Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.09.2014., 03:13   #1
[RTL] Sve u šest

Danas u 18:00 bila je premijerna epizoda novog RTL-ovog magazina Sve u šest. Može se besplatno pogledati na RTL sada.

Sadržaj emisije je dobar, a s vremenom će se vjerojatno i poboljšati kad se uhodaju. Obrađuju teme iz svakodnevnog života koje mogu ljudima biti korisne, a mogu im se slati i prijedlozi na email.

web stranica
dje-CAk is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 10:52   #2
otici u dom ili ne? je ova emisija neka sprdacina ili oni to za ozbiljno?
Zlatica Blatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 11:50   #3
Quote:
Zlatica Blatica kaže: Pogledaj post
otici u dom ili ne? je ova emisija neka sprdacina ili oni to za ozbiljno?
Što je u tome loše?
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 13:06   #4
meni ova prva emisija nikako nije legla. ideja možda i nije loša, ali na kraju je ispalo dosadno.
kavopija-14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 15:13   #5
Meni nekako sliči na Galileo, pogotovo onaj prilog kad su piletinu kuhali u perilici za suđe.
dje-CAk is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 15:24   #6
Quote:
dje-CAk kaže: Pogledaj post
Meni nekako sliči na Galileo, pogotovo onaj prilog kad su piletinu kuhali u perilici za suđe.
Baš sam to htio napisati. Nije loše zasad, iako naravno neću gledati jer me te teme ne zanimaju.
Luka3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 15:43   #7
Quote:
dje-CAk kaže: Pogledaj post
Meni nekako sliči na Galileo, pogotovo onaj prilog kad su piletinu kuhali u perilici za suđe.
upravo to, taj prilog mi se nije nikako svidio...
po katastrofalnom nazivu sam mislio da ce bit i gore. Expluziv mi je u svakom slucaju drazi, kako vama?...
sebastianminis is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 15:57   #8
Quote:
sebastianminis kaže: Pogledaj post
upravo to, taj prilog mi se nije nikako svidio...
po katastrofalnom nazivu sam mislio da ce bit i gore. Expluziv mi je u svakom slucaju drazi, kako vama?...
U Exkluzivu je bilo tema koje bi me zanimale, ali je većinom to bila grozna emisija. Pogotovo otkad je Delale došao. Ipak, Exkluziv je bilo nešto najdugovječnije na RTL-u i nisu ga trebali ukinuti.
Luka3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 16:19   #9
Ne znam zašto nisu mogli imati obe emisije, ipak je tematika posve različita. Čini mi se da žele imati kvalitetniji program bez žutila i turskih serija.
Quote:
sebastianminis kaže: Pogledaj post
Expluziv mi je u svakom slucaju drazi, kako vama?...
Jel misliš na Exploziv ili Exkluziv? Jedno vrijeme su imali obe emisije i išle su jedna za drugom.
dje-CAk is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 18:25   #10
tako je sad na Prvoj
djtino is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 20:25   #11
Potpuno nepotrebna emisija. Nakon samo što sam pogledao reklamu za emisiju već mi bilo je previše. Ovakva svaštara je gora i od exkluziva.
skylark is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 00:35   #12
Mislila sam da će biti nešto kao Exkluziv, neka lifestyle-celebrity emisija, kad ono...
Da i mene podsjeća na Galileo i teme mi nemaju smisla
nina1007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 11:03   #13
Quote:
dje-CAk kaže: Pogledaj post
Meni nekako sliči na Galileo, pogotovo onaj prilog kad su piletinu kuhali u perilici za suđe.


A mislila sam da je prilog o domu vrhunac...
Zlatica Blatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 14:13   #14
nakon drugog gledanja mišljenje o emisiji mi se pogoršalo. teme su blentave i nevažne... bilo mi je toliko dosadno da sam čak pomislio prebacit na Ljubav, vjeru, nadu (hvala bogu toliko nisko nisam pao )...

dje-CAK: mislim na emisiju koju je Sve u 6 zamjenio (Exkluziv Tabloid)...

i samo da nadodam da im je onaj kauč u studiu GROZAN...
sebastianminis is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2014., 11:09   #15
emisija je na razini trebica u štiklams od 20 godina. Čušpajz u kojem je previše ničega a premalo nečega
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2014., 15:42   #16
Odgledala sam dvije emisije i više definitivno neću.

Većina priloga su totalno nezanimljivi, a one koji tematski i jesu interesantni, RTL-ovi novinari napravili su na jedan totalno bezvezan način. Sve mi to djeluje nekako neprofesionalno, nedorečeno.

Voditeljica je antipatična.

Emisija je definitivno bolja od onog tračeraja, koji je bio negledljiv (barem meni, jer me životi tamo nekih glumaca, glumičica, manekenki, raznih sponzoruša i pjevaljkica ni najmanje ne interesiraju), ali svejedno nije emisija kakvu bih išla ciljano gledati.
Carmen Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 19:19   #17
Bacim oko u prolazu i meni je emisija čisto okej. Evo sad je išao simpatičan prilog o ženama vozačima.

Zadnje uređivanje Adriancija : 10.09.2014. at 20:08.
Adriancija is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 16:11   #18
kako je ovo dosadna emisija ne znam šta im je pa tko će im to gledati? mislim da je ovo dosadno i za babe 80+, a ne za ciljanu skupinu rtl-a 18-49 ovakve teme mogu ici kao i do sada po neki prilog kao zanimljivost uz nešto drugo, ali napraviti emisiju samo iz toga bas me zanima kad ce im nestati tema. vec su poceli skracivati emisiju

exkluziv tabloid je pratio domacu i svjetsku showbizz scenu i to je ok. pa svugdje postoje takve emisije, a sad rtl uopce nema nikakvu emisiju kojom bi popratio showbizz sto je totalno bez veze
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 17:43   #19
Imate IN magazin na Novoj pa gledajte, nije da ste ovim zakinuti za nešto.
dje-CAk is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 20:04   #20
Quote:
dje-CAk kaže: Pogledaj post
Imate IN magazin na Novoj pa gledajte, nije da ste ovim zakinuti za nešto.
nemamo svi novu tv uostalom in magazin nije imao sve informacije koje i ET i nisu uopce toliko pratili svjetsku showbizz scenu. ne moram sve po internetu čitati, hoću vidjeti lijepo na tv-u, pogledati i neki intervju, neku reportažu sa nekog filmskog festivala i sl., ali za to treba imati novce, biti uvijek u toku svega, a puno je jednostavnije kuhati piletinu u perilici suđa
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:26.