Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.01.2008., 23:43   #201
aj nadajmo se da ce od tih 200 radnih mjesta bar 100 pripast vukovarcima( sigurno je dr. Karlic vec zauzeo 50-ak za vinkovcane)
don Kacunko is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2008., 23:58   #202
prijatelju (ukoliko ti se tako mogu obraćati), za jedan projekt sam siguran a uvjetovan je sa 40 radnih mjesta za ljude iz Vu, pa neče valjda ni ovih cca 160 mjesta biti samo za vkc ili os
__________________
Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi
mitnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2008., 00:13   #203
ma ne znam vise, kad sje samo sjetim koliko je mladih u zadnje vrijeme otislo iz grada jer nisu imali posla postanem tužan,a onda vidim kolonu auta na trpinjskoj ujutro ili popodne kako ide iz/u OS i to po dvoje-troje u autu. Pa pogledaj samo parking ispred mirovinskog, jedan vukovarski auto ima, i to službeni Golf, ovo ostalo sve VK ili OS. Cak je i glavni u vukovarksom mirovinskom iz ŽUPANJE !
Da ne pricam kako direktor Luke putuje iz Os, pa direktori Vupika...
don Kacunko is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2008., 00:27   #204
Kaže meni nekidan cura iz Vk.,da u Vukovaru posao mogu dobiti samo Vukovarci,samo sam se
Mislim,tako bi trebalo biti da je neke pravde
Nego kako napreduje učenje?
Mitnica;da ne misliš na DM,Pevec,Kaufland,...Ma o tome pričaju cca 2 god...
tanjacc is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2008., 00:33   #205
Pise u novim vukovarskim da nista od DM-a.Barem za sad.
A ucenje, ide nekako. Tesko se koncentriram na ucenje, misli stalno lete dalje
don Kacunko is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2008., 00:43   #206
Pročitala sam to,ali isto tako čula da su uzeli u zakup-bar mislim,onaj plac između C. osiguranja i udovice...
Zna li netko kakva je to predstava u Hrv. domu?
tanjacc is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2008., 00:54   #207
A šta ce biti tamo u onoj zgradi sto se obnavlja pored slavonske banke, vidim da obnavljaju onaj lokal dolje ? tamo pored je paunovic javni b. sad
don Kacunko is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2008., 02:11   #208
Talking

ono ti je privatan lokal,tako da vjerujem da će se iznajmiti, lokacija je savršena. možda saznam točnije detalje pa javim. što se tiče peveca, za to nisasm niti čuo, jedno je kaufland, (da kažem detalje bilo bi odavanje poslovne tajne), drugo je super konzum na Mitnici, a treće izgradnja pogona za preradu nekakve slame (određene vrste), koja bi služila kao nekakav energent, e sad kako znam da će ova tri projekta biti 100% ne smijem reći. Jasno mi je prve dvije pa trgovine ali ako se uzme u obzir, da će zaposliti cca 150-160 ljudi, to zanči da će ih isto toliko povečati kućni buđet. što se tiće DM, jedna od mogućih lokacija je upravo ta lokacija između crne i cro.osig. (pusti priće za javnost(iz novina)), a ako ne ta onda u NAMI (ne, nije Kerum odustao od tog)(provjereno).
eto za sad, ajd bog
__________________
Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi
mitnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2008., 18:32   #209
Ajd nadam se da ce biti nesto od toga.
A ono kod konzuma u borovu nikako da pocne izgradnja onog mislim da je medical trade, od Jouhadara(valjda sam dobro napisao).
I sviđa mi se sto su se kod nas poceli graditi novi stanovi(iako je mala platezna moc u VU), da nisu samo stare zgrade od prije rata, sada obnovljene.
don Kacunko is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2008., 18:35   #210
ljudi koji su ga branili su heroji
__________________
Life is about things eating other things - Hal
iharhajster is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2008., 20:25   #211
evo ti još jedna lijepa informacija, to što će se graditi, biti će centralno skladište i još nešto (ne znam što) dobio je po pristupačnijim uvijetima, a uvjetovan je (a i on je sam tako tražio) te će zaposliti izričito ljude iz Vu. A što se tiče novih zgrada, ne bojim se ja za prodaju stanova, jer koliko znam dosta ih je prodano
__________________
Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi
mitnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2008., 21:46   #212
hehe. Znam da on zapošljava iskljucivo Vukovarce . Uostalom i zivio je tu prije, žena mu odavde.
A sto se tice stanova, da cuo sam da je Šporcic/Planum onih 6 stanova odmah rasprodao.
don Kacunko is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2008., 22:40   #213
ne brinem se ja ni za one stanove od Pliše, a ni od Vuković co
__________________
Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi
mitnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 18:32   #214
hahaha, pa alo ljudi,daj opustite se malo... di je smijeh , samo se prepucavate.... širimo ljubav

gdje se izlazi? eo ja nakon 3 godine natrag u vukovaru... sve nesto drugacije.. pomozite ::P

veliki pozz svima
minimalist is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 19:36   #215
eto dobro nam se vratio, ali mislim da si malo zabrijao, nitko se ne prepucava, mislim da si se bas dobro razgovaramo
__________________
Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi
mitnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 19:55   #216
Quote:
mitnica kaže: Pogledaj post
eto dobro nam se vratio, ali mislim da si malo zabrijao, nitko se ne prepucava, mislim da si se bas dobro razgovaramo
Slažem se...
Mi ti se uopće ne prepucavamo,samo raspravljamo o problematici grada...
tanjacc is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 22:00   #217
..grada koji polako al sigurno srlja u propast, bar mi se tako sve vise cini iz dana u dan. I grada u kojem je sve manje ljudi, Hrvati odlaze u ostalje dijelove RH u potrazi za poslom a Srbi maštaju o Novom sadu ili kupnji kuce u tamo nekoj pripizdini oko NS. Pola ljudi u VU ne vide neku svoju buducnost u ovom gradu.
don Kacunko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 22:21   #218
pa sta ja znam... nekako mi je taj vas ton isfrustriran...bez zivota... sta ne mislite da je upravo zbog toga "ovako" nebo iznad grada... ili mozda nismo generacija,premda sumnjam.
a sto se tice propadanja,nije istina; ni drustveno,ni ekonomski.... ali bas nikako... nakon tri godine vidim velike promjene.priznajem ima i stvari koje su ostale u kurcu... recimo DIŠ ..kako sam ga napustio i danas izgleda. hahha al jbga...

treba se trgnuti...

Nece se mladi pokrenuti (osim cuganja) ovdje..navikli su na servirano..to je problem... a i kad im se pripremi nesto zanimljivo,recimo "noc muzeja".. gdje ce vidjeti nesto VUKOVARSKO... pojavi se 25 mladih... sta kazete na to? kadje netko kupio vukovarski list i procitao sto se dogadja?

nemojmo biti smijesni hehe
minimalist is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 22:44   #219
Pa ne znam, ja imam takav neki dojam u zadnje vrijeme, inace sam uvijek bio optimist, otkad sam se vratio nakon rata al trenutna situacija mi ne budi nadu.
Samo kad pogledam koliko je ljudi otislo iz grada u zadnje dvije godine jer nemaju posla (kojih ja znam, poznanika)
don Kacunko is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2008., 12:32   #220
Ne znam don ali mislim da si postao veliki pesimist, ti znaš ljude koji odlaze, a ja naprotiv znam ljude koji dolaze, i to ne samo bivši vukovarci, već i ljudi iz drugih gradova, evo najbolji primjer kum mi je iz Novske i došao u Vu živjeti, i voli ovaj grad možda više nego neki vukovarac, ili recimo jako dobar frend koji je u zgb. imao sve, stan,posao, i dr. oženi se i dođe u Vu, i kaže kako NIKAD ne bi više vratio u Zgb, imam još vjeruj mi puuuuno takvih frendova. , evo ti još jedan primjer, kuće u VU si mogao prije kupiti za bagatelu, a sada vjeruj mi više ne možeš, i to je jedan od pokazatelja da je potražnja veća
__________________
Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi
mitnica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:37.