Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.08.2006., 08:42   #1
opasno iskušenje

evo cure ,molim brzinski odgovor na sljedeće pitanje.da li bi vama bio užasan grijeh otići na kavu u jutarnjim satima sa nekim ko vas zavodi preko privat postova a osjećate vibru a u braku ste.i rekli ste da ste u braku a taj vas i dalje stalno zove na tu kavicu.nikad ga niste vidli...a ipak je tu vibra neka i htijeli bi ga upoznat....a bojite se.....sami sebe.....i iskušenja.
tadukepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2006., 08:44   #2
nije grijeh ali je glupost...ako se bojiš
__________________
Stojiš u centru mojih misli kao maslina na pizzi
tash@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2006., 08:45   #3
zašto je glupost, pliz reci mi. na mukama sam.
tadukepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2006., 08:45   #4
ja sam tako nesto napravila (oke, samo sam bila u vezi ne u braku, a tipa sam znala kak izgleda). i bila je prejaka vibra s vremenom....i opekla se
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2006., 08:45   #5
O jebate Bercana, što radiš čovjeku....
__________________
Rezime
prometej is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2006., 08:47   #6
kakva bercana
tadukepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2006., 08:48   #7
Stvarno je grijeh otiči na jutarnju kavicu s tipom za kojeg neznaš ni kak izgleda, a i u braku si, no otiči na jutarnju rakijicu, dvije, tri... e to je skroz OK
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2006., 08:49   #8
a nit nemam vremena, on to ne kuži....nemam kome malu ostavit..a poslje posla trčim po nju u vrtić...a u subotu nema vrtića ujutro. i da hoću ne mogu.ne znam..koma je to sve. dilema je to ogromna....znam da bi on više od kave..pa nisam od jučer...
tadukepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2006., 08:51   #9
Quote:
Legion kaže:
Stvarno je grijeh otiči na jutarnju kavicu s tipom za kojeg neznaš ni kak izgleda, a i u braku si, no otiči na jutarnju rakijicu, dvije, tri... e to je skroz OK
legione, znam, u pravu si.....sam mi recite jel sam poludila il je normalno osjećat vibru s nekim na sljepo.....
tadukepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2006., 08:53   #10
Quote:
Legion kaže:
Stvarno je grijeh otiči na jutarnju kavicu s tipom za kojeg neznaš ni kak izgleda, a i u braku si, no otiči na jutarnju rakijicu, dvije, tri... e to je skroz OK
tadukepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2006., 08:54   #11
naravno da možeš osjećati vibru, samo je problem u tvom strahu da se ta vibra ne pretvori u potres

odgovorila sam ti i na drugo
__________________
Stojiš u centru mojih misli kao maslina na pizzi
tash@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2006., 08:58   #12
Quote:
tadukepa kaže:
legione, znam, u pravu si.....sam mi recite jel sam poludila il je normalno osjećat vibru s nekim na sljepo.....
Jedan jedini put sam tako nešto osjetio... bilo je divno i krasno dok je trajalo. Ljubav do neba. Čak smo i živjeli zajendo neko vrijeme ali završilo se i više nego katasrofično-od tad više ne barim forumašice

A gledaj... čim te toliko vuče-odi. Popij kavicu, pola sata pričajte... uvijek postoji mogučnost da ti se uživo neće svidjeti, no u drugu ruku ako ti se svidi... kaj onda? Želiš varati muža? Ili možda upropastiti vlastiti brak?

moja savjet-ako ti je dobro u braku, ako si zadovoljna-zaboravi. Ako nisi-odi na kavicu.
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2006., 08:59   #13
želim se distancirat, jer bojim se potresa.....slaba sam ...to mi je u genima....
tadukepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2006., 09:02   #14
Glavno i jedino pitanje je dali si zadovoljna u braku?
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2006., 09:05   #15
Quote:
Legion kaže:
Jedan jedini put sam tako nešto osjetio... bilo je divno i krasno dok je trajalo. Ljubav do neba. Čak smo i živjeli zajendo neko vrijeme ali završilo se i više nego katasrofično-od tad više ne barim forumašice

A gledaj... čim te toliko vuče-odi. Popij kavicu, pola sata pričajte... uvijek postoji mogučnost da ti se uživo neće svidjeti, no u drugu ruku ako ti se svidi... kaj onda? Želiš varati muža? Ili možda upropastiti vlastiti brak?

moja savjet-ako ti je dobro u braku, ako si zadovoljna-zaboravi. Ako nisi-odi na kavicu.
hvala legione na savjetu, morala sam si olakšati dušu negdje,da , imam dobar brak....i ne smijem sve uprskat....zadovoljna sam u braku...sve sam mu to rekla....al on je uporan .....moram se fakat sabrat.hvala na savjetu.
tadukepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2006., 09:06   #16
pa to je samo kavica
zasto ne bi otisla?
meni jos uvijek poziv na kavu
znaci ispijanje iste
__________________
Što znaci zivot dokraja posvecen istini? Ponajprije to znaci zivot neprestanoga, beskonacnog i strogog samoispitivanja. Svijet spoznajem samo vlastitim odnosom spram njega.
miaR is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2006., 09:09   #17
Quote:
prometej kaže:
O jebate Bercana, što radiš čovjeku....

Ništa što mu se ne bi svidjelo.

Ej Tadukepa, ako odeš s njim na kavu vjerovatno ćeš se razočarati ili će kemija splasnuti, pa ćeš mirno spavati.
U najgorem slučaju, pohvatat ćete se.
Samo moraš skužit koja opcija ti je bolja.
__________________
If, after flushing,
The flow of water fails to stop,
Please give the handle A short, sharp jerk
Bercana is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2006., 09:09   #18
Quote:
miaR kaže:
pa to je samo kavica
zasto ne bi otisla?
meni jos uvijek poziv na kavu
znaci ispijanje iste
misliš pa to i on kaže...al ne znam...mislim da ne će ići.....a i nemam ja vremena....naprosto ga NEMAM.
tadukepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2006., 09:10   #19
Kad ti netko kaže da je kavica samo kavica, bježi koliko te noge nose. Ako možeš poletiti bilo bi poželjno.
__________________
If, after flushing,
The flow of water fails to stop,
Please give the handle A short, sharp jerk
Bercana is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2006., 09:11   #20
Quote:
Bercana kaže:
Ništa što mu se ne bi svidjelo.

Ej Tadukepa, ako odeš s njim na kavu vjerovatno ćeš se razočarati ili će kemija splasnuti, pa ćeš mirno spavati.
U najgorem slučaju, pohvatat ćete se.
Samo moraš skužit koja opcija ti je bolja.
hvala bercana.ali pohvatat je u neku ruku put ka nevjeri no dobro, hvala vam ljudi
tadukepa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:02.