Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.12.2013., 21:27   #21
Logičan pristup koji automatski diskvalificira sve "A zakej mu Betmen ne pomogne? Ova serija nema smisla i bude glupa!" komentare.

Osobno, volio bih vidjeti nešto mračniji i ozbiljniji pristup undergroundu Gothama, srži kriminala. Stvarno, nešto kao Boardwalk Empire, samo sa likovima iz DC svemira, a ne ona Agents of S.H.I.E.L.D. slikovnica... To bi onda bilo to. Neka mu još zalijepe TV-14 rejting da mogu imati nešto umjereniji oblik nasilja.
RoboWarrior is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2013., 20:32   #22
Will Gotham TV Series Connect To Batman Vs. Superman Or Arrow?
Quote:
Another big hurdle with Gotham TV series is that Arrow is set in the present, while it appears that Gotham will be set twenty to thirty years in the past. In fact, it might actually make more sense for Gotham to connect to the Batman Vs. Superman movie, since it could provide important background on the new Batman as a lead into the Batman Vs. Superman movie.
The most likely scenario for now though appears to be that there will be three different DC live action universes: a FOX Universe, The CW Universe, and the DC Cinematic Universe.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2013., 20:44   #23
Ovo bi, ako se napravi dobro, moglo biti jebeno.
__________________
They are gone now. Fled, banished in death or exile, lost, undone. Over the land sun and wind still move to burn and sway the trees, the grasses. No avatar, no scion, no vestige of that people remains. On the lips of the strange race that now dwells there their names are myth, legend, dust. - Cormac McCarthy
Wild Horses is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2013., 21:41   #24
Sa Arrowom - to apsolutno podržavam! Sa filmskim universeom - nikako. Isto tako ni Arrow ne bi trebali povezivati sa filmovima. S time si direktno vežu ruke za bilo kakvu kreativnost u rješavanju problema i kriznih situacija, jer će očigledna pitanja kad zagusti biti: "A zašto Superman nije došao? Zašto Wonder Woman nije uletjela? Što sprječava Batmana da nam pomogne?"

Apsolutno ista stvar vrijedi i za nadolazeću Flash seriju. Povezanost sa Arrowom ili Gothamom (Ili obojem ) je više nego dobrodošla, ali neka za JLA film uvedu drugog Flasha koji nema veze sa time.
RoboWarrior is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2013., 03:58   #25
Krizanje sa Arrow serijom bi mozda proslo kada bi se se u istom vremenu odvijalo.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2013., 21:38   #26
Tko kaže da se Gotham ne događa u sadašnjosti? Pa bi Batmana koji tek treba doći smjestili tamo negdje u 2025.

Al ozbiljno, da se tu izvesti nekih poveznica u stilu da događaju u Gothamu nekako utječu na Arrow ili tako nešto...
RoboWarrior is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2013., 17:03   #27
Bilo bi dobro kad bi Gary Oldman prihvatio i ekranizaciju serije, ali znamo vec da je to rijetki slucaj da hollywoodsa zvijezda snima serije.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2013., 18:41   #28
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
ali znamo vec da je to rijetki slucaj da hollywoodsa zvijezda snima serije.
Da, Kevin Spacey, Michael Shanon, Matthew Mcconaughey, Diane Kruger, Vera Farmiga, Mads Mikkelsen...

Zapravo sve se više glumaca sa A liste prebacuje na male ekrane, jer su u zadnjih par godina serije postale kvalitetnije od filmova, ambicijoznije su, rade ih talentirani scenaristi i režiseri koji nažalost nemogu doći na "veliku" scenu zahvaljujući studijima koji forsiraju svoje priležnike koji nas usrećuju svoji "majstorskim" Blockbusterima.

Da ne bi bilo zabune, volim Blockbustere, ali one kvalitetne.
Corvus is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2013., 20:18   #29
K. Spacey i Mcconaughey? Di su oni glumili?

Pa, ako ce bit moguce, rado bi vidjeli Oldmana u toj ulozi, jer mislim da bi on bio najbolji za tu ulogu. Nekak sumnjam da bi tu ulogu neko drugi bolje skinuo.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2013., 21:59   #30
Spacey u House of Cardsu, Robin Wright također, McConaughey glumi u nadolazećem HBO-ovom True Detectivu, skupa sa Woody Harrelsonom. A di su tek Karl Urban u Almost Humanu, Kevin Bacon u The Followingu, Kerry Washington u Scandalu, i za kraj - Ashton Kutcher u Two and a Half Menu.

I to su samo oni iz serijama koje trenutno idu, da ne pričamo o onima koji su bili već, ili će biti (Halle Berry u Extantu). Dobro Covrus kaže, mnogi Hollywoodski glumci rado danas prihvaćaju uloge u serijama jer su skužili da TV nije što je bio prije 25, 30 godina. Danas se snima obilje kvalitetnih, ozbiljnih i produkcijski povećih serija.
RoboWarrior is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2013., 23:58   #31
S obzirom da je ovdije stajao link s naslovom kako će u seriji Wayne imati samo deset godina, onda bi shodno s time trebali dobiti samo još jednu krimi seriju u čijem su središtu murjaci. Sumnjam da ćemo vidjeti bio kojeg od velikih Batmanovih antagonista jer oni još uvijek nisu bili na sceni (Joker, Ridler, Scarecrow i sl.). Volio bih da to bude više u stilu Year One Batmana, ali s pogledom iz Gordonove prespektive. Većina velikih negativaca bi bila u početcima, murjaci bi lovili Batmana jer bi ga smatrali običnim razbojnikom, serija bi bila upravo ono što bi se od nje očekivalo očekivalo.
__________________
"People like to invent monsters and monstrosities. Then they seem less monstrous themselves… they feel better then. They find it easier to live."
Kava07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2013., 15:01   #32
Quote:
RoboWarrior kaže: Pogledaj post
Spacey u House of Cardsu, Robin Wright također, McConaughey glumi u nadolazećem HBO-ovom True Detectivu, skupa sa Woody Harrelsonom. A di su tek Karl Urban u Almost Humanu, Kevin Bacon u The Followingu, Kerry Washington u Scandalu, i za kraj - Ashton Kutcher u Two and a Half Menu.

I to su samo oni iz serijama koje trenutno idu, da ne pričamo o onima koji su bili već, ili će biti (Halle Berry u Extantu). Dobro Covrus kaže, mnogi Hollywoodski glumci rado danas prihvaćaju uloge u serijama jer su skužili da TV nije što je bio prije 25, 30 godina. Danas se snima obilje kvalitetnih, ozbiljnih i produkcijski povećih serija.
Zadnje vrijeme nisam u toku sa serijama, posebno ne ovim koje su friske nove, no ako ima toliko aktivnih glumaca, onda bi se i Gary Oldman mogao kandidirat za glavnu ulogu.

@Kava - Serija je i zamisljena sa fokusom na pricu i Gotham iz perspektive Gordona. Samo se nadam da nece vuci na neki Noire.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2013., 15:34   #33
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
@Kava - Serija je i zamisljena sa fokusom na pricu i Gotham iz perspektive Gordona. Samo se nadam da nece vuci na neki Noire.
pa i to možda ne bi bilo loše
noah_17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2013., 16:16   #34
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
@Kava - Serija je i zamisljena sa fokusom na pricu i Gotham iz perspektive Gordona. Samo se nadam da nece vuci na neki Noire.
To sam shvatio iz prvog-drugog posta u temi. Ono što mene zanima jest koji točno period će obrađivati. Ako će to isključivo biti nekakve mafijoze i period prije pojave Batmana, tada baš i neću imati nekakvog većeg interesa za seriju.
__________________
"People like to invent monsters and monstrosities. Then they seem less monstrous themselves… they feel better then. They find it easier to live."

Zadnje uređivanje Kava07 : 21.12.2013. at 16:42.
Kava07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2013., 16:58   #35
Nadam se da se ovo nece dogoditi jer po opisu serije, timeline bi bio skroz sjeban.

Quote:
RoboWarrior kaže: Pogledaj post
Sa Arrowom - to apsolutno podržavam! Sa filmskim universeom - nikako. Isto tako ni Arrow ne bi trebali povezivati sa filmovima. S time si direktno vežu ruke za bilo kakvu kreativnost u rješavanju problema i kriznih situacija, jer će očigledna pitanja kad zagusti biti: "A zašto Superman nije došao? Zašto Wonder Woman nije uletjela? Što sprječava Batmana da nam pomogne?"


Apsolutno ista stvar vrijedi i za nadolazeću Flash seriju. Povezanost sa Arrowom ili Gothamom (Ili obojem ) je više nego dobrodošla, ali neka za JLA film uvedu drugog Flasha koji nema veze sa time.
Ne rade u istim gradovima? Svatko ima svoje arch enemies koje svako malo zaustavljaju? Nije dobio memo? Nije im se dalo? Imali su family reunion(dobro, ovo se nebi odnosilo na vecinu superjunaka)?

U stripovima vecinom nitko nikom ne dodje pomoci, iako su povezani ako su istom universu/timeline-u(nisam previse upucen u DC, ali Marvel ima pun kurac universa i verzija prica)

Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Krizanje sa Arrow serijom bi mozda proslo kada bi se se u istom vremenu odvijalo.
+1


Inace, imam predosjecaj da ce napraviti predobru seriju jer DC rijetko kada razocara sa filmovima/crticima/filmovima (barem meni), ali vec sada znam da mi se nece previse svidjati jer cu ocekivati da sve bude o superjunacima/negativcima jer mi je daleko zabavnije gledati sa njihovog stajalista, nego sa stajalista murjaka, iako je to zanimljiv koncept.

Ako bas zelim gledat neku krim seriju di nema superjunaka, lako si ju pronadjem.
__________________
wand 1: "Sreća tvoja da ja ne moderiram ovaj PDF. Kod mene ne Gospodarstvu ne bi preživio ni 5 minuta s takvim znanjem, ponašanjem i priglupim teorijama urote."
Happy Dejection is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2013., 22:53   #36
Quote:
noah_17 kaže: Pogledaj post
pa i to možda ne bi bilo loše
Kako kome, jer fanovima ''modernog'' PD-a bi vjerovatno vise leglo kao u TDK
Gary Oldman je bio jako dobar u toj ulozi, i ako ekipa produkcije bolje razmisli, mogli bi njega i angazirat da dalje nastavi tom ulogom. Zasto trazit novog (i vjerovatno vidljivo mladjeg) glumca kada imaju vec zlatnu koku.

Quote:
Kava07 kaže: Pogledaj post
To sam shvatio iz prvog-drugog posta u temi. Ono što mene zanima jest koji točno period će obrađivati. Ako će to isključivo biti nekakve mafijoze i period prije pojave Batmana, tada baš i neću imati nekakvog većeg interesa za seriju.
Zasad se zna samo da ce pilot serije biti o ubojstvu Bruceovih roditelja, Waynea.
Za mafijaske uloge nisam bas siguran, jer se spominjalo da ce serija ukljucivat neke od popularnih negativaca, nisu dali naslutiti na koje.

Quote:
Happy Dejection kaže: Pogledaj post
Inace, imam predosjecaj da ce napraviti predobru seriju jer DC rijetko kada razocara sa filmovima/crticima/filmovima (barem meni), ali vec sada znam da mi se nece previse svidjati jer cu ocekivati da sve bude o superjunacima/negativcima jer mi je daleko zabavnije gledati sa njihovog stajalista, nego sa stajalista murjaka, iako je to zanimljiv koncept.

Ako bas zelim gledat neku krim seriju di nema superjunaka, lako si ju pronadjem.
Da, serija svakako ima potencijala da uspije. Ipak se radi o djelu DC-a, a i vidjet cemo kako ce to ispast u suradnji sa Brunom Hellerom, kreatorom serije The Mentalist.

Treba reducirat ocekivanja jer ko zna kakva su ona a u kojem ce tonu serija ispasti.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2013., 15:28   #37
a meni uvijek žao šta nisu nikad napravili tv seriju o Betmenu zapravo bi to najviše voljela vidjet
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2013., 16:49   #38
Kako nisu: Batman

__________________
"People like to invent monsters and monstrosities. Then they seem less monstrous themselves… they feel better then. They find it easier to live."
Kava07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2013., 17:11   #39
Quote:
Kava07 kaže: Pogledaj post
Kako nisu: Batman

ma dobro to sam gledala ko mala,to j bila ko neka serija za klince,mislim na neš novije i kvalitetnije
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2013., 01:43   #40
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
a meni uvijek žao šta nisu nikad napravili tv seriju o Betmenu zapravo bi to najviše voljela vidjet
Ima vec jedna, ali animirana Batman: The Animated Series

Znam da vec ima danas puno tih PD serija, no ova ce svakako bit drugacija.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:32.