Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.12.2014., 15:51   #21
Osvrt Zamenze na ovu novelu: "Laços de Família": a envolvente e dramática novela de Manoel Carlos.
__________________
Ellen Ripley
Ana Jacqueline is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2015., 08:06   #22
Fotke: reunion "LdF" elenca prekjučer na dodjeli nagrada časopisa "Quem".

Bili su: Reynaldo Gianecchini (Edu), Vera Fischer (Helena), Deborah Secco (Íris).

Vera je uručila nagradu Gianeu za najboljeg glumca u pozorišnoj predstavi ("Rabbit Hole").
__________________
Ellen Ripley
Ana Jacqueline is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2015., 17:43   #23
Quote:
“Vou me redimir com a Marieta Severo”, disse Reynaldo Gianecchini, que fará par com a atriz. “Estreei em novela há quinze anos sendo par romântico dela, em Laços de Família. Na época, precisou de muita paciência porque eu estava apenas começando.” O ator pintou o cabelo para o papel. “Como interpreto um modelo decadente, ele possui fios grisalhos. Então, pinto a parte de cima de escuro e deixo grisalho na parte do pé do cabelo.”

(Fonte)
Čuj, Marieta & Giane bili par u "LdF".

Ili je Giane napravio lapsus (ali vjerovatno nije, pa valjda sam zna koga su njih dvoje glumili u njegovoj debitantskoj noveli) ili novinari nisu dobro prenijeli (Marieta je u "LdF" glumila njegovu tetku, dok će u "Verdades Secretas" biti njegova partnerica). Prije će biti da je lapsus do novinara.

Marieta/Giane: Lançamento de Verdades Secretas movimenta a noite paulistana; saiba mais!
__________________
Ellen Ripley
Ana Jacqueline is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2015., 13:33   #24
https://www.facebook.com/DeOlhoNosDe...22932704465019

Već prošlo 15 godina od premijere.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2015., 18:31   #25
Ciça e Miguel: Cena de 'Laços de Família' em que Miguel chora nos braços da filha após o fim da relação com Helena.

Divna scena i dijalozi kakve samo Maneco ovako zna da napiše!
__________________
Ellen Ripley
Ana Jacqueline is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2015., 04:03   #26
Volveremos a ver “Lazos de familia”

https://www.facebook.com/31348294883...626234/?type=1

Na urugvajskom Teledoceu uskoro kreće repriza "LdF".
__________________
Ellen Ripley
Ana Jacqueline is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 01:37   #27
Promosi sa ruskog kanala "Ю".

https://www.facebook.com/31348294883...9720027214653/

:klap:
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 10:28   #28
Quote:
Ana Jacqueline kaže: Pogledaj post
Startala je jučer, u 15:30.

Quote:
"Lazos de familia" [Vuelve]

Helena, una mujer madura y con éxito, se relaciona con Edu, un joven médico. Aunque luche contra todos los prejuicios, Helena sufre un gran golpe. Su hija Camila se enamora del mismo hombre y ella abandona su amor. Pero un drama más grande está por llegar: Camila tiene una enfermedad fatal y para salvar la vida de su hija, Helena tendrá que revelar la verdadera identidad del padre de la muchacha. Con Vera Fisher, Reynaldo Gianecchini, Carolina Dieckmann, José Meyer y Tony Ramos.
Chamada de elenco @ Teledoce: https://www.facebook.com/31348294883...2611290258860/

U toj chamadi su puštene pjesme: Astrud Gilberto, Tom Jobim, João Gilberto e Stan Getz - "Corcovado" (naslovna numera novele), Daniela Mercury - "Como Vai Você?" (tema musical de Helena), Faith Hill - "Breathe" (tema musical de Cíntia).
__________________
Ellen Ripley
Ana Jacqueline is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 18:53   #29
'Laços de família' voltará ao ar no Viva ano que vem

Na kanalu Viva sljedeće godine kreće "LdF" u terminu od ponoći, nakon Aguinaldove "Fera Ferida".

Inače, Viva uvijek prikazuje originalne verzije novela, tj. sve epizode. "LdF" je 209 epizoda imala.
__________________
Ellen Ripley
Ana Jacqueline is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 19:15   #30
Odlično. :klap: Verovatno bude epizoda u najboljem kvalitetu do sad.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 21:35   #31
Zakon. Taman ću je tad reprizirat, ja sam gledao inter. verziju od 150 epizoda na POP TV-u davnih dana.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2015., 21:53   #32
Quote:
Ana Jacqueline kaže: Pogledaj post
'Laços de família' voltará ao ar no Viva ano que vem

Na kanalu Viva sljedeće godine kreće "LdF" u terminu od ponoći, nakon Aguinaldove "Fera Ferida".

Inače, Viva uvijek prikazuje originalne verzije novela, tj. sve epizode. "LdF" je 209 epizoda imala.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2016., 12:44   #33


Valjda bude linkova. Odličan kvalitet slike.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2016., 21:51   #34
Danas kreće na VIVI.



friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 17:47   #35
"Laços de Família" tem melhor desempenho no Viva entre as novela das 21h

Quote:
No ar desde a última segunda-feira (15), a novela "Laços de Família", apresentada diariamente às 23h45 pelo canal Viva, tem dado bons números de audiência.

De acordo com o jornal O Globo, entre o público feminino adulto com mais de 25 anos, a emissora chegou a liderar o ranking da televisão por assinatura no horário.

Com isso, foi o melhor desempenho de uma novela das 21h na faixa. "Laços de Família" foi produzida originalmente em 2000.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2016., 03:29   #36
Vrtim sada ove prve epizode sa Vive i nikako da se načudim zašto toliko ljudi voli onu Iris. Devojka je prosta i nevaspitana seljančica koja se petlja oko oženjenog muškarca, vređa i ponižava roditelje, pokušava da ubije Pedrovu ženu kada joj namerno daje da jaše divljeg konja itd., a posle Camili drži lekcije morala da je otela majci dečka. Ne vidim po čemu je Camila gora od nje. Mrzeo sam je i kada sam prvi put gledao, a i dalje je isti utisak. Secco je odradila odličan posao, ali Iris je O-G-A-V-N-A. Tako mi je drago što je u većini scena Camila nju lemala, ali najbolja scena je kada je Pedrova žena išiba bičem. To je itekako zaslužila.

Vera Fischer je prelepa ovde, još sada kada gledam u odličnom kvalitetu slike, ta lepota i harizma još više dolaze do izražaja. Stvarno je blistala. Ona se već u prvim epizodama spanđala sa Eduom, mislio sam da se to dogodilo dosta kasnije. Camila je prvo bila u vezi sa Englezom, a kasnije sa Japancem.

Almu obožavam. Žena je takvo metiche, ali je genijalna. Bilo je doduše par wtf momenata kada najopuštenije ulazi u tuš kabinu gde se Edu tušira i najnormalnije razgovara sa njim (?!), a posebno mi je smešno kada u kadru vidim Julianu Paes u ulozi služavke. Porpilično joj je napredovala karijera od tada. :klap:

Takođe se nisam sećao primos priče ovde, ali ispada da su Helena i Pedro rođaci. Kako bez toga.

Sve u svemu, super je za sada. Skidam je redovno, ali ne znam da li ću baš sada uspeti da je ispratim u celosti, ali ovo što sam video mi se veoma dopalo.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2016., 20:24   #37
Mislim da nisu ljudi toliko voljeli Iris koliko su MRZILI Camilu. Judaaaaaaas

Gdje gledaš? Može na PM?
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2016., 06:18   #38
Mogu li i meni linkovi na PM? Obrigada
__________________
Ellen Ripley
Ana Jacqueline is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2016., 19:24   #39
Postavljaju je i ovde: https://www.youtube.com/channel/UCzH...DfaScHtPDORL4g

Mada bezveze što je slika razvučena u 16:9. Jedino da se downloaduje, pa da se u playeru stavi na 4:3.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2016., 22:34   #40
jedna epka ima više od 1 GB,fakat je kvaliteta slike jao još da imam titlove, ovako između redaka skužim, pratim sam priču Edu,Helen i Camile kad kvragu ne razumijem tak dobro portugalski

Edu je a ova mala Camila baš sam pogledala epku kad kaže staroj da se zaljubila u njenog momka i kaj sad će se ova povuci radi nje šta joj je to išla pričat

x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:17.