Natrag   Forum.hr > Razno > Četeraj

Četeraj Raj za chatere, bivši Off Topic

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.08.2020., 22:32   #9981
ja nisam cetri godine nek ostane upisano.ja sam tek kad je bio bite poyraz dosla.i tpo pocela gledat na nagovor par forumasica s kojima sam i na fejsari ekipica.
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Old 08.08.2020., 23:22   #9982
nemo niki da mre umore se ljudi od foruma i ja sam malo

eto ko bi rekao tema onako bez veze otvorena da malo pratimo lajv ostadosmo do 2020, pretresli smo sve, nekako smo najmanje o sexu to bi mogli u sledećoj temi

sannis da to su dve scene pogotovo sevgili bilge, zauvek <3 ja sam u sceni u taksiju odlučila da gledam, šta reći serija koja te ispuni svim emocijama, a najviše me fascinirao njegov lik, evo gledam ih već dugo nisam videla tako nešto originalno, tako tipično netipčnu tursku temu, gde može to da se odigra nego tamo gde čovek može da poludi od melanholije i ljubavi nego u Istanbulu, kojoj to seriji tako lepo stoji hayat kısa kuşlar uçuyor ili imate jedno srce setite ga se, da sam riba trajakt bi me udario











de ima ovo da tamo nađemo utehu
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Old 08.08.2020., 23:57   #9983


ovo mi jedan od prvih sa žigom mislila da će mu stvarno uzeti telefon







Gökyüzünde yalnız gezen yıldızlar, prva epizoda
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Old 09.08.2020., 00:08   #9984
Divota
Ja ne znam da li glumci gledaju ono sto su snimili, njih dvoje sigurno vise nece . Bili su dio genijalnog projekta, zaljubili se, a I mi sa njima
Koliko sam se ja smijala I plakala u jednoj te istoj epizodi, ko nikad do tada I nikad poslije.
Zauvijek su me osvojili
__________________
Birak imkansiz kalsin
Sonsuza kadar
sannis is offline  
Old 09.08.2020., 01:47   #9985
I meni su uzimali pasos na moru ali neces ove godine brale

Znate koju buraniju ja volim, onu od tikve s jogurtom i saransakom, njamii

Jesi li sigurna hajat da pustaju Pepeljugu?
__________________
Tnx Bhea
Black Kelebek is offline  
Old 09.08.2020., 06:30   #9986
blak zivim ovdje dvadeset godina i svake godine isto.
kako da nisam sigurna.na slovackom popoluska je pepeljuga .tu ima i ona pjesma sto pjeva karel got.kaja nacionale.
slovaci vole bajke.a ima i jedan film koji svaki bozic odgledam zove se Pelisky.to sin i ja obavezno odgledamo.to nam je fetish.
film je o dvije tri porodice u Pragu i njihovom zivotu u predbozicno vrijeme i poslije pred samu sezdeset i osmu.Film je tragikomedija.Ima svega.Glumci fantasticni i film legendaran.

isjecak iz ceske pepeljuge


e ovaj film sin i ja svake godine za bozic odgledamo obavezno
Pelisky
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Old 09.08.2020., 10:17   #9987
Toliko sam se ismejala hajat toj slici gde oni dele poklone i to bi bilo to, a ti puštaš tv tamo pepeljuga , očekuješ neku pesmu neko veselje , ali jok nema laku noć Znači uglavnom češki filmovi snimaju li slovaci što god dobro

Eto black da si ranije upotrebila saransak znala bih odma odakle si ovako sam morala da se pitam. I meni je jednom htela u Grčkoj da drži kod sebe, mislim se gospođo taj film nećete gledati , iskopiraj prvu str ako baš mora , kao u hotelu što je praksa
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Old 09.08.2020., 10:30   #9988
red imam ja jos nastavak.kako smo slavili prvi dan bozica.pa svadbe.pa kafe.a joj.......ludilo....pa pokloni tipa carape i majice od dva eura......pa pokloni za diplome.....pa kako je svekar skolovo djecu.....e bajo moj...a tek kako se svekar hvalio da je materi napravio plasticne prozore na kuci.mi mislili on kupio i dao firmi da se ugradi.a jok on samo naso firmu a baba platila....eee...

blak pa sad se pasos samo uslika i to je to.kakvo uzimanje pasosa sunce im poljubim.strina ima apartmane na moru i jedne godine smo samo uslikavali i nista drugo radili nismo.

sto se tice snimanja filmova dok je bila cehoslovacka to je bila zajednicka produkcija i bilo dobrih filmova.sad kako su se podjelili slovacima osto manji dio a to malo sto im je ostalo mečiar napravio od toga svoju prciju koja se raspala.tako da vecinom slovacki glumci glume sada u ceskim filmovima.
i u ovom filmu pelisky ima slovackih glumaca.
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Old 09.08.2020., 10:45   #9989
preptpostavila sam da je tako, mada i česi nešto šlajfuju

u privatnom smeštaju je sve moguće, nikad ne znaš na kakvu budalu ćeš naići, a i kakvo je njihovo iskustvo sa budalama, dešava se svašta...znam ja ovde kod mene ženu koja je uzimala pod ključ, ako ne plate pa tuča, pa dođe milicija a i Grci su zauzeli neki stav ne sviđati se yallah, pre nije bilo tako
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Old 09.08.2020., 10:55   #9990
Moj prilog za poslednju stranu, moj odgovor odkud ja ovde

bum tras is offline  
Old 09.08.2020., 11:09   #9991
red u hr se placa unaprijed.inace sto se tice placanja najposteniji su u tome slovaci.moja strina kaze da s njima ima najmanje problema.
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Old 09.08.2020., 11:23   #9992
i sad većina ide preko turističkih agencija, apartmani se nalaze u nekim sistemima, postoje pravila procedure, osiguranja, kapare, , nema više one slatke neizvesnosti

a znaju da snime bajku, gledam klip, kao i Rusi, moja generacija to malo preskočila... gledala sam kao dete neku bajku u rudniku soli Wieliczka snimano, naravno ne mogu da je nađem nisam čak ni sigurna da je tu snimljeno, ali jbm li ga bio podzemni grad od soli šta može drugo da bude

naši filmovi nemaju tu suptilnost i maštovitost, dobro ima Baš čelik kako se zvao Čudvotvorni mač film, simbol tako domaćeg bizarnog filma mi je Jovana Lukina, gledam šokirana sam i ne prestajem, Živko Nikolić režirao gledajte to života vam
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Old 09.08.2020., 11:51   #9993
]bt sta je ovo, disciplina 'pljuvanje u dalj' po glumcima koji se usude, jao gle cuda, imat svoj zivot, ne povinujuci se zahtevima piskarala, i/ili hayranima, i oficijelno se etablirala.
nemojte se cudit sto se cudim, (ocito) dugo nisam nista citala.
Bhea is offline  
Old 09.08.2020., 11:52   #9994
red ma imaju oni i normalne filmove al ovo je tradicija za bozic.jednostavno se gleda ne samo pepeljuga ima i perinbaba i jos neke.i ruska bajka mrazik.tu ja volem da gledam.stari film al lijep.
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Old 09.08.2020., 12:00   #9995
bhea sta tebe muci draga ko diro
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Old 09.08.2020., 12:03   #9996
pa znam majkoviću, nego baš za bajke mora da se ima senzibilitet, više sam razmišljla što mi nismo snimali takav sadržaj, ali kad smo kod idenja unazad, dovoljno je da vidiš film iz 50' npr , da ne govorim crni talas, ajd to je avangarda, i savremeni i sve će ti biti jasno, jezik koji se koristi teme koje se obrađuju, onda znaš ono žene na filmu kao, mora više ženskih autora, Soja Jovanović sa 30tak godina režira u fulu, klasike književnosti 50 i neka

bhea niš nemoj da se čudiš
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Old 09.08.2020., 12:16   #9997
red ja mislim zato sto cesi i slovaci nisu toliko optereceni tom nekom istorijom turci bitke hajduci nacionalni ponos.pa pogle nam serija dramskih.sve nesto o vuku karadzicu pa onda u bosni koze pa dole na moru velo misto.i tako.
dok su cesi imali stvarno kvalitetne serije pogotovo one iz medicinskog prostora tipa sanitka i bolnica na kraju grada.
oni nisu bili optereceni partizanskim filmovima i tim glupostima.to je u njih snimano random.
zato su zeljeli da prave lijepe filmove.ima onaj hiljadugodisnja pcela.pa crveno vino pa vesnicko ma strediskova i jos njih bukadar.
meni je isto lijepa serija cehoslovacka o staklarima u ceskoj prateci jednu porodicu i njenu sudbinu.
predivno nesto.ovu seriju je emitovala i nasa tv svojevremeno.meni bila jedna od jako dragih serija
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Old 09.08.2020., 12:28   #9998
Beše ovo lep prostor

bum tras is offline  
Old 09.08.2020., 12:37   #9999
e baš ti hvala hajat na tim preporukama, pogledaću, a nešto sam u zadnje vreme i okrenuta iza "gvozdene zavese", dosta više ovija Turaka, volim da gledam tako šta su snimali i radili, pop kulturu, čak i propagandu našla sam skoro neke anti Tito plakate, valjla sam se od smeha verujem da ima i toga, što kažeš ali to je sve počelo da se snima krajem 80' tako u tom stilu, meni je npr Aleksa Šantić odlična serija, srednjovekovne teme ja znam dva filma Banović Strahinju i još jedan onaj, Bata Živojinović naravno presavija neku u štali Dorotej da li beše film, dobra je bila ekranizacija Derviš i smrt, ima tu filmova svetske klase

jeste lep prostor , ali njegov stan je <3
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Old 09.08.2020., 12:41   #10000
zatvaramo radnju

__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:31.