Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2009., 20:30   #1061
ja volim amy
je da izgleda očajno zbog tih drogiranja,ali da se skine s tih droga i lijepo sredi bila bi baš cakana. ne kužim zašto ljudi za nju govore da je ružna. ona uopće nema ružne crte lice, samo je jako neuredna i zapuštena(većinom).

Zadnje uređivanje jagodica_bobica : 23.02.2009. at 21:02.
jagodica_bobica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 20:56   #1062
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Gle, ovo bi stajalo da ona nije javna ličnost. Zato me to i smeta. Jebe mi se što ona radi sebi, ali mi itekako smeta kada se to javno promovira.
Iz istog razloga mi i ona Amy Winehouse ide na onu stvar, Lohanica i još brdo njih.
pa oke da ti smeta njihov stil života, ali braniti nekome da radi zato jer ima neki stil života je fašistoidno

meni je Amy super, jednostavno ju uvijek gledam kroz prizmu njene umjetnosti i to je sasvim dovoljno da nadoknadi sve ostale nedostatke.
ima, zato što ima jak personaliti, snažan autorski pristup glazbi, a to se ocrtava i na njenim lookovima. :klap: pravo osvježenje na pop sceni!

linčevi na ljude su mi
I n n o c e n t is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 21:05   #1063
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
@Ziki - pa to ni nije ista osoba kad je ful isfotošopirana. Tako bismo sve valjda izgledale da nas netko sredi u PS-u
ne bismo. izgledale bismo možda i ljepše(netko manje netko više, ali ne bismo izgledale tako. ona i ovdje liči na kate moss.ti (ni ja ni nitko drugi) ne bi izgledao kao kate moss. ja bi uz fotošop bila proljepšana ja, ali ne bih ličila na kate moss, cindy crawford, amy winehouse..bilo koga.
mene uopće ne smeta što su je na toj reklami pomladili za 15 godina, jednostavno mi je reklama pogođena. fotografija mi je prekrasna. ali eto, i dalje se vidi tko je na njoj.
jagodica_bobica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 21:14   #1064
Quote:
jagodica_bobica kaže: Pogledaj post
ne bismo. izgledale bismo možda i ljepše(netko manje netko više, ali ne bismo izgledale tako. ona i ovdje liči na kate moss.ti (ni ja ni nitko drugi) ne bi izgledao kao kate moss. ja bi uz fotošop bila proljepšana ja, ali ne bih ličila na kate moss, cindy crawford, amy winehouse..bilo koga.
mene uopće ne smeta što su je na toj reklami pomladili za 15 godina, jednostavno mi je reklama pogođena. fotografija mi je prekrasna. ali eto, i dalje se vidi tko je na njoj.
točno. i to je Kateina vrijednost. da je bezlična i dosadna osoba, nikad ne bi bila to što jest. i, naravno, bila bi zamjenjiva.
I n n o c e n t is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 21:24   #1065
Quote:
jagodica_bobica kaže: Pogledaj post
ja volim amy
je da izgleda očajno zbog tih drogiranja,ali da se skine s tih droga i lijepo sredi bila bi baš cakana. ne kužim zašto ljudi za nju govore da je ružna. ona uopće nema ružne crte lice, samo je jako neuredna i zapuštena(većinom).
Pa i ja ju volim ali mi užasno ide na živce zbog toga što se uništava i zatvorila bih ju nekamo da ne izlazi i da se sredi.

Meni ona nije ružna, u početku je ful dobro izgledala, super make up i sve ali se stvarno upropastila.

Quote:
jagodica_bobica kaže: Pogledaj post
ne bismo. izgledale bismo možda i ljepše(netko manje netko više, ali ne bismo izgledale tako. ona i ovdje liči na kate moss.ti (ni ja ni nitko drugi) ne bi izgledao kao kate moss. ja bi uz fotošop bila proljepšana ja, ali ne bih ličila na kate moss, cindy crawford, amy winehouse..bilo koga.
mene uopće ne smeta što su je na toj reklami pomladili za 15 godina, jednostavno mi je reklama pogođena. fotografija mi je prekrasna. ali eto, i dalje se vidi tko je na njoj.
Pa ja ni ne želim izgledati kao Kate Moss ali moj point je da u photoshopu bi sigurno svatko izgledao itekako dobro ako ga se dobro doradi. To da je ona i dalje fotogenična stoji i zato je vjerojatno s njom i lakše raditi jer se da transformirati, ali ona je meni bez sve te šminke, photoshopa i sl. gadna k'o lopov i nemrem si pomoći.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 21:32   #1066
Quote:
jagodica_bobica kaže: Pogledaj post
ne bismo. izgledale bismo možda i ljepše(netko manje netko više, ali ne bismo izgledale tako. ona i ovdje liči na kate moss.ti (ni ja ni nitko drugi) ne bi izgledao kao kate moss. ja bi uz fotošop bila proljepšana ja, ali ne bih ličila na kate moss, cindy crawford, amy winehouse..bilo koga.
mene uopće ne smeta što su je na toj reklami pomladili za 15 godina, jednostavno mi je reklama pogođena. fotografija mi je prekrasna. ali eto, i dalje se vidi tko je na njoj.
Meni ova samo malo liči na Kate Moss Mislim , ta osoba na ovoj reklami jednostavno ne postoji i točka. Ta je osoba rezultat sati i sati vrhunskih stručnjaka za fotošop.
Ja sam uvijek za to da se fotošopom malo dotjeraju fotke, al da se ovako izmijeni cijela osoba, to mi je
Ona je po meni, čak ružna žena, koja je u životu imala samo sreće, i od nje su napravili ikonu. Bila je drugačija od onih rasnih ljepotica 90-ih (Christy, Helena, Cindy...), i na toj različitosti izgradili su kult : nesavršeno, dječačko, nepravilno (I dare to say: ružno) je novo lijepo.
To je moje vidjenje fenomena Kate Moss i nitko me ne može uvjeriti da je lijepa (moja baba je ipak ljepša )
__________________
a rolling stone gathers no moss
Ziki is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 21:35   #1067
Quote:
Ziki kaže: Pogledaj post
To je moje vidjenje fenomena Kate Moss i nitko me ne može uvjeriti da je lijepa (moja baba je ipak ljepša )
a tko te u to želi uvjeriti??
ja nigdje nisam napisala da je meni ona ekstra ljepotica..
no, dosta o katici.. ajmo malo o amy
jagodica_bobica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 21:36   #1068
Amy je (i ljepša je od moje babe )
__________________
a rolling stone gathers no moss
Ziki is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 21:39   #1069
Quote:
Ziki kaže: Pogledaj post
Amy je (i ljepša je od moje babe )
sliku babe na sunce!
jagodica_bobica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 21:50   #1070
Potpis na Ziki i Elektru! Samo šta bi dodala da je meni i Amy preružna, ne zbog neurednosti i zapuštenosti već jednostavno ružna...
__________________
angel & devil
noica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 22:01   #1071
Gledala sam neki dokumentarac o njoj, bila mi je lijepa prije, ne baš ono predivna, al ima nešto
Žena je genijalna, i to je dovoljno
Samo mislim da neće dugo trajati. Takvi ljudi su poput meteora, prebrzo izgore: Morrison, Janis...
Tko bi rekao da će od ovog:



nastati ovo:

__________________
a rolling stone gathers no moss

Zadnje uređivanje Ziki : 23.02.2009. at 22:11.
Ziki is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 22:12   #1072
joj, meni je zakon na predzadnjoj slici. devil
na prve dvije izgleda ko njemačka turkinja

Zadnje uređivanje I n n o c e n t : 23.02.2009. at 22:20.
I n n o c e n t is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 22:17   #1073
A nu je tu


__________________
a rolling stone gathers no moss
Ziki is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 22:19   #1074
Quote:
Ziki kaže: Pogledaj post
Meni ova samo malo liči na Kate Moss Mislim , ta osoba na ovoj reklami jednostavno ne postoji i točka. Ta je osoba rezultat sati i sati vrhunskih stručnjaka za fotošop.
Ja sam uvijek za to da se fotošopom malo dotjeraju fotke, al da se ovako izmijeni cijela osoba, to mi je
Ona je po meni, čak ružna žena, koja je u životu imala samo sreće, i od nje su napravili ikonu. Bila je drugačija od onih rasnih ljepotica 90-ih (Christy, Helena, Cindy...), i na toj različitosti izgradili su kult : nesavršeno, dječačko, nepravilno (I dare to say: ružno) je novo lijepo.
To je moje vidjenje fenomena Kate Moss i nitko me ne može uvjeriti da je lijepa (moja baba je ipak ljepša )
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 22:20   #1075
tetovaža

bolja mi je ona treća iz prvog posta i'm in love
I n n o c e n t is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 22:21   #1076
Quote:
I n n o c e n t kaže: Pogledaj post
tetovaža

bolja mi je ona treća iz prvog posta i'm in love
A nije ti najbolja četvrta ?
__________________
a rolling stone gathers no moss
Ziki is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 22:33   #1077
Quote:
Ziki kaže: Pogledaj post
A nije ti najbolja četvrta ?
ti to mene malo u mozak?
I n n o c e n t is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 22:58   #1078
Quote:
noica kaže: Pogledaj post
Potpis na Ziki i Elektru! Samo šta bi dodala da je meni i Amy preružna, ne zbog neurednosti i zapuštenosti već jednostavno ružna...
Me 2, me 2.
Kaj se tiče Amy, zadnje vrijeme mi tolko loše zgleda da sam već zaboravila kak je prije izgledala. Znači na stranu šminka i odjeća, al ličeko joj je bilo punije i sva mi je bila ženstvenija...



Tu mi je baš :



Sad je baš uništena, ispijena i tak to...

btw. ja ne vidim četvrtu...
__________________
google is your friend...
Tourmaline is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 23:00   #1079
Quote:
Ziki kaže: Pogledaj post
A nu je tu


Odvratna je!
Mejk ap za rigat, ona sva nikakva, nula bodova
Ne volim nju, a niti ovo što izvodi s tušem!
lollatutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 23:01   #1080
Evan Rachel Wood se famozno šminka za dodjele nagrada!
Ovo na Oscarima je isto bilo super, iako malo manje dobro nego na proteklim nagradama
lollatutu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:06.