaljnije, stvarno je to super rezultat, neka i dalje bude sve OK!
klarazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2015., 16:49   #207
Pozdrav! Imamo iza sebe 3 neuspješne inseminacije i 1 uspješni (polustimulirani) IVF u Vinogradskoj. Sad razmisljamo o novim postupcima i promijeni klinike buduci da si radi posla ne mogu priuštiti vise toliko izostajanja kad smo u postupku, a to je slucaj u državnim klinikama. Zanima me kakva je ovdje situacija sto se tice folikulometrija - u koje vrijeme se obavljaju (moze li se dogovoriti termin, moze li u popodnevnim satima?) i ceka li se dugo kad se dođe na folikulometriju? Hvala!
BillieJean is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2015., 20:29   #208
Mozes na folikulometrije i ujutro i popodne. Ja sam isto isla uglavnom nakon posla,tj.nakon 17sati. Kad dodes ne ceka se puno, ne narucuju puno u isto vrijeme nego postuju termine
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2015., 14:26   #209
ekipa,
dal je tko bio u Bet kod Vlaisavljevića?

btw info da dovodi nije točna, bar su meni tako rekli neki dan, već da biologinja Sanja radi postupke s njim

hvala na bilo kakvom infu
Aurorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2015., 16:54   #210
Kakva su vam iskustva s Dr Baumanom? Htjeli smo se naruciti na konzultacijaki pregled kod Dr Dmitrović, ali nismo uspjeli dobiti termin (na bolovanju je) pa smo dobili kod njega. Ne znam nista o njemu, osim sto su mi iskočili neki negativni Članci pa sam stvorila neku losu sliku, ali se nadam da sam u krivu...
BillieJean is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2015., 19:23   #211
Dr. Bauman je vrhunski stručnjak, odgovoran prema pacijentima, savjestan, realan. Moja iskustva su isključivo pozitivna. Meni je rješio neke stvari koje drugi doktori nisu ni vidjeli.
Motive is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2015., 21:12   #212
Hvala, drago mi je to cuti
BillieJean is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 09:43   #213
Ekipa,
s kojim najvišim TSH se trebam upustiti u postupak odnosno ne trebam.
Ima li smisla raditi postupak s TSH 3,75?
Hvala!
zloćko grudica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 09:56   #214
Pitaj doktora. Ja sam s oko 3 isla u postupak, al ja imam hashimoto i onda mi je bila pojacana terapija
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 10:25   #215
Meni su spuštali na 1. Postupak sam prošla baš u Beti. Sad sam trudna i još uvijek gađaju 1 tj. mijenjaju mi terapiju ovisno o nalazima hormona.

Za trudnoću bi bilo dobro imati ispod 2,5 (riječi mog endokrilca).

Mislim da ti to ovisi i od slučaja do slučaja i kakva ti je slika štitnjače na uzv-u. Moja je prilično loša, zato me drže tako nisko. Tebi je možda subjektivno dobro na oko 3. Meni krenu simptomi hipa čim pređem 1,7 (opadanje kose, zglobovi, umor...).

I u stimulaciji i u trudnoći mi je rastao TSH i morala sam povećati svoju normalnu dozu.
Cliodhna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 12:08   #216
Baš zato pitam jer mi je postupak rađen sa TSH 3,75.
zloćko grudica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 13:35   #217
Ne znam jesi li bila kod Dmitrovićke. Mene je ona uputila nazad mom endokrinologu i nije htjela sama puno dirati u moju terapiju bez njegova blagoslova. Tako da mi je i u stimulaciji i poslije endokrinolog prepisivao terapiju i vodio me.

Inače, da, ona smatra da je priča oko štitnjače i neplodnosti previše "opjevana" i da štitnjača nije toliko bitan faktor koliko se govori. Zato vjerojatno nije smatrala da je tvoj TSH potrebno spuštati.

Odi kod endokrilca i riješi to s doktorom koji se za to i školovao.
Cliodhna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 10:40   #218
Pozdrav svima,

ima li netko iskustva sa uzv provjerom prohodnosti jajovoda -sono HSG u klinici Betaplus, cijena , čula sam da manje boli od onog postupka u bolnici?
__________________
-IT'S A BEAUTIFUL DAY-
LAVICA5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 12:55   #219
Quote:
LAVICA5 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,

ima li netko iskustva sa uzv provjerom prohodnosti jajovoda -sono HSG u klinici Betaplus, cijena , čula sam da manje boli od onog postupka u bolnici?
Cijena je 1300 kuna, meni je radio dr Bauman, nista nisam osjetila, nikakav bol. Jedino su me tu vecer i sutradan ujutro malo boljeli jajnici, ali nista strasno. Moje preporuke
Cakican is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 15:33   #220
Quote:
LAVICA5 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,

ima li netko iskustva sa uzv provjerom prohodnosti jajovoda -sono HSG u klinici Betaplus, cijena , čula sam da manje boli od onog postupka u bolnici?
Svaki hsg boli ako su jajovodi začepljeni bez obzira gdje ga radila.
Ako je sve prohodno ništa ne osjetiš.
Reina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:32.