Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.03.2013., 14:17   #41
pogledana druga epizoda, odlicna pravo osvjezenje je serija, zbilja mi je gust gledat. a poceo je i lagani zaplet u gradu, spaljivanje ljudi. norman i ona cura nasli travu a onaj njegov brat mi se zapravo cini skroz normalan mislim odnos kakv imaju norman i mama je malo bolestan, pogotovo ono kad ona ide van i uleti mu u sobu ona ljigava pitanja pitanja od njegove stare kad cura dode ucit kod njega... vidi se da zenska nije bas sva svoja. imam neki filing da ce norman na kraju sezone likvidirat bracu.
masci is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2013., 20:59   #42
Možda sam nešto propustio, ali na početku mi se čini da je mama ubila svog muža. Uopće nije bila iznenađena kad je vidjela mrtvo tijelo. A i mali kad je rekao da stari leži, ona je onako mrtvo hladno izašla iz sobe.

Odnos majke i sina je krajnje čudan. Zapravo sve te ubojice kasnije, prožive jednu vrstu traume u djetinjstvu, u kojoj i roditelji budu uključeni.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2013., 21:16   #43
Odlično je ovo i dalje

Joj, ovaj odnos maloga i mame, totalno su friki

Quote:
masci kaže: Pogledaj post
imam neki filing da ce norman na kraju sezone likvidirat bracu.
Ja sam mislila da će mali likvidirat bracu već u ovoj epizodi

Jedva čekam dalje
__________________
“Don't ever think you're alone here, we've just been trapped in different hells, and people aren't against you dear, they're just all for themselves.”
hope.cc is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2013., 21:51   #44
Serija je stvarno odlična.

Bojim se Normana U jednom trenutku bude tako mio i drag a u drugom pravi sajko ,recimo u onoj sceni s bratom, kad ju ovaj nazove kurvom.

Sat trenutno mislim da braco spaljuje ljude al' opet mi se to čini malo too much, da baš cijela family bude creepy

Mama je najgora def.
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2013., 23:20   #45
Ne spaljuju Batesovi ljude, nego stanovnici grada. Onaj razgovor između mame i policajca na događanju onu večer otkriva dosta o gradu i načinu života tamo.

Je, dobra je serija.

__________________
Bong!
black.dahlia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 05:08   #46
Quote:
black.dahlia kaže: Pogledaj post
Onaj razgovor između mame i policajca na događanju onu večer otkriva dosta o gradu i načinu života tamo.
Da, an eye for an eye

Dobra je epizoda, samo baš nisam siguran o čemu se ovdje radi, kao da su mi pilot i ova epizoda bile u dvije potpuno različite serije

Nemam pojma kako se ta spaljivanja, marihuana, i to roblje uklapa u koncept prve epizode

Ali dobro, jedva čekam iduću, pa ćemo vidjeti šta će od toga biti
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 14:30   #47
evo sad pogledal drugu epku i stvarno odlično odlično

ne znaš ko je čudniji u toj familijiodnos Normana i stare je fakat perverzan,mislim ono njegovo gledanje nje kako se svlači

ne kužim zašto strara ne voli brata,nije vrag sam zato šta je sin od muškarca kojeg nije voljela

onaj plavi šerif mi je sladakali iskreno ja malo sumnjam i u njega,ko zna šta se krije iza njegovog finog pristupa,več sam skužila da niko u ovoj seriji nije normalan ni da mu se 100% vjeruje pa mi je i on sumnjiv

ček ono na kraju je tijelo onog tipa kojeg je stara ubila?



Quote:
L3go kaže: Pogledaj post
Dobra je epizoda, samo baš nisam siguran o čemu se ovdje radi, kao da su mi pilot i ova epizoda bile u dvije potpuno različite serije

Nemam pojma kako se ta spaljivanja, marihuana, i to roblje uklapa u koncept prve epizode
meni se zapravo u ovoj epki i to svidjelo šta se radnja malo širi,drago mi je šta nismo ostali na prvoj epki i samo radnji o prvom ubojstvu,drago mi je da u svakoj epki dobivamo nove mistične zavrzlame
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 15:38   #48
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post

ne znaš ko je čudniji u toj familijiodnos Normana i stare je fakat perverzan,mislim ono njegovo gledanje nje kako se svlači


__________________
Bong!
black.dahlia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 17:09   #49
U ovoj seriji baš ubace sve što mene uznemiruje, sad još i izgoreni ljudi.

Ludo mi je kako brat kuži "napetost" između Norme i Normana, za koje sam, btw. mislila da će se bacit jedno na drugo dok se ona skidala. Realno, pitanje je vremena.

Dobro je što su ubacili ovu misteriju sa poljima i šumom, što se tiče one trgovine ljudima ne bi me čudilo da cijeli grad za to zna.

Jedini koji me ne plaše su ona mala što je poljubila Normana i eventualno ona ženska ekipica, ovo ostalo...

Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
ček ono na kraju je tijelo onog tipa kojeg je stara ubila?
Ja mislim da su navodno otkrili tko je spalio oca od one male plave na početku pa zapalili na kraju tog počinitelja, sad tko je počinitelj ne znam, pošto je plavi šerif rekao oko za oko. Tako se valjda tamo pravda još uvijek provodi.

Mislim da i nije toliko bitan taj počnitelj koliko su nam htjeli pokazat kako stvari funkcioniraju, ako funkcioniraju.
Miss Gavella is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 18:50   #50
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
ne kužim zašto strara ne voli brata,nije vrag sam zato šta je sin od muškarca kojeg nije voljela
ne samo zato, nego zbog toga što s tim sinom nikad nije mogla imati odnos kao s normanom. taj stariji se nije dao manipulirati i shvatio je kakva je ona pa se zato i ne slažu. za razliku od normana kojem je očigledno isprala mozak, a ni on sam nije baš najnormalniji s obzirom na tu čudnu kemiju koju ima s vlastitom majkom.

odlična i nova epizoda, saznali smo malo i o gradu i njihovom načinu života. vidi se da je norma zabrinuta zbog toga kako oni tamo rješavaju stvari, oko za oko boji se ona da bi se to i njoj moglo dogodit.

što se brata tiče, očekivala sam da će ga već u ovoj epizodi ubiti, sad to očekujem u nekoj od idućih epizoda.

što se tiče smrti njezinoga muža, vidim da se o tome i dalje raspravlja, mislim da tu baš i nema neke sumnje, očito je da je norma upletena u to, iako mislim da čak i kad norman to sazna i dalje će ona njemu biti najbolja mama na svijetu jer baš kako mu je brat rekao, uništila ga je.

ja sam oduševljena ovom serijom, ako netko ima sve tri knjige od blocha u pdfu molila bi da mi pošalje na pm jer sam tražila u gradskoj knjižnici i nemaju.
OpenRadio is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 20:38   #51
meni je isto serija odlična. u toj obitelji je jedino stariji brat normalan, ali garant će ga netko koknut ubrzo. baš me zanima u kakav će to biznis sa oružjem ući. možda čuvanje polja trave?
super mi je što su našli kolibu i sigurno će priča ići i u smjeru onih otetih cura koje su prodane u roblje.
e ali Norma i Norman i ja mislila da će se zaskočit
gleda se i dalje
mringo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 22:37   #52
ma ja ne mislim da su spalili tipa koji je spalio starog od one male,ja si sve mislim da nam je to enigma sa starim,očito još neki neotkriveni ubojica u gradu

kaj sam ja jedina koja ne mislim da će brata koknut,mislim da je on standardni dio postave,ostat će on još dugo
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2013., 00:22   #53
Jel tko zna gdje se može nabavit knjiga na hrvatskom
--------------------------------------------------
Serija je bas ok, svi likovi u seriji zgodni i cudni
ezacro is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2013., 01:52   #54
Quote:
mringo kaže: Pogledaj post
e ali Norma i Norman i ja mislila da će se zaskočit
Naravno da će se zaskočit kad tad. Tko preživi i odgleda tu scenu, pričat će.

Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
ma ja ne mislim da su spalili tipa koji je spalio starog od one male,ja si sve mislim da nam je to enigma sa starim,očito još neki neotkriveni ubojica u gradu

kaj sam ja jedina koja ne mislim da će brata koknut,mislim da je on standardni dio postave,ostat će on još dugo
Ja sam onako skužila, ali valjda razjasne u idućoj epizodi.
Btw. nema ni meni smisla da maknu brata, pa taman su mu započeli storyline, uvode ga u neku mafijozu s pištoljima... Tek došao čovjek, plus koliko toliko normalan - neka ga malo.
Miss Gavella is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2013., 09:04   #55
Kako majka može sina ujebat, pa to nitko ne može.
Pusica za laku noć. U noseka.

I šta ćeš s nego puknut u jednom trenutku i zakopat ju u vrt.

Ima Freud pravo. Jebiga.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2013., 09:10   #56
Quote:
kaya714 kaže: Pogledaj post
Kako majka može sina ujebat, pa to nitko ne može.
Pusica za laku noć. U noseka.

I šta ćeš s nego puknut u jednom trenutku i zakopat ju u vrt.

Ima Freud pravo. Jebiga.
ma ja mislim da Norman nikad ne bi svoju mamicu zakopao u vrtu, oni se baš vole prije će je stariji brat sredit, ali ipak mislim da će on (stariji brat) kad tad izgubit glavu.
meni je skroz čudan onaj policajac koji je u prvoj epizodi pišao pored onog zaklanog
u biti svi su mi čudni, a Norman će tek početi pokazivati kakav je luđak
mringo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2013., 10:22   #57
Kaj nije da će je držat nakon smrti u nekoj stolici, na tavanu, što li? :-) Mislim, je li ovo i službeno prequel Psycha ili?
mlaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2013., 12:18   #58
Quote:
kaya714 kaže: Pogledaj post
I šta ćeš s nego puknut u jednom trenutku i zakopat ju u vrt.
pa i ne bas
masci is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2013., 18:12   #59
Quote:
masci kaže: Pogledaj post
Detalji.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2013., 21:46   #60
Zna li neko kakva je gledanost ove 2 epizode ?
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:37.