Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2014., 23:59   #81
a inače Emiliano mi puno bolje kasnije izgleda sa bradicom, ovak na početku sa onim šiškama mi neizgleda muževno, kasnije je bolji ai glavna glumica mi je baš simpa i ima lijepe oke

gledat ću naravno
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2014., 00:35   #82
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
nego jel i Rosario tijekom serije ljubomorna ili samo on?
Oboje su ljubomorni, samo što on to dovodi do savršenstva! Ali , već sam jednom negdje napisala, njihova ljubav je meni najljepša od svih koje sam vidjela u telenovela. Nema šanse ni da pomisliš da bi on bio s drugomm (isto je i kod nje).

Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
a inače Emiliano mi puno bolje kasnije izgleda sa bradicom, ovak na početku sa onim šiškama mi neizgleda muževno, kasnije je bolji ai glavna glumica mi je baš simpa i ima lijepe oke:
Klošarčina! Baš je faca!
I ja sad opet gledam (valjda šesti, sedmi, osmi put), i opet uživam. Kako su lijepo pokazali njihovo zaljubljivanje, baš uvjerljivo.
Samo gledaj, likovi će ti se brzo uvući pod kožu (i ne mislim samo na glavne, sporedni su isto super).
upa222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2014., 00:45   #83
Meni je isto najbolji u Laguni.
Ta njihova ljubav ti se stvarno uvlači pod kožu, zato što je tako nježna, pažljiva i vjerna " do smrti"!
Kad samo gledaš te ruke već su ti dragi.

Ja mislim da ja gledam po pedesti put. Učim španjolski. Još samo malo uz vašu pomoć i samostalna sam.

Zadnje uređivanje Jay Bluebell : 15.01.2014. at 01:38.
Rosario Lara is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2014., 00:39   #84
Što su mi zlatni obadvoje! Koliko su samo ludi jedno za drugim! Tko si takvu ljubav nebi želio? Tako su nježni jedno prema drugome pogotovo Lara/Emiliano prema njoj. Divno!
Rosario Lara is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2014., 01:51   #85
a meni su lom oni razgovori detektiva u Meksiku i onog serifa iz Kolumbije jedan drugome pričaju priće a niš se ne kuže

i kolko zapravo riječi kažu Kolumbici drugačije od Meksikanaca neš sam ulovila kaže Rosario "dozvat ćemo bus" a Lara je gleda haaa i kaže joj da u meksiku to znači
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2014., 08:25   #86
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
a meni su lom oni razgovori detektiva u Meksiku i onog serifa iz Kolumbije jedan drugome pričaju priće a niš se ne kuže

i kolko zapravo riječi kažu Kolumbici drugačije od Meksikanaca neš sam ulovila kaže Rosario "dozvat ćemo bus" a Lara je gleda haaa i kaže joj da u meksiku to znači
Odličan prijevod možeš naći za osam epizoda pod
LHDM hrvatski titlovi prijevodlhdm na Dailymotion. Baš to sa autobusom!
Rosario Lara is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2014., 08:29   #87
Quote:
Rosario Lara kaže: Pogledaj post
Odličan prijevod možeš naći za osam epizoda pod
LHDM hrvatski titlovi prijevodlhdm na Dailymotion. Baš to sa autobusom!
To će se provlačiti kroz seriju do samoga kraja. Tako sam ja razumjela. Naši specijalisti ti mogu to bolje objasniti.
Rosario Lara is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2014., 09:45   #88
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
a meni su lom oni razgovori detektiva u Meksiku i onog serifa iz Kolumbije jedan drugome pričaju priće a niš se ne kuže
I ja sam umirala od smijeha na njihove razgovore

ko da spojiš dalmatinca i zagorca
__________________
**뜻이 있는 곳에 길이 있다 **(In a place where there is will, there is a road)
Mrs. Nikolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2014., 10:14   #89
Ona njemu kaže da bus kupi putnike. A on njoj "tko im kriv da ih hebe kad mu dopuštaju!" A njegova faca nakon što joj je objasnio značenje...
A što se tiče kolumbijskog pandura, koji je to blesan.. kad se uživi u rancheras.
upa222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2014., 23:17   #90
Je li netko zna hoće li se nastaviti prevoditi epizode serije, meni je serija super i veći mi je gušt gledati sa titlovima...
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2014., 23:49   #91
Quote:
vox kaže: Pogledaj post
Je li netko zna hoće li se nastaviti prevoditi epizode serije, meni je serija super i veći mi je gušt gledati sa titlovima...
Prijevodlhdm mi je na isto pitanje odgovorila
"....Planova nema, kako vrijeme i obaveze dopuste. .....valjda ću i ovu jednom privesti kraju."
Sad nam preostaje da se nadamo. I ja bi jako voljela da nađe vremena.
Rosario Lara is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2014., 00:02   #92
Dakle, Nikolina, Uppa, ja vas moram razočarati. Pokušavam se diviti liku Colosa, ali mi ne uspijeva. Gdje je mogao, rezao je Laru, besramno se vrtio oko Rosario iako je znao da ga ona niti želi niti hoće. Čak i poslije zaruka. Pa tu se bar malo poštovanja prema Rosario mora imati! Pa onda pokušaji da ga financijski ruinira da mora otići iz bara! Bijedno! Tri puta bijedno! Bezkarakterno!

A tek kad je Lara otišao u Lagunu! Te Colosove laži, koje nažalost nerazumijem, ali osjećam, i posjete Rosario u Camerino. Pa to je zadnje. I onda, još mu je nedostajao Lara pa mu išao vaditi mast u Laguni. Coloso je opsjednut Larom.
To što će on poslije okrenuti ploču je samo zbog toga što je konačno uvidio da se Lara dao od Arturita zbog njega prebiti. Konačno! Da je Lari i pored svega bio Coloso vrijedan da ga brani. A osim toga je shvatio da ga Rosario nikada nebi htjela.

Toda una vida!! Za Laru!

A da je Lara pri kraju Colosu rekao da je Sigi muljao kod biranja to mi od Lare nije bilo fer! To je Sigi morao sam reći, nitko za njega.
Rosario Lara is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2014., 14:16   #93
pogledal sam svih 8 epki sa one strane sad ne znam dal da čekam dalje ili sama skidam

mislim cura tako dobro prevodi da mi žao gledat bez prijevoda, još čak i objasni šta koja riječ znaci stvarno joj svaka čast
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2014., 14:48   #94
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
pogledal sam svih 8 epki sa one strane sad ne znam dal da čekam dalje ili sama skidam

mislim cura tako dobro prevodi da mi žao gledat bez prijevoda, još čak i objasni šta koja riječ znaci stvarno joj svaka čast
I ja sam joj pisala da je izvrstan prevodioc! Baš ti detalji što si spomenula su super.

Jesi li i ti komentirala ispod epizoda? Možda joj naši komentari dadnu poticaja za daljnji rad, hm?!
Rosario Lara is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2014., 15:09   #95
Quote:
Rosario Lara kaže: Pogledaj post

Jesi li i ti komentirala ispod epizoda? Možda joj naši komentari dadnu poticaja za daljnji rad, hm?!
nisam se registrirala pa nisam, šta misliš ako je šarmiram da će brže radit

aj budem probala
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2014., 15:19   #96
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
nisam se registrirala pa nisam, šta misliš ako je šarmiram da će brže radit

aj budem probala
Upravo to! Budimo malo dosadni!
Rosario Lara is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2014., 20:59   #97
Quote:
Rosario Lara kaže: Pogledaj post
Prijevodlhdm mi je na isto pitanje odgovorila
"....Planova nema, kako vrijeme i obaveze dopuste. .....valjda ću i ovu jednom privesti kraju."
Sad nam preostaje da se nadamo. I ja bi jako voljela da nađe vremena.
Ma cura super prevodi i ovih 8 ep. mi je super volija bi pogledati još ja te ep. skidam tako da ih mogu dati dalje ljudima da gledaju jer serija je super....
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2014., 00:10   #98
Hajde djevojke pomognite mi još malo! Šta je Emiliano rekao pri izlasku iz hotelske sobe da je tako žučna diskusija nastala sa Rosario? A poslije toga je pomirdba bila kompletna. Tu nisam ali baš ništa shvatila osim par imena koje su spomenuti. Ja sam mislila da su već sve razjasnili, a ono....

http://m.youtube.com/watch?v=8KkUaNe6zmk ...... Oko 29. Minute.

Hvala vam za trud.
Rosario Lara is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2014., 00:21   #99
Quote:
Rosario Lara kaže: Pogledaj post
Hajde djevojke pomognite mi još malo! Šta je Emiliano rekao pri izlasku iz hotelske sobe da je tako žučna diskusija nastala sa Rosario? A poslije toga je pomirdba bila kompletna. Tu nisam ali baš ništa shvatila osim par imena koje su spomenuti. Ja sam mislila da su već sve razjasnili, a ono....

http://m.youtube.com/watch?v=8KkUaNe6zmk ...... Oko 29. Minute.

Hvala vam za trud.
Može ujutro, u detalje? Sad odoh u krpe. Ukratko, on se ljutio što mu nije dala.. Jesu se pomirili, ali je rekla da joj treba vremena.. Pa mu se na kraju smilovala, na njegovu i našu radost.
upa222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2014., 00:34   #100
Quote:
upa222 kaže: Pogledaj post
Može ujutro, u detalje? Sad odoh u krpe. Ukratko, on se ljutio što mu nije dala.. Jesu se pomirili, ali je rekla da joj treba vremena.. Pa mu se na kraju smilovala, na njegovu i našu radost.
Može, može, nisam ni mislila da si još budna. Ja ću još malo. Noćica!
Rosario Lara is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:43.