Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.05.2011., 14:35   #301
cijeli orah
iivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2011., 20:03   #302
Quote:
jadzi kaže: Pogledaj post
http://www.nacional.hr/clanak/19168/superbrzo-tamnjenje
to ti je ta kremica... divna je šteta što neću vidjet sunce ove god pa mi ne treba
Quote:
0merta kaže: Pogledaj post
Proizvod nema zaštitne faktore, a namijenjen je ljudima tamnije kože koji žele vrlo tamnu boje kože. A mi prozirni ? Koristila sam je jednom, al se više ne sjećam koliko mi je pomogla.

meni nije jasno nanosi li se taj pekmez samostalno ili prije kreme sa faktorom ili nakon nje ili nešto četvrto? ja se ne usudim koristiti ništa bez faktora samostalno
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2011., 22:07   #303
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
meni nije jasno nanosi li se taj pekmez samostalno ili prije kreme sa faktorom ili nakon nje ili nešto četvrto? ja se ne usudim koristiti ništa bez faktora samostalno
prvo faktor pa pekmez
a osim pekmeza postoji i krema sa spf 15 ili 6 (not sure) koja je isto za brzo tamnjenje
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2011., 22:47   #304
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
meni nije jasno nanosi li se taj pekmez samostalno ili prije kreme sa faktorom ili nakon nje ili nešto četvrto? ja se ne usudim koristiti ništa bez faktora samostalno
Pa najbolje je da se nanosi sam al tek kad se malo preplane
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2011., 00:35   #305
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
prvo faktor pa pekmez
a osim pekmeza postoji i krema sa spf 15 ili 6 (not sure) koja je isto za brzo tamnjenje
hvala na odgovoru, ako se odlučim na kupnju, nanijeti ću tako ove kreme imaju premali faktor za moju kožu.

Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
Pa najbolje je da se nanosi sam al tek kad se malo preplane
to mi je jasno ali ja sam skroz bijela, teško tamnim, lako izgorim i ne bih se usudila nanijeti sam pekmez. bez visokog zaštitnog faktora ljeti, pogotovo na moru, ne funkcioniram. već sam si jednom upropastila ljetovanje opeklinama i ne bih opet dosad nisam isprobala nikakve mazalice koje ubrzavaju tamnjenje al noge su mi stvarno bijele i rado bih da dobiju malo boje ostali dijelovi tijela mi potamne minimalno bez nekih posebnih tretmana.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2011., 21:16   #306
Quote:
iivy kaže: Pogledaj post

imam pitanjce.. jel ta marmelada ista/slična kao i kakaov maslac, jel jedno bolje od drugoga? vidla sam nedavno u dm-u taj maslac, bas fino izgleda
jel mogu to kombinirat sa ovim domaćim receptom za ulje?
netko?
iivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2011., 23:32   #307
Quote:
iivy kaže: Pogledaj post
netko?
hmmm mislim da to nije isto ako misliš na dm-ov alverde kakao maslac, on ti je za klasičnu njegu suhe kože a ne za poticanje tamnjenja kože. nema to baš veze jedno s drugim. jedino ako ne misliš na neki dugi meni nepoznat proizvod
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2011., 23:49   #308
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
hmmm mislim da to nije isto ako misliš na dm-ov alverde kakao maslac, on ti je za klasičnu njegu suhe kože a ne za poticanje tamnjenja kože. nema to baš veze jedno s drugim. jedino ako ne misliš na neki dugi meni nepoznat proizvod
znaci ona pekmez/marmelada šta već je sasvim druga stvar? di se to može kupiti?
a ovo kaj sam vidjela u dm-u stoji kraj onih svih ulja, sprejeva i krema za sunčanje.. ima roza kutijica i neka druga marka koja ima bijelo-smeđu kutiju.. obe su oko 90-110 kn.. e sad na rozoj je nacrtan kokos... onda je to kokosov maslac a ne kakaov... nemam pojma više neš sam ja pobrkala, tolko sam toga tu pročitala, sve mi se pomješalo
iivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2011., 00:06   #309
Quote:
iivy kaže: Pogledaj post
znaci ona pekmez/marmelada šta već je sasvim druga stvar? di se to može kupiti?
a ovo kaj sam vidjela u dm-u stoji kraj onih svih ulja, sprejeva i krema za sunčanje.. ima roza kutijica i neka druga marka koja ima bijelo-smeđu kutiju.. obe su oko 90-110 kn.. e sad na rozoj je nacrtan kokos... onda je to kokosov maslac a ne kakaov... nemam pojma više neš sam ja pobrkala, tolko sam toga tu pročitala, sve mi se pomješalo
umirem

pekmez se može kupiti u ljekarnama, cca 80 kn čini mi se. iskreno ne znam na što točno misliš sa ovim gore opisima al opet lako moguće da je i u dm došlo nešto za ubrzavanje tamnjenja
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2011., 08:11   #310
Quote:
iivy kaže: Pogledaj post
znaci ona pekmez/marmelada šta već je sasvim druga stvar? di se to može kupiti?
a ovo kaj sam vidjela u dm-u stoji kraj onih svih ulja, sprejeva i krema za sunčanje.. ima roza kutijica i neka druga marka koja ima bijelo-smeđu kutiju.. obe su oko 90-110 kn.. e sad na rozoj je nacrtan kokos... onda je to kokosov maslac a ne kakaov... nemam pojma više neš sam ja pobrkala, tolko sam toga tu pročitala, sve mi se pomješalo
draga iivy, kakao maslac - ovaj "pravi" za ovu temu ja kupujem od Aromatice, odnedavno su napravili i novu stranicu di je i web-shop pa možeš direktno naručiti. a ako si blizu nekom njihovom prodajnom mjestu još i bolje, ili da ih kontaktiraš i pitaš za prodaju najbližu tebi. u mom mjestu ih nema, ali imam dvije biljne ljekarne koje imaju dio njihovog asortimana pa tamo uzimam da ne plaćam poštarinu. cijena je oko 40 kuna (39-43), za 100 ml, ali nećeš sve odmah potrošiti, nego ga zgriješ da ti postane tekuć i pomiješaš malo sa svojim uljem za sunčanje.
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2011., 10:48   #311
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
umirem

pekmez se može kupiti u ljekarnama, cca 80 kn čini mi se. iskreno ne znam na što točno misliš sa ovim gore opisima al opet lako moguće da je i u dm došlo nešto za ubrzavanje tamnjenja
svrati u dm pa pogledaj nisam citala za sta je.. To sam u prolazu skicnula.

Quote:
Cvrčak i Mrav kaže: Pogledaj post
draga iivy, kakao maslac - ovaj "pravi" za ovu temu ja kupujem od Aromatice, odnedavno su napravili i novu stranicu di je i web-shop pa možeš direktno naručiti. a ako si blizu nekom njihovom prodajnom mjestu još i bolje, ili da ih kontaktiraš i pitaš za prodaju najbližu tebi. u mom mjestu ih nema, ali imam dvije biljne ljekarne koje imaju dio njihovog asortimana pa tamo uzimam da ne plaćam poštarinu. cijena je oko 40 kuna (39-43), za 100 ml, ali nećeš sve odmah potrošiti, nego ga zgriješ da ti postane tekuć i pomiješaš malo sa svojim uljem za sunčanje.
hvala ti puno!
iivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2011., 16:38   #312
par pitanjaca;

-koliko ulje s orasima i mrkvom stoji na suncu? moje je nekih tjedan dana vanka, i nije da je nesto pocrnilo, ali tamnije je....
-posto ulje malo jace smrdi, jel mogu ja u njega umisat malo obicnog ulja za suncanje, samo da ubije smrad?
-jel se moze s njim u solarij? bila san 2 puta za sad, tek imam neku podlogu jer san svijetla, ali ja bi samo noge mazala jer nikako da pocrnu?

-ili da uzmem nesto drugo za solarij, i sta?
Anellye is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2011., 19:36   #313
Quote:
anen kaže: Pogledaj post
par pitanjaca;

-koliko ulje s orasima i mrkvom stoji na suncu? moje je nekih tjedan dana vanka, i nije da je nesto pocrnilo, ali tamnije je....
-posto ulje malo jace smrdi, jel mogu ja u njega umisat malo obicnog ulja za suncanje, samo da ubije smrad?
-jel se moze s njim u solarij? bila san 2 puta za sad, tek imam neku podlogu jer san svijetla, ali ja bi samo noge mazala jer nikako da pocrnu?

-ili da uzmem nesto drugo za solarij, i sta?
-stoji nekih 10 dana možda čak i do 15(kako ko drži)
-ja nisam nikad stavljala nego sam trpila smrad hahahaha,nzn je li ko stavlja obično unutra
-ja ti ne bi preporučila da to koristiš za solarij ali neka ti odgovori neko još iskusniji možda
-a imaju ti u solariju za kupiti kreme koju su baš za solarij pa probaj s tim
__________________
Too many stupid people, not enough bullets
poison_ivy_5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2011., 19:59   #314
pff..

sto vise citam sve sam vise zbunjeniji.
na kraju cu dobit smjesu nalik blatu...
asdfasf is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2011., 20:06   #315
Quote:
asdfasf kaže: Pogledaj post
pff..

sto vise citam sve sam vise zbunjeniji.
na kraju cu dobit smjesu nalik blatu...
znam kako ti je
iivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2011., 11:17   #316
Ma cure to uopce nije problem napraviti,ja sam prosle godine pokusala prvi put i super mi je ispalo i jako pomoglo pri suncanju
Ove mi je godine jos osalo i sad se premisljam dal da napravim novu ili da jos ovu koristim
Mozda si kupim i pekmez,i onda cu bit ko cigo
__________________
Prihvatite svaku stresnu situaciju kao pas! "Ako to ne mozete pojesti ili igrati se s time... popiskite se na to i krenite dalje"
fairy_dea is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2011., 12:07   #317
Quote:
fairy_dea kaže: Pogledaj post
Ma cure to uopce nije problem napraviti,ja sam prosle godine pokusala prvi put i super mi je ispalo i jako pomoglo pri suncanju
Ove mi je godine jos osalo i sad se premisljam dal da napravim novu ili da jos ovu koristim
Mozda si kupim i pekmez,i onda cu bit ko cigo
ja defininitvno kupujem pekmez i još ovo naše ulje idešššš ....
svi ćemo biti mali crnci
__________________
Too many stupid people, not enough bullets
poison_ivy_5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2011., 12:46   #318
*ljubomorno i ljutito slusam sa strane prekrizenih ruku*
asdfasf is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2011., 12:53   #319
Quote:
asdfasf kaže: Pogledaj post
*ljubomorno i ljutito slusam sa strane prekrizenih ruku*
cemu sad to?
__________________
Prihvatite svaku stresnu situaciju kao pas! "Ako to ne mozete pojesti ili igrati se s time... popiskite se na to i krenite dalje"
fairy_dea is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2011., 13:15   #320
hahahah da stvarno.... ako misliš na ulje stvarno nije neka filozofija za napraviti. sve uvališ u teglu i čekaš
__________________
Too many stupid people, not enough bullets
poison_ivy_5 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:16.