Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.06.2012., 21:12   #1981
Quote:
Una1980 kaže: Pogledaj post

Ma dobro, bit će to sve ok. Stvarno je istina da je sve individualno, jer sam ja očekivala na zapešću da ću vrištati od boli (tak su mi pričali),a bolila me jednako kao bilo koja druga,tako da će možda tako biti i tebi (hebat ga,moram te sad utješiti na svom primjeru kad sam te isprepadala).
tak sam ja rekla za tetovažu na prstu isto kao i ti..da idem makar crkla...i bome me ta najviše bolila , ali opet bi sve ponovila
Ma dobro ... ako nisam odlučila odustati kad mi je frend rekao da kad se njegova sestra tetovirala, nakon toga joj je boja iscurila van/ rupa joj je nastala na tom mjestu tak nekaj ... e ako sam nakon toga otišla i dala polog ... ovo tvoje je pjesma

Ne bojim se boli, ni krvi ni ničega ... bojim se da ja poslije nekaj ne zajebem ... tak da, brijem da ću se mazat svakih 25 min.

A ak će stvarno tako jako nepodnošljivo užasno boljeti ... e jebiga i Kat Von D je plakala kad su je tetovirali - mogu i ja!
__________________
You have enemies? Good, that means you stood up for something.
cherry_red is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2012., 22:18   #1982
imam tattoo, na stopalu...izgleda savršeno i presretna sam!

čitajući na forumu sve i svašta pripremala sam se na najgoru moguću bol, a kad je počelo sam si mislila wtf?! mene je više peckalo nego boljelo!
Bili Cvitak is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2012., 12:03   #1983
Quote:
partyboy kaže: Pogledaj post
Meni se sestra htjela tetovirat na zapešće, ja je odvedem u tipa gdje sam i ja bio i ovaj joj kaže da ne dolazi u obzir i da to nikad ne radi. Navodno nešto zbog žila i slično, ne sjećam se točno pa me baš zanima.

Pa nemam pojma...znam dosta ljudi sa tetoviranim zapešćem i nitko ih nije odbio iz tog razloga. Moja tetovaža je isto preko svih tih žila i bilo me malo frka ako na kraju po salonu budu vizualni efekti po zidovima od mojih žila u slučaju rezanja, ali eto, sve je super prošlo. Nisam nikad čula da neki tattoo majstor odbija raditi na zapešću.


Quote:
cherry_red kaže: Pogledaj post
Ma dobro ... ako nisam odlučila odustati kad mi je frend rekao da kad se njegova sestra tetovirala, nakon toga joj je boja iscurila van/ rupa joj je nastala na tom mjestu tak nekaj ... e ako sam nakon toga otišla i dala polog ... ovo tvoje je pjesma

Ne bojim se boli, ni krvi ni ničega ... bojim se da ja poslije nekaj ne zajebem ... tak da, brijem da ću se mazat svakih 25 min.

A ak će stvarno tako jako nepodnošljivo užasno boljeti ... e jebiga i Kat Von D je plakala kad su je tetovirali - mogu i ja!

Isusati pa kak je boja iscurila van ? to joj je neki amater radio.
Ma nećeš ništa zajebati, sve će biti ok...i neće nepodnošljivo boljeti, jer znam samo jednu osobu (od xy tetoviranih) koja nije mogla podnijeti bol. Al i ovo kaj veliš-ak je mogla Kat možeš i ti
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2012., 13:33   #1984
Konačno u ponedjeljak idem na dogovor za termin.
Tetovaža će biti 3 cvijeta na ristu (kako imam 3 kćeri, za svaku po jedan) u crnoj boji. Ne volim baš u boji.
Već sam pitala boli li , ovdje na forumu, rekli su da ne. A, i nije me briga, ako sam uspila roditi, primiti epiduralnu u kralježnicu, mislim da je ovo mačji kašalj.
Btw.jedva čekam.
Znate li koliko je cijena otprilike takve tetovaže? 3 ne prevelika cvijeta?
__________________
المقابر مليئة الرجال لا غنى عنه. سيد رامشتين
Carla B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2012., 13:40   #1985
Quote:
Carla Bruni kaže: Pogledaj post
Znate li koliko je cijena otprilike takve tetovaže? 3 ne prevelika cvijeta?
Pa ne bi trebalo više od 800 Kn. Možda i manje.

Preporučam ti da ideš kod ovog genijalca, lik je stvarno UMJETNIK.

https://www.facebook.com/kidkros
Chansomps is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2012., 13:48   #1986
Quote:
Chansomps kaže: Pogledaj post
Pa ne bi trebalo više od 800 Kn. Možda i manje.

Preporučam ti da ideš kod ovog genijalca, lik je stvarno UMJETNIK.

https://www.facebook.com/kidkros
A di je on? Mislila sam u El Magico na pjaci u St.
__________________
المقابر مليئة الرجال لا غنى عنه. سيد رامشتين
Carla B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2012., 13:56   #1987
Quote:
Carla Bruni kaže: Pogledaj post
A di je on? Mislila sam u El Magico na pjaci u St.
E pa on ti je tamo

Jedan od boljih EU tattoo artista..
Chansomps is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2012., 13:59   #1988
Quote:
Chansomps kaže: Pogledaj post
E pa on ti je tamo

Jedan od boljih EU tattoo artista..
Ma da, svi su mi ga preporučili, masu mojih se kod njega tetoviralo. Bila sam ovu zimu do njega, nešto smo dogovarali, ali ja sam morala odustati tad, sad definitivno idem u ponedjeljak. Već mi je rekao da može to što sam zamislila i da može rist bez problema pa mi je čudno što malo poviše čitam o venama jer ih na mojim ristovima ima i to dosta...
__________________
المقابر مليئة الرجال لا غنى عنه. سيد رامشتين
Carla B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2012., 17:07   #1989
Quote:
rider_26 kaže: Pogledaj post
Evo još jedne zaljubljenice u tetovaže...

U procesu sam 'pripreme' za prvu tetovažu. Odlučila sam si pokloniti jednu za 23. rođendan, taman između ljetnih rokova. Već dugo vremena odgađam tetoviranje, em sam bila maloljetna kad me to prvi put pucalo, potom nedostatak novaca i hrabrosti... U zadnjih godinu i pol dana izvadila sam dva umnjaka i prošla kroz neku gadnu pretragu srca s uvlačenjem elektroda kroz prepone i oslobodila se svih strahova i predrasuda prema boli.
Napokon ću si ostvarit jednu od najvećih želja, a ona bi trebala otprilike izgledati ovako: http://data.whicdn.com/images/617589...f8_z_large.jpg
Da se napokon javim... Točno tjedan dana prošlo otkako sam izradila tetovažu. Još je uvijek mažem, mogu normalno nositi majice, ne svrbi, ne peče, ništa. Čak nisam nosila ni foliju, ni gazu, osim 2-3h nakon izrade tetovaže, nego sam ju nastojala što više držati na zraku (naravno, u uvjetima gdje nema prašine ili bilo čega drugog što može ugroziti ranu).
Što se tiče boli, stvarno sam očekivala neku bol tipa prži-me-pegla-po-leđima, kad ono ništa. Na lopatici sam osjetila samo vibracije od igle, pri vratnim kralješcima me peklo (ekvivalent boli: epilacija unutarnje strane bedra ili koljena po prvi put), ali ništa što se ne može izdržati.
__________________
A great many people think they are thinking when they are merely rearranging their prejudices.
rider_26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2012., 17:15   #1990
Evo da i ja javim da sam ugovorila termin , 3.7. idem, ne mogu dočekati
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2012., 23:50   #1991
Bezvezne trash tetovaže šire se kao novo otkrivena kožna bolest među povodljivom masom. Ovo ljeto očekujem plimni val neukusa po plažama.

Ljudi radite na sebi iznutra, nećete dobiti na osobnosti, ako si unakazite tijelo, da bi bili trendy.

Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2012., 11:15   #1992
U tom slučaju ti ne preostaje ništa drugo nego izbjegavati plaže u širokom luku..ili na plaži nemoj gledati u zgodne tetovirane tete i sve će biti ok, jer da ih ne gledaš onda ne bi ni primjetio našu "unakaženost"
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2012., 00:09   #1993
Quote:
rider_26 kaže: Pogledaj post
Da se napokon javim... Točno tjedan dana prošlo otkako sam izradila tetovažu. Još je uvijek mažem, mogu normalno nositi majice, ne svrbi, ne peče, ništa. Čak nisam nosila ni foliju, ni gazu, osim 2-3h nakon izrade tetovaže, nego sam ju nastojala što više držati na zraku (naravno, u uvjetima gdje nema prašine ili bilo čega drugog što može ugroziti ranu).
Što se tiče boli, stvarno sam očekivala neku bol tipa prži-me-pegla-po-leđima, kad ono ništa. Na lopatici sam osjetila samo vibracije od igle, pri vratnim kralješcima me peklo (ekvivalent boli: epilacija unutarnje strane bedra ili koljena po prvi put), ali ništa što se ne može izdržati.
Ja mislim da sve svi pripreme na nenormalnu bol zbog straha od nepoznatog i onda kad na kraju osjetis kakva je to zapravo bol skuzis da uopce nije bed. I pliiz stavi sliku da i mi vidimo
Okata is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2012., 05:31   #1994
Pozdrav svima, ja sam veeeeliki ljubitelj tetovaza, i imam trenutno tri na sebi, na lijevom zapescu, ispod kljucne kosti i na desnom stopalu. Svaka je boljela na svoj nacin, ali nista pretjerano, sve se to izdrzi..ustvari obozavam taj osjecaj dok se tetoviram i jedva cekam sljedecu (tj. sljedece)
__________________
I live in a world of fantasy, so keep your reality away from me.
TheNYCityBabe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2012., 14:52   #1995
Quote:
TheNYCityBabe kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima, ja sam veeeeliki ljubitelj tetovaza, i imam trenutno tri na sebi, na lijevom zapescu, ispod kljucne kosti i na desnom stopalu. Svaka je boljela na svoj nacin, ali nista pretjerano, sve se to izdrzi..ustvari obozavam taj osjecaj dok se tetoviram i jedva cekam sljedecu (tj. sljedece)
Imamo skoro iste lokacije, ja imam na lijevom zapešću, desnom stopalu i iznad ključne kosti
I ja jedva čekam iduće
SuperCow is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2012., 15:55   #1996
"Born to be wild, live to outgrow it" recite mi neko dobro mjesto za taj citat 10ak cm,možda manje. Da nije po rukama i nogama
bičvaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2012., 17:02   #1997
Ja isto tetoviram 8 riječi na engleskom i odlučila sam to napraviti na lopatici
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2012., 19:12   #1998
e ljudi, imam pitanje. što se tiče izdavanja računa nakon tetoviranja...uglavnom, ja ga nisam dobila, frendica koja je bila kod istih kaže da ga je sama tražila jer joj ga ovi nisu bili spremni dati... ja se nisam snašla u situaciji, bila sam presretna zbog tetovaže i požurila bez ikakvih pitanja o računu...

vi ste dobili račun??
Bili Cvitak is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 14:18   #1999
Sutra idem.
Iščekivanje me ubijaaaa
__________________
You have enemies? Good, that means you stood up for something.
cherry_red is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 14:59   #2000
Quote:
Bili Cvitak kaže: Pogledaj post
e ljudi, imam pitanje. što se tiče izdavanja računa nakon tetoviranja...uglavnom, ja ga nisam dobila, frendica koja je bila kod istih kaže da ga je sama tražila jer joj ga ovi nisu bili spremni dati... ja se nisam snašla u situaciji, bila sam presretna zbog tetovaže i požurila bez ikakvih pitanja o računu...

vi ste dobili račun??
Hm, vidiš sad si i ja razmišljam i ni ja nisam dobila račun kad sam se pirsala drugi put. Prvi put jesam, ali sad drugi put nisam.
To im je očito navika ne izdati račun

Ajd', nisu me globili inspektori kad sam izašla bez računa van
** Tara ** is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:30.