Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2014., 09:02   #21
Quote:
whataboutyoual kaže: Pogledaj post
Evo, ja sam jedan od 'posljednjih Mohikanaca' koji ovo gleda i uživa u tome a da recimo uopće ne gledam Game of Thrones. Uvijek su me više zanimale serije gdje mogu naći dosta toga životnog a Rectify to definitivno nudi.
Good for you. Ja gledam Rectify čisto da vidim hoće li onaj glavni pojebati onu plavu vjernicu
earthsea is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2014., 11:03   #22
Quote:
klodet kaže: Pogledaj post
Mislim da je ovo prvi put, nakon epizode Fly u Breaking bad, da ovako uživam u odsutstvu gotovo ikakve radnje. Serija jednostavno biva. I sjajna je u tome.
Da. Imao je i six feet under mnoštvo takvih divnih trenutaka jednostavnog bivanja.

Ova je stvar čista suprotnost satiričnom osvrtu o djelu u kojem toliko likova na sceni ima materijala za pričati o tome kako autor nije imao ništa za reći.

Ovdje likovi bez ikakvog materijala kažu sve o tome što je autor imao za reći.

Stvarno divna stvar.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2014., 19:56   #23
Quote:
earthsea kaže: Pogledaj post
Good for you. Ja gledam Rectify čisto da vidim hoće li onaj glavni pojebati onu plavu vjernicu
Nećeš to nikad dočekat. Tako je masa ljudi čekala kad će Tony Soprano pojebat svoju psihijatricu i to se nikad nije dogodilo, osim u snu.
whataboutyoual is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 22:54   #24
Quote:
klodet kaže: Pogledaj post
Mislim da je ovo prvi put, nakon epizode Fly u Breaking bad, da ovako uživam u odsutstvu gotovo ikakve radnje. Serija jednostavno biva. I sjajna je u tome.
I u Enlightened je bilo takvih epizoda. Samo prikaz karaktera.
gordon1hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 03:21   #25
Ja uživam takođe u serijama ovog tipa gde se slabo šta dešava , i verovatno ću prestati gledati čim me prvi put štrecne neka burnija scena sa muzikom ili zvučnim efektom.

Jbt , sve vreme čekam hoće li se išta odgonetnuti , ali evo prođe 2 epizoda druge sezone , međutim mrka kapa.

Možda konačno u 3.epizodi konačno nešto krene , ali to nosi i bojazan da će onda postati njesra i svo uživanje u proteklom gledanju "nedešavanja" otići u vetar.

p.s
Breakin bad je slično počela "nedešavanjem" pa se razvila u najbolju seriju u poslednje vreme , ko zna možda i ova postane ista takva.
joe enter is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 01:20   #26
Quote:
joe enter kaže: Pogledaj post
Ja uživam takođe u serijama ovog tipa gde se slabo šta dešava , i verovatno ću prestati gledati čim me prvi put štrecne neka burnija scena sa muzikom ili zvučnim efektom.

Jbt , sve vreme čekam hoće li se išta odgonetnuti , ali evo prođe 2 epizoda druge sezone , međutim mrka kapa.

Možda konačno u 3.epizodi konačno nešto krene , ali to nosi i bojazan da će onda postati njesra i svo uživanje u proteklom gledanju "nedešavanja" otići u vetar.

p.s
Breakin bad je slično počela "nedešavanjem" pa se razvila u najbolju seriju u poslednje vreme , ko zna možda i ova postane ista takva.
Mrzim kad se u npr. u Homelandu ništa ne događa ali meni nikakva akcija u ovoj seriji nije potrebna. Prava je milina gledat ove obiteljske interakcije, pa onda ove zakulisne političke igre s onim ljigavim senatorom, šerifom te flashbackove kad je on bio u zatvoru.
Jedan moj prijatelj kaže da je Rectify 'najzabavnija dosadna serija na svijetu'. Naravno, to je jako površan opis serije ali poanta je jasna
whataboutyoual is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2014., 18:50   #27
Pogledala sam jednu ep i lajkam,volim ovakve serije.Da nije bilo vaših pozitivnih komentara vjerojatno bih preskočila.
sandrsbify is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2014., 02:08   #28
Pogledala sam prve četri epizode i serija je jako dobra.


Radnja,ako je i ima,je jako spora. Super je što je serija na Jugu ( ),njihovi naglasci te grad i krajolik.

Odlično je što prikazuju sve u detalje što Daniel proživljava nakon izlaska iz zatvora.

Amantha, njihova mama, onaj mlađi brat te plava Tawney su odlični.

A Teddy Jr. mi nije nekako sjeo i očito je da ga žena ne voli, iako on pokazuje/misli da ju voli.

Izgleda ko da će se ona i Daniel zaljubiti.

Onaj senator
__________________
Heartbreak Hotel
LOST01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2014., 02:54   #29
Evo pogledah 3 epizodu druge sezone i mogu reći da je serija još bolja jer se još uvek ništa nije desilo.

Nekad osećaj pospanosti i utrnuća ekstremiteta,kičmene moždine i mozga može biti vrlo inspirirajuće delujući kreativno na gledaoca ovakvih serija.

I dalje sam oduševljen serijom i to u duhu nje same , znači ne mogu to pokazati velikim dramatičnim opisima radnje jer kad imaš osećaj kao kad popušiš 5 džointa najkvalitetnije marihuane a nisi ni stondiran niti ultraveseo nego onako neodređeno zadovoljan je vrhunska zabava.
joe enter is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2014., 03:01   #30
Quote:
whataboutyoual kaže: Pogledaj post
Mrzim kad se u npr. u Homelandu ništa ne događa ali meni nikakva akcija u ovoj seriji nije potrebna. Prava je milina gledat ove obiteljske interakcije, pa onda ove zakulisne političke igre s onim ljigavim senatorom, šerifom te flashbackove kad je on bio u zatvoru.
Jedan moj prijatelj kaže da je Rectify 'najzabavnija dosadna serija na svijetu'. Naravno, to je jako površan opis serije ali poanta je jasna
Tvoj prijatelj je potpuno u pravu i nije uopšte površan opis, taman je ubo u sridu.

Ruku na srce ovakve serije su retke , ili bolje rečeno one su endemske , jer biti zanimljiv i dobar a ujedno i dosadan je prosto neodoljivo.
joe enter is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2014., 15:50   #31
Quote:
joe enter kaže: Pogledaj post
Evo pogledah 3 epizodu druge sezone i mogu reći da je serija još bolja jer se još uvek ništa nije desilo.
He he, a dobro, ali ako bi se čovjek baš jako zainatio, mogao bi počet filozofirati o mnogočemu što se zapravo dogodilo. Ispod površine.

Napisat esej o Danielovoj motivaciji i rezoniranju oko oslobađanja čovjeka koji ga je prebio.

O Amanthinoj opsjednutosti bratom i njegovom situacijom nauštrb svega što bi u životu još moglo postojati i biti od neke važnosti.

I tako redom. Ali kome bi se to dalo? To je meni zanimljivo. Potrebe za raspredanjem oko takvih stvari (ovdje) stvarno nema, nego se, dok gledaš, sva ta pitanja i dojmovi nekako osmozom upiju u tebe. I tamo jednostavno rade svoje.

Ma, divno.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2014., 16:07   #32
Quote:
kaya714 kaže: Pogledaj post
He he, a dobro, ali ako bi se čovjek baš jako zainatio, mogao bi počet filozofirati o mnogočemu što se zapravo dogodilo. Ispod površine.

Napisat esej o Danielovoj motivaciji i rezoniranju oko oslobađanja čovjeka koji ga je prebio.

O Amanthinoj opsjednutosti bratom i njegovom situacijom nauštrb svega što bi u životu još moglo postojati i biti od neke važnosti.

I tako redom. Ali kome bi se to dalo? To je meni zanimljivo. Potrebe za raspredanjem oko takvih stvari (ovdje) stvarno nema, nego se, dok gledaš, sva ta pitanja i dojmovi nekako osmozom upiju u tebe. I tamo jednostavno rade svoje.

Ma, divno.
Ova serija je kao vera tj.religija ,daje nadu da će se nešto dogoditi posle smrti.
Šalim se naravno , mene baš kopka dokle će trajati ova neizvesnost.

Meni je odnos između one plave glupače i Danijelovog brata koji ima zlu i pokvarenu facu neverovatan.
Toliko je taj odnos nedorečen da mi dođe da se izderem na monitor rečima :"Daj recite jedno drugom šta mislite , i prekinite tu agoniju nedorečenosti"..

Živo me zanima zašto je važno u seriji pokušaj Danijelovog brata osnivanje firme i čitava peripetija oko toga?! , hoće li ubiti ženu,maćehu ili oca ako ne dobije lovu prosto mi izaziva trnce od isčekivanja.
joe enter is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2014., 01:44   #33
Quote:
joe enter kaže: Pogledaj post
Meni je odnos između one plave glupače i Danijelovog brata koji ima zlu i pokvarenu facu neverovatan.
Toliko je taj odnos nedorečen da mi dođe da se izderem na monitor rečima :"Daj recite jedno drugom šta mislite , i prekinite tu agoniju nedorečenosti"..
Daa,užasno mi je njih dvoje gledati....

Ona njega očito ne voli,a on se pretvara ili umišlja da ju voli


Inače,kraj prve sezone
__________________
Heartbreak Hotel
LOST01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2014., 15:22   #34
Lightbulb

i tako... ode kuhinja zbog nedostatka komunikacije

sad će morat kupiti novu, htjeli, ne htjeli.

žao mi je šerifa. on stvarno pokušava raditi svoj posao,
iako se isprve nije činilo tako, ali ti ljudi... bunch of weirdos.
čega se taj sve nasluša... ko da je psihijatar.

bilo je baš lijepo vidjeti Daniela u posjeti obitelji svog prijatelja.
mogao bih poistovjetiti ovu seriju sa razgovorom, nakon kojeg
se čovjek jednostavno osjeća dobro.
__________________
There are only wrong choices. I’m finally seeing it for the first time. Nothing good can happen in this fucked-up world that we’ve made for ourselves. Can it?

AQUArium
inflame is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2014., 22:50   #35
Kako mislis zbog nedostatka komunikacije? Jasno su mu rekli da sad nije vrijeme za to, ali frajer je buntovnik bez razloga, krade auto, rastura po kući...
mlaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2014., 12:31   #36
Zaklela bih se da raspravljate o radnji.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 12:49   #37
Quote:
mlaki kaže: Pogledaj post
Kako mislis zbog nedostatka komunikacije? Jasno su mu rekli da sad nije vrijeme za to, ali frajer je buntovnik bez razloga, krade auto, rastura po kući...
njemu nitko nije rekao ništa.

muž je rekao njegovoj majci. ne vidi se nigdje da mu je ona to prenjela.

Quote:
kaya714 kaže: Pogledaj post
Zaklela bih se da raspravljate o radnji.
zašt' ne bii, bar malo? zar je zabranjeno?
__________________
There are only wrong choices. I’m finally seeing it for the first time. Nothing good can happen in this fucked-up world that we’ve made for ourselves. Can it?

AQUArium
inflame is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 12:57   #38
Quote:
inflame kaže: Pogledaj post

zašt' ne bii, bar malo? zar je zabranjeno?
Ma dapače. Svi postovi ovdje odnose se na to kako ovo nema radnju, pa mi je baš drago da ste našli nešto.

Pa makar i preuređivanje kuhinje.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 13:43   #39
Quote:
inflame kaže: Pogledaj post
njemu nitko nije rekao ništa.

muž je rekao njegovoj majci. ne vidi se nigdje da mu je ona to prenjela.



zašt' ne bii, bar malo? zar je zabranjeno?

Zakleo bih se da mu je ona to prenijela. Ali mozda sam i u krivu
mlaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2014., 03:41   #40
Aha , Danijel je udario po pivu i po svome nosu , pucao po CD-ima sa šat-ganom na partiju , a onaj češlja po reci ne bi li našao leš.

Jel me to oči i um varaju ili je konačno došlo do jačeg zapleta?!
joe enter is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:20.