Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.04.2013., 22:56   #21
Nadam se da Sandra neće prihvatiti, ona zaslužuje bolje.
dennomon is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 22:57   #22
Da,baš dobra kombimacija..

ezel00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2013., 00:41   #23
Sandrica znaci u uzem izboru ... ona mi je okej glumica, i jako lijepa, al nekako mi je uvijek oko nje, nit smrdi nit mirisi, nema mi ono nesto da mi bude bas jako zanimljiva. al mogli bi bit lijep par, to sigurno
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2013., 18:36   #24
Sandra & Cristian hm hm Kad bih gledala samo fizički izgled, bili bi i više nego dobar par Ali...kod Sandre mi nedostaje onaj faktor X (slični slučaj kao i kod @sonje) Lijepa je ona, i solidna glumica, i sve...ali nešto fali
__________________
❤️❤️❤️ Iker Casillas ❤️❤️❤️Serhat Teoman ❤️❤️❤️ William Levy ❤️❤️❤️
marimar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 11:05   #25
Kao negativke se spominju..

Quote:
Victoria Ruffo, Laura Zapata y Lucía Méndez, candidatas a ser la Gran Villana del #ImperioDeCristal de Televisa.
A kao protagonistice..

Quote:
Sandra Echeverría, Lucero o Adriana Nieto ... Ellas son las candidatas a protagonizar #ImperioDeCristal en Televisa.
Lucero
ezel00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 11:15   #26
Ruffo negativka ili ne bolje nek se ona drži svojega


Lucia Mendez

Jbt, a ova Adriana Nieto se spominje kao mogući protagonico za svaku novu seriju koja se planira snimati, a na kraju ni ne primiriši tome tak da čisto sumnjam da bude ona...

Za Luce isto nisam baš zicer, rekla je da uzima odmor od televizije i posvećuje se glazbi na neko vrijeme
__________________
*"Hombres van y hombres vienen,pero las amigas de verdad siempre quedan!"#Jimena#Pasion❤/❤#Irene&Alonso❤#DQTQTQ❤*/"Antes que LA SOMBRA DE nuestro PASADO intente cambiar el destino y separarnos,créeme que estaré a tu lado..."
sweet ivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 11:16   #27
ojme samo ne Ruffica

a da je Luce kao protagonica, to bi bio vrh. ionako znamo da su super sa onih dodjela nagrada

hahahah Nata će popizdit kad vidi
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 11:20   #28
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
a da je Luce kao protagonica, to bi bio vrh.
E da, al kaj nije već bilo prije rečeno, kad je Moreno razmišljao o drugoj seriji, a ne o sadašnjem rimejku "Imperio de cristal" - da Luce u svakom slučaju neće biti protagonistica, da je ona demantirala da se radi o njoj kao mogućoj protagonistici u nadolazećoj Morenovoj seriji?

Quote:
hahahah Nata će popizdit kad vidi
__________________
*"Hombres van y hombres vienen,pero las amigas de verdad siempre quedan!"#Jimena#Pasion❤/❤#Irene&Alonso❤#DQTQTQ❤*/"Antes que LA SOMBRA DE nuestro PASADO intente cambiar el destino y separarnos,créeme que estaré a tu lado..."
sweet ivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 14:06   #29
Quote:
sweet ivi kaže: Pogledaj post
E da, al kaj nije već bilo prije rečeno, kad je Moreno razmišljao o drugoj seriji, a ne o sadašnjem rimejku "Imperio de cristal" - da Luce u svakom slučaju neće biti protagonistica, da je ona demantirala da se radi o njoj kao mogućoj protagonistici u nadolazećoj Morenovoj seriji?


:
e pa da, mislim da se pisalo da ona nece nista sad skoro snimati zbog glazbe ... ha neznam, pitanje je odakle je ovaj tweet, ako je iz produkcije i ozbiljno ju razmatraju, onda mozda cak i postoji mogucnost, ili su samo tracevi, ko zna. nadam se samo da se nece sad odabir razvuc dovraga i beztraga kao sto je Mejia radio sa LT
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 20:01   #30
Ma Lucero možete slobodno prekrižiti, međutim tada je još mislila da se radi o remake-u neke druge serije gdje bi kakti trebala utjeloviti lik 50-godišnjakinje, ali s obzirom da se ipak radi o ovoj seriji, na kraju možda ipak pristane ako će Moreno biti uporan, ali ne vjerujem. Ipak je prošlo niti godina dana otkad je završila s PESE-om, treba joj predah, a i publici kako je se ne bi zasitili

A usto, ja sam za to da ne glumi, moram misliti na @Natino zdravlje
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 21:51   #31
Moguće negativke..

ezel00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2013., 13:25   #32
ma daj ova ruffo placljivka uopće nije za to...u trinfu del amor je bila apsolutno bezvezna...helena rojo je bolje 98-e odigrala ulogu, lucia mendez neznam nije mi ni vamo ni tamo a laura zapata sjetite se samo sonar no cuesta nada bila je preeejaka umirala od smijeha ahahahahahahha
deniza is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2013., 22:51   #33
Quote:
deniza kaže: Pogledaj post
ma daj ova ruffo placljivka uopće nije za to... u trinfu del amor je bila apsolutno bezvezna... helena rojo je bolje 98-e odigrala ulogu, lucia mendez neznam nije mi ni vamo ni tamo a laura zapata sjetite se samo sonar no cuesta nada bila je preeejaka umirala od smijeha ahahahahahahha
Meni je ona u Esperanza del corazon bila preluda kao negativka

A ni Zapata mi isto nije niš lošija kao komična negativka u Zacatillu
__________________
*"Hombres van y hombres vienen,pero las amigas de verdad siempre quedan!"#Jimena#Pasion❤/❤#Irene&Alonso❤#DQTQTQ❤*/"Antes que LA SOMBRA DE nuestro PASADO intente cambiar el destino y separarnos,créeme que estaré a tu lado..."
sweet ivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 00:11   #34
meni je Zapata ful okej bila di god sam ju gledala, mislim, takve likove uvijek glumi, neke nadobudne babuskare negativke, stoji joj to, stajaznam. mislim, takvi likovi, kad su napisani kao nadobudne babuskare negativke, iritantni su koja god da ih glumi, druga stvar ako se zadesi tu i tamo nesto malo drugacije tipa Lety u AB (al opet, i u AB imamo Rocio koja je opet, nadobudna babuskara negativka, tak da kazem, ovisi kak je napisan lik )
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2013., 22:17   #35


Quote:
Helena Rojo, contemplada como la Gran Villana de #AromaDeLobos, nueva súper producción de Televisa.
Quote:
Eric Del Castillo podría convertirse en el patriarca de la Familia 'De Lobos' en #AromaDeLobos.
ezel00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2013., 22:35   #36
Jako dobre vijesti

ma da Helenu Rojo jos nisam gledala kao negativku
ona je meni vise za pozitivne uloge

Eric Castillo
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2013., 22:39   #37
Također čitam da je Jaime Camil odbio ulogu negativca u ovoj telenoveli,i da bi mogao glumit Luis Roberto Guzman..

Sad,koliko u tome ima istine..

Quote:
Luis Roberto Guzmán podría interpretar al villano de la trama, que en su momento lo personificara Alejandro Camacho. Al parecer lo que retrasa su contratación es tiempos y acuerdo economico.


Dicen que se le extendió una invitación a Jaime Camil para participar en el proyecto (posiblemente siendo el antagonista) y el actor rechazó la invitación.
ezel00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 18:34   #38
Laura Zapata ipak neće glumiti u ovoj telenoveli...

Laura Zapata no será la villana de lo nuevo de Televisa

Quote:


La nueva telenovela del productor Carlos Moreno ("Amor Bravío") poco a poco va tomando forma. Laura Zapata visitó este jueves la oficina del productor para hablar acerca de su posible participación como villana en el melodrama. Sin
embargo, a pesar del "honor" que supuso para Carlos Moreno tenerla de visita, la actriz no estará en su nuevo melodrama.

"A todos mis queridos de Familia Zapata Solidaria lo había comentado NO estaré en la telenovela de Carlos Moreno", publicó Zapata en Twitter.

Tras esta noticia, la actriz se mostró visiblemente afectada en su red social.
"Necesito pensar qué es lo que ha pasado en mi carrera que siendo la mejor
actriz de teatro del 2010, del 2012 y muchos premios más desde 1977 de teatro, televisión... hasta el último personaje que hice, no tengo el sitio y los
personajes que merezco. Necesito pensar qué es lo que no está funcionando",
comentó.

Sin embargo, después de un tiempo de reflexión, Zapata expresó que lo mejores darle la vuelta a la hoja y enfocarse en el que será su próximo disco. "Ahora a pensar en canciones, compositores, arreglistas, mariachis, portadas de disco, trajes de charra, amigos", escribió
ezel00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 21:00   #39
Blanca Guerra će biti negativka....

http://masquetelenovelas.blogspot.co...-lo-nuevo.html
ezel00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 21:16   #40
Nisam upoznata s Blancom i njenim ulogama tako da nemam nikakvo misljenje o njoj
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:34.