Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2013., 17:18   #1
The Exes (2011-2015)

TV Land



Quote:
An all new comedy about three divorced men sharing an apartment across the hall from their female divorce attorney, who is also their landlord.
The "never been married" Holly (Johnston) introduces her newest single client Stuart (Basche) to his new roommates -- ladies' man Phil (Faison) and the sardonic homebody, Haskell (Knight).
Things get off to a shaky start for Phil and Haskell when they begin to have reservations about living with clingy Stuart, but Holly is right across the hall to help them steer clear of any catastrophes.
After all, it helps her to avoid her own relationship and commitment issues! To top it all off, Holly's hard-partying assistant Eden (Stables), doesn't let her professionalism get in the way of prying into her boss's personal life.
Through the episodes, the guys begin to realize that the issues they have with each other are the same ones that they had with their ex-wives.
IMDB
TRAKT


Čuo jesam da Tru ima svoju seriju, ali me šokiralo da ovo ulazi u 3. sezonu, dakle neće biti ukinuto nakon prve sezone, kako sam očekivao.

Čak je navodno dobra, iako me čudi jer se ne prati ovdje a i mnogo opskurnije serije su imale thread i forumaše koji su pratili
__________________
.

Zadnje uređivanje Altairfan : 13.06.2021. at 10:34. Reason: sadržajno - stilistička nadopuna
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2013., 18:51   #2
Ja gledam i odlični su. Ne znam tko je luđi

Još mi ostala druga sezona, ali definitivno su zalužili i treću i četvrtu i itd....

Topla preporuka
__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.
Megs is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2013., 19:11   #3
Eto koliko su ukusi razliciti, meni je ova serija katastrofalno losa. Mislim da je, bar u mojoj glavi problem sto su ponovo spojili ovo dvoje iz 3rd rock from the Sun. U toj seriji su bili fantasticni, ovde ne bas.
Posebno je glupa bila epizoda sa srbijanskom manekenkom
bobica84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2013., 19:59   #4
I vratili su se .

Pogledala tri u komadu i nasmijala sam se za narednih mjesec dana . Još se ne mogu prestat smijat .

Koji luđaci

I Holly i Eden

Mislim da je 3x01 biila najjača





__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.
Megs is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2013., 19:58   #5
U dosadi ovog lita skinila sam 2 epizode sada treće sezone
Prva epizoda mi je bila stvarno dobra,ali na drugu sam otkidala od smijeha. Sada krećem sa drugom sezonom
Malo z brza z dola al šta ima veze

Preporučam za smijanje
julianna-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2013., 14:04   #6
Ovo već pripremam kao zamjensku, samo dovršavam par epizoda raznih serija koje su mi ostale i The Middle
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2013., 23:32   #7
Quote:
julianna-24 kaže: Pogledaj post
U dosadi ovog lita skinila sam 2 epizode sada treće sezone
Prva epizoda mi je bila stvarno dobra,ali na drugu sam otkidala od smijeha. Sada krećem sa drugom sezonom
Malo z brza z dola al šta ima veze

Preporučam za smijanje
treća isto rastura

i to kakvo smijanje uberzabavni su
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2013., 14:43   #8
serija mi je u pripremi ali nikako da krenem sa gledanjem
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2013., 10:45   #9
Quote:
Hope kaže: Pogledaj post
serija mi je u pripremi ali nikako da krenem sa gledanjem
I ja, gutam The Middle kao lud, a sada mi je uletio Orange is the New Black
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2013., 21:55   #10
Wuhuuuuuuuuuuuuuuuuu

Još jedan dodatan razlog da se gleda

TV Land Orders 10 More Episodes Of ‘The Exes’ Season 3
__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.
Megs is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2013., 07:34   #11
Ovome dakle dobro ide, a nit se čuje nit se zna, ja sam slučajno naletio
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2013., 22:24   #12
Taman kad misliš da su sve ispucali, evo ih još jači






p.s.@lie nemoj da budem jedina na ovoj temi : durica
p.p.s. sorite na prekoračenju u gifovima, ali ovo sam jednostavno morala.
p.p.p.s. Teen wolfići mogli bi pogledat epku :ZUBO:

E da ova epka se jednostavno mora pogledat još jedanput kad izađe u pristojnoj rezoluciji.
__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.
Megs is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2013., 11:16   #13
@Megs mislim da bi ove sa misterom Scottom gifove bilo pametnije zaljepiti njima na TW temu i onda staviti link na ovu temu i usput, onako suptilno uputit ih na izvor gdje preuzeti materijal za gledanje. Erm....DA, to je to

Da ne ispadne da ja ne znam tumblrirat, mislim ne znam baš najbolje, ali svejedno sam uspjela iskopat neke prigodne vizualne podražaje. Bravo za mene

Tvoji gifovi su zgoditak, samo maaali su. Očekujem da propisno zgifaš kad dođe HD epka.
Dakle da nadopunim ovo tvoje:



Slučajno sam naišla na onu scenu iz Pretty Lady, jaooo kako je ono bilo moćno LOL



Ja ne znam zašto neće ljudi ovo gledat. Treba napraviti propagandu na TW temi, to nam je prilika

BTW. 10 slika ti je po postu dopušteno, tak da nisi niš prekoračila.
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2013., 18:14   #14
Pogledao pilot, i nažalost prilično je slab, ali zapravo su čestu u sitcomima, već druga je solidnija, sa džokejem, ali treba bar 10 epizoda da sudim
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2013., 13:06   #15
Quote:
lie kaže: Pogledaj post
@Megs mislim da bi ove sa misterom Scottom gifove bilo pametnije zaljepiti njima na TW temu i onda staviti link na ovu temu i usput, onako suptilno uputit ih na izvor gdje preuzeti materijal za gledanje. Erm....DA, to je to :zu bo:
Šta pričaš mogla si stavit , sad moram upast ko padobranac tamo na temu, a baš sam našla neke prigodne .
Quote:
samo maaali su
A znam, niš ti ne valja

Quote:
Slučajno sam naišla na onu scenu iz Pretty Lady, jaooo kako je ono bilo moćno LOL
Jooooj, daaa. Kapa dole za inspiraciju .

Quote:
Ja ne znam zašto neće ljudi ovo gledat. :d urica Treba napraviti propagandu na TW temi, to nam je prilika :ro fl:
Ni ja ne kužim , možda jer je od tamo neke TV Land kuće.

Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Pogledao pilot, i nažalost prilično je slab, ali zapravo su čestu u sitcomima, već druga je solidnija, sa džokejem, ali treba bar 10 epizoda da sudim
, ali ajde s ovim zadnjim šta si rekao oprošteno ti je. That's the spirit .
__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.
Megs is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2013., 13:37   #16
Ovo sam uočila na foxlifeu, vidim da ide tek peta epka moglo bi se baciti pogled
assi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2013., 21:43   #17
Ludi suuu

The Exes - Wrap Party Season 3 Blooper Reel


TV LAND's "The Exes" soars to highest rated season ever

Jedva čekam da se vrate u prosincu , već mi fale .

Ova scena

The Exes: Zach Braff and Donald Faison Blooper
__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.
Megs is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2013., 19:38   #18
Pogledala sam sezonu i pol, OK su, ima scena di se stvarno nasmijem, ali ima i totalno blijedih dijelova. Osim toga, dosta često me Donald Faison flashbacka na Scrubs di me je bio super fora, al ono - ovo je ipak druga serija. Prolazna ocjena
assi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2013., 10:04   #19
Sinoć sasvim slučajno naletio na seriju i totalno je super Od Newmana, pa one male droljice
Odlična je epizoda sa Rebecom
__________________
"Glumiti, dozirati, biti distanciran ili hiniti emocionalnu hladnoću ne znači biti mističan. To naprosto znači biti pozer."
Dark Dizkober is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2014., 01:04   #20
sada već često gledam na Fox i dobri su, još jedna dobra serija sa očajnim pilotom
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:57.