Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.05.2013., 19:16   #1321
Quote:
DrVelečasni kaže: Pogledaj post
Pa možda se varam(o),ali kad pročitaš službene podatke o ubrzanju i kad pogledaš video,nije da brojke divljaju kao lude,premda stoji što si rekao za digitalne instrumente,koji su čisto smeće bilo u Cliu bilo u deseterostruko skupljim autima. Doduše moguće je napraviti digitalni prikaz brzine koj je normalan(kao recimo na igricama GranTurismo ) ali ne shavćam zašto to ne žele napraviti,biće da je 2 eura skuplje nego ovako.
Na chrysleru 300c sam takav digitalni prikaz na malom ekranu vidio, jedan za drugim brojem, 1,2,3,4,5,6,.... A ne 12, 24, 37.
Mairon is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 16:11   #1322
Gordini značka neće više biti samo šminka
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2013., 14:36   #1323
Quote:
Carlos Tavares, izvršni direktor, Renaulta najavio je ekstremne izvedbe Twinga Clija i Meganea, koje će nositi oznake Gordini i Williams, a bit će znatno žešće od izvedbi R.S. On smatra kako je takav pristup ono što kupci očekuju od njih te je stoga i zabranio upotrebu imena Gordini i Williams za razne pakete opreme, koji pod haubom ne potkrjepljuju slavne oznake.
http://www.autoportal.hr/index.php/novostic/6908
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2013., 00:43   #1324
Zna li netko razliku 1.5 dci motora od 75 ks i 90 ks, jel samo razlika u mapi motora ili ima i nekih mehaničkih djelova, i kolika bi bila trajnost ako se održava tip top, i normalno vozi, koliko ti motori mogu preći, da li su sada poboljšali pumpu goriva
Schaub Lorenz is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2013., 11:17   #1325
Frend mi ima Clio II dci sa 280.000 km, bez kvara na motoru... Star je 10 god.
__________________
working class hero...
moril is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2013., 12:00   #1326
Mi imamo jednog već preko desetljeća i nikakvih problema, a nije baš da je imao lak život.
Mislim da je to sa pumpom ovisilo o kvaliteti goriva. Ili je neki dobavljač zajebao jednu seriju dijelova, ne sjećam se više.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2013., 11:50   #1327
Stiže Renault Clio R.S. Gordini - Dolazi pogonjen motorom 1.6, 230 KS i 285 Nm za cijenu od 28.500 eura

Quote:
Izgledom će podsjećati na coupe, podvozje će biti spušteno za 1 cm, te ima 18-colne aluminijske naplatke. U ponudi će biti četiri boje: plava, bijela s plavim prugama, crvena s bijelim prugama i platina siva s plavim prugama. Unutrašnjost krase kožna sportska sjedala, aluminijske papučice i sigurnosni pojasevi od plave ili crne kože.

Clio će biti pogonjen turbo motorom 1.6, koji razvija 230 KS i 285 Nm, do stotke mu treba 5.9 sekundi uz maksimalnu brzinu od 250 km/h. Kao podsjetnik, Clio RS do stotke stigne za 6.7 sekundi i ima najveću brzinu od 230 km/h. Osim što je za 30 KS i 51 Nm snažniji u odnosu na Clio RS, Gordini izvedba će imati i manju ukupnu masu koja će iznositi 1.180 kg.




Kome "običan" R.S. nije dovoljan, evo nabrijanijeg i lakšeg Gordinija.
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2013., 11:57   #1328
Bome sviđa mi se smjer u kojem idu sa Gordini modelima
FilipR5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2013., 13:03   #1329
i dalje 5 vrata...
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2013., 13:10   #1330
Quote:
frenchkey kaže: Pogledaj post
i dalje 5 vrata...
Po meni je to prednost, a ne mana. No vjerojatno će doći 3 vrata uskoro. Isto je sa M3 E92, 99 % ih je coupe, a ja bih limuzinu vozio radije E90. Fora je snaga kombinirana sa odličnom ergonomijom i lakoćom korištenja prostora.
Mairon is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2013., 13:22   #1331
Quote:
Mairon kaže: Pogledaj post
Po meni je to prednost, a ne mana
Bio sam neki dan do salona.

Spadam među više i krupnije ljude, no za divno čudo, sprijeda ima sasvim uredno mjesta. Baš se lijepo sjedi. No, sjedalo se nedovoljno može spustiti pa je glava dosta blizu krova. Nije da ga dira, ima mjesta no problem je što se krov spušta prema prednjem staklu. Dakle, poviše same glave ima mjesta, ali se onda počinje spuštati i prilično zaklanja pogled prema gore.

Iza tog mog vozačkog mjesta naravno nema ništa mjesta, tako da je meni konkretno verzija sa 5 vrata beskorisna (u biti, dobro dođe za bacit ruksak na stražnje sjedalo )

Ako sam dobro razumio, expression nema ona plastična sranja po volanu, no ako mu doplatiš kožni volan onda ih ima. Oprema dinamique ima dosta ljepšu unutarnju plastiku table i centralne konzole, dok u expressionu jeftinije i plastičnije izgleda.

Ručica mjenjača mi je totalno bezveze, jebote, to već bar 10 godina vuku kroz razno razne modele, a sad istu imaš i u Daciji. Sramota da nisu mogli poradati na tako malo detalju koji bi malo dignuo auto.

Onaj ekran uživo izgleda dosta jeftino i plastično.

Generalno, dizajn unutrašnjosti mi se sviđa, ali neki jeftini detalji opako spuštaju auto. Šteta. Još kad se doda sav onaj kič, auto koliko god bio simpatičan, zna i poprilično odbijati.
mazgoon is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2013., 15:24   #1332
Danas sam na ilici kod okretišta črnomerec prvi put vidio renault clio karavan i moram priznat da auto stvarno izgleda lijepo i masivno. Da neznam da je clio reko bi da je iz klase kompakta...
__________________
Kršćanstvo nikada nesmije doći ispred Hrvatstva- Ante Starčević
Bajica 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2013., 08:46   #1333
Quote:
frenchkey kaže: Pogledaj post
i dalje 5 vrata...
...i dalje automatik...
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2013., 15:48   #1334
A tek cijena RS-a kod nas nakon 1.7 Ne vrijedi te pare da ga jebeš(185 tisuća krznenih živina). Od proizvođača koji je živio od popusta spali su na vrijeđanje kupaca i daju ti nevjerojatnih 2 soma kuna popusta

Neznam,koliko mi je dobra standardna verziaj Clia4(isključivo vanjština,unutrašnjost je kriminalna u bilo kojoj verziji,najveći fail u segmentu unazad zadnjih 5 godina) toliko je RS preobičan i pokušava živjet na staroj slavi(zasad). Po meni je best buy što se tiče opreme/izgleda/cijene Peugeot 208 GTI !
DrVelečasni is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2013., 16:10   #1335
4 boje u ponudi,ali ne i ova sa slike!
Plava sa bijelim crtama,ali eto moze se dobit bijela sa plavim crtama
zacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2013., 21:18   #1336
Nije ti u ponudi zato jer je to boja rezervirana za Gordini modele,koji kao takvi još nisu službeno predstavljeni niti su došli u prodaju
FilipR5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2013., 21:21   #1337
Quote:
DrVelečasni kaže: Pogledaj post
A tek cijena RS-a kod nas nakon 1.7 Ne vrijedi te pare da ga jebeš(185 tisuća krznenih živina). Od proizvođača koji je živio od popusta spali su na vrijeđanje kupaca i daju ti nevjerojatnih 2 soma kuna popusta
A i GT je strašno poskupio... ako se ne varam 8500 kn je otišao gore nakon 1.7. I nije mi jasno zašto? Motor nije zagađivač, ima 120 CO2 kuraca palaca, dakle, čemu poskupljenje?


Ne sjećam se cijena običnog Clia, ali sada nije neka velika prilika. I zašto dCi od 90 ks s ručnim mjenjačem nema u expression opremi već samo u dinamique? A sa EDC ga ima u expression opremi?
mazgoon is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2013., 22:08   #1338
Quote:
zacky kaže: Pogledaj post
4 boje u ponudi,ali ne i ova sa slike!
Plava sa bijelim crtama,ali eto moze se dobit bijela sa plavim crtama
Valjda nisu napisali "s crtama" kod plave u tekstu jer svi Gordini modeli dolaze s crtama.
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2013., 22:26   #1339
To je pisano za nase trziste
zacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2013., 22:51   #1340
Prije 1.7. su imali 'akciju' kojom su jamčili kupcima povoljniju/istu cijenu kao i sa novim trošarinama od 1.7. pa je lako moguće da su cijene takve dok ne riješe jelene koji su u to povjerovali, jer mi se čini da je dobar dio modela na staru akcijsku cijenu dobio bonus trošarinu
Dr.Ninja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:20.