Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.10.2011., 11:47   #61
ova epizoda mi je i bolja od pilota! ona scena emme s pilom je neponovljivo dobro! gledam i dalje!


Zadnje uređivanje Gospođa : 31.10.2011. at 11:53.
Gospođa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2011., 12:13   #62
zaboravih reći, Pam kao Maleficent

hoću još nje
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2011., 16:06   #63
Preodlična epizoda Preodlično su ukomponirali mistično i realno. Al su se svi nabacivali tim jabukama Kako je mali samo bacio jabuku. U ovoj mi je mali dobro glumio. Emma s pilom je bila totalno neočekivana, ali koja ideja. Sezona garantirana. Emmya scenaristima. Definitivno bolja epizoda od pilota. Jedva čekam slijedeću
pizza is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2011., 16:15   #64
Odlučna serija, totalno sam se navukla
vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2011., 17:47   #65
Quote:
l3go kaže: Pogledaj post
tko je psihijatar nemam pojma, al sad kad kažeš cvrčak, nekako mi se čini da bi mogao biti on
Provjerila sam, psihijatar je Jiminy Cricket

Super mi je ta poveznica, inače je Pinokijeva savjest a tu u seriji Henryev psihijatar..
Violet Hill is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2011., 19:07   #66
Odlična epizoda, puno bolja od samog pilota.

Scena kad Emma reže drvo
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2011., 20:51   #67
Wow koja epizoda, super mi je sve bilo, borba zle kraljice s Maleficent je bila dobra, ne mogu da vjerujem da je ubila svog oca samo radi čarolije, šta joj je to Snjeguljica napravila.
Meni serija ima jako dobru muziku, sav se naježim, onaj mali Henry je ovaj put super glumio, a scena kad Emma sjeće drve je fenomenalna.
I ja sam pomalo zbunjen dali Kraljica se sjeća, znam da su spomenuli neki dogovor ali možda je to sasvim nešto deseto, dok mi se čini da se Gold svega sjeća, iako mi nije jasno jer je ona kad ga je posjetila u zatvoru rekla da se ničeg neće sjećat, serija me baš buni.
Veselio sam se ko malo dijete kad sam vidio da druga epizoda ima 3.9 rating
BozWon is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2011., 21:17   #68
Quote:
Violet Hill kaže: Pogledaj post
Provjerila sam, psihijatar je Jiminy Cricket

Super mi je ta poveznica, inače je Pinokijeva savjest a tu u seriji Henryev psihijatar..


i meni, baš su mi to odlično složili sve skupa
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2011., 21:24   #69
Pogledao i drugu epizodu, što reći nego pratim i dalje… Sve je dosta mutno i zapravo imam osjećaj da se Regina/Kraljica zapravo ničega ne sjeća i još uvijek imam osjećaj da bajka zapravo ne postoji…

Usput, dali je to samo do mene ili ima još nekoga tko se loži na Reginu/Kraljicu
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2011., 19:32   #70
Odlična epizoda!
Pam
Super je bila scena kad Emma reže drvo Emma i mali su odlični zajedno
Meni se čini da kraljica zna za kletvu isto kao i Mr.Gold, vidjelo se na kraju kad je rekao Molim te...stranice knjige je mali otkinio, možda zato da kraljica ne skonta da oni pokušavaju ukloniti kletvu
krivonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2011., 21:37   #71
Super je serija Tako se zgodno sadašnjost isprepliće s bajkom. Baš je dobro napravljeno.
I ja mislim da kraljica i Mr.Gold znaju, da se svega sjećaju.

Trenutak kad je kraljica došla ocu i rekla da treba uzeti srce onoga kog najviše voli
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 11:17   #72
Vještica je pječka i po.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 13:34   #73
Već mi je prva epizoda bila super, a druga mi je još bolja

I ja mislim da se i Zla Kraljica i Mr. Gold svega sjećaju. On je stvorio kletvu, vjerojatno se zato znao zaštititi od nje. A Zla Kraljica, za razliku od Mr. Golda, ne zna da je Emma Snjeguljičina kćer i ne zna koja će biti njena uloga, samo ima hint od Mr. Golda da je Snjeguljičino nerođeno dijete ključ.

Čeka se sljedeća epizoda
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 14:05   #74
Stvarno dobra druga epizoda. Sve više me iznenađuje ova serija.



sneak peekovi za 3. epizodu:
#1 http://www.youtube.com/watch?v=9ltK7...eature=related
#2 http://www.youtube.com/watch?v=CTbob...eature=related
#3 http://www.youtube.com/watch?v=LRQ08...eature=related
#4 http://www.youtube.com/watch?v=wSIEB...eature=related


Josh
__________________
"If you stop seeing the world in terms of what you like and you dislike and saw things for what they truly are in themselves, you would find a great deal of peace in your life." |
strelitzia is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 15:03   #75
Pilot tek OK, druga epizoda bolja. Ne znam kako će sve na kraju ispast. Malo mi fali šušta u oba svijeta. Niti jedan mi nije još nekako dobro prikazan. Na onaj bajkoviti ću se možda trebat i malo više privikavat. Efekti su katastrofalni. Gori i od onih u V-u (a nisam mislio da je to moguće).

Moglo bi ovo inače ispast dobro. Ali samo ako je priča unaprijed dobro isplanirana. Inače će se ovo pretvoriti u razvlačenje od epizode do epizode.
be.redy is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 15:33   #76
Pogledala sam prve dvije epizode. Pilot mi je dosadan, daleko ispod očekivanja, ali druga epizoda je bila puno bolja pa dajem seriji još jednu šansu
Pea is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 22:32   #77
Hm... Recimo ok epizoda. Nisam ja bas za to sa bajkama, ali pruzam sansu zbog Lost i jer je nesto novo i neuobicajeno. Smetaju mi losi efekti u bajci. Interesuje me da li ce tako uvek ici, bajka i stvarnost paralelno, ili ce bajka samo trajati dok ova ne baci kletvu...? A te poslednje stranice nisu ni nama prikazana i otkrivene, verovatno sa razlogom.
Hopey is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 01:49   #78
Odlična je serija, sviđa mi se.
Ali ja sam nekako dobio dojam da ''bajkoviti'' dio nije uopće stvaran, da mali Henry sve umišlja, da Zla kraljica stvarno voli Henrya, da su Snowhite i Emma zapravo sestre (s obzirom da je Emma ostavljena).. Ma tko će znat, svašta mi pada na pamet
__________________
/The purpose of life is a life of purpose./
dr.Tooth is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 02:07   #79
tek sad vidim da nisam komentirala 2. epizodu koja mi se baš svidila
ono sa pilom mi je bilo super
sigurna sam da je pojedinci sićaju svega, kraljica i onaj "vlasnik" grada
psihijatar mi je cili čudan
a ubojstvo oca je bilo užasno, prava zla kraljica

priča mi se sviđa sve više super mi je što je sve isprepleteno
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 10:32   #80
Quote:
Hopey kaže: Pogledaj post
Hm... Recimo ok epizoda. Nisam ja bas za to sa bajkama, ali pruzam sansu zbog Lost i jer je nesto novo i neuobicajeno. Smetaju mi losi efekti u bajci. Interesuje me da li ce tako uvek ici, bajka i stvarnost paralelno, ili ce bajka samo trajati dok ova ne baci kletvu...? A te poslednje stranice nisu ni nama prikazana i otkrivene, verovatno sa razlogom.
Nadam se da će taj dio s bajkom nestati, odnosno da neće više biti toliko izražen... meni je skroz bezveze. A za zadnje stranice mislim da je to bio dio o Emmi, kao njeno rođenje i to da je ona namijenjena da razbije kletvu...
Pea is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:51.