Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.04.2014., 11:02   #1
Mixa

Stigla nam je Mixa u trgovine,a nigdje nisam našla neke konkretne recenzije o njihovim proizvodima.

Zanima me kakve su im kreme za lice i općenito vaša iskustva?
Imam njihovu micelarnu i jako sam zadovoljna.
__________________
Ars longa, vita brevis...
Marvelous Angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2014., 16:04   #2
Prošli tjedan sam potrošila mlijeko za skidanje šminke za reaktivnu i osjetljivu kožu, koje nema alkohola, bojila i slično, ALI ima parabena...Dok ono za suhu kožu nema...Treba čitati kaj piše, jer neki proizvodi imaju parabene, a neki ne. Krema za ruke isto onako solidna, za održavanje stanja.
kandina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2014., 20:34   #3
Mene zanima ima li kod nas bb krema njihovih? I kakvi su dojmovi?
Akvarela is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2014., 08:34   #4
Quote:
akvareLa_neGra kaže: Pogledaj post
Mene zanima ima li kod nas bb krema njihovih? I kakvi su dojmovi?
Nisam je koristila, ali jučer sam je vidjela u dm-u i sve iz mixe je sniženo 25%
mmiaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 21:21   #5
Ljudi, ima li neko baby micelarni šampon? Treba mi nešto blago za vlasište. I do kada traje DM akcija na Mixu?
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 09:39   #6
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
Ljudi, ima li neko baby micelarni šampon? Treba mi nešto blago za vlasište. I do kada traje DM akcija na Mixu?
Do 15.04.
__________________
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom.

Zadnje uređivanje Ana So : 14.04.2014. at 09:44.
Ana So is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 10:29   #7
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
Ljudi, ima li neko baby micelarni šampon? Treba mi nešto blago za vlasište. I do kada traje DM akcija na Mixu?
za osjetljivo vlasiste ti je super balein ph 5.5 sampon
__________________
What screws us up the most in life is the picture in our head of how it is supposed to be.
BlackC is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 10:32   #8
Isprobala sam Mixa micelarnu, i na prvu mi se sviđa. Nema iritacija i bez problema je skinula svu šminku, ali minus je malo pakiranje, imam dojam da ću je potrošiti za 2-3 tjedna
ljubii is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 10:38   #9
Quote:
ljubii kaže: Pogledaj post
Isprobala sam Mixa micelarnu, i na prvu mi se sviđa. Nema iritacija i bez problema je skinula svu šminku, ali minus je malo pakiranje, imam dojam da ću je potrošiti za 2-3 tjedna
i meni se dosta brzo trosi
__________________
What screws us up the most in life is the picture in our head of how it is supposed to be.
BlackC is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 12:07   #10
ja kupila na sniženju onu kremicu za ruke za suhu i vrlo suhu kožu za svaki dan i ugodno sam iznenađena, jako lijepo misriši, nahrani kožu, a nema onog odvratnog masnog filma koji nikako da se upije, sve u svemu jako dobra krema
frayla is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 15:38   #11
Ja sam imala micelarnu ok je, mleko za telo u rozem pakovanju odlicno je i bas mi dugo traje, krema za ruke je dobra,kao i za pete. Jedino ona glicerinska za lice je meni bila pre premasna pa sam i nju za noge koristila. E da kupka je fina, a drugarica je zadovoljna i sa onim bebi samponom za kosu
__________________
Carpe diem...
Contenta is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 16:04   #12
Uzela sam bebi šampon, kasno vidjeh preporuku za baleu...vlasište mi je sredio freeman s limetom koji daje divan sjaj kosi ali vlasište mi kasnije bude jako iziritirano a što se tiče micelarne, meni je ona must have imate i onu za bebe i mame, sad je samo 16 kuna do 15-og ... e, da, sestra mi ima kremu za suhe i oštećene ruke, meni jaaaako lijepo miriše al stavim malo jer iako ne ostavlja masni film osjećam sloj kreme na rukama a to ne volim. obje imamo normalnu kožu
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2014., 23:45   #13
Jel isprobao netko njihove kreme za lice?

Na sniženju su,nekih cca.40 kn u Dm-u,pa me zanima dal valjaju kaj?

Ja bi za masnu kožu..ubiti piše da je za kožu koja je suha a rado se masti t-zona a to sam ja..
__________________
...tu,solo tu...

A M N E S I A
Anayi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2014., 04:55   #14
Quote:
Anayi kaže: Pogledaj post
Jel isprobao netko njihove kreme za lice?

Na sniženju su,nekih cca.40 kn u Dm-u,pa me zanima dal valjaju kaj?

Ja bi za masnu kožu..ubiti piše da je za kožu koja je suha a rado se masti t-zona a to sam ja..
Ja jesam.

BB i CC kreme ne koristim inače jer na sve do jedne reagiram, i njihova CC mi je malo i iziritirala lice.

Imam normalnu kožu koja povremeno voli reagirati tako da mi se ili jako posuše obrazi ili se t-zona zamasti, ponekad oboje. Ja to sve trpam pod osjetljivo. I ok mi je bila od Mixe za lice 8% glicerina. Dobra, koža nije ostajala masna nakon uporabe i nije bilo nikakvih alergijskih reakcija, ali ništa posebno.



Micelarna i tonik za čišćenje su mi super, meni uopće nisu iritirali kožu, dobri za svakodnevnu uporabu, ali se dosta brzo potroše. Mlijeko za tijelo s lipidima mi je bilo dosta dobro, i baby gel za kupanje.
Edgarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2014., 08:54   #15
Jel stvaraju te njihove hidratantne kreme sa glicerinom film na kozi, kao onaj efekt primera? To mi se dogadjalo s neutrogeninom ruzicastom od grejpa..

Citam sad na drugom forumu da kod osjetljive koze znaju izazivati potkozne pristice, je li imao tko takvih problema?
Akvarela is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2014., 09:47   #16
Quote:
akvareLa_neGra kaže: Pogledaj post
Jel stvaraju te njihove hidratantne kreme sa glicerinom film na kozi, kao onaj efekt primera? To mi se dogadjalo s neutrogeninom ruzicastom od grejpa..

Citam sad na drugom forumu da kod osjetljive koze znaju izazivati potkozne pristice, je li imao tko takvih problema?
Pa nisu mi za stalnu upotrebu kreme za lice, ako to pitaš Nisam imala potkožnih od kreme, stavljala sam uvijek malo kreme zagrijane u rukama i dobro razmazane po koži. Filma su ostavljale samo malo, ne toliko da bi me smetalo. Ionako sam luđak po pitanju kože, pa nakon tonika obavezno špricnem lice vodom, pa tek onda stavim kremu.

Ako mi krema odgovara, a ostavi malo masniji rezultat, špricnem opet vode i utapkam ručnikom Bitno mi je da mi koža ne reagira kako ne treba, jer mi to ne ode s vodom...

Kreme za tijelo su mi bile bolje od ovih za lice, osobno, ništa posebno. Mlijeko s lipidima me dosta podsjetilo na Neutrogenino za suhu kožu ili Vichyevo s lipidima... ne znam, nekak mi je ovo više zimska kozmetika.
Edgarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 09:36   #17
Quote:
Anayi kaže: Pogledaj post
Jel isprobao netko njihove kreme za lice?

Na sniženju su,nekih cca.40 kn u Dm-u,pa me zanima dal valjaju kaj?

Ja bi za masnu kožu..ubiti piše da je za kožu koja je suha a rado se masti t-zona a to sam ja..
Ja sam je kupila nekidan. Isto tu, za kožu koja naginje suhoj,ali se znoji/masti tijekom dana. Mislim da na kutijici piše normalna/mješovita koža.
Jaaako dobra. Hidratantna, bez posebnog mirisa (samo onako kremasti mirisić), brzo se upija, laaagano matira (ima 6% mat efekta u sebi), preporučam!!
__________________
Samo je nada jedina bez mane; točno je onakva kakvu želimo!
mouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 05:59   #18
Quote:
mouse kaže: Pogledaj post
Ja sam je kupila nekidan. Isto tu, za kožu koja naginje suhoj,ali se znoji/masti tijekom dana. Mislim da na kutijici piše normalna/mješovita koža.
Jaaako dobra. Hidratantna, bez posebnog mirisa (samo onako kremasti mirisić), brzo se upija, laaagano matira (ima 6% mat efekta u sebi), preporučam!!
onda je to nešto za probati. moja koža je dehidrirana, ali se zasjajim tijekom dana.
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2014., 14:39   #19
Sa mlijekom i micelarnom sam prezadovoljna Kakva su iskustva sa CC kremom,da li izaziva nered?
danchi ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2014., 01:12   #20
Da pitam za ovu balancing kremu za mješovitu kožu http://4.bp.blogspot.com/-5o45JGMGg7..._0873+copy.jpg... vidim da se svima sviđa a alkohol joj je jako visoko u sastojcima pa ne kužim. :/
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:40.