Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2013., 00:02   #1
Otići od nevjernog muža?

u braku sam 6 godina imamo dijete !! sve je bilo sjajno krasno bajno dok ja nisam rodila i upala u depru a on da bude uz mene ne ja sam mu bila stalno nadrkana i živčana i mrzila sam ga po njegovome !!! ne samo sam bila sjebana i sama niko mi nije bio uz mene u ti danima nego sam se snašla sama kako sam znala i umila još sam i kuvala ćistila prala i pegla jer je on radio i spavao a što reći!?? u tom vremenu je stalni iša kod prijatelja na pice ( a taj je konobario u jednom kaficu ) i mene je nerviralo šta svaki slobodan tren ide tamo zamisto da bude sa menom i ditetom !! i ja mu kopala po feju i nađem mu poruke sa nekom ženskom se dogovara na kavu na njeno pitanje šta će ti reć žena on odgovara nemora ona znat itd !! i nakon par dana sa posla je doša cili izmazan puderon po majici i nako togasam ostala sa njim jer su svi ka ono aj sad nemoj možda to nije ovo možda to nije ono a ja bila i onako sjebana do bola !!! i tako nakon poroda ja sam imala stalno neke probleme nebi se mogli poseksat ni jedanput da me nebi bolilo ili bi krvarila itd pa i to se je razrijedilo jer nisan mogla jednostavno al on to naravno nije svaća kako da on to i svati !! da bi prošlo lit ja saznala da se nalazi sa nekon ženkon !!
i šta sad ??? ostala bez posla moji žive daleko di da idem ??? i na njegovo plakanje i moljenje ja sam ostala al sad me to proganja ubija nakon godinu dana ja sam isto !! mislim da je bolje bilo da sam otišla bilo di !!! neznam kako dalje ???
ane kockica is offline  
Old 19.10.2013., 00:09   #2
iskreno, ja bi se na tvom mjestu razveo, imaš papka za muža, muškarac koji nakon rođenja vlastitog djeteta ne shvaća da žena može patiti od postnatalne depresije je kreten.. onaj koji to ne vidi, da nekaj ne štima je totlano nezainteresiran za svoju ženu, dijete i njihovu sigurnost.. uzima zdravo za gotovo sve kaj ima u tom braku.. i ne neće biti bolje, biti će samo gore.. onaj koji nakon rođenja vlastitog djeteta okolo traži pi**** jer mu je žena tek rodila i ima post porođajnih problema je kreten, sorry na ovakvim riječima, ali to je moje viđenje....

on će se i dalje kurvati, ti ćeš mu roditi još djece, ako ostanete u braku i nikada neće biti bolje, biti će samo gore.. on mi djeluje kao tipični primjrak balkanskog ''macho'' man-a.. sirovina..
NoOneImportant is offline  
Old 19.10.2013., 00:18   #3
sta ima veze sta su daleko ,trpaj i bjezi ,ovakvi muskarci se nikada nemjenjaju ,samo ces ti stradati i dijete pored tebe ako si pod stresom ,ja kad placem od tuge i nesrece ,moje dijete mene gleda, kao da ju je strah zasto mama place ,nemoj si to priustiti ,bjezi ,sve to tvoje djete osjeca i utjece na njega - a takvi muskarci mi se jebeno gade ..koju pm se zenis ako bi mjenjo onu stvar svaki dan,ostani vjecni momak i jebi koga i koliko hoces ..uzas ..bljuv
CROBRA is offline  
Old 19.10.2013., 00:29   #4
drago mi je šta ste iskreni jer zato ovdi itražim odgovore !!! i ja sam ga pitala zašto je tija brak kad nemože poštivat tu zajednicu ??? ja mu nisam ništa nametnula on je taj koji je inzistira na braku na djetetu i šta sad???? neću ja više plakat sve sam ja suze potrošila nit će moje dite mene više vidit tužnu !!! a neću više nijedno dite ni rodit njemu to sam definitvno odlučila !!!!
ali on stalno govori kako on mene voli i kako je svatij da je bia kreten i da me je povridia
ane kockica is offline  
Old 30.10.2013., 22:35   #5
A, BOže dragi. Pa skoro su svi isti. A evo ja sam 99posto odlučila otić sa dicom. Prestrašno. Meni je moj cilu trudnoću pritio rastavom. Ima od togga dvi dvi i pol godine. I ne mogu se pomirit. I jednostavno idem.
__________________
Youtube : Edukacija-Ekipa za pet
rafaela4 is offline  
Old 31.10.2013., 09:24   #6
Quote:
rafaela4 kaže: Pogledaj post
A, BOže dragi. Pa skoro su svi isti. A evo ja sam 99posto odlučila otić sa dicom. Prestrašno. Meni je moj cilu trudnoću pritio rastavom. Ima od togga dvi dvi i pol godine. I ne mogu se pomirit. I jednostavno idem.
zasto ti je u trudnoći prijetio rastavom??
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Old 31.10.2013., 09:34   #7
otiđi, pusti ga neka odraste. možda i shvati život oko sebe.
kalipoa is offline  
Old 31.10.2013., 09:37   #8
Quote:
ane kockica kaže: Pogledaj post
u braku sam 6 godina imamo dijete !! sve je bilo sjajno krasno bajno dok ja nisam rodila i upala u depru a on da bude uz mene ne ja sam mu bila stalno nadrkana i živčana i mrzila sam ga po njegovome !!! ne samo sam bila sjebana i sama niko mi nije bio uz mene u ti danima nego sam se snašla sama kako sam znala i umila još sam i kuvala ćistila prala i pegla jer je on radio i spavao a što reći!?? u tom vremenu je stalni iša kod prijatelja na pice ( a taj je konobario u jednom kaficu ) i mene je nerviralo šta svaki slobodan tren ide tamo zamisto da bude sa menom i ditetom !! i ja mu kopala po feju i nađem mu poruke sa nekom ženskom se dogovara na kavu na njeno pitanje šta će ti reć žena on odgovara nemora ona znat itd !! i nakon par dana sa posla je doša cili izmazan puderon po majici i nako togasam ostala sa njim jer su svi ka ono aj sad nemoj možda to nije ovo možda to nije ono a ja bila i onako sjebana do bola !!! i tako nakon poroda ja sam imala stalno neke probleme nebi se mogli poseksat ni jedanput da me nebi bolilo ili bi krvarila itd pa i to se je razrijedilo jer nisan mogla jednostavno al on to naravno nije svaća kako da on to i svati !! da bi prošlo lit ja saznala da se nalazi sa nekon ženkon !!
i šta sad ??? ostala bez posla moji žive daleko di da idem ??? i na njegovo plakanje i moljenje ja sam ostala al sad me to proganja ubija nakon godinu dana ja sam isto !! mislim da je bolje bilo da sam otišla bilo di !!! neznam kako dalje ???

ako sam ja ista razumio ovdje..Koji je ovo jezik..
__________________
eurosmijeh
€uro is offline  
Old 01.11.2013., 16:43   #9
Žao mi je, ali neće ići. Post kojim je otvorena tema je toliko nerazumljiv i nepismen da čisto sumnjam da će itko sudjelovati u temi.
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:45.