Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2013., 11:21   #1
İbrahim Çelikkol


Kako je vec krenula najava za Merhamet (Milost) otvaram temu za Ibrahima

Rođen je na Valentinovo 14.02 1982.,( İzmit, Kocaeli) turski model i glumac...

Sa osamnaest godina je ostao bez oca,pa je ostao sam sa majkom i sestrom. U jednom intervju je izjavio da najvise zeli da kupi svojoj majci i sestri kucu,jer one to zasluzuju. Bavio se kosarkom i bio je model. Sto se tice ljubavnog zivota trenutno je solo, jer je nedavno raskinuo dvogodisnju vezu sa Deniz Cakir.

2007-2008 Pars: Narkoterör Şamil Baturay
2009 M.A.T. Sinan Atalay
2010 Keskin Bıçak Mithat
2010 2011 Karadağlar Gül Ali Karadağ
2012 Fetih 1453 Ulubatlı Hasan
2011-2012 İffet Cemil Özdemir
2013 Merhamet Fırat Kazan


No, najzapaženija uloga, naravno jest u Merhametu kao Firat Kazan.
__________________
**뜻이 있는 곳에 길이 있다 **(In a place where there is will, there is a road)
Mrs. Nikolina is offline  
Old 14.11.2013., 11:59   #2
Prosto mi je laknulo nakon sto procitah da je prekinuo sa Deniz. Od svih turskih glumica, ona je jedina koja mi je nekako losa. Mozda grijesim, to je moj subjektivni stav. Faca joj je zla. Sjecam se natpisa iz Glorie da je bila u vezi da onim straijim glumcem, saradnikom iz serije KLP.

Nego, da izrazim svoje divljenje ovom glumcu. Ibrahim je velikooooo iznenadjenje za mene. Rekla bih pozitivan lik u RL. Koliko sam mogla saznati o njemu, cini se jako ok momak. Zdrav zivot voli, prirodu, zivotinje. Nekad se bavio kosarkom.

__________________
Seduce my mind and you can have my body. Find my soul and I'm yours forever.
walli is offline  
Old 14.11.2013., 13:06   #3
Čovjek glumi za , baš da te trnci prođu.

Što se Deniz Çakir tiče, ni meni nisu bili neki par, samo mi je žao da je ona priča o njemu i Özgü ostala na onom jednom članku objavljenom ovog ljeta.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 14.11.2013., 13:10   #4
sad kad ga googlam samo mi se pojavljuje sa brčinama a bolji mi je u ovoj seriji bez njih

ali da jako zgodan frajer,ima lijep pogled i sviđa mi se šta ne izgleda onako ko tipičan Turčin
x files agent is offline  
Old 14.11.2013., 13:26   #5
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
sad kad ga googlam samo mi se pojavljuje sa brčinama a bolji mi je u ovoj seriji bez njih

ali da jako zgodan frajer,ima lijep pogled i sviđa mi se šta ne izgleda onako ko tipičan Turčin
ako se ne varam u Iffetu je imao brkove iako tu seriju nisam gledala...

da, slažem se, puno je markantniji i zgodniji bez njih

mali off..zar nema teme o Ozgu ??
__________________
**뜻이 있는 곳에 길이 있다 **(In a place where there is will, there is a road)
Mrs. Nikolina is offline  
Old 14.11.2013., 19:34   #6
a curke kako ste me preduhitrile ..kako ja tog čovjeka obožavam....
Ibro je odličan! Ibro mi je među 5 najdražih Turskih glumaca!
gledala sam ga u Iffet-eru ali mi je draži u Merhametu ... koliko sam mogla naći po turskim pisanjima nisam skoro ništa loše našla o njemu ..
s Denis se počeo zabavljati kad su bili na zajedničkom projektu Iffet ... čitala sam da ju je ostavio ...mene osobno je ta glumica skroz simpa samo uvijek ima malo čudne likove koje igra...ali mi djeluje sasvim ok ...


edit IMG

Zadnje uređivanje Bhea : 20.11.2013. at 09:41.
teuta.luburic is offline  
Old 15.11.2013., 13:07   #7
IČ sam upoznala u "merhametu" i zaista je karizmatičan. hod mu je boli glava, a najviše volim što obožava životinje i prirodu. recimo u ovoj reportaži ga vidimo sa svojim psima pasmine kangal. mislim da on vodi i nekakav centar za obuku tih pasa, ne sjećam se više točno. inače su brčine za "iffet". meni je najbolji kao firat.

ima i novi intervju od prije 2 mjeseca, galerija slika je super. možda kasnije netko prevede ili prepriča, ja trenutno nemam vremena.



dva clipa koja je uradila naša adadjo.
İbrahim Çelikkol / Master of The Universe & Firat

----------------------------

pošto smo mi IČ obrađivale na spojlerima, prenosim interesantne detalje o njemu na njegovu temu.

post by adadjo:


Quote:
Našla sam jedan intervju s IČom od prije par mjeseci kad je počinjala serija http://kelebekgaleri.hurriyet.com.tr...8&rid=2368&p=3

Rođen 1982. u Izmitu, ima dvije sestre. Kad mu je umro otac preselili se u Istanbul. Bio ljenčuga i vjetropir u školi i jedini je neškolovan u familiji, ali kaže da sad završava neku školu. Stric mu je dekan na jednom fakultetu, sestre imaju diplome.

Nakon smrti oca osjećao se odgovornim za familiju, radio razne poslove, najbolje zarađivao od manekenstva. Obožavao košarku, igrao profi za jedan klub (piše tj prevelo mi da je prestao kad mu je umro otac...), svirao klarinet 3 godine, voli tursku tradicionalnu muziku, djed mu je bio šef poznatog orkestra, svi u familiji su muzikalni. Voli ljubav i žene, uvijek je zaljubljen, od rođenja. Sviđaju mu se vesele, zabavne i samouvjerene žene. Mislio se baviti trgovinom tekstilom, ali je 2007. dobio ulogu u seriji Pars Narkonešto i to slučajno došao na audiciju i svidio se Osmanu Sinavu. Obožava prirodu, životinje, svoje pse pasmine kangal i sport, jednog dana želi imati sportsku školu i biti košarkaški trener. Za Ozgu kaže da je idealna za ulogu Narin i da je čok tatli, preslatka

E da, u ovom 'mom' intervjuu još kaže da je do sad u svim ulogama imao pištolj ili mač, a s Firatom je napokon dobio pare i glumi bogataša. Ima još detalja u itevjuu, ali ko će sve...
Na kraju intervjua psihijatar dao kratki psiho profil koji je prevela naša Xavi:

Quote:
Velika sposobnost empatije!
Nas glumac je izgubio oca u ranoj dobi.Otac je veoma važna figura za dječake.Poslije je osjecao odgovornost prema obitelji.Osobnost mu se oblikovala sukladno sa tim.Ibrahim ne glumi, jer je njegova sposobnost empatije veoma visoka.Uz to Kangal je veoma poseban pas.Ne želi previše pažnje, slobodan je, jak i moćan, bas poput našeg glumca.
xavi nas je počastila još jednim intervjuom iz hurriyeta (ima i galerija slika):

Quote:
N: Kako ste se ukljucili u seriju Merhamet?
IČ: Pročitao sam roman “Kahperengi" od Hande Altaylı i scenario, te sam bio veoma impresioniran.Opis lika Narin koji igra Ozgu Namal je veoma jak.Bio sam veoma uzbuđen sto cu oživit Firata i njihovu ljubav.Serija je dobila ime Merhamet.Sestra mi je rekla kada je cula da se moja nova serija zove Merhamet: Uredu pronašao si posao za sebe.Prema njenim riječima ta osobina je najdominantnija kod mene.

N: Na koji vas nacin Firat privlači?
IČ: Narin pita: Jesi li me se sjetio?, a Firat kaže: niko me nije gledao tako lijepo kao ti.Mom karakteru je upravo ta recenica veoma bliska.Sva nevinost i iskrenost je iskazana u toj rečenica, to je zapravo Firat.

N: Milostivi ste?
IČ: Čovjek se sam ne moze opisati.Nikada niti u jednom trenutku u svome životu nisam za sebe rekao: Ja sam milostiv čovjek.To tijelo i srce moraju osjecati.

N: Vaš odnos sa Ozgu Namal?
IČ: Ugodno je raditi sa Ozgu Namal.Daje pozitivnu energiju.Ona je veoma dobra glumica.Čime naša gluma samo raste.

N: Televizijski gledaoci imaju brojne alternative.Po vama kako ce kotirati serija Merhamet?
IČ: Svaka životna priča ima delikatne likove poput Narin i Firata.Svi mogu vidjeti sebe, pronaći dio sebe u ovoj seriji.Radnja se odvija u 2000 godini, pričamo životnu priči, kao ekipa savrseno funkcioniramo.Mislim da ce "Merhamet" biti serija koja ce nadopuniti ljudske duše.

N: Glumite Firata lika koji je postigao sve sto je želio.Da li ste vi postigli sve sto ste željeli?
IČ: Da imam sve sto želim u svome životu.Najvaznije mi je biti dobra osoba.Ako ste dobra osoba lakše je postići sve sto želite.Vjerujem da sam osoba sa pozitivnom energijom.Onaj koji donosi pozitivnu energiju.Na ovaj nacin dobijam ono sto zelim.

N: ovo pokazuje da se držite moralnih vrijednosti...
IČ: Ovdje se ne radi o materijalnim stvarima.U tom pogledu ne mogu dobiti sve sto zelim.Nisam osoba koaj ce kupiti sve sto zeli i uzivati u tome.

N: Kakvo je bilo vaše djetinjstvo?
IČ: Lijepo, imao sam posebno djetinjstvo.Išao sam u privatnu školu u Izmitu.Tada sam se profesionalno počeo baviti košarkom.Godine 2000 sam došao u IST da nastavim svoju sportsku karijeru.Ostavio sam košarku i počeo se baviti modelingom-Život me doveo do glume.Ne mislim da sam talentiram glumac, svaki dan ucim nesto novo.Tome nema kraja.

N: Šta je u Vama ostalo iz Vaše maldosti?
IČ: Pogreške, ispravno, nepravda.Vazno je u životu nastaviti provoditi svoje želje.

N: Da li u stvarnom životu ljudi mogu osvojiti Istanbul?
IČ: Morate biti hrabri pa živjeti u IST.Morate uhvatiti korak sa gradom.Mada po mom misljenju IST nije težak.

N. Čime se bavite kada ne radite?
IČ: Provodim vrijeme sa prijateljima i porodicom.Kada radite nemate vremena za prijatelje.Vazna mi je prisutnost moje porodice jer vjerujem da mi to daje snagu.Moaj porodica su trenutno moja majka i sestra, kako ce to biti u buducnosti vrijeme ce pokazati.

N: Bez cega ne mozete zivjeti, bez koje navike?
IČ: Bavljenja sportom.Svako jutro u 6h trcim Belgrad Ormanı.. (eto cure znate gdje cete ga naci / beogradska šuma)
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •

Zadnje uređivanje Mina : 15.11.2013. at 13:17.
Mina is offline  
Old 20.11.2013., 22:57   #8
Nema ga u poslednje vreme u medijima, čini se da ih uspešno izbegava. :/
To zatišje je, deluje mi barem tako, počelo posle raskida sa Deniz Çakır, negde u šestom mesecu o.g.
Ume biti aktivan na TW, gde uglavnom stavlja fotke nastale tokom manje ili više avanturističkih pohoda, sa psima, te sa prijateljima.

Sećam se da sam za njega negde na spoiler temi Merhameta napisala: evo još jednog glumca sa pogledom (ili tako nekako, smisao je svakako taj). Dalje ćutim.
Bhea is offline  
Old 30.11.2013., 10:10   #9
Ne pratim bas vjerno turske medije, ali o njemu nema bas nista. Ipak, serija ide jos uvijek kod njih, nije mi to jasno.
Na rtl-u u ponedjeljak film u kojem glumi. To je bilo prije uloge u Merhametu, dime?
__________________
Seduce my mind and you can have my body. Find my soul and I'm yours forever.
walli is offline  
Old 02.12.2013., 20:35   #10
Okačio je juče na svoj TW fotku plakata za film "Sadece Sen" čija premijera je najavljena za 14.03.2014.
Ako nisam nešto pomešala, snimao ga je letos, odmah posle poslednje klape 1. sezone Merhameta.



Romantika, drama..., partnerka mu je Belçim Bilgin Erdoğan, on igra bivšeg boxera, mračne prošlosti...
Bitno različit žanr od poslednjeg mu fima "Fetih 1453", koji je, btw, imao i dobru zaradu.
Reklo bi se da je dečko lukrativan.

Ova slika je pretpostavljam iz perioda snimanja Fetiha:



Uspeva se fizički izmeniti za svaku ulogu.

Zaista net nije krcat podacima o njemu. :/


PS.
Okačio je i trailer za movie. Ko voli bicepse, tricepse, ne gadi se krvi... buyrun.
IČ kao boxer, 2, 3.

Zadnje uređivanje Bhea : 02.12.2013. at 20:58.
Bhea is offline  
Old 02.12.2013., 21:35   #11
Stvarno se radujem tom filmu. I zbog njega i Belcim.
Odlicno izgleda.
__________________
Seduce my mind and you can have my body. Find my soul and I'm yours forever.
walli is offline  
Old 02.12.2013., 22:00   #12
meni je on ružan i odbojan.gledala sam iffet i tamo je bio ooooodvratan.gnjusoba.
a bome ni u ovoj novoj seriji ne izgleda baš prebistro.
__________________
just do it.
just-do-it is offline  
Old 02.12.2013., 22:56   #13
Kod Ibrahima Celikkola svidja mi se to sto nije tipican lepotan, nego ima onu harizmu, pogled zbog kojeg ti prodju trnci telom. Zavolela sam ga u Iffet sada ga gledam u Merhamet. Glumi fenomenalno jedva cekam film Sadece sen.

__________________
ja plovim daleko i sjećanjima rušim neki tuđi dom a ni'ko ne zna koliko sam voljela i kolika sam mora tuge popila u ovom vremenu bez nas
Ninochka_mk is offline  
Old 02.12.2013., 23:01   #14
Quote:
walli kaže: Pogledaj post
Stvarno se radujem tom filmu. I zbog njega i Belcim.
Odlicno izgleda.
+1

Neverovatno kako Belcim stalno dobija dobre filmove,a tek partneri,ne znas koji je bolji,Gunsur,Kivo,Ibrahim...svaka joj cast

Inace on je meni bas cool tip,jako zgodan,ima ono nesto
dolcevita026 is offline  
Old 02.12.2013., 23:03   #15
Ibrahim posjeduje jednu posebnu karizmu , više je ružnjikav nego što je lijep ali je jednostavno neodoljiv ...

__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Old 02.12.2013., 23:43   #16
Preveden trailer Ibrahimovog novog filma OVDJE
TheWitch is offline  
Old 04.12.2013., 14:07   #17
evo jedne nove slike na party-u In-Style
Bila je cijele ekipa Merhameta ali da bi riječi rekla za Ibru...

__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Old 04.12.2013., 16:02   #18
wow!
ne smijem vise komentarisati. teuta, ima li neki video, mozda?
__________________
Seduce my mind and you can have my body. Find my soul and I'm yours forever.
walli is offline  
Old 04.12.2013., 23:41   #19
Napredak u odnosu na ovo, svakako. Koliko sam videla imao je još bisera ovog tipa na sličnim eventima. IMO, hitno nek nađe stilistu. U Merhametu ga dobro, čak odlično pakuju.

Gecce objavio još bicepsa, tricepsa, krvi...

PS.
Isti karo 2. put, imao je karo fazu.
Boje, no dobro za njih je verovatno krivo (i) svetlo.
Veseljak.
Evo ga i 2. karo.

Razdrljena bela košulja, nažalost mutna/noćna fotka, moguće izvučena iz ove.
Iz perioda Karadağlar.
Lanac, rekla bih, sa kolegom iz serije.
Razdrljena plava košulja, sa koleginicom iz serije

Sa kolegom iz Karadaglar Ahmetom Rıfatom Şungarom sada igra u Merhametu.
Idu mu suze, Milostive će znati na šta mislim.

Sa dugom kosom.

Zanimljivo.

Neobično medijsko zatišje kada je on u pitanju. Možda se naučio pameti.
Bhea is offline  
Old 05.12.2013., 15:52   #20
Čisto da se malo nasladimo




The hod


__________________
Izgleda da ljubav nije zaboraviti,već sjetiti se svaki put kada vidiš.Koliko god godina prošlo, kada se god pojavi ispred tebe osjetiš isto. -Čak i ako jedno zaboravi?-Čak i ako zaboravi. ❤
Vera Wang is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:49.