Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2023., 15:57   #1521
Quote:
alexamona kaže: Pogledaj post
Odlucili smo ipak pokusati preko agencije,imali su ponudu 8 dana za 1000e,pitali smo koliko bi bilo za 10 pa cekamo odgovor,jedino ne znan kakvo bude vrime u listopadu obzirom da bi mi isli oko 5,6. 10.,ima li razlike tenerifi spram npr maspalomas jer mene vise vuce maspalomas,a tu su neki pisali da za tenerife triba zimska odjeca za neku destinaciju( ne sican se imena).
Bila prošle godine u listopadu. Ugodno toplo i vruće čak. Kupali se.
Smještena u La Laguni, a to je sjever i bilo vruće. Na jugu još više.

Čak i na Teide kad se išlo bilo za kratke rukave, pisla sam to gore već. Naišao neki toplinski udar.
Dva tjedna prije toga, prijateljice su išle na Teide u zimskim jaknama i rukavicama. No dolje u Santa Cruzu i drugdje po otoku bilo baš toplo.
__________________
"If there is such a thing as reincarnation, knowing my luck I'll come back as me!" - Rodney
nevermindMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2023., 16:48   #1522
Di ima najbliži avion za Kanare ?

Potez italija,slovenija,austrija
petrocro is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2023., 23:35   #1523
Quote:
petrocro kaže: Pogledaj post
Di ima najbliži avion za Kanare ?

Potez italija,slovenija,austrija
Beč Budimpešta Venecija Marco Polo Milano
marusha99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2023., 21:20   #1524
Treviso
punti is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2023., 15:53   #1525
Pozdrav. Za nešto manje od mjesec dana idemo u Maspalomas Gran Canaria. Gdje je najbolje tražiti izlete tj koje agencije su napouzdanije i ok sa cijenama? Bit ćemo 10-ak minuta hoda od Playa de Inglese, pa me zanima što je must see u gradu i okolici? Imamo dijete pa smo mislili na jedan izlet otići nešto kao tura po otoku a ostale dane pješke istraživati dine, svjetionik i sl...Ako netko ima nekakav savjet, preporuku i sl.. neka slobodno napiše. Unaprijed se zahvaljujem na svim odgovorima. Nama je ovo prvi put da dolazimo na Kanare pa ne znamo šta da očekujemo, mislim znamo ponešto ali bolje je biti što olje informiran na vrijeme, zar ne?
libertas30 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:25.