Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.10.2014., 22:27   #1
Webcam djevojke (internet modeling)

Ima li netko (tj. neka) iskustva u bavljenju internet modeling-om, tj. kao webcam djevojka i da li se to isplati?
Dala sam zahtjev za payoneer karticu pošto vidim da većina ispalaćuje preko toga, ako naravno isplaćuju, pa ako mi odobre karticu, planiram se prijavit na neku od web stranica za webcam djevojku...
I da, još nešto, jel to uopće legalno kod nas da se cure bave tim "poslom"?
Ako postoji već ovakva tema ja se ispričavam.
evelinzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 23:46   #2
zašto ne bi bilo legalno?

pa nije to prostitucija

ako te ne prime nigdje, uvijek možeš otići na GirlsGoneBitcoin
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 22:49   #3
razmatram dvije agencije trenutno, no još uvijek čekam na odobrenje za payoneer karticu jer bez toga ništa, tokeni mi ništa ne znace, ako nemam račun, (iako sam ih već na "probu" skupila za isplatu), pa ću tek onda poslati zahtjeve jednoj od agencija.
znači nitko u RH ne pita od kuda stiže lova na payoneer? mislim za porez plaćat itd.?
evelinzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 23:47   #4
moraš porez platit

prijaviš to kao inozemni dohodak ili tako nekako

imamo ovdje negdje temu Plaćanje poreza za internet zaradu

malo je prouči
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2014., 10:02   #5
Bok

Citao sam o ovome i skuzio da se moze zaraditi prilicno visoka svota novca sa ovim poslom.

Mene zanima koje su stranice najbolje sto se tice prometa i plaćanja jer zarađivati od 2-6 dolara po minuti je stvarno dobra zarada.

Hvala za svaki savjet i preporuku
freedom100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 20:37   #6
Quote:
freedom100 kaže: Pogledaj post
Bok

Citao sam o ovome i skuzio da se moze zaraditi prilicno visoka svota novca sa ovim poslom.

Mene zanima koje su stranice najbolje sto se tice prometa i plaćanja jer zarađivati od 2-6 dolara po minuti je stvarno dobra zarada.

Hvala za svaki savjet i preporuku
da si čitala onda bi mogla

al pošto si čitao onda ne možeš ništa
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 23:57   #7
Quote:
Kiki114 kaže: Pogledaj post
da si čitala onda bi mogla

al pošto si čitao onda ne možeš ništa
Zašto nebi mogao?
maxpayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 23:59   #8
Quote:
maxpayne kaže: Pogledaj post
Zašto nebi mogao?
Nedostaje ti sisa
__________________
Ne očajavamo, zato što se ne nadamo nikom. Ničemu dobrom, ničemu lošem tu ne nada se niko.
I sa tom diplomom, i sa šljakom sam se slik’o. Rintao k'o magarac, sve dok nisam rikn'o.
mr-crime is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 02:41   #9
Quote:
mr-crime kaže: Pogledaj post
Nedostaje ti sisa
haha očito ne poznajete webcam sajtove toliko dobro :klap:
postoji posebna sekcija za muškarce
maxpayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 07:39   #10
Quote:
maxpayne kaže: Pogledaj post
haha očito ne poznajete webcam sajtove toliko dobro :klap:
postoji posebna sekcija za muškarce
No to onda nisu webcam djevojke sinko
__________________
Ne očajavamo, zato što se ne nadamo nikom. Ničemu dobrom, ničemu lošem tu ne nada se niko.
I sa tom diplomom, i sa šljakom sam se slik’o. Rintao k'o magarac, sve dok nisam rikn'o.
mr-crime is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 14:38   #11
Quote:
mr-crime kaže: Pogledaj post
No to onda nisu webcam djevojke sinko
Ne boj se postoji sekcija i za takve -webcam djevojke koje su zapravo muškarci ,ima za svakoga ponešto
maxpayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 16:46   #12
Quote:
maxpayne kaže: Pogledaj post
Ne boj se postoji sekcija i za takve -webcam djevojke koje su zapravo muškarci ,ima za svakoga ponešto


puno manja je potražnja za web cam muškadijom nego curama (pobogu, samo odu na omegle za džabe ), a gotovo svi muškarci bi rado radili kao web cam muškarci
znači imaš malo mušterija a puno konkurencije

__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 19:09   #13
Quote:
Kiki114 kaže: Pogledaj post


puno manja je potražnja za web cam muškadijom nego curama (pobogu, samo odu na omegle za džabe ), a gotovo svi muškarci bi rado radili kao web cam muškarci
znači imaš malo mušterija a puno konkurencije

Naravno da je zarada za muškarce manja ,a i većina publike ti nisu cure nego gay muškarci ,ali ko voli nek izvoli
maxpayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 23:13   #14
Napokon zivnula tema


Salu na stranu sta je je kad otvorim neke stranice dosta tipova bude u privatnom chatu dosta dugo i mlate sigurno pare a posto je to sve virtualno nije me briga uopce tko je s druge strane cura,decko,gay,bi,trans sve su to klijenti koji placaju ja samo trazim preporuku (ako moze iz iskustva) najbolje stranice i to je to ja cu lako napisat da sam ovo ili ono.21 je stoljece i skroz sam openmind sto se toga tice kao i vecina samo trazim savjete heheh a jbg sise ne mislim kupovat :rofl
freedom100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 23:18   #15
Quote:
maxpayne kaže: Pogledaj post
haha očito ne poznajete webcam sajtove toliko dobro :klap:
postoji posebna sekcija za muškarce
Pomozi onda plese ako ti nije problem sibni u private koje su to stranice jer sada sam u dobroj poziciji da imam slobodnog vremena za time se baviti i teretana i prehrana je dala svoje sta se tice izgleda
freedom100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2015., 23:20   #16
Pozz ima li netko nekih novosti u vezi stranica koje su sigurnne sa isplatom i koje imaju dobar promet(zaradu) za webcam modele?


Hvala
freedom100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 13:58   #17
https://cam4bucks.com/

Sve info vam pišu na toj stranici.
Ne znam jel isplaćuju jer (još) nisam njihov član, ali budući da imaju jako puno korisnika, očito da korektno rade svoj posao.
Tekstopisac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2015., 19:40   #18
Quote:
evelinzg kaže: Pogledaj post
Ima li netko (tj. neka) iskustva u bavljenju internet modeling-om, tj. kao webcam djevojka i da li se to isplati?
Dala sam zahtjev za payoneer karticu pošto vidim da većina ispalaćuje preko toga, ako naravno isplaćuju, pa ako mi odobre karticu, planiram se prijavit na neku od web stranica za webcam djevojku...
I da, još nešto, je'l to uopće legalno kod nas da se cure bave tim "poslom"?
Ako postoji već ovakva tema ja se ispričavam.
Ja se ovim poslom bavim nekoliko mjeseci, i mogu potvrditi da su isplate redovne, svaki ponedjeljak na moj payoneer račun dođe onoliko koliko sam zaradila u toku predhodne sedmice.

Radila sam na nekoliko stranica, međutim najbolja i najsigurnija od njih je dedinitivno:

http://www.internetmodeling.com/23738

Ukoliko niste posebno ''podučeni'' za stranice sa visokim prometom, ovdje možete pronaći i stranicu za modele amatere.

Da skratim, jednostavno je zaraditi novac na ovaj način i isplata je sigurna.
IceLady123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2015., 23:06   #19
IceLady123 moze pm?
LilithBunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 15:37   #20
Dragi moji, ukoliko još uvijek tražite sajtove koji plaćaju za webcam modeling možete pogledati sljedeće linkove:

http://tubecamgirl.com/ - Isključivo za djevojke, instant isplata (što je zaista rijetko kad su ovakvi sajtovi u pitanju).

- Interesantan sajt, amaterski. 10$ dobija najgledanija kamera + tokeni koje šalju korisnici. Paypal isplata dva puta u mjesecu. Nakon što se registujete pošaljete potrebne podatke i u roku od par sati možete početi sa zaradom.

Sve što vas zanima pitajte, potrudit cu se da što brže odgovorim.

Zadnje uređivanje BundyBoy : 30.06.2016. at 13:01.
IceLady123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:06.