Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.07.2014., 15:21   #4601
Ma vidla sam samo da je Audrey umrla, a ona se prvi put pojavila tek u 4. sezoni, kao što sam rekla nisam niti mislila da bu se tako dugo zadržala. Ma brijala sam da si ne bum niš zaspojlala s obzirom da sezone i nisu baš povezane, svaka je zasebna, u svakoj novi slučaj s manje-više drugom ekipom, osim Tonyja, Jacka i Michelle, čak je otišla iz serije i ova Jackova kćer Kim ali eto dovoljna je bila i samo jedna stranica da vidim ono što nisam smjela
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2014., 19:26   #4602
Quote:
Hildegard kaže: Pogledaj post
Dok ti dođeš do zadnje sezone vani će padat snijeg i zaboravit ćeš što si ovdje pročitala.
Možda i neće. Ja sam prvih 6 sezona zamaratonizirao u mjesec dana . Ostatak sam pratio kak su izlazile.
TheColossus is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 01:00   #4603
meni će padat snjeg dok ja opet sve odgledam
Andy_KRS is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2014., 00:31   #4604
Pogledao sam konačno zadnju epizodu. Imao sam maraton od 1. sezone i po nekoliko epizoda dnevno i došao sam onda do ove zadnje i nikako se nisam mogao nagovoriti da ju pogledam jer osječam da je to to, nema više. Uglavnom nisam zadovoljan krajem, silent clock govori da nećemo vidjeti 10. sezonu, ali hej, čitajuči stare postove, bilo je tu ljudi koji su govorili da neće biti epizoda nakon 3. sezone :P
psiho666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2014., 02:31   #4605
Quote:
psiho666 kaže: Pogledaj post
Pogledao sam konačno zadnju epizodu. Imao sam maraton od 1. sezone i po nekoliko epizoda dnevno i došao sam onda do ove zadnje i nikako se nisam mogao nagovoriti da ju pogledam jer osječam da je to to, nema više. Uglavnom nisam zadovoljan krajem, silent clock govori da nećemo vidjeti 10. sezonu, ali hej, čitajuči stare postove, bilo je tu ljudi koji su govorili da neće biti epizoda nakon 3. sezone :P
Mislim da se ne zna još oće obnovit za desetu ili ne, dosta im se digla gledanost na finalu, ja bih svakako volio da bude, isto sam Jack Bauera dugo odgadjao s gledanjem ali sam se odjednom navukao i zaredom pogledao svih 9.
-SOMEBODY- is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 00:02   #4606
Nisam htio gledati preko ljeta (radio sam) i ostavio sam si sve da pogledam na kraju.

Odlična sezona (10/10). Upravo pogledao zadnju epizodu (u 3. dana sve).

Žao mi Audrey, nisam očekivao da će ju maknut. Zaslužila je silent clock.

Sve u scenariju mi je bilo povezano i jako jako dobro napravljeno. Čak i sam kraj gdje se Jack mijenja sa Chloe. Ovakav kraj (rađe bi da je neki happy ending, al'...), barem po meni, znači da ćemo gledati još jednu sezonu. Možda i nastavak ovih 12 sati.
Yvonne Strahovski (nisam mislio da će biti tako dobra! Bolja od Renee Walker meni.) i Gbenga Akinnagbe - odlični. Mogu komotno napraviti pola sezone samo sa njima bez Jacka.
Dobra mi je bila i Michelle Fairley (Margot Al-Harazi), dosta podsjeća na Dinau Araz (S04).

Sve u svemu, nadam se novoj sezoni!

EDIT: Netko je spomenuo silent clock na kraju sezone. Mislim da je to ipak jer je sezona imala tužan kraj (Jack k rusima, Heller izgubljen...), a ne zato što je zadnja.
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 17:23   #4607
Sad bih trebao početi s 4. sezonom. Jel potrebno gledati ove nulte epizode ili se može preskočiti a da ništa ne zaostaješ?
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2014., 02:19   #4608
ne moraš gledat nulte epizode
Andy_KRS is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2014., 02:38   #4609
skužio sam da su to kratke epizode. mislio sam da su prave po 40ak min tak da nije ni bitno.
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2014., 02:43   #4610
Andy_KRS is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 22:16   #4611
I evo ja maloprije završila sa osmom sezonom, i kaj reći, osim da sam oduševljena, ta mi je vjerojatno uz prvu najnapetija, kolko je samo preokreta bilo u toj sezoni

E da, od svih predsjednika/ica Taylorica mi je valjda najiritantnija, nije mi legla još od samog početka 7. sezone kad nije vjerovala da joj je sin ubijen, a pogotovo kad je oslobodila čovjeka koji joj je ubio sina, i poslala kćer u zatvor jer je naredila njegovo ubojstvo, da bi pred kraj 8. sezone zataškala da su Rusi umiješani u zavjeru, ali ajde proradila joj je savjest, i odustala je od potpisivanja mirovnog sporazuma, i priznala da je sudjelovala u zataškivanju.

Al mi je fascinantno to kaj Jack i ranjen uspije srediti sve svoje neprijatelje i kad ga netko ima na nišanu onda u zadnji čas dođe neki njegov kompanjon i sredi ga

E da i žao mi je kaj mu bivaju ubijene sve njegove ženske, prvo njegova supruga, pa sad Renee, a i vidjeh da će i Audrey također ubiti

I sutra krećem sa 9. sezonom:kokice : i da kaj 9. sezona ima samo 12 epizoda
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 09:10   #4612
Meni je Taylor bila skroz ok predsjednica.Moralna i pravedna, i nije koristila svoju poziciju da spasi kćer koja je ipak počinila krivično djelo (kolko god je ono s ljudske i moralne strane bilo shvatljivo).U osmoj sezoni ona mi je više izgledala na kraju kao pijun i prlajvim političkim spletkama,ali je na kraju istupila ispravno.
9. sezona jesuper.Nadam se da će biti nastavakk.
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 12:53   #4613
napokon dobra 2 posta
Andy_KRS is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 22:00   #4614
Evo jučer sam finiširala sa serijom, i moram priznati da sam razočarana posljednjom sezonom, odnosno samim krajem, ta polusezona mi je bila totalno nepotrebna, nekako nedorečena, bolje bi bilo da je posljednja bila osma koja je imala kakav takav kraj, Jack u bijegu (preemotivan mi je bio rastanak između Jacka i Chloe) nego ovakav na kraju 9. sezone kad su ga se dočepali Rusi, tako da se nadam da će snimiti nastavak pa makar i Jacka ubili.

E da Chloe se uz Jacka zadržala najdulje u seriji, ak se ne varam pridružila se ekipi u 2. sezoni, dok su u svakoj sezoni uvijek ubili neki bitan lik, a Tonyja pretvorili u negativca.
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 23:00   #4615
Quote:
Paloma Negra kaže: Pogledaj post
E da Chloe se uz Jacka zadržala najdulje u seriji, ak se ne varam pridružila se ekipi u 2. sezoni
Trećoj.


Što se nastavka tiče, po meni mogu raditi novu sezonu sa Yvonne Strahovski u glavnoj ulozi. I naravno ubacivat malo Kiefera.
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2014., 10:53   #4616
Nek sa Yvonne naprave ostalih 12 epizoda, nek ide po Jacka, na onda nova sezona njih dvoje
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2014., 14:19   #4617
Tony Almeida wants out of solitary in new '24' Blu-ray feature
jazz0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 17:30   #4618
znači bit će izdanje sa Tonyem

ma bit će i jubilarne 10 sezone pa makar opet za 4 godine, ja je čekam
Andy_KRS is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2014., 15:44   #4619
konačno pogledao sve. krenio gledat početkom lipnja i danas zavrsio sa zadnjom epizodom.
jedna od najboljih serija što sam gledao. napeta u svakom trenutku. jedino mi je ova zadnja sezona nekako... osjeti se da pola fali
nadam se da će iduća bit bolja.
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 17:07   #4620
gleda se druga sezona
Andy_KRS is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:11.