Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.05.2014., 12:43   #2821
Quote:
chica bonita kaže: Pogledaj post
ma doktori su mi bili stvarno, stvarno super u rađaoni i većina sestara, da bi reč rekel na babinjačama je bilo strašno.
samo sam tila reć kako se drip daje i nakon carskog. iako svi pričaju da nije.
Meni su isto doktori bili ok, a u biti doša mi je probit vodenjak i rekao babici na koliko kapi da mi stavi drip i to je to, povirio me još jednom i kad je bilo gotovo doša čestitat i pitat za bebu, znala sam doktore jer sam ležala u bolnici prije poroda pa sam se već udomaćila .

Ma glavninu posla su obavile babice, taj dan kad sam ja rađala bila je ogromna gužva ja sam čekala u onoj prostoriji di je tuš i wc da se oslobodi boks. Bilo mi je najjače dok sam ležala u boksu vidila sam njih 5-6 doktora okupljenih oko onog pulta u rađaoni i raspravljaju oni o ministarstvu, sindikatu, radnim satima, taman je u điru bio oni štrajk lječnika, koja oni imaju prava bla, bla, bla, a jadne babice oko njih trče ne znaju di će prije od posla, tako da virujem da se u onim rađaonama sataru samo babice.
__________________
.....volim......
mare09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2014., 18:29   #2822
ima li neko ko je rodio u splitu, a da je pohranio matične stanice iz pupkovine?
kavopija-14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2014., 20:52   #2823
Quote:
kavopija-14 kaže: Pogledaj post
ima li neko ko je rodio u splitu, a da je pohranio matične stanice iz pupkovine?
To i mene zanima.:-)

Sent from my C1905 using Tapatalk
toncek111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2014., 11:20   #2824
meni je termin tek krajem godine, ali s obzirom da mi se čini da neće bit baš jednostavno, volila bi kad bi se javio neko ko je to napravio, pa da znam šta mogu očekivat i kako se pripremit na vrime. nadam se da će nam se neko javit.
kavopija-14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2014., 11:24   #2825
Jedna moja poznanica je to napravila kad je rodila prija cca 3 godine.
__________________
20.06.2009.... jedna duša u dva tila
lipanjskamlada is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2014., 12:19   #2826
Quote:
kavopija-14 kaže: Pogledaj post
meni je termin tek krajem godine, ali s obzirom da mi se čini da neće bit baš jednostavno, volila bi kad bi se javio neko ko je to napravio, pa da znam šta mogu očekivat i kako se pripremit na vrime. nadam se da će nam se neko javit.
I meni je krajem godine. Dobila sam neki letak kad sam vadila krvnu grupu pa tamo cu procitat ak sta pise

Sent from my C1905 using Tapatalk
toncek111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2014., 14:58   #2827
nama su prijatelji radili pohranu prije jedno tri godine i znam da su morali organizirat transport stanica u zagreb. ne znam novije stanje
 
Odgovori s citatom
Old 21.07.2014., 10:11   #2828
hej, evo, malo svjezeg iskustva..
malo je nestasica wc papira i spavacica, a i robe za bebe...ponesite..
inace, moj porod je bio super, tako da nezz sta bi rekla. sestre nababinjacama standardno, kako koja smjena...
idu mi doktori za bebe u vizitama na zivce ajme...malo pogledaju, promrljaju nesto i ajde...
a i cemu vizita za rodilje...skines gacice i ...nista...
u svakom slucaju, ono sto je bitno vam je ekipa u boxu...ostalo je nebitno. dakle, muza za rukicu, i zelim vam dobrog doktora i dobru babicu.
vintage is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 11:06   #2829
Drage rodilje, može li malo svježih informacija vezanih za Splitsko rodilište. Bliži mi se termin pa me nervoza hvata, kako će sve to proć. Zanima me čega je nestašica, što sve treba ponijeti i jedna jako bitna stvar, imam dijete od tri godine i pročitala sam tu da neće moć doć u sobu vidjeti mamu i brata??? Je li to istina?? To mi je prestrašno, trenutno imam osjećaj da ću umrijeti tamo bez nje tih par dana... Unaprijed hvala na informacijama...
lanamana is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2014., 10:48   #2830
Draga lanamana,dijete moze doc u posjetu tebi u za to predviđeno mjesto.Ispred lifta postoji dnevni gdje ti ih mogu doc koliko god i tko god,a u sobu gdje je dijete zabranjeno je djecu dovodit,donositi cvijeće i vise od jedne posjete po rodilji...
tekmije20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2014., 10:54   #2831
I da naravno,ovisno tko je kako raspolozen gore navedene zabrane ne vrijede...i za neke posebne rodilje
tekmije20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2014., 11:35   #2832
Quote:
tekmije20 kaže: Pogledaj post
Draga lanamana,dijete moze doc u posjetu tebi u za to predviđeno mjesto.Ispred lifta postoji dnevni gdje ti ih mogu doc koliko god i tko god,a u sobu gdje je dijete zabranjeno je djecu dovodit,donositi cvijeće i vise od jedne posjete po rodilji...
pa, tako bi i tribalo bit. meni osobno bi smetalo da u sobu di su tek rođene bebe ulazi veliki broj ljudi, nebitno je li to moja mater, sestra ili dica drugih rodilja koje su sa mnom u sobi.
kavopija-14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2014., 12:16   #2833
Pa da,ja sam bila 8 dana zadnji put i mališ mi je dosao tamo i bila sam sa njim cijelu posjetu dok su se moji izmjenjivali u sobi za bebu...
tekmije20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 15:02   #2834
Naravno, nisam ni ja za to da puno ljudi boravi u sobi gdje su tek rođena djeca, ali mi je bitno da mi muž i mala mogu doć, drugo mi nitko ne treba . A i to šta kažete, sve ovisi tko je od sestara na odjelu i imaš li kakvu vezu. Pošto nisam Severina, ništa od domaćeg doručka, ručka i večere
lanamana is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 15:35   #2835
pa, naravno da mogu doć. evo, ovako kako je tekmije20 napisala ... u tom dnevnom boravku možeš bit sa starijim ditetom.
kavopija-14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2014., 00:47   #2836
Ja sam prije tri godine pohranila matične stanice, ali ne za sebe nego za banku matičnih stanica, ne znam kako je sad, tada je to radio samo jedan tim od dvi babice i moga si to napravit samo ako su one u smjeni, mene su pitale i pristala sam...
lizijantus is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 03:44   #2837
Evo cujen da je rijecko rodiliste ukinilo naknadu za prisutstvo na porodu pod utjecajem rodine akcije. Je li ko zna oce li i splitsko. Mislin, ja san 2010. prosla taj tecaj, rekli da vridi za sve buduce porode s istim partnerom. Onda u medjuvremenu minjaju politiku, pa izgleda da cu opet tribat placat bar 100 kn. A onda mi prije 2 miseca prija kaze da je neki njen susid bija sa zenom na porodu i da ga niko nije pita je li ima ikakvu potvrdu, niti ista. Ima li kakvih novosti oko ove teme? Cini se da cu se obratit rodi da i u st isposluju neplacanje
__________________
20.06.2009.... jedna duša u dva tila
lipanjskamlada is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2015., 14:51   #2838
ima kakvih friskih novosti?
__________________
Mother of 3
Cro_Heidi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2015., 00:23   #2839
Quote:
Cro_Heidi kaže: Pogledaj post
ima kakvih friskih novosti?
ja sam rodila prije nešto više od dva tjedna. pitaj šta god te zanima.
kavopija-14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2015., 01:47   #2840
Ja rodila ima deset dana.i nemam stvarno zamjerku nikakvu. Mozda je mene tako potrefilo. Ugl samo rjeci hvale za sve.
toncek111 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:54.