Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2006., 22:33   #21
Quote:
alexxx kaže:
i nemoj ženi kupovat ružu. pazi, stavi je u vazu, onda ruži naravno prođe vijek trajanja, osim ako nije bila plastična (što se isto tako ne smije kupit jer će onda pametno žemsko to protumačit kao ´´moji osjećaji nisu pravi baš kao ni ova ruža´´) te joj počnu otpadat latice. onda ona to protumači kao loš znak.
pogrešno.
dobila sam ružu prošlo valentinovo od muža, stavila je u vazu i tamo se vrlo simpatično osušila i još uvijek stoji. super mi je ta ruža
PS: crvena je bila
__________________
I better work with sugar than the whip.
tatiana is offline  
Old 18.01.2006., 22:35   #22
Quote:
aktovka kaže:
:Ili joj posadi cvijetak
ovo je u biti slatko.

ako je cura sposobna za odgovornost prema malim zelenjavastim bićima. inače će cvijetak postat eksperiment pod radnim nazivom ´´koliko nezalijevanja cvijet može podnijet prije nego crkne´´ i onda će ON mislit da ona njega ne voli. inače bi se brinula za njegov cvijet.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Old 18.01.2006., 22:35   #23
Quote:
*_spike kaže:
Dečko, zašto me stalno kopiraš?

Oprosti što sam iskopirao ovu rečenicu koju si ti prvi ikad upotrijebio.A sad daj primjere gdje te još kopiram
tužni_školarac is offline  
Old 18.01.2006., 22:39   #24
Quote:
alexxx kaže:
ovo je u biti slatko.

ako je cura sposobna za odgovornost prema malim zelenjavastim bićima. inače će cvijetak postat eksperiment pod radnim nazivom ´´koliko nezalijevanja cvijet može podnijet prije nego crkne´´ i onda će ON mislit da ona njega ne voli. inače bi se brinula za njegov cvijet.
Jako je slatko. To je frend moj napravio curi svojoj. Ali sam trenutno u ogorcenoj fazi kad idem na sve stvari. Posebno ako imaju veze s Valentinovom. Mrzim Valentinovo.
aktovka is offline  
Old 18.01.2006., 22:44   #25
Quote:
tužni_školarac kaže:
Oprosti što sam iskopirao ovu rečenicu koju si ti prvi ikad upotrijebio.A sad daj primjere gdje te još kopiram
Momak, ne bi tija prejudicirat, ali bi moga najebat
__________________
microstock
*_spike is offline  
Old 18.01.2006., 22:45   #26
Quote:
aktovka kaže:
Jako je slatko. To je frend moj napravio curi svojoj. Ali sam trenutno u ogorcenoj fazi kad idem na sve stvari. Posebno ako imaju veze s Valentinovom. Mrzim Valentinovo.
jedan moj bivši dečko mi je za valentinovo poklonio kaktus kojeg je trebalo zalijevati jednom tjedno žlicom vode.
uvenuo je
dečko se nadurio.

jebo zelenjavu. općenito volim nekaj korisno.
__________________
I better work with sugar than the whip.
tatiana is offline  
Old 18.01.2006., 22:46   #27
Quote:
PRH kaže:
neznam kaj da kupim curi koja mi se svidja za valentinovo! a vjerujem da ima još takvih i dečkiju i cura. zato, pomozite!
Predloži joj da nađe nekoga tko sam može smislit šta će joj kupit. To će joj bit najbolji poklon.
bbsan is offline  
Old 18.01.2006., 22:47   #28
Quote:
tužni_školarac kaže:
Nabijen vas sve na kurac
pa što mene živ bio imam hemiće
Zeljko81 is offline  
Old 18.01.2006., 22:48   #29
Quote:
aktovka kaže:
Jako je slatko. To je frend moj napravio curi svojoj. Ali sam trenutno u ogorcenoj fazi kad idem na sve stvari. Posebno ako imaju veze s Valentinovom. Mrzim Valentinovo.
alo prijo ti samo cekas da ti prava ćunka kupi k za valentinovo pa da se i ti raznježiš, ako me razumiš
Sudden Sid is online now  
Old 18.01.2006., 22:50   #30
Quote:
tatiana kaže:
jedan moj bivši dečko mi je za valentinovo poklonio kaktus kojeg je trebalo zalijevati jednom tjedno žlicom vode.
uvenuo je
to bi se i meni dogodilo.

imala sam u sobi palmicu. nisam je se nikad sjetila zalit, naravno.
nakon nekog vremena sam je primijetila. i uočila da nije požutjela. onda sam je neko vrijeme promatrala i čudila se što je sve to vrijeme zelena. a ja je ne zalijevam.

onda sam išla familiji obznanit da imamo pustinjsku palmu koja može živit bez vode. sva ponosna.


onda mi je tata rekao da je on zalijeva.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Old 18.01.2006., 22:53   #31
Quote:
aktovka kaže:
Mrzim Valentinovo.
ma meni je valentinovo super jer budu srca po izlozima a meni to slatko.

al daj čovječe malo kreativnosti, malo mašte, ako već oćeš dostojno obilježit the datum i bla truć, jebo poklon koji nema veze s osobom kojoj ga poklanjaš, a kako će ti hrpa nepoznatih ljudi preporučit poklon koji ima veze s njom ako je mi ne poznamo?
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Old 18.01.2006., 22:55   #32
PRH mozda misli da su sve zene jednake i da im se svima svidaju iste stvari, te da bi zato tu ljudi trebali znati sta da kupi... PRH je mozda u pravu?
Sudden Sid is online now  
Old 18.01.2006., 22:57   #33
Quote:
Sudden Sid kaže:
PRH mozda misli...
A možda PRH uopce ne misli nego oce da drugi misle umjesto njega.
aktovka is offline  
Old 18.01.2006., 23:00   #34
Pa zar ne vidis da to i radim!
No, ot, kupi joj nekakve medenjake. Time ces pokazati kako ti je stalo do tog da ona zivi sladak zivot, i da ju smatras lijepu ma koliko medenjaka pojela. A kad kupis medenjake, onda otvori svaki i zlicom izvadi unutrasnjost. To da se ne bi stvarno zdebljala od tih medenjaka
Sudden Sid is online now  
Old 18.01.2006., 23:06   #35
Quote:
Sudden Sid kaže:
Pa zar ne vidis da to i radim!
No, ot, kupi joj nekakve medenjake. Time ces pokazati kako ti je stalo do tog da ona zivi sladak zivot, i da ju smatras lijepu ma koliko medenjaka pojela. A kad kupis medenjake, onda otvori svaki i zlicom izvadi unutrasnjost. To da se ne bi stvarno zdebljala od tih medenjaka
Ali tu postoji opasnost da bi ona te medenjake, u kontekstu o kojem govoriš, shvatila kao "dozvolu" za udebljat se, pa bi iduce Valentinovo mogla dobit Orbitrek ili kartu Europe sa zaokruženom Italijom, ako me razumiš.
aktovka is offline  
Old 18.01.2006., 23:06   #36



al mislim, pazi neke stvari koje su meni bile : labelo. figurica praseta. rozi poklon (da mi paše uz blog, koja je to kombinatorika ) i kojeg sam dobila u prvom mjesecu. rođendan mi je u osmom
slikovnica. honda. (igračka )

niš od toga van konteksta i nije neki poklon. ono, za preporučit. pa ti vidi.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Old 18.01.2006., 23:08   #37
aktovka, to si dobro ubrala
Sudden Sid is online now  
Old 18.01.2006., 23:18   #38
Kad je valentinovo?
__________________
Jag är inte en människa. Det här är bara en dröm, och snart vaknar jag.
Brown Acid is offline  
Old 19.01.2006., 06:10   #39
Kilu fosfora i dvije litre kisika.

Kupi i sebi.

Već ste počeli
Quote:
Brown Acid kaže:
Kad je valentinovo?
Mda da, kladim se da je PRH tvoj klon.


dhr° is offline  
Old 19.01.2006., 06:41   #40
Daj joj dvajst kuna uz konspirativnu napomenu: "Za frizuru"
__________________
Smoke-free od 10. 01. 2012.
Cyn is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:13.