Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2008., 08:46   #421
Evo zbog nas kojima je kao i tebi ovaj topic svjetionik u moru anksioznosti necemo dopustiti da propadne. Ima drugih rjesenja: npr. ignorirati morske pse u tom moru!
fourth is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 08:51   #422
Quote:
fourth kaže: Pogledaj post
Niknejm ovaj tvoj post rekao je sve. Postoje ljudi koji su svjesni svog problema i koji ga zele rijesiti a usput zele pomoci i drugima u slicnoj situaciji. Postoje pak oni koji svoj problem rjesavaju na krivi nacin ponizavajuci tudje potrebe i ponizavajuci tudju bol.

Ti neostvareni ljudi bez zelje da se ostvare groznicavo traze nacin da udju u neciji zivot ali ne zbog zelje da ga uljepsaju vec iz ciste pakosti. Nemogucnost da pomognu sebi (ili slabost da si pomognu) tjera ih da pakoste drugima.

Tema koju si ti otvorio meni je u ovih samo nekoliko dana uljepsala zivot. Snaznija sam zbog saznanja da ima jos ljudi koji prolaze isto sto i ja. Vazno mi je znati da ima jos boraca i da se borba isplati a ti si to ovdje jasno dokazao. Zato molim one kojima je sukob smisao zivota da napuste ovu temu jer ovdje nema nista za njih.
Ne,neće oni napustiti temu dokle god im je to smisao života.No da se i maknu s teme došli bi neki drugi slični njima...Ne može nam se svatko svidjeti i djeliti mišljenje s nama,a vi,ustvari mi, moramo biti jaki i ignorirati njihove "napade".("I u največoj pustoši naći će se prijtelj koji će ti reći nešto neprijatno",a gdje ne na forumu)U ovom slučaju jednostavno ignorirati neugodne postove i odgovoriti samo na ono što želimo.Pa,ova tema ne služi da bi ljude bacila još više u bed...ovdje ljudi dolaze po savjete,skupljaju iskusva,snaže se...Ako i ima oprečnih razmišljanja trebalo bi to iznjeti na jedan konstruktivan način,a ne još više poticati psihoze vrijeđajući i optužujuči.
corrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 09:06   #423
Quote:
bobby-j kaže: Pogledaj post
bila bi to krvava svadba...

da moramo prestati, ispadamo neozbiljni , seremo bapske priče, itd itd
Idealno za rastjerat goste nakon sto ostave darove ... vise nego korisna kuma ... samo tko ce kumu kasnije otjerat ...?

Blah, nemrem se suzdrzat ... stas, neozbiljan sam bas kao i Anksioznost ...

Quote:
niknejm13 kaže: Pogledaj post
Ma propao je za mene, jer sam se spustio na razinu prepirki.... Ispao sam glup što se svađam sa njima- moj osoban poraz!

ma i ja ću nastaviti pisati, baš radi tih ljudi.... Ali topic, kakav sam zamislio da bude - nije!
Koristi ignore biti ce ti puno lakse, jbg u stvarnosti takve osobe mos stjerat u kuratz ili ignorirat, a ovdje na silu zele biti zapazene ... mozda ni one nece imati muda ulaziti u takve sukobe. Nemoj se kacit na tete u PMS-u zeljnih krvi, to je ono sto zele. A i topic je ko Bog, nemas se kaj zaliti da nije nebi u osam dana imao 17 stranica ... chin up lad ...

Za ignore stisni na Ime nicka/Pogledaj profil korisnika/Dodaj (ime nicka) na ignore listu/save list.


EDIT - danas sam u nekom spaljenom raspolozenju za razliku od jucer ... happy mood
__________________
Old skul Art

Zadnje uređivanje Gestapo : 18.04.2008. at 09:51.
Gestapo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 09:41   #424
Quote:
fourth kaže: Pogledaj post
Tema koju si ti otvorio meni je u ovih samo nekoliko dana uljepsala zivot. Snaznija sam zbog saznanja da ima jos ljudi koji prolaze isto sto i ja. Vazno mi je znati da ima jos boraca i da se borba isplati a ti si to ovdje jasno dokazao. .



al moram priznat da su mi red alert i venezia ( dvi tuke) digle tako živac danas ujutro da svarno ne znam kaj bi ima bila u stanju napravit
mirna1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 10:25   #425
Unhappy

Quote:
Gestapo kaže: Pogledaj post

EDIT - danas sam u nekom spaljenom raspolozenju za razliku od jucer ... happy mood
Ja sam danas kronično loše, posvađala se s šeficom, tekle su rijeke suza, depresija me puca totalno, ne mogu više, odustajem od bilo kakvog liječenja, jer znam da nema više pomoći za mene,jedina utjeha mi je ovaj forum gdje me barem netko malo razumije....
micamacazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 10:32   #426
Nastavak pjesme...

Noć je ko neki druid smućkala fluid

I vazduh sladunja k'o mošorinska dunja
U meni noćas uzbuðeno srndać dršće
Nemir čerge koja stigne na raskršće
Odradi to cool... Strogo cool

Sve ima svoje... Kad mrzne i vri
Kad mjenja boje... Kad vene i zri
Sve ima svoje... Početak i kraj
Tame postoje da bi prizvale sjaj


Eto, boldano se odnosi na moju sinoćnju budalaštinu...

Venezia i red alert.... arrivederci!

Jedna za vas stvar...

http://www.youtube.com/watch?v=OAZPPY6Rp0M

__________________
Tamo gdje prestaje usporedba, počinje osobnost.
niknejm13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 10:37   #427
Thumbs down

Nema smisla, puštam sve iz svojih ruku, više mi do ničega nije stalo, oko ničega se više neću truditi, neka sve ide svojim tokom, bez imalo grižnje savjesti, ionako je svima svejedno što će biti i kako ću ja završiti, nitko me ne shvaća i ne razumije... dosta mi je svega
micamacazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 10:38   #428
Quote:
micamacazg kaže: Pogledaj post
Ja sam danas kronično loše, posvađala se s šeficom, tekle su rijeke suza, depresija me puca totalno, ne mogu više, odustajem od bilo kakvog liječenja, jer znam da nema više pomoći za mene,jedina utjeha mi je ovaj forum gdje me barem netko malo razumije....
ma daj nemoj imat takav stav da nema više pomoći, znam da je teško al s ovakvim stavom je još teže.
meni je homeopatija dosta pomogla oko crnila, ja nisam vidla smisao života i sve mi je bilo besmisleno+panični u kombinaciji, ako želiš pošaljem ti na pm broj
mirna1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 10:40   #429
Quote:
micamacazg kaže: Pogledaj post
Nema smisla, puštam sve iz svojih ruku, više mi do ničega nije stalo, oko ničega se više neću truditi, neka sve ide svojim tokom, bez imalo grižnje savjesti, ionako je svima svejedno što će biti i kako ću ja završiti, nitko me ne shvaća i ne razumije... dosta mi je svega
Ma mi te shvacamo i razumijemo. Pa svako malo prolazim iste faze u kojoj si ti sad. Vise je jutara kad sam u komi nego onih kad sam super, ali ipak se zbog njih isplati zivjeti
fourth is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 10:41   #430
Quote:
micamacazg kaže: Pogledaj post
Nema smisla, puštam sve iz svojih ruku, više mi do ničega nije stalo, oko ničega se više neću truditi, neka sve ide svojim tokom, bez imalo grižnje savjesti, ionako je svima svejedno što će biti i kako ću ja završiti, nitko me ne shvaća i ne razumije... dosta mi je svega
Eto počinješ se liječiti, upravo je to put prema nečemu.

Ovo ostalo je manjak samopouzdanja koje će doći.

Šefovi i jesu tu da se neslažemo sa njima a radimo po njegovom. To znači da imaš svoje mišljenje i želje. Meni je najgore kada svi slušaju šefove sljepo, bez ikakvog promišljanja.

Jebeš život da je samo - upravao zato postoji - ponekad.

Bit će u redu....
__________________
Tamo gdje prestaje usporedba, počinje osobnost.
niknejm13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 11:01   #431
A zamisli da je sve super u zivotu... ne bi se onda sigurno toliko radovao svakom donekle dobrom jutru kao sto se radujem ja. Kad se ujutro probudim a u zelucu nema nervoze (rjetko ali dogada se), cijeli svijet je moj i nitko sretniji od mene.
fourth is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 11:12   #432
Niknejm, ti uzimaš Aktivin H? Koliko dugo?
Ja sam uzimala Aktivin H negdje od početka 11 mj. prošle godine i moram reći da mi je profunkcionirao nakon cca 3-4 tjedna. Tad je prvo počela odlaziti depresija, a nakon još par tjedana i anksioznost. Sve u svemu nakon 2-3 mjeseca uzimanja bilo mi je znatno bolje, mogu reći i sasvim dobro. No moram reći da je kod mene depresija dosta sezonski uvjetovana, zimi nisam baš dobro, a s dolaskom proljeća i više sunca se uvijek počnem oporavljati. Prestala sam ga uzimati negdje u 3 mj. i znatno sam bolje, dosta stabilnoga raspoloženja, bez nekih padova i bez strahova.
Čitala sam da Aktivin H odn. gospina trava djeluje u oko 30 posto slučajeva, ali samo za lakše do jedva srednje teške depresije. Do sad ti je već morao početi djelovati, a ako nije ne trebaš ga više piti, pogotovo ne sada kad dolazi jače sunce, jer ti gospina trava izaziva dosta fotosenzibilnosti tako da ju treba izbjegavat uzimati u sezonama jačeg sunca.
Estee is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 11:25   #433
Quote:
micamacazg kaže: Pogledaj post
Nema smisla, puštam sve iz svojih ruku, više mi do ničega nije stalo, oko ničega se više neću truditi, neka sve ide svojim tokom, bez imalo grižnje savjesti, ionako je svima svejedno što će biti i kako ću ja završiti, nitko me ne shvaća i ne razumije... dosta mi je svega
mi te razumijemo... a to da ti je dosta, kužim, ali nema predaje, micamaca... to rade samo kukavice,a ti to nisi

život je konstantna borba i danas i sutra, a jebiga ,imaš samo jedan...malo me zabrinjava tvoj post. zašto "closed"
__________________
Locco
bobby-j is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 11:39   #434
Quote:
micamacazg kaže: Pogledaj post
Ja sam danas kronično loše, posvađala se s šeficom, tekle su rijeke suza, depresija me puca totalno, ne mogu više, odustajem od bilo kakvog liječenja, jer znam da nema više pomoći za mene,jedina utjeha mi je ovaj forum gdje me barem netko malo razumije....
Nek ti te suze budu osvjezenje da se umijes malo, mozda dodes k sebi, a seficu pusti nek se utapa u tvojim suzama.

A ima i jedna genijalna recenica koju sam ubro prije par dana od nekud; vjerujemo u ono sto nam um kaze; tako jednostavno. To si stalno ponavljam od kada sam ju ubrao, pa sam se tako danas uspio uvjeriti da mi je super.
__________________
Old skul Art
Gestapo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 12:13   #435
A gle sunce izaslo! Meni super...sunasce me zove, pticice pjevaju. A jutros je kisilo pa sam si ipak rekla: gle kisica rominja, proljetna kisica...bas je super. Ajd idem probati odrzati tu filozofiju - bar danas!
fourth is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 12:17   #436
Quote:
fourth kaže: Pogledaj post
A gle sunce izaslo! Meni super...sunasce me zove, pticice pjevaju. A jutros je kisilo pa sam si ipak rekla: gle kisica rominja, proljetna kisica...bas je super. Ajd idem probati odrzati tu filozofiju - bar danas!
you go, girl

ima i kiša svojih lijepih strana... a oluje pogotovo, ja ih obožavam. kad grmi i to, ja obavezno izletim van. od malena volim kad vjetar prolazi kroz mene, pogotovo bure na moru...čiste dušu
__________________
Locco
bobby-j is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 12:23   #437
Quote:
bobby-j kaže: Pogledaj post
mi te razumijemo... a to da ti je dosta, kužim, ali nema predaje, micamaca... to rade samo kukavice,a ti to nisi

život je konstantna borba i danas i sutra, a jebiga ,imaš samo jedan...malo me zabrinjava tvoj post. zašto "closed"
Odustajem od borbe, priznajem, kukavica sam bez imalo samopouzdanja , mislim da to sve govori, odustajem od ljekova, od doktora, pomirila sam se s tim da više nikada neću imati normalan život, zato
Pun mi je kufer, preumorna sam od te konstantne borbe sa samom sobom , sa okolinom i sa svojim životom
micamacazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 12:46   #438
Quote:
micamacazg kaže: Pogledaj post
Pun mi je kufer, preumorna sam od te konstantne borbe sa samom sobom , sa okolinom i sa svojim životom
micamaca, sorry, al mislim da nemaš izbora, kao uostalom nitko od nas

il ćeš se borit pa makar do kraja života, il ćeš se ubit, a to ti ne garantira da te u nekom drugom životu neće dočekati nastavak borbe tamo gdje si stala.
u svakom slučaju, hrabrost se uvijek isplati.

ajde, ajde....znaš da će ti biti bolje, takva je anksioznost - par dana koma pa par dana sunce. evo, još malo pa će sunce izaći....
__________________
Lord told me Lucifer's kisses are sins
cherryblossomgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 12:59   #439
Quote:
cherryblossomgirl kaže: Pogledaj post
micamaca, sorry, al mislim da nemaš izbora, kao uostalom nitko od nas

il ćeš se borit pa makar do kraja života, il ćeš se ubit, a to ti ne garantira da te u nekom drugom životu neće dočekati nastavak borbe tamo gdje si stala.
u svakom slučaju, hrabrost se uvijek isplati.

ajde, ajde....znaš da će ti biti bolje, takva je anksioznost - par dana koma pa par dana sunce. evo, još malo pa će sunce izaći....
Sunce, mjesec ili oblaci meni je svejedno, kaj se mene tiče može i uragan prohujat kroz zg a ja se neću ni okrenuti, više me ništa ne dira, oko ničeg se neću živcirati, pa ćemo vidjet dokle ću izgurati
Ionak je sve otišlo u p...m........
Jebote prolupala sam
micamacazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 13:01   #440
Quote:
bobby-j kaže: Pogledaj post
ima i kiša svojih lijepih strana... a oluje pogotovo, ja ih obožavam. kad grmi i to, ja obavezno izletim van. od malena volim kad vjetar prolazi kroz mene, pogotovo bure na moru...čiste dušu
joj, i ja obožavam buru na plaži.....koji gušt....joj sad sam se nabrijala na ljeto skroz naskroz

al oluje i grmljavine to se ko psić zavučem pod dekicu, pokrijem uši šapama i čekam da prođe
__________________
Lord told me Lucifer's kisses are sins
cherryblossomgirl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:04.