Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.04.2010., 16:16   #1
1001. noć / Binbir Gece

Opis

Šeherezada je talentovan arhitekta, zaposlena u velikoj građevinskoj kompaniji čiji su vlasnici
Kerim i Onur. Obojica su uspešni i poznati biznismeni ali Onur, zbog lošeg iskustva u prošlosti,
potajno gaji bes i mržnju prema ženama.

Ipak, veruje da je Šeherazada drugačija od ostalih žena, ona pleni lepotom, posvećena je poslu i zahvaljujući njenom talentu kompanija osvaja prestižnu nagradu na takmičenju arhitekata i dobija izuzetno važan i skup projekat u Dubaiju.

U lepu Šeherazadu je zaljubljen i Kerem, Onurov poslovni partner i najbolji prijatelj. Ta činjenica će narušiti prijateljstvo i uneti dosta tenzije u njihov odnos. Ali Šeherazdu muče mnogo veći problemi. Njen sin jedinac boluje od izuzetno teške bolesti, leukemije i da bi preživeo potrebna mu je hitna operacija koja iziskuje mnogo novca.Ona očajnički pokušava da obezbedi sredstva i jedino je njen šef, Onur spreman da pozajmi novac. I to pod jednim uslovom - da provede sa njim jednu noć.

Šeherazada je spremna da učini sve kako bi spasila život sinu. Pristaje na Onurovu ponudu ne govoreći mu zašto joj je novac potreban. Nakon te noći Onur postaje opsednut Šeherazdom. Čini sve da bude u njenoj blizini nudeći joj ponovo novac, ovaj put veću svoju. Šeherazada ne pristaje i počinje da traži drugi posao.

Onur je očajan, shvata da ne može da živi bez nje, a saznaje i pravi razlog zbog kojeg je pristala da spava sa njim...Preduzima sve da joj dokaže svoju iskrenu ljubav i spreman je na sve da je zadrži.


Izvor: www.tvportal.rs

Jel zna netko hoće li je prikazivati u Hrvatskoj?

ViCroMak is offline  
Old 11.04.2010., 11:45   #2
Ala def.gledan.Osim ako nije zajebancija neka.
__________________
A kad mi dođeš ti,i osmijeh vratiš mi,sva patnja i bol života mog,će proć...:( <3 <3
heleny 15 is offline  
Old 11.04.2010., 12:05   #3
Pa ovo već ide na fox-u mjesec dana. Nije uopće loša, gledao sam prvu epizodu. Dosta je dobro napravljena, jedino se treba naviknuti na turski jezik. Inače ima 90 epizoda u trajanju 1:20h, a 180 u normalnom trajanju.
deni44 is offline  
Old 11.04.2010., 13:26   #4
Meni je to glupo. Nadam se da se neće to emitirati kod nas. Držim se ja latino telenovela.
Nakirija is offline  
Old 11.04.2010., 13:48   #5
super je serija. ja sam prvi bio zgrožen kada sam čuo da kreće, ali sam se prijatno iznenadio. bolja je, zrelija i realnija od većine latinoameričkih stvari, ujedno i dosta drugačija.
kod nas je, kao i u makedoniji, pravi hit. svi redom gledaju.

evo jedne scene: http://www.youtube.com/watch?v=emYTYhc7xB8
promo (fox): http://www.youtube.com/watch?v=fmVlIvXNOUM
uvodna špica: http://www.youtube.com/watch?v=tqlM-JKX90A

pravo osveženje u moru lationameričkih sranja.
milostm is offline  
Old 11.04.2010., 14:20   #6
fantastična serija
latinac89 is offline  
Old 13.04.2010., 22:58   #7
...

Serija je super i mnogo realnija. Baš mi se sviđa!
__________________
nesam školovala
klomilan is offline  
Old 13.04.2010., 23:40   #8
Ja bi ovo gledala...ali nemam Fox...jel ima ta serija na netu, ali sa prijevodom..??
Beep... is offline  
Old 14.04.2010., 01:36   #9
Quote:
Beep... kaže: Pogledaj post
Ja bi ovo gledala...ali nemam Fox...jel ima ta serija na netu, ali sa prijevodom..??
opet oni s prijevodom

molim te kako nešto može imati prijevod, a šta nije bilo kod nas...

@deni:
na kojem fox-u
__________________
Ne, ja ne mogu
nosit’ svjetlo u tvoj mrak
sujeti tvojoj ne podilazim
Apolon is offline  
Old 14.04.2010., 13:00   #10
Srpskom.
Jay Bluebell is offline  
Old 14.04.2010., 19:21   #11
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Srpskom.
njah, nemam taj kanal
__________________
Ne, ja ne mogu
nosit’ svjetlo u tvoj mrak
sujeti tvojoj ne podilazim
Apolon is offline  
Old 08.06.2010., 04:37   #12
Ima na you tube...

Inace, serija je prilicno dobra...
Tasha416 is offline  
Old 16.07.2010., 13:28   #13
Pogledala sam prve 2 epizode na youtubu i odlicna mi je .
SekaSis is offline  
Old 31.07.2010., 18:54   #14
1001 noć

Quote:
Beep... kaže: Pogledaj post
Ja bi ovo gledala...ali nemam Fox...jel ima ta serija na netu, ali sa prijevodom..??
serija je izvrsna
malo "bode" turski jezik, ali gluma je prvoklasna

Zadnje uređivanje Jay Bluebell : 31.07.2010. at 19:27. Reason: izbrisan link na torrente
Chantalle is offline  
Received Infraction
Old 01.08.2010., 14:05   #15
i ovo kreće u BIH na jesen
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Old 10.08.2010., 22:10   #16
Uskoro na RTL Televiziji.
Jay Bluebell is offline  
Old 10.08.2010., 23:13   #17
Ova telenovela bila je ubedljivo najgledaniji program prosle sezone u Makedoniju, u Srbiju je najgledana inozemna serija, u Grckoj dava se na ANT1 nacionalnim kanalom...
Interesno je da u svaka zemlja dava se u prime time-u. Bas me zanima dali bi i RTL napravio takav poteg.
maestroSK is offline  
Old 10.08.2010., 23:16   #18
odakle info. da dolazi na rtl
justina is offline  
Old 10.08.2010., 23:36   #19
Quote:
justina kaže: Pogledaj post
odakle info. da dolazi na rtl
Od mene.



Bila je reklama danas za vrijeme reklama na HIMYM.
Jay Bluebell is offline  
Old 10.08.2010., 23:51   #20
Quote:
maestroSK kaže: Pogledaj post
Ova telenovela bila je ubedljivo najgledaniji program prosle sezone u Makedoniju, u Srbiju je najgledana inozemna serija, u Grckoj dava se na ANT1 nacionalnim kanalom...
Interesno je da u svaka zemlja dava se u prime time-u. Bas me zanima dali bi i RTL napravio takav poteg.
Kod nas neće u prime termin sigurno. Sumnjam da će bit kod nas nešto gledana.
monika6plus is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:28.