Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.09.2023., 14:57   #2141
Još jednom ti bacam bubu u uho za MeiTei, ako znaš svezati žnirance ili pregaču sama sebi, onda ćeš i to znati ; a za dijete je preudobno.

Za to ti se mogu ponuditi da dođeš i probaš, ako smo na sličnoj strani grada.
2cofleka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2023., 15:01   #2142
Da, MeiTai nisam spominjala pošto je Embrace u igri, ali on je isto jako praktičan, prilagodljiv i mrvu jednostavniji od Aure, meni osobno i malo manje udoban, ali ništa značajno. Također preporučujem Love&Carry marke.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2024., 21:01   #2143
Evo mene ipet ovdje, jer stvarno su bili super savjeti!

Sad beba ima skoro 3mjeseca, stalno bi se nosila i puno smo u Embraceu. Sad sam napokon isprobala i elasticnu maramu koju imam i puuno mi je udobnija tako da bi se skroz prebacila na to. Nisam bas sigurna jel dobro vezem, po tutorijalu jesam vezala ali drugacije je nekako na meni. I sad znate li ima li negdje opcije da se uzivo dode s bebom i da mi se pokaze uzivo? Jel to rade te savjetnice, kako doci do njih? Znam da ima grupa za zagreb za nosenje ali nije aktivna bas kolko mi se cini.
Nabavila sam i lupilu tkanu maramu za probu, i ne znam ni nju dobro namjestiti pa opcenito bi mi bilo najlakse da mi se pokaze uzivo
Lili808 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2024., 22:44   #2144
Nosiljke za bebe i djecu

Jesi gledala onu grupu Nosenje djece (Babywearing)?



Znam da je frendica tamo uspjela dobiti pomoc.
Zla barbika is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2024., 09:23   #2145
I ja preporučujem tu grupu, a imaš i baš za Zagreb https://www.facebook.com/groups/babywearing.Zagreb/ . Možeš i slikati vaš položaj pa se javiti u grupu, a možeš slobodno i u pm, nisam u Zagrebu, ali pomoći ću virtualno koliko mogu
Savjetnica ima nekoliko i istina, od korone pala je aktivnost, ali postoje i dalje individualna savjetovanja, grupna i bebonoseće kavice su na žalost rijetkost.
U grupi svakako možeš pronaći već puno namještanja i savjeta za druge mame pa onda i na sebi možeš primijeniti iste savjete ako se pronađeš u njima.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:12.