Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.02.2015., 14:59   #1
Globallshare

Pretpostavljam da je veći dio vas čuo za ovaj sajt?

Nije mi namjera reklamirati išta, već me zanima ima li itko od ''naših'' iskustva s time i koliko je zaista moguće dobiti te ''besplatne dionice'' koje smo na svakodnevnoj bazi skupljali do pred neko vrijeme?

U struci posla nema, tražim alternativne načine zarade, lova ne pada s neba, ali nemam kaj izgubiti! Ovdje sam prikupila određeni broj dionica, no ako je scam u pitanju i ako ne postoji barem jedna osoba koja ih je uspjela unovčiti, bilo kod nas bilo u inozemstvu........

Ima li vas koji ste isprobali tu stvar i koji je ishod?
agathos is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 18:34   #2
Registriro sam se na to čudo davno i ne znam jel imam šta od tog sad
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 19:43   #3
A nisam htio pisati dok ne bude sve gotovo i poznato.

Znači, kada su se dionice podijelile trebao se otvoriti račun koji košta 20$.

Za 11 dana će se moći prebacivati, poklanjati i šta-ja-znam sa dionicama, točnije 15.02 je završetak otvaranja računa za trgovanje dionicama.

21.03 je početak trgovanja s dionicama - kupi, prodaj...

17.04 je početak kreditiranja mjesečnih dividendi.
Mjesečnih a ne godišnjih.

Trenutna je vrijednost (stock options) oko 34 $ i stalno se kreće negdje oko te brojke.
Naravno da će pasti kada se počne trgovati.

Dopustili su više računa s jedne IP adrese pa sam ja bio pohlepan i otvorio 5 računa i pljunio 100$.
Sad ću ih spojiti u jedan račun i imati ukupno oko 750 dionica.

E sad jbg, niko živ ne zna koliko će vrijediti..

Tko nije uplatio tih 20$ za otvaranje računa ima šansu još tih 10-tak dana i gotovo.

Ovo sve vrijedi za ostatak svijeta ali ne i za Ameriku gdje se sve pomaklo još mjesec - dva kasnije...
Bluzara stari is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 19:47   #4
To sam vidjela da je još 10-ak dana rok, no ne znam koliko se sve to skupa isplati jer imam osjećaj da se taj rok stalno pomiče - ili mi se čini?
Nije da sam u mogućnosti pljunuti 20 dolara na nešto od čega možda na kraju ništa ne bude... namjeravala sam prodati sve dionice, koliko je to isplativo u tom slučaju?
agathos is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 21:10   #5
Quote:
agathos kaže: Pogledaj post
To sam vidjela da je još 10-ak dana rok, no ne znam koliko se sve to skupa isplati jer imam osjećaj da se taj rok stalno pomiče - ili mi se čini?
Nije da sam u mogućnosti pljunuti 20 dolara na nešto od čega možda na kraju ništa ne bude... namjeravala sam prodati sve dionice, koliko je to isplativo u tom slučaju?
A ti misliš da će ti neko dati odgovore ??

Tko to zna ?
Ovisi koliko imaš dionica...
Bluzara stari is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 23:54   #6
Ne znam, meni je sve to sumnjivo i preriskantno za dati 20 dolara za nešto što će možda biti možda ne.
Zato i pitam! Nemam namjeru trgovanja i ne znam čega s tim dionicama u budućnosti, želim isplatu od ovoga što trenutno imam ako nije prijevara, dalje me ne interesira!
agathos is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2015., 14:18   #7
Ja sam već duže vrijeme na globalsharu.
Iman 312 dionica i uplatija sam 20$.
Poanta je da bi od zarade sajta, isplacivali dividende i još obecavaju napraviti market na kojima ce se mocu trgovati tim dionicama ,vjerojatno ce još uzimati proviziju od prodaje dionica.
Sve se čini jako dobro problem je jedino što non stop odgađaju taj market.
Dosad su već 5-6 puta pomakli datum izlaska.
Doduše dodaju nove sadržaje na stranicu ali moram reci da nisam previpe optimistican.
ivakar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2015., 19:19   #8
Quote:
ivakar kaže: Pogledaj post
Ja sam već duže vrijeme na globalsharu.
Iman 312 dionica i uplatija sam 20$.
Poanta je da bi od zarade sajta, isplacivali dividende i još obecavaju napraviti market na kojima ce se mocu trgovati tim dionicama ,vjerojatno ce još uzimati proviziju od prodaje dionica.
Sve se čini jako dobro problem je jedino što non stop odgađaju taj market.
Dosad su već 5-6 puta pomakli datum izlaska.
Doduše dodaju nove sadržaje na stranicu ali moram reci da nisam previpe optimistican.
Ja baš suprotno.
Odlažu otvaranje trgovine dionicama jer su glavni sponzori i veliki igrači cjepidlake i govnari koji bi jeftinu ili čak besplatnu reklamu, a to ne ide i zato se razvuklo sve zajedno.

Ja imam oko 750 dionica i ne vjerujem u dividendu, jer je na mjesečnoj bazi, što znači da je ne znam koliko visoka, kada se podijeli na 12 mjeseci ne dobijemo ništa.

Sama stranica se nadopunjuje svakodnevno i pokušava biti neka kombinacija FB-a i Twitera, vidim da je on line veliki broj korisnika što dokazuje i trenutna cijena dionice ( oko 35 $).

Još će ubaciti i videopozive, gomilu igrica i koješta nešta..bit će to simpa site ali još je rano da bi znali nešto konkretno.

14 dana moramo čekati još pa ćemo vidjeti...
Bluzara stari is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2015., 23:33   #9
Imamo mi malo vise od 15 dana čekati!
03/02/2015: Finish of share accounts opening

04/06/2015: Begin of trading GAS shares ( buy / sell )
ivakar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 15:32   #10
I opet se odgodilo, što nije bilo 15.02. rok i sad je opet pomaknuto?
agathos is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 19:39   #11
Da opet su odgodili. Valjda žele da što više ljudi navrijeme uplati onih 20$ da mogu trgovati, a dotle unaprijeđuju sajt.
Ja se nadam da ce biti nešto od tih dionica.
Meni bi baš dobro sile te pare od dionica,.)
ivakar is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2015., 15:05   #12
I meni isto... mislim kome ne bi?
Taman sad dok se ne zaposlim da kapne nekaj sa strane, bilo bi idealno
agathos is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2015., 15:12   #13
Kolko sam ja shvatio, ti nisi uplatiaj onih 20$ trošarine?
ivakar is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2015., 15:43   #14
Previše sam skeptična, al riskirat ću. Nisam htjela uplaćivati jer me baš zanimalo hoće li opet pomaknuti i naravno jesu... ne znam, to je samo 20 dolara, ali ipak. Neozbiljno je ne pridržavati se već postojećih rokova. Tko zna u čemu će biti sljedeća caka. Možda bi mi bilo pametnije trgovati sa stvarnim dionicama, na burzi, a ne čekati godota dok oni odluče postaviti jedan rok i definitivno pokrenuti tada cijelu stvar.
agathos is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2015., 18:26   #15
Slazem se, ja sam isto skeptican.
Problem je kolko sam shvatio ako se ne uplati gube se dionice.
PS. nisam znao da si žensko, pa sam pisao u muškom licu.
ivakar is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2015., 19:07   #16
Whoops pa to nisam znala!

Hehe, očito je vrijeme da nadopunim profil! nemaš frke!
agathos is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:49.