Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.03.2013., 14:17   #1
Marina Lovrić Merzel - zbirno

Potaknuta trenutnim napisima i skandalom u Sisku koji se podigao oko ove gospođe, otvaram temu o njoj jer koliko sam vidjela, ne postoji tema.
Bilo bi dobro da se uključe oni koji žive na području Siska ili okolice pa da napišu što je ova gospođa konkretno napravila za tu županiju? Ima li iza nje rezultata ili se sve svodi samo na naslikavanje kakvo mi se čini da dotična obožava? Koliko sam primijetila, jako afektira u svojim intervjuima, voli biti u centru pozornosti, također zna se dogoditi da govori s visoka, a bome čini se i da joj botox nije stran. No, na stranu te neke tričarije, stvarno me zanima što je ona konkretno kao županica postigla u svoja dva mandata od 2005. godine? Čini se da je i iza nje bilo nekih afera, no sve se nekako stišalo i zaboravilo...

Pa da vidimo...
__________________
¡Ay, qué trabajo me cuesta quererte como te quiero!
bellamonica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 15:36   #2
Kojim to skandalom?Kada je lažljivo govno iz HDZ-a izmislilo priču koju su demantirali svi,od županice,do odjelnog liječnika,kao i ravnatelja bolnice?

Ili ima neki drugi skandal?
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 16:06   #3
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Ili ima neki drugi skandal?
Zapošljavanje 13 savjetnika s masnim plaćama?

Elem, o njenoj politici baš nemam neko mišljenje, ali dojam je da se radi o jednoj vrlo arogantnoj babetini. Sad, da li njoj HDZ već godinama samo podmećuje afere, ili vrijedi ona "gdje ima dima, ima i vatre" ostavljam drugima da odgovore..
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 16:16   #4
Quote:
German kaže: Pogledaj post
Zapošljavanje 13 savjetnika s masnim plaćama?

Elem, o njenoj politici baš nemam neko mišljenje, ali dojam je da se radi o jednoj vrlo arogantnoj babetini. Sad, da li njoj HDZ već godinama samo podmećuje afere, ili vrijedi ona "gdje ima dima, ima i vatre" ostavljam drugima da odgovore..
To s plaćama je stara stvar,zbog toga je odavno trebala letjeti...ali je začntica teme progovorila o trenutnim stvarima i u tome kontekstu piše i o nekom skandalu...

Problem Siska je nesposbnost SDP/HDZ klike,jednih u županiji,drugih u gradu...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 16:25   #5
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
To s plaćama je stara stvar,zbog toga je odavno trebala letjeti...ali je začntica teme progovorila o trenutnim stvarima i u tome kontekstu piše i o nekom skandalu...

Problem Siska je nesposbnost SDP/HDZ klike,jednih u županiji,drugih u gradu...
U krivu si. Rekla sam da je ovo tema posvećena dotičnoj političarki. Iako sam rekla da je tema potaknuta trenutnim "skandalom", ali itekako se tiče njenog rada i rezultata u županiji pod njezinom nadležnošću. Konkretno, kad sam napisala "afere" u prvom postu i mislila sam na ovu sa plaćama i savjetnicima. Pisalo se o tome neko vrijeme, vrlo kratko, no onda je sve nekako splasnulo. Čini mi se da je bila involvirana i u priču o Željezari. Kad su došli Rusi, pa je opet bila na ekranima i pričala o proizvodnji, radnim mjestima itd. Neka me netko demantira, možda sam nešto krivo zapamtila.

No, postavila sam konkretno pitanje i poglavito za one koji žive na području Sisačko-moslavačke županije, koji su rezultati njezina dva mandata? Također, u svjetlu skorašnjih lokalnih izbora, smatrate li da bi mogla biti ponovno izabrana (ako ne postoji ograničenje mandata na razni županija-kako ne poznajem zakon o lokalnim izborima dajem ovu napomenu)?
__________________
¡Ay, qué trabajo me cuesta quererte como te quiero!
bellamonica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 16:29   #6
Quote:
bellamonica kaže: Pogledaj post
U krivu si. Rekla sam da je ovo tema posvećena dotičnoj političarki. Iako sam rekla da je tema potaknuta trenutnim "skandalom", ali itekako se tiče njenog rada i rezultata u županiji pod njezinom nadležnošću. Konkretno, kad sam napisala "afere" u prvom postu i mislila sam na ovu sa plaćama i savjetnicima. Pisalo se o tome neko vrijeme, vrlo kratko, no onda je sve nekako splasnulo. Čini mi se da je bila involvirana i u priču o Željezari. Kad su došli Rusi, pa je opet bila na ekranima i pričala o proizvodnji, radnim mjestima itd. Neka me netko demantira, možda sam nešto krivo zapamtila.

No, postavila sam konkretno pitanje i poglavito za one koji žive na području Sisačko-moslavačke županije, koji su rezultati njezina dva mandata? Također, u svjetlu skorašnjih lokalnih izbora, smatrate li da bi mogla biti ponovno izabrana (ako ne postoji ograničenje mandata na razni županija-kako ne poznajem zakon o lokalnim izborima dajem ovu napomenu)?
Lijepo sam tte pitao,kojim skandalom,iako si sada stavila navodnike,kojih prije nije bilo...

SK je nažalost propao grad,u njemu se ništa ne događa,kao i u samoj županiji...

Stara županica će vrlo vjerovatno biti ponovno izabrana,a to je najveća jad i bijeda...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 16:58   #7
Ovo je lakrdija.
Ako je gospođa išla na tu liposukciju, pa valjda ima jedan hrabri liječnik, ako već ne sirota medicinska sestra koja se boji gubitka posla, koji će reći da je to točno ili nje.

Opet bez obzira što o njoj imam loše mišljenje, ona mi se ne čini kao osoba koja nema novaca da si priušti liposukciju ili što već u nekoj privatnoj klinici.
Možda griješim ali vidjet ćemo za sada mi se ovo čini kao prazno trkeljanje.
Zaklela se zemlja raju da se sve tajne saznaju.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 17:00   #8
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
To s plaćama je stara stvar,zbog toga je odavno trebala letjeti...ali je začntica teme progovorila o trenutnim stvarima i u tome kontekstu piše i o nekom skandalu...

Problem Siska je nesposbnost SDP/HDZ klike,jednih u županiji,drugih u gradu...
Problem Siska sum mali pimpeki a ne liposukcija
PeroOrlić is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 18:55   #9
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
To s plaćama je stara stvar,zbog toga je odavno trebala letjeti...
Ali ju je sad napalo HDZovsko govno, pa je tim činom oskrvnjenja od strane zločinačkog HDZa amnestirana od letenja, jel tako? Ti si karikatura od forumaša...
Yodais is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 20.03.2013., 19:50   #10
Quote:
Yodais kaže: Pogledaj post
Ali ju je sad napalo HDZovsko govno, pa je tim činom oskrvnjenja od strane zločinačkog HDZa amnestirana od letenja, jel tako? Ti si karikatura od forumaša...


Da ponovim,tip se nije libio svjesno lagati,iako je sve mogao provjeriti najobičnijim upitom gdje bi dobio odgovor da SK bolnica nema mogućnost obavljanja liposukcije...

Druge "zaključke" koje si proizvoljno donio nevezanom uza moje pisanje slobodno osztaviš za sebe...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 20:33   #11
Quote:
Yodais kaže: Pogledaj post
...te se ne smije Lovrićka više uopće dirati za bilo kakav kriminal, jer će ispasti da je bila prisiljena dati ostavku radi lažljivog govna...
Nije tebi lako.
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Slobodno pokažeš gdje sam to ja rekao...
Ovdje:
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
To s plaćama je stara stvar,zbog toga je odavno trebala letjeti...ali je začntica teme progovorila o trenutnim stvarima i u tome kontekstu piše i o nekom skandalu...
Nisam ti ja kriv što više ni sam ne znaš što si napisao.
Yodais is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 21:27   #12
Quote:
Yodais kaže: Pogledaj post
Ovdje:


Nisam ti ja kriv što više ni sam ne znaš što si napisao.
Slobodno mi pokažeš gdje sam ja napisao ovo:

"te se ne smije Lovrićka više uopće dirati za bilo kakav kriminal, jer će ispasti da je bila prisiljena dati ostavku radi lažljivog govna"

Jer ovo što si ti citirao negira tvoju tvrdnju...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2014., 13:43   #13
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Kojim to skandalom?Kada je lažljivo govno iz HDZ-a izmislilo priču koju su demantirali svi,od županice,do odjelnog liječnika,kao i ravnatelja bolnice?

Ili ima neki drugi skandal?
odjelni liječnik je član sdp-a..... ravnatelj bolnice drug pahić također član sdp-a...... što bi oni nego demantirali.... ali na stranu to dal se servisirala na naš ili svoj račun.... perverznije i perfidnije je izmišljati nepostojeća događanja braniteljskog karaktera, na osnovu njih izvlačiti novac iz županijske blagajne, te taj novac transferirati ispod kavestola Bori Rkmanu, ili još gore ma nema gore od toga, bar ne za branitelje siska, banovine, pokuplja i posavine.....
maramih is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2014., 04:31   #14
Quote:
maramih kaže: Pogledaj post
odjelni liječnik je član sdp-a..... ravnatelj bolnice drug pahić također član sdp-a...... što bi oni nego demantirali.... ali na stranu to dal se servisirala na naš ili svoj račun.... perverznije i perfidnije je izmišljati nepostojeća događanja braniteljskog karaktera, na osnovu njih izvlačiti novac iz županijske blagajne, te taj novac transferirati ispod kavestola Bori Rkmanu, ili još gore ma nema gore od toga, bar ne za branitelje siska, banovine, pokuplja i posavine.....
Ne radi to kolega, kažnjivo je. Je li po tebi ovo izmišljeni događaj ? http://www.sisak.info/bogat-program-...a-grada-siska/ Uz put da ti ponovim: rođendan MLM je 2 rujna, Dan Branitelja Siska 3. rujna.
__________________
Istina o Franji Tuđmanu https://www.youtube.com/watch?v=AekZAAdw0dQ
Mc Ozy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2014., 17:11   #15
Quote:
Mc Ozy kaže: Pogledaj post
Ne radi to kolega, kažnjivo je. Je li po tebi ovo izmišljeni događaj ? http://www.sisak.info/bogat-program-...a-grada-siska/ Uz put da ti ponovim: rođendan MLM je 2 rujna, Dan Branitelja Siska 3. rujna.
što je ovdje u organizaciji županije?

uobičajeno se za takve prigode i piše tko je organizator kako bi se recimo i izreklamirao i opravdao troškove ako ih ima.

gdje je program organizacije županije?

ovdje se sve čini da su organizirale gradske vlasti, braniteljske udruge i pojedini pravni subjekti, ali ništa županija.

i ako je organizirala županija, zar faktura ne bi trebala ići preko pročelnika županijskoj odjela za branitelje, a ne direktno preko županice merzelice?

i otkad se rođendani ne mogu slaviti dan kasnije, dan prije, kad nekome odgovara, pogotovo tako jako zaposlenim osoboma kao što je merzelica? što se želi reći s ovim datumima?

i budući da si u svojim prethodnim postovima naveo da poznaješ gospođu županicu, hajde se osvrni na ovu sliku županice u zagrljanju srpskog vojnika: uzagrljaju na Banovini 1991.

prepoznaješ li gospođu?
kotulica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2014., 01:29   #16
Quote:
kotulica kaže: Pogledaj post
što je ovdje u organizaciji županije?

uobičajeno se za takve prigode i piše tko je organizator kako bi se recimo i izreklamirao i opravdao troškove ako ih ima.

gdje je program organizacije županije?

ovdje se sve čini da su organizirale gradske vlasti, braniteljske udruge i pojedini pravni subjekti, ali ništa županija.

i ako je organizirala županija, zar faktura ne bi trebala ići preko pročelnika županijskoj odjela za branitelje, a ne direktno preko županice merzelice?

i otkad se rođendani ne mogu slaviti dan kasnije, dan prije, kad nekome odgovara, pogotovo tako jako zaposlenim osoboma kao što je merzelica? što se želi reći s ovim datumima?

i budući da si u svojim prethodnim postovima naveo da poznaješ gospođu županicu, hajde se osvrni na ovu sliku županice u zagrljanju srpskog vojnika: uzagrljaju na Banovini 1991.

prepoznaješ li gospođu?
Sliči, ali je li to ona? Ako je, u kom kontekstu je tamo? Uostalom, nositeljica je Spomenice domovinskog rata. Netko joj je to dodijelio, s nekim obrazloženjem, dokazima. Dakle MLM je branitelj.

Organizator može biti bilo tko grad/općina, kao u slućaju Lipovljanskih susreta, ali novcem krpa županija.

Tko kaže da su fakture išle preko županice? Jovovica?

Ovim datumima se želi reči da je iskaz u Nu2 glede proslave rođendana zlonamjerno podmetanje, tj. da su troškovi županije za Dan Branitelja zapravo županičina privatna proslava. Nisko, podlo, bijedno.
__________________
Istina o Franji Tuđmanu https://www.youtube.com/watch?v=AekZAAdw0dQ
Mc Ozy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 16:02   #17
Ja mislim da je županica trebala izjaviti kako taj lik iz HDZ-a koji ju je optužio, ima malog pimpeka, zbog čega je išao na povećanje istog, na račun HZZO-a, te da sad traži da se on skine kao i ona, te na taj način opovrgne glasine.

A HDZ-u predlažem novi slogan za izbore - "Gola istina"
__________________
suntzu72: "alexis, možeš ti ovdje drukati kontra crnog 24/7, al taj će sutra preuzet sve ključne poluge vlasti. tebi na maštu prepuštam što će to onda značiti za tvoje favorite - od medija do ngo-scene. gospodarstvo je najmanji izazov s kojim će se suočiti karamarkova vlada. meni osobno, i najmanje važna zadaća. ima puno važnijih stvari."
Alexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 16:49   #18
Quote:
bellamonica kaže: Pogledaj post
Stavila sam u navodnike jer su novinari tako okvalificirali okršaj između HDZ-ova vijećnika i same županice. Hoće li to postati skandal, ima li istine u tome što je vijećnik rekao...? O tom potom.

No, evo sada kažeš da je Sisak propao grad. Pa čija je to zasluga? Njena? Prijašnjih regionalnih vlasti?

Također, ispravljam se za prethodni svoj post jer sam napisala da su Rusi došli sad, a preuzeli su željezaru puno prije koliko vidim.
Aha,zupanica je kriva za propast grada koji ima gradonacelnika...

Koji svojoj curi i njezinim frendicama steđuje sinekurice placene gradskom lovom...ali,zupanica je kriva...

Rusi nisu dosli prije nje u grad...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 17:44   #19
Quote:
casio kaže: Pogledaj post
Ovo je lakrdija.
Ako je gospođa išla na tu liposukciju, pa valjda ima jedan hrabri liječnik, ako već ne sirota medicinska sestra koja se boji gubitka posla, koji će reći da je to točno ili nje.

Opet bez obzira što o njoj imam loše mišljenje, ona mi se ne čini kao osoba koja nema novaca da si priušti liposukciju ili što već u nekoj privatnoj klinici.
Možda griješim ali vidjet ćemo za sada mi se ovo čini kao prazno trkeljanje.
Zaklela se zemlja raju da se sve tajne saznaju.
Lakrdija je sto ekipa odjednom gubi sposobnost citanja s razumijevanjem kad 2 lijecnika kazu da nikakve liposukcije nije bilo...

Razlog?

Bolnica NEMA aparat za liposukciju...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 17:59   #20
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Aha,zupanica je kriva za propast grada koji ima gradonacelnika...
Ma zapravo nisu krivi ni gradonačelnik ni županica. Sisak je paradigma propadanja hr-industrije, sve je otišlo u krasan k...
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:30.