Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.03.2014., 20:20   #361
A kvragu! Ode jedna od boljih comedy serija koje se prikazuju. Sad cu se morat bacit na the middle, sudeci po odgledanoj prvoj sezoni bit ce dostojna zamjena.
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2014., 21:35   #362
šteta.
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2014., 21:39   #363
Mislim, znao sam da će ih otkazati, nema se šta drugo očekivati nakon termina petkom, ali mi je tako žao
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2014., 11:08   #364
Baš to, čim su prebacili na petak znali smo šta se sprema. Imaju broj epkih potrebnih za sindikaciju i to je to.
I sad kad su otkazali i kad je službeno i dalje još ne vjerujem. Za sad sam jako razočarana, dok me ne spuca realnost da je ostalo do kraja još nekih 5 epki.

1.4 je finale (dupla epka) i mislim da kad to završi da će me spucat i već vidim da ćem tuliti ko budala

Kad vidim kakve humoristične serije se obnavljaju i prikazuju, ono do granice da ti vrijeđaju zdrav razum, a oni ovo otkažu.

Zadnja epka je bila brutalna, Maw Maw je kraljica as usual, ali Burt i Virginia su razvalili ovu zadnju, doslovno razvalili
Poremećeni luđaci najdivniji



Sabrina i "vježbe" kako da dobije pametno dijete, umrla sam Baš su super Jimmy i ona.
I Jimmy kad je uspavljivao Franka i ono sisanje prsta, legla sam po podu

Svi su tak divni, pa kako su mogli tako ih otkazati, kakoooo
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2014., 11:39   #365
Maw Maw s krastavcem
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2014., 08:38   #366
gledam danas di je nova epizoda i skuzim da je ono bilo finale. bas mi je zao da su zavrsili
didi07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2014., 10:17   #367
Da, prošli tjedan završila serija duplom epizodom

Mislim da su mogli i malo bolje odraditi kraj, ali opet, bilo je baš lijepo

Ono ponovo vjenčanje Burta i Virginie kao Charlesa i Diane






I još jedna posveta apsolutnoj kraljici serije



Obožavam ju

Falit će mi jako svi oni
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2014., 20:35   #368
Prekasno sam skužio ovu cool seriju (), prikazuju je na slovenskom Kanalu A. Iako bih prije vidio samo početak (), odsad sam odlučio pratiti ju, čak sam dosad 3 u komadu pogledao. Danas je bila ova epizoda.

Serija podsjeća na Malcolma, otkačena, zato i jest . A i luda Ida (Cloris Leachman) je tu.

Virginia i Burt spaljeni.
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2014., 08:48   #369
Quote:
mlac13 kaže: Pogledaj post

Serija podsjeća na Malcolma, otkačena, zato i jest . A i luda Ida (Cloris Leachman) je tu.
i opet ja ko papagaj, ali sve tri: The Middle, Raising Hope i The Goldbergs su meni neka varijacija Malcolma, ali sve tri su dovoljno različite od Malcolma i međusobno da ne ispada da su samo kopije.

Ako ti se ovo sviđa obavezno daj šansu Goldberzima, nešto preopičeno, možda i najluđi od svih navedenih i Middle nipošto ne smiješ ne pogledat
zahvalit mi moš kasnije

Inače, meni još nije došlo do mozga da je ovo gotovo i da nema više iako sam finale odgledala a valjda ima već mjesec dana. Čekat ću ja najesen novu sezonu pa kad je ne bude postat ću svjesna da je ovo kraj.
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2014., 01:37   #370
šteta, bila je dobra serija....

Mislim da sam čak i ovdje pogledala preporuku za Middle, pogledala pilot. Debra (Raymonda i nisam baš voljela) i Janitor (e Scrubs opet jako voljela) i troje djece.....ne znam, možda pokušam pogledati još koju epizodu.....
moyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2014., 20:34   #371
Krenuo s 4. sezonom.

Iako su postali čisti mainstrema i posve su drukčija serija nego u prvoj sezoni, ovo je jako dobro i jako se lako upija i gleda.
Dobra zabavna serija, nadam se da će dugo trajati

Jedino mi je žao što je manji naglasak na white trash stranu a više sada na razne sulude kombinacije (kao odlična satira USA ekonomije sa Burt novcem), no nema veze
__________________
.
Michael Collins is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2014., 11:36   #372
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Krenuo s 4. sezonom.

Iako su postali čisti mainstrema i posve su drukčija serija nego u prvoj sezoni, ovo je jako dobro i jako se lako upija i gleda.
Dobra zabavna serija nadam se da će dugo trajati

Jedino mi je žao što je manji naglasak na white trash stranu a više sada na razne sulude kombinacije (kao odlična satira USA ekonomije sa Burt novcem), no nema veze
di god da ti živiš

OTKAZANO JE!
4 sezone, 88 epki, to je to TEH END
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2014., 12:48   #373
Quote:
lie kaže: Pogledaj post
di god da ti živiš

OTKAZANO JE!
4 sezone, 88 epki, to je to TEH END
Saznao dan nakon posta.

Silovali franžizu Dva i pol muškarca, siluju Big Bang Theory, How i met bio užas.
A ovo nit skupo, nit lošije nego prije, i otkažu...

Ajd ima lijepih 88 epizoda, recimo odlični Better of Ted je imao samo 26.

Tužno i šteta, ali imali su pune 4 sezone, barem neka utjeha...
__________________
.
Michael Collins is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 21:30   #374
pogledala i ovo do kraja. trebalo mi je samo tjedan dana za sve četiri sezone. nisam mogla prestat gledat .

baš mi je žao što su ju otkazali, pogotovo kad vidim što se sve drugo nastavilo.

jedino što mi nikad nije sjelo je veza sabrine i jimmyja, a još manje činjenica da hope sabrinu zove mom. jednostavno mi je nekak... neprirodno. no nebitno. falit će mi Maw Maw najviše
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 15:44   #375
Dosad nekoliko epizoda na Fox TV-u pogledala, a danas pogledala tri epizode četvrte sezone.

Baš je simpa serija, a likovi totalno spaljeni.

S obzirom da je serija ukinuta, da li su ipak barem neki smislen kraj snimili, a ne da je nešto ostalo nedorečeno, itd.? Pitam jer bih, u tom slučaju, na Netu sve epizode pogledala.

Hvala!
__________________
Ellen Ripley
Ana Jacqueline is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 15:49   #376
Quote:
Ana Jacqueline kaže: Pogledaj post
Dosad nekoliko epizoda na Fox TV-u pogledala, a danas pogledala tri epizode četvrte sezone.

Baš je simpa serija, a likovi totalno spaljeni.

S obzirom da je serija ukinuta, da li su ipak barem neki smislen kraj snimili, a ne da je nešto ostalo nedorečeno, itd.? Pitam jer bih, u tom slučaju, na Netu sve epizode pogledala.

Hvala!
Ima smislen kraj.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 22:17   #377
Quote:
Ana Jacqueline kaže: Pogledaj post
Dosad nekoliko epizoda na Fox TV-u pogledala, a danas pogledala tri epizode četvrte sezone.

Baš je simpa serija, a likovi totalno spaljeni.

S obzirom da je serija ukinuta, da li su ipak barem neki smislen kraj snimili, a ne da je nešto ostalo nedorečeno, itd.? Pitam jer bih, u tom slučaju, na Netu sve epizode pogledala.

Hvala!
Gledaj ovo, jedna od najboljih i meni najdražih humorističnih serija.

Prvo sam bio oduševljen, pa mi je malo splasnuo, ali nakon 2. sezone, samo klizi, nemoš prestat gledat

Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Ima smislen kraj.
Se sječaš jedne pred sam kraj, kada Rapapost (tata iz Rat u kući) glumi ludog trenera pasa?
__________________
.

Zadnje uređivanje Jay Bluebell : 25.01.2015. at 22:25.
Michael Collins is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 22:26   #378
nedavno tek pocela sa gledanjem, danas pogledala 1. druge sezone, plakala sam od smija

ja neznam kako mi je ova serija uspila promaknuti!!! Odusevljena sam!
eowin38 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2015., 18:05   #379
Quote:
eowin38 kaže: Pogledaj post
nedavno tek pocela sa gledanjem, danas pogledala 1. druge sezone, plakala sam od smija

ja neznam kako mi je ova serija uspila promaknuti!!! Odusevljena sam!
Tko ti je najdraži?

Meni su Burt i Virginia, možda i najbolji tv par u zadnjih nekoliko godina
__________________
.
Michael Collins is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2015., 01:55   #380
Definitivno njih dvoje, genijalni su! Mislim Maw Maw je kategorija sama za sebe, vrhunska Cloris Leachman. Al njih dvoje me svakom epizodom iznova obore s nogu
eowin38 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:06.