Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.05.2012., 13:04   #21
Valjda s dženaze Meral


Ipak vama omražena Cennet nije lagala o prisustvu Burčin

edit
a tek sam sad vidjela da je već bila slika nema veze ipak su o prisustvu, ne podršci dotične ispisane stranice i stranice....pa da nekome ne promakne...

Zadnje uređivanje seeni : 02.05.2012. at 13:17.
seeni is offline  
Old 02.05.2012., 13:09   #22
Quote:
seeni kaže: Pogledaj post
Valjda s dženaze Meral

Ipak vama omražena Cennet nije lagala o prisustvu Burčin
ma normalno da će biti sa ženom na dženazi. a mislim da je burčin čist u skladu s prigodom. da je neka druga žena u pitanju, ne bi ni frizura smetala, jer naravno za tužnu prigodu nije potrebno a ni ukusno se uređivati, a i svaka bi "lijepo i pririodno izgledala" ali kad je burčin eto ne valja....
__________________
"Kako da ti kažem da me omamljuje i najmanja slutnja tvog mirisa, da bi me, kad bih te imao i hiljadu puta, vidjela još zanesenijeg jer imao bih tada nadu i sjećanje, a sada je to tek žudno iščekivanje."
kader is offline  
Old 02.05.2012., 13:20   #23
Quote:
kader kaže: Pogledaj post
ma normalno da će biti sa ženom na dženazi. a mislim da je burčin čist u skladu s prigodom. da je neka druga žena u pitanju, ne bi ni frizura smetala, jer naravno za tužnu prigodu nije potrebno a ni ukusno se uređivati, a i svaka bi "lijepo i pririodno izgledala" ali kad je burčin eto ne valja....
Oboje izgledaju u skladu s prigodom...mislim tko se još sređuje na dženazu??? Mislim da bi bilo gore da ih vidim u nekom tip top izdanju...
seeni is offline  
Old 02.05.2012., 14:13   #24
Demirzlatomoje

Quote:
seeni kaže: Pogledaj post
Oboje izgledaju u skladu s prigodom...mislim tko se još sređuje na dženazu??? Mislim da bi bilo gore da ih vidim u nekom tip top izdanju...

Za sprovod se "sređuje" svaki uljuđen čovjek i to prvenstveno zbog pokojnika
jer pristojanim i sređenim izgledom se također odaje počast pokojnom. Ispratiti nekoga na vječni počinak znači odati mu počast za ono što nam je pružio u svom životu. Za takvu prigodu se treba srediti prikladno. Iz poštovanja.
Različiti ljudi se i različito "sređuju". Mogućnosti su im različite ali se t r u d e.
To se nauči doma.
zenzo117 is offline  
Old 02.05.2012., 15:06   #25
friz radnog naziva "idem do kontejnera bacit smeće". minka ova recenica je pogodak u sridu opisa cijele slike

posto je ovo bila sahrana Meral Okay scenaristice i zene koja je upoznala navodno po rijecima cennet murata i burcin
i posto su tamo dosli svi poznati i nepoznati glumci.mislim event samo tako
i doci na taj event obucen ko da ides na pjac da kupis jaja i sira
stvarno je ponizavajuce.
sahrana je dogadjaj u zivotu covjeka koji je pietni i tako bi se valjda trebalo i ponasati
bile su tamo i berg i hurem(sorry ne znam kako se koka zove u rl) i halit i engin i svi ostali su bili vecinom prigodno obuceni
al nasa draga burcinela je stvarno dosla ko da je posla na pjac ili bacit smece
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Old 02.05.2012., 15:59   #26
pa ne znam.... koliko sam ja vidjela na fotkama s dženaze svi su manje više vrlo ležerno obučeni...
ne znam da li je odlazak frizeru prije sahrane obavezan, mislim da nije, važno je odat počast pokojniku...možda sam ja ćorava (doktor kaže da nisam) al ne vidim po čemu je burčin toliko drugačija od ostalih osim po činjenici da je muratova žena pa ju valjda to automatski trpa u neki drugi koš. nisam ja njen fan ni nešto slično ali ako je njemu dobra, što da zato meni smeta njena frizura...nejse još me nisu nikad banirali pa da ne riskiram...
__________________
"Kako da ti kažem da me omamljuje i najmanja slutnja tvog mirisa, da bi me, kad bih te imao i hiljadu puta, vidjela još zanesenijeg jer imao bih tada nadu i sjećanje, a sada je to tek žudno iščekivanje."
kader is offline  
Old 02.05.2012., 17:10   #27
Ma meni su oni ok obuceni, ona ima malo cudnu frizuru, kao da je tek ustala. Ali to nema veze. Oni meni vrlo cudno deluju u poslednje vreme, hocu reci uopste ne lice na sebe iz predhodnog perioda. Nisu tu samo burme u pitanju vec kompletan utisak.
Meni je on uvek faca tako da je ona pored njega kao senka. Ako je njemu dobra ok, ali objektivno bas je ruznjikava.
Gvozdena is offline  
Old 02.05.2012., 18:04   #28
Quote:
zenzo117 kaže: Pogledaj post
Za sprovod se "sređuje" svaki uljuđen čovjek i to prvenstveno zbog pokojnika
jer pristojanim i sređenim izgledom se također odaje počast pokojnom. Ispratiti nekoga na vječni počinak znači odati mu počast za ono što nam je pružio u svom životu. Za takvu prigodu se treba srediti prikladno. Iz poštovanja.
Različiti ljudi se i različito "sređuju". Mogućnosti su im različite ali se t r u d e.
To se nauči doma.
Zanimljivo mi je da je baš na ovoj temi (prvoj) bila slika Berg i Halita (kao skladnog para) i nikome nije zapalo za oko kako je Berg obučena, ili kakvu je groznu frizuru imala....
U islamu kako ja znam ne postoji kodeks oblačenja, bitno je da je pristojno....i da li neko ima frizuru ili nema nema veze s počasti pokojniku...čak je preporučljivo da su žene prekrivene...
Quote:
kader kaže: Pogledaj post
pa ne znam.... koliko sam ja vidjela na fotkama s dženaze svi su manje više vrlo ležerno obučeni...
ne znam da li je odlazak frizeru prije sahrane obavezan, mislim da nije, važno je odat počast pokojniku...možda sam ja ćorava (doktor kaže da nisam) al ne vidim po čemu je burčin toliko drugačija od ostalih osim po činjenici da je muratova žena pa ju valjda to automatski trpa u neki drugi koš. nisam ja njen fan ni nešto slično ali ako je njemu dobra, što da zato meni smeta njena frizura...nejse još me nisu nikad banirali pa da ne riskiram...
Potpis....
a za ban nikad nije kasno

Mislim da trebamo od moda tražiti dozvolu da otvorimo Burčin temu, da ne budemo ovdje u off-u
seeni is offline  
Old 02.05.2012., 18:24   #29
Of ja!!!!
Šta je dobro biti na ovom topicu, još pri otvaranju viditi našu Minu.
Tako će biti dobro, pa repriza zar ne.
Osvrt na našeg Muria.
Pa već znamo da u zadnje vrijeme naš macan,jedino kad se
pojavljuje sam izgleda "dobro".
asi1960 is offline  
Old 02.05.2012., 19:55   #30
@kader ; @seeni
slažem se s vama !
meni su njih dvoje jedan normalan bračni par i njih dvoje su došli sasvim pristojno , isto kao i većina iza njihovih leđa..
a kao trebala se pojaviti u kakvoj toaleti i "naštikljena" na 12 cm i hodati pješke na sahranu?!...pitanje je i koliko su morali hodati i još kako vidim bilo je i hladno..
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Old 02.05.2012., 20:46   #31
Meni Murat izgleda pre pre dobro,jednom recju fantasticno. U svim oblicima i svim odevnim kombinacijama. On i njegova supruga jedno drugo dopunjuju i sve njihove modne kombinacije me ostavljaju bez daha. Njihova ljubav i njihova ljubavna prica je nesto sto me baca na kolena i u meni izaziva poplavu ljubomore, jer tamo je ona, a ne ja.Njihova ljubav je dozivela cak i ekranizaciju u vidu dramske serije pod nazivom ''Sudbina ili kazna''.Ili, kako uz malo(vise) alkohola i jos vise histerije ugrabiti najboljeg komada i ostvariti svoj zivotni san, kamencic na prstu i ljubav za sva vremena.Dublerka drage nam supruge je maestralno i po instrukcijama one prve odradila svoju ulogu i pokazala nam sve emocije i lepotu jedne ljubavi. A ni ''papirna'' ups serijska supruga nije izostavljena. Na srecu, otisla je u proslost, ali je zato najlepsa ljubavna prica prezivela. I dokazuje se iz dana u dan, protrcavanjem kroz novine(uglavnom zute stampe) i ispred kamera. Ne nedostaje ni dokaza ljubavi u stilu mi se volimo.
I zato sam ja uspela savladati svoju ljubomoru sto nisam na njenom mestu, jer ona je sve, pa cak i svoju karijeru stavila u drugi plan zarad dobrobiti svog voljenog supruga. Ona je svoj zivot podredila samo njemu i uz njenu ljubav i njenu nesebicnu zrtvu on izgleda bolje nego ikada.Ma kao milion dolara. Od uspesne glumice, ona se transformisala u vrlu domacicu, peracicu i kuvaricu i uspela je svog dragog Murata udebljati za citavih 7,5 kg.( E to joj jedino ne mogu oprostiti).
Zao mi je samo sto sam Murata upoznala u onom jezivom izdanju DD gde sam ga morala gledati kao glumca, jer tek sada spoznajem sta je cok sexy macan u najboljim godinama. I zato molim da me neko prosvetli i kaze mi gde mogu pronaci ''luckog radnika'' u prirodnoj velicini. Sa zadovoljstvom cu ga iskoristiti umesto foto tapeta u svojoj spavacoj sobi.
A sve vas ''zlocke'' pozivam da krenete mojim stopama i savladate ljubomoru u sebi i napokon prihvatite da je Gdja Supruga najbolje sto mu se u zivotu desilo.Uz nju je nasmejan, cist, ispeglan i nahranjen.
Jedino joj zameram sto na sahranu nije dosla ful nasminkana i na ful visokim stiklama. Jer kad je njena dublerka mogla ceo Istambul u istim 24/7 obigravati, sta je za ovu pravu jedna sahrana.
Modesty78 is offline  
Old 02.05.2012., 20:55   #32
Quote:
kader kaže: Pogledaj post
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...55109653_n.jpg
ups ja fulala temu al hajd nek stoji. ipak je i ovo dženaza
nek stoji interesantno... Rekla bih da Muratova draga i ex partnerka gaje sličan neobavezan i jednostavan stil kad su u pitanju dženaze, pogrebi itd. Što se tiče frizure.. rekla bih da je dragu malo dotakao vjetar, a ex partnerka vjerojatno nije stigla oprati kosu, pa ju je svezala u tzv. sliz rep.
sortiadictos is offline  
Old 02.05.2012., 21:41   #33
Quote:
sortiadictos kaže: Pogledaj post
nek stoji interesantno... Rekla bih da Muratova draga i ex partnerka gaje sličan neobavezan i jednostavan stil kad su u pitanju dženaze, pogrebi itd. Što se tiče frizure.. rekla bih da je dragu malo dotakao vjetar, a ex partnerka vjerojatno nije stigla oprati kosu, pa ju je svezala u tzv. sliz rep.
otpuhao je pošteno
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Old 02.05.2012., 21:51   #34
zajebite frizure, poajvila se THE poslastica!!!! isplivao je murkijev clip iz 2006. godine, mlad i neiskusan. ne znam točno o čemu se radi, ali je muri čok tatlisin! šta kažete? pravi mi je zajebant tu

http://www.youtube.com/watch?v=-8blPSMPe98&sns=em

EDIT: u naslovu clipa piše "Büyük Yalan", a to je serija iz 2004. murki je tamo glumio lik Okan Vardarli. serija: http://www.sinematurk.com/film_genel/8663/Buyuk-Yalan ... ne znam koliko je sezona imala, piše 2004., onda ovaj murki clip nije iz 2006. nego ranije. valjda ćeno saznati i o čemu priča.

__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •

Zadnje uređivanje Mina : 02.05.2012. at 22:05.
Mina is offline  
Old 02.05.2012., 22:23   #35
ovaj čovijek je neodoljiv
ovdje mi je Murat Yıldırım čok !
http://www.youtube.com/watch?feature...hABdEQ7G8&NR=1
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Old 02.05.2012., 22:48   #36
Demirzlatomoje

Kako je danas opet bilo lijepo bit Muratov fan. Ovolika količina sreće i
obožavnja, svaka mu čast. A zamislite jedan dan topik Muratuba.
Na ovome svijetu ništa nije nemoguće.

Zadnje uređivanje zenzo117 : 02.05.2012. at 22:59.
zenzo117 is offline  
Old 02.05.2012., 23:19   #37
jah...murate, nije ni tebi lako s ovakvim "obozavateljima" lika ti i djela

posto si prilicno ispuhao, de se jos jednom prihvati pregace i pravac kuhinja





modesty78, bravo za post, one koje nisu razumile, nece ni shvatiti.
__________________
Lara Fabian - Je t`aime
Ninely is offline  
Old 02.05.2012., 23:24   #38
murat

MURAT-arpsko ime sa značenjem POŽELJAN, nameravan, ONO ŠTO SE ŽELI
mislim da je ovim sve rečeno
sneya is offline  
Old 02.05.2012., 23:33   #39
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
zajebite frizure, poajvila se THE poslastica!!!! isplivao je murkijev clip iz 2006. godine, mlad i neiskusan. ne znam točno o čemu se radi, ali je muri čok tatlisin! šta kažete? pravi mi je zajebant tu

http://www.youtube.com/watch?v=-8blPSMPe98&sns=em
Mina ova poslastica na nasim stranicama bila pre oko 2 meseca,iako je klip upload-ovan 02.05,mi smo odavno uzivali u ovu bajadericu zvanu Murkislav
zoim is offline  
Old 02.05.2012., 23:46   #40
Quote:
Modesty78 kaže: Pogledaj post
Meni Murat izgleda pre pre dobro,jednom recju fantasticno. U svim oblicima i svim odevnim kombinacijama. On i njegova supruga jedno drugo dopunjuju i sve njihove modne kombinacije me ostavljaju bez daha. Njihova ljubav i njihova ljubavna prica je nesto sto me baca na kolena i u meni izaziva poplavu ljubomore, jer tamo je ona, a ne ja.Njihova ljubav je dozivela cak i ekranizaciju u vidu dramske serije pod nazivom ''Sudbina ili kazna''.Ili, kako uz malo(vise) alkohola i jos vise histerije ugrabiti najboljeg komada i ostvariti svoj zivotni san, kamencic na prstu i ljubav za sva vremena.Dublerka drage nam supruge je maestralno i po instrukcijama one prve odradila svoju ulogu i pokazala nam sve emocije i lepotu jedne ljubavi. A ni ''papirna'' ups serijska supruga nije izostavljena. Na srecu, otisla je u proslost, ali je zato najlepsa ljubavna prica prezivela. I dokazuje se iz dana u dan, protrcavanjem kroz novine(uglavnom zute stampe) i ispred kamera. Ne nedostaje ni dokaza ljubavi u stilu mi se volimo.
I zato sam ja uspela savladati svoju ljubomoru sto nisam na njenom mestu, jer ona je sve, pa cak i svoju karijeru stavila u drugi plan zarad dobrobiti svog voljenog supruga. Ona je svoj zivot podredila samo njemu i uz njenu ljubav i njenu nesebicnu zrtvu on izgleda bolje nego ikada.Ma kao milion dolara. Od uspesne glumice, ona se transformisala u vrlu domacicu, peracicu i kuvaricu i uspela je svog dragog Murata udebljati za citavih 7,5 kg.( E to joj jedino ne mogu oprostiti).
Zao mi je samo sto sam Murata upoznala u onom jezivom izdanju DD gde sam ga morala gledati kao glumca, jer tek sada spoznajem sta je cok sexy macan u najboljim godinama. I zato molim da me neko prosvetli i kaze mi gde mogu pronaci ''luckog radnika'' u prirodnoj velicini. Sa zadovoljstvom cu ga iskoristiti umesto foto tapeta u svojoj spavacoj sobi.
A sve vas ''zlocke'' pozivam da krenete mojim stopama i savladate ljubomoru u sebi i napokon prihvatite da je Gdja Supruga najbolje sto mu se u zivotu desilo.Uz nju je nasmejan, cist, ispeglan i nahranjen.
Jedino joj zameram sto na sahranu nije dosla ful nasminkana i na ful visokim stiklama. Jer kad je njena dublerka mogla ceo Istambul u istim 24/7 obigravati, sta je za ovu pravu jedna sahrana.
Svaka čast, ponavljam i potpisujem da se utvrdi i pročita ponovo ono kaj je ustvari crna istina
__________________
kiss kceri
zapletilja is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:22.