Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.12.2008., 19:17   #1
isus je s nama

ajmo ljudi da čujem komentare na današnje pojavljivanje vlč. Sudca na televiziji....

čemu ono odjevanje i predstavljanje?... kao da je novi Isus Krist.... možda je crkva uvidila veliku sličnost (doduše s onim kako se Isusa predstavlja) pa ga onda gura kao takvog.... zatim onaj namješteni blag(oteleć)i pogled.....

pretvara li nam se crkva u kazališe ili možda cirkus?
blade-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2008., 19:25   #2
A otkud ti znaš kako je izgledao i oblačio se pravi Isus?
Ne vjeruješ valjda da je bio onakav kakvim ga je počela prikazivati talijanska renesansa? Plave oči i valovita kosica
Blueray is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2008., 19:58   #3
Pa jedino se jos u isusa mozemo uzdatInace ako nista drugo taj sudac je barem zanimljiv,a to na tv ne gledah.
viper001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2008., 20:15   #4
blu - čitaj zagrade - rekao sam "možda je crkva uvidila veliku sličnost (doduše s onim kako se Isusa predstavlja)".... dakle, takvog nam uobičajeno predstavljaju..... ja nemam pojma kako je izgledao....
blade-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2008., 20:19   #5
Quote:
blade-ri kaže: Pogledaj post
blu - čitaj zagrade - rekao sam "možda je crkva uvidila veliku sličnost (doduše s onim kako se Isusa predstavlja)".... dakle, takvog nam uobičajeno predstavljaju..... ja nemam pojma kako je izgledao....
Možda... nemaš pojma... što zapravo želiš reći s ovim postom
Blueray is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2008., 20:58   #6
vidit što ljudi misle.... s obzirom da se o svemu raspravlja (thompson, let 3, ...), želim vidit što je s ovim, za moj ukus pretjerivanjem crkve...
blade-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2008., 23:51   #7
Quote:
blade-ri kaže: Pogledaj post
vidit što ljudi misle.... s obzirom da se o svemu raspravlja (thompson, let 3, ...), želim vidit što je s ovim, za moj ukus pretjerivanjem crkve...
Točno o svemu se raspravlja ( o Thompsonu , letu 3 itd. ) , smeta ti navodno pretjerivanje crkve a ne smeta ti narkomanija , homoseksualni brakovi i druge gluposti a crkva se baš bori protiv toga i kad Sudac nešto o tome progovori , odmah skačete kao opureni . Nije važno tko je rekao nego što je rekao a vi ako to ne želite ili ne možete shvatiti je nešto drugo .
SAMSON_VK is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2008., 23:57   #8
gledao sam na teveju jednom neku njegovu propovjed na kojoj je doslovce poludio...bar ja mislim da je poludio...reko zeno prebaci mi na NOVU tv tamo su bile neke sise koje su me odmah smirile
The End is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 00:11   #9
Quote:
The End kaže: Pogledaj post
gledao sam na teveju jednom neku njegovu propovjed na kojoj je doslovce poludio...bar ja mislim da je poludio...reko zeno prebaci mi na NOVU tv tamo su bile neke sise koje su me odmah smirile
Jesu li bar bile zenske sise, te sto su te smirile? Il' se sotona i u tvoj dom uvukla!?
__________________
Quidquid latine dictum sit, altum viditur
dobbyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 01:20   #10
Sudac je obican fejker sto bi Ježiš reka: lažni prorok.
Najbolje mi je kad prominenti idu kod njega. Ili kad ga zovu na duhovnu obnovu.
Frajer nekaj glumata, pada u trans, a poslije kad nekog priprči... svi ce se čudit i gledat... nismo znali. Ko, ja? Ne ne, ja ne.

S vrha katedrale baca vam banane.
Pištolj doktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 01:29   #11
Nisam gleda. Šta je ovaj put napravio?
Sinbad is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 01:56   #12
Izdao je knjigu..

http://www.vecernji.hr/newsroom/news...04386/index.do

i umjesto da glumite fešngurue bolje pročitajte što ima reći.
__________________
Stipe Mesić: Uzeo sam ček na 30 000 dolara koji se u toj gužvi negdje izgubio... (na pitanje o donaciji iseljenika u Australiji za bolnicu u Lici)
Sweet/Bitter is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 07:30   #13
Quote:
SAMSON_VK kaže: Pogledaj post
Točno o svemu se raspravlja ( o Thompsonu , letu 3 itd. ) , smeta ti navodno pretjerivanje crkve a ne smeta ti narkomanija , homoseksualni brakovi i druge gluposti a crkva se baš bori protiv toga i kad Sudac nešto o tome progovori , odmah skačete kao opureni . Nije važno tko je rekao nego što je rekao a vi ako to ne želite ili ne možete shvatiti je nešto drugo .
haloooo!!!! smeta mi sve navedeno!! samo se u ovoj temi raspravlja o ovome.... što bi svaki put trebao pokrenuti temu o svemu navedenome, kako ti ne bi mislio da gledam i komentiram samo jedne?!?!


što se tiče knjige.... nije ju kao sudac napisao, nego kao jedna novinarka koja se prosvjetlila ili što već na tom njegovom seminaru..
blade-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 08:57   #14
Quote:
Sweet/Bitter kaže: Pogledaj post
Izdao je knjigu..

http://www.vecernji.hr/newsroom/news...04386/index.do

i umjesto da glumite fešngurue bolje pročitajte što ima reći.
skoro bi i procitao clanak ali kad sam ga vidio na sto lici na prvoj slici odmah sam zatvorio tu internet stranicu i rekao
The End is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 09:32   #15
ma kao i svi svećenici, klerici itd načelno Sudac govori pozitivne stvari..ali to je postalo apsolutni cirkus...po čemu se njegove riječi o tome da budete svoji. živite tako i tako (zapravo ok riječi) razlikuju od one odurne Oprah?..sve se to pretvorilo u jednu nevjerojatnu self help kvazipsihologiju koju crkva prodaje kao Isusovu volju, a neki drugi kao revolucionarnu new age filozofiju...mislim, vjerojatno to postiže svoju svrhu, tješi ljude u njihovim nevoljama isl...al to sa Isusom blage veze nema, uostalom, kao cijela crkva odavno
sleng is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 11:31   #16
Quote:
The End kaže: Pogledaj post
skoro bi i procitao clanak ali kad sam ga vidio na sto lici na prvoj slici odmah sam zatvorio tu internet stranicu i rekao
Znaci ako ti muskarac nije ljepuskast, nista od posla....
__________________
Quidquid latine dictum sit, altum viditur
dobbyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 12:26   #17
nema smisla komentirat jednog običnog klauna.
vuott is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 12:40   #18
Quote:
dobbyn kaže: Pogledaj post
Znaci ako ti muskarac nije ljepuskast, nista od posla....
pa naravno boze moj...pa ja sam deklarirani homoseksualac...hoces doci kod mene veceras na kavu? kao sto si bio prosli mjesec...kad smo si izmjenjivali tekucine!?
The End is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 12:44   #19
Nemožete optuživati ono što niste isprobali i ono što nerazumijete.

Kao prvo Sudac ima samo "jaku" vjeru, a nju nalazi u liku Isusa Krista... a to znači da on nije Isus, već karizmatični svečenik s darovima duha svetoga

a drugo ... Isus je najavio kako će se i kada pojaviti, a to vrijeme nije sada.

kao treće; Isus je nosio lanenu(smeđu ili sivu) odječu, a ne bijelu

Ako ste toliko samouvjereno "prazni" i malovjerni,... odite na seminar Z.Sudca u Betaniju, i promjenit će te korijenito razmišljanje, a ovako ... svaka baba može naklapati i mlatit praznu slamu.
__________________
DRUGI DOLAZAK
UBERSOLDAT is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 12:47   #20
Quote:
UBERSOLDAT kaže: Pogledaj post
Nemožete optuživati ono što niste isprobali i ono što nerazumijete.

Kao prvo Sudac ima samo "jaku" vjeru, a nju nalazi u liku Isusa Krista... a to znači da on nije Isus, već karizmatični svečenik s darovima duha svetoga

a drugo ... Isus je najavio kako će se i kada pojaviti, a to vrijeme nije sada.

Ako ste toliko samouvjereno "prazni" i malovjerni,... odite na seminar Z.Sudca u Betaniju, i promjenit će te korijenito razmišljanje, a ovako ... svaka baba može naklapati i mlatit praznu slamu.
da ti takav "karizmaticni" pristup ima prodavac automobila proglasio bi ga ludjakom a ovoga proglasavas kako ono - "karizmatični svečenik s darovima duha svetoga" - samo zato sto na sebi ima plašt i kriz iza sebe?

svasta
The End is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:02.