Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2013., 12:56   #8201
BTW jučer sam se preforsirala, ujutro u 7 izašla od doma u TA, nakon toga kod frendice na kavu pa s frendicom u grad na rucak, dosla doma u 4, noge su mi bile tako otekle da mi juros nisu do kraja splasnule
zato sam sad bila na kavi i ostatak dana ljenčarim
dulca is offline  
Old 05.01.2013., 12:57   #8202
ma matija je u svom svijetu, sve me nešto muči i živcira...evo napisala sam u prethodom postu za sveki...jebate,ak čuje kako tu raduckam u sobi,onda garant i čuje kad se sexam...užas
matijacip is offline  
Old 05.01.2013., 12:58   #8203
meni je termin 05.08. i za sad se super osjecam.
Eto da vam kazem malo o sebi-imam 35 god.visa sam med.sestra i radim u kbc-u u Ri.
Imala sam vanmatericnu u 05.2012. a prije toga i 2 kiretaze polipa.Vanmatericnu sam imala jer sam imala upalu slijepog crijeva pred 6 godina ali neprepoznato a ja sam ima govorila da jer s.crijevo i mucili su me 3 dana.
Ovo mi je trudnoca koju sam jako zeljela ali sam jako zabrinuta,volila bi biti opustenija.
Inace sam jako emotivna i stalno nesto brijem tako da mi to stavra dosta problema i inace u zivotu a pogotovo sad.
Hvala vam cure.
__________________
Djeca mamu pitaju-gdje mi je majca,daj mi nesto novaca,gladan sam,smijem li van... a tatu pitaju samo jedno pitanje-gdje je mama?
jelena mia is offline  
Old 05.01.2013., 13:00   #8204
Quote:
matijacip kaže: Pogledaj post
evo napisala sam u prethodom postu za sveki...jebate,ak čuje kako tu raduckam u sobi,onda garant i čuje kad se sexam...užas


Quote:
jelena mia kaže: Pogledaj post
Ovo mi je trudnoca koju sam jako zeljela ali sam jako zabrinuta,volila bi biti opustenija.
ma opusti se i misli da će sve biti dobro, i bit će
pikuleta is offline  
Old 05.01.2013., 13:00   #8205
jelena bit će sad sve uredu,samo pozitivno,znam da je nakon svega teško...ali moraš

edit: vrijeme je za novi vol 23,sad ću ga ja napraviti pa se prebacujemo
matijacip is offline  
Old 05.01.2013., 13:01   #8206
Quote:
matijacip kaže: Pogledaj post
ma matija je u svom svijetu, sve me nešto muči i živcira...evo napisala sam u prethodom postu za sveki...jebate,ak čuje kako tu raduckam u sobi,onda garant i čuje kad se sexam...užas
ma znas ti da se ja zezam malo da te oraspolozim <3
sad sam isla citat post, jbt koji joj je, ma hajd budete vi svoju kucu gradili pa vas niko nece moci cuti
dulca is offline  
Old 05.01.2013., 13:01   #8207
Quote:
ivanna86 kaže: Pogledaj post

nije bilo na tvoj post
samo se tak potrefilo.
imam problema ovak, malo sama sa sobom, malo sa ostalima

mm treba otputovati iz rh jer radi vani, ja trebam roditi svaki čas i noćima ne spavam jer razmisljam kak iskombinirati sve to. jbg, ostat cu sama s malom bebom, dođe mi da vrištim... uz sve ove pi***rije koje me muče, još se i tim moram zamarat.
sve smo bili isplanirali, ali se zakompliciralo, zavrsila sam u bolnici zbog prijetećeg prijevremenog poroda, mm dosao ranije, beba nece van, on ispucao godisnji, a meni gori po petama.
eto, sorry na duzem postu, al zato cu ispalit na zivce
Stvarno ti nije lako
I svaka ti cast jer si u postovima vecinom dobre volje i ne pokazujes da te ista muci a nije ti nimalo laka situacija...
Ja ti stvarno drzim fige da se malena barem rodi dok ti je on jos tu

Quote:
jelena mia kaže: Pogledaj post
Hvala,valjda mi je trebala samo lijepa rijec.
Ma sve mi imamo takve trenutke


Nego evo vam jedna pricica da se malo nasmijete na moj i mm-ov racun
Znaci prije mj dana nam je nasa pasica okotila 6 stenaca i kad smo gledali bili su 4 muskica i 2 cure.
I mi se zaljubili u ovog jednog jer je jedini pokupia neke karakteristike na nasu pasicu i pregovaramo vec mj dana bi li ga ostavili ili ne ( ali on ne bi bia s nama u stanu nego u dvoristu kuce)... I placemo cilo vrime da ne znamo kako cemo se odvojit od njega ako ga budemo davali, dali smo mu i ime vec

I dode nam susid sad u posjet vidit ih i mi ovoga zovemo muskim imenon kad govori on pa nije ovo muskic vec zenka
Ja jos ne mogu virovat, nije mi i dalje jasno kako smo zaminili njega ( nju ) i jos jednog za kojeg smo mislili da je zenka a nije...
I sad nista od njega (nje) jer kako bi bia vani mora bit muskic... A sramote ajme
__________________
15.01.2013 :)
Malena05 is offline  
Old 05.01.2013., 13:02   #8208
Quote:
jelena mia kaže: Pogledaj post
meni je termin 05.08. i za sad se super osjecam.
Eto da vam kazem malo o sebi-imam 35 god.visa sam med.sestra i radim u kbc-u u Ri.
Imala sam vanmatericnu u 05.2012. a prije toga i 2 kiretaze polipa.Vanmatericnu sam imala jer sam imala upalu slijepog crijeva pred 6 godina ali neprepoznato a ja sam ima govorila da jer s.crijevo i mucili su me 3 dana.
Ovo mi je trudnoca koju sam jako zeljela ali sam jako zabrinuta,volila bi biti opustenija.
Inace sam jako emotivna i stalno nesto brijem tako da mi to stavra dosta problema i inace u zivotu a pogotovo sad.
Hvala vam cure.
joj moras biti pozitivna, a ovo ti je idealno mjesto da pises sve sta te muci
tu smo negdje po godinama, ja sam 34
dulca is offline  
Old 05.01.2013., 13:03   #8209
Malena aj neku fotku stenca, ja obozavam stence male gledati
dulca is offline  
Old 05.01.2013., 13:04   #8210
https://www.forum.hr/showthread.php?p...6#post42961286


ajde nastavite tu tipkati,da se ova tema makne...ima previše postova i štekat će
matijacip is offline  
Old 05.01.2013., 13:09   #8211
curke ajde prebacite se na tz vol 23...ovaj već ima puno stranica
matijacip is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:37.