Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.08.2012., 23:01   #321
Pa ima li netko da mi riješi misteriju, dobijaju li djelatnici napojnicu iz couverta ili?
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 23:15   #322
Quote:
lovački kaže: Pogledaj post
u tim pivnicama su redovito bezobrazni, samo ja sam imao nekoliko slučajeva.
na Trešnjevki nisu, tamo su uvijek brzi i pošteno rade... u Ilici je znalo biti velikih problema, a i u Tkalčićevoj isto

Zadnje uređivanje Krkimir : 22.08.2012. at 00:04.
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 23:27   #323
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
ne

pivnica Medvedgrad?
nisam tamo dosta dugo bio jer su počeli kemijati sa pivom... vidim da su postali bezobrazni,
mislio sam doći probati kakvo im je sada pivo ali neću
ako hoces otic probat pivu onda idi u malog medu u tkalci. tamo je puno bolja postava konobara.
qwert79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2012., 00:02   #324
u postu iznad sam napisao da sam prije znao ići na Trešnjevku,
u Tkalčićevoj su znali prolaziti pored mene kao da me nema pa su znali naviti muziku tako glasno da pola Tkalčićeve to sluša, jednom sam naručio kobasice sa zapečenim grahom a konobar donio zagrebački odrezak sa restanim krumpirom pa mi je pokušao to uvaliti pod izgovorom da je gužva i da ću dugo čekati ono što sam zapravo naručio,
ja rekao nema veze, donesi ti meni ono što sam zapravo naručio i usput mi donesi još jedno pivo dok čekam,
uglavnom to je došlo ali grah je bio tako kiseo kao da je neko ocijedio grah salatu a da ne kažem da sam od toga dva dana imao proljev
u Tkalčićevoj samo pivo i to ako sam u prolazu, ciljano tamo više ne idem
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2012., 16:21   #325
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Pa ima li netko da mi riješi misteriju, dobijaju li djelatnici napojnicu iz couverta ili?
Generalno to nije pravilo.
__________________
So you can stick your little pins in that voodoo doll, I'm very sorry, baby, doesn't look like me at all, I'm standing by the window where the light is strong.
Ace of Diamonds is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2012., 17:40   #326
Quote:
Ace of Diamonds kaže: Pogledaj post
Generalno to nije pravilo.
Hvala.
Napisala sam već da bi svejedno ostavljala napojnicu, a onda kako se povela ta rasprava u društvu prije koji dan, dali su mi misliti
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2012., 10:30   #327
izać će sutra u onom magazinu like od jutarnjeg nešto na ovu temu
lovačkagozba is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2012., 12:58   #328
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Pa ima li netko da mi riješi misteriju, dobijaju li djelatnici napojnicu iz couverta ili?

ne, couvert nema veze sa napojnicom i djelatnici ne primaju niti jedan dio couverta. njihova napojnica je isključivo gotovina koju im ostave gosti, većinom ne prime niti onaj dio napojnice ako je platis karticom.
sweetypie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:00.