Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.03.2013., 19:32   #1
Microworkers,zarada od kuce

Postavljam temu o microworkers-u mozda se u nekim temama i spominjao,mozda postoji i posebna tema nisam search,ali evo zelim da pokazem dobru volju i svima pokazem da postoji sajt za zaradu preko interneta,inace sajt je nastao jos 2007. godine pre mnogih PTC i ostalih sajtova...Na sajtu NE POSTOJI opcija referala da mislite da sam zbog toga dosao,sve ovo je moja dobra volja...Zelim da svako zaradi (naravno ne milione ali solidne pare da ima u svom dzepu) pozdrav i sve najbolje

Za vise informacija pitajte na ovoj temi sve cu Vam objasniti
Jacks023 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 22:35   #2
nije nego si napravio temu kako bi ispalo da si dobra duša koja nije tu zbog referrala
neka, svi to rade
mogao si nešto i napisati o sajtu, tipa min.payout je 9$ preko paypal/payza/moneybookers, tvrtka se nalazi u sloveniji (nažalost ), Celje mislim..
prva isplata se čeka dugo jer vam šalju pismo kući sa potvrdnim kodom (do 30 dana) ali zato ćete sve ostale isplate dobivati dosta brže,
za početnike u internet biznisu dobra opcija, da se zaraditi par dolara dnevno bez puno znanja, jedino što trebate je znati upaliti komp i imati
solidno znanje engleskog jezika
Taskovi se plaćaju od 0.1$ pa nadalje a ima ih i od 5$ no ti su obično za one koji imaju stranicu sa visokim pagerankom, najbolje vam je birati ove taskove od 0.1$
jer su najjednostavniji i najbrži.
Nakon izvršenja zadatka (i slanja dokaza) poslodavac ima 7 dana da odobri da ste dobro izvršili zadatak, ako to ne učini, nakon 7 dana automatski vam se dodjeljuje
iznos za koji ste radili
Danas možete izvršiti 100 taskova ali tek za 7 dana ćete imati lovu na accountu
Sve u svemu za početak dobra stranica, ja sam tu svojih prvih 9$ zaradio

Zadnje uređivanje Kiki114 : 03.03.2013. at 22:41.
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 22:56   #3
Potkrala ti se greška Kiki, u početku se može do 20 poslova odradit i onda se treba sačekat za ocjenu.
ivanmkci is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 08:01   #4
Ovde sam da bih pokazao da nisam svako ko zaradjuje 100000 $ mesecno a da nece da podeli ni kako je to zaradio,Zaradio sam prvih 9 dolara i odmah sam ovde dosao da objavim a ne kao neki koji zarade i po 100 $ dnevno pa nikom nista,AE UZDRAVLJE
Jacks023 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 21:00   #5
Quote:
ivanmkci kaže: Pogledaj post
Potkrala ti se greška Kiki, u početku se može do 20 poslova odradit i onda se treba sačekat za ocjenu.
a pa valjda će ga na 20 taskova bar jedan ocjeniti
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 21:51   #6
Ja dobio prije par dana 10$ od Microworkersa.
mrki444 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 23:01   #7
Svaka cast jos jedna potvrda da nije scam
Jacks023 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 23:07   #8
unatoč lošoj ocjeni koju je dobila na ptc-investigation
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 07:54   #9
Mislim da nijedan sajt na ptc-investigation nije dobio dobru ocenu Barem ja nisam video
Jacks023 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 14:50   #10
ma ima ih ali to su uglavnom elita tipa neobux,clixsense itd.
novake koji nemaju jedinstvenu skriptu loše ocjenjuju a iako microworkers ima svoju vjerovatno je dobio "not recommended" ocjenu to je vjerovatno zbog prve isplate od preko 30 dana jer čekate pismo koje vam dolazi na adresu pa upisujete verifikacijski kod pa opet čekate par dana ali pošto oni idu samo na jednu isplatu (valjda) nisu primjetili da je tako oduženo samo za prvu isplatu
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2013., 11:14   #11
Kako to funkcionira sa poslovima? Da li imaju neki "rok trajanja" ili se mogu obaviti kada se uhvati vremena?
Bezveze1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2013., 12:23   #12
Pa uglavno ima "rok trajanja" tj. employer da limit da se uradi npr. 50 poslova i kad se urade tih 50 posao nestane,ali uglavnom izadje ponovo za nedelju dana i tako
Jacks023 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2013., 15:07   #13
ma imaš ih kolko hoćeš,
za jedan posao ti treba svega par minuta
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2013., 21:56   #14
može mi netko objasnit kako napraviti one poslove sa bookmarks ??
Malinska100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 14:23   #15
Krenuo i ja

Eto, krenuo i ja prije tjedan dana s Microworkersima. Mogu reći da je stranica odlična, pričao sam i s dosta ljudi koji su primili isplatu, tražio dokaze i slično, i sve je ok, stranica redovito isplaćuje. Na početku je finta u tome da ne možete napraviti više od 20 poslova tamo, i kad ih napravite, čekate da davatelji posla daju ocjenu jeste li napravili ok posao ili niste. Taj početak zna biti dosadan, ja sam 20 poslova obavio u dan i pol, i onda morao čekati 7 dana dok svi kvalificiraju moj uradak jer se na temelju tih 20 poslova napravi moja uspješnost. U biti 7 dana je max kolko to može trajati, jer osmi dan sjeda lova, pa makar poslodavac nije dao nikakvu ocjenu. Uzimam posliće do 40 centi, traju par minuta, neki su presmiješni (lajkanje slika na fejsu, komentiranje videa na youtubea, učlanjenje u grupe i sl.). U biti, ima dnevno barem 100 poslova za obaviti, i barem 20-tak ovih najjeftinijih koje možete obaviti za 2-3 minute. Najbitnije je da pažljivo čitate što se traži u poslu (znanje engleskog obavezno, i snalaženje na netu i s registracijama), morate uvijek držati visok nivo uspješnosti, a mene su zato već i neki poslodavci prepoznali pa me stave u grupu odabranih za neki posao jer znaju da ću ga brzo i kvalitetno obaviti. Može se bez problema do 2 dolara dnevno, pa i više.

Toliko za sad...
__________________
Bolje je zbog Parkinsa malo proliti,nego zbog Alzheimera zaboraviti popiti...:)
Sandinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 17:03   #16
Quote:
Malinska100 kaže: Pogledaj post
može mi netko objasnit kako napraviti one poslove sa bookmarks ??
Ovo i mene zanima?
__________________
Alfa Romeo 147
Alfa Romeo Giulietta
Victoria 08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 21:34   #17
To su doslovno mikro poslovi, ali je i zarada mikro. Ja sam se tamo registrirao još ranije i obavio par poslova za probu, ali mi je to bilo smiješno Dobiješ doslovno par centi po poslu. Mislim da je sve čisto i da nema prevare, ali nema niti zarade (cente i male dolarčiće ne smatram zaradom).

Moje mišljenje je da je to bolja stranica za poslodavce nego za one koji obavljaju te poslove.
Bizdo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2013., 17:45   #18
kako se prijaviti na paypal ili nešto od ponuđenog? i do kad se treba prijaviti od trenutka prijavljivanja na microworkers?
buba233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2013., 21:13   #19
Quote:
buba233 kaže: Pogledaj post
kako se prijaviti na paypal ili nešto od ponuđenog? i do kad se treba prijaviti od trenutka prijavljivanja na microworkers?
pa možeš paypal odmah napravit
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2013., 10:57   #20
Evo i ja sam se prijavio i zanima me par pitanja:

1. Ovo je sigurno koliko vidim? Slobodno ostavim adresu i sve prave podatke?

2. Prijavio sam 40 taskova, 28 ih je ocijenjeno i sad nemogu radit više taskova, jel trebam čekat sve da se ocijeni? Mislim brzo ce to za jedan dan jer piše 6 days ago za zadnjih par taskova. To sam jedan dan obavio 20 i drugi 20. Neke sam morao čekat da istekne onaj limit od 7 dana jer nisu ocjenjivali i sad mi ih je isto ostalo tako par. Znači kad istekne i tih par i sve bude ocijenjeno mogu ponovno radit taskove? I ako mogu jel opet ide 40 pa stanka ili onda koliko oću?

3. Jel bi se dalo zaradit za neki đeparac, oko 400-500 kn mjesečno? Nakon šta lova počne stizat kasnije normalno nakon tog koda?
4member is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:08.