Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.08.2014., 11:47   #81
Quote:
SweetHeart kaže: Pogledaj post

Ja se uvijek žalim, ali i pohvalim, tako sam nahvalila Čoksu pa su mi iz Krapinsko poslali paket od 5kg.
Koja marka? Ja sam probala s-budget čoksu i nije mi baš nešto.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 12:24   #82
Isuse autocorrect. Mislila sam iz Kraša, ne Krapinsko. Znam da to nema veze sa Sparom, samo sam htjela dat primjer. Sorry.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 12:44   #83
Aha, nema problema .
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 16:19   #84
Quote:
gmit kaže: Pogledaj post
neki primjer, a da se ne radi o proizvodu koji je na akciji u ducanu s kojim usporedjujes?
recimo sušeni vrganji su kod njih 44,99 kn dok su po drugim ducanima i po placu identicni 30 kn bez akcija.

Svejedno idem kod njih jer imaju dosta toga sta drugdje nema, nedavno sam otkrila zamrznute spar veggie lazanje od povrca, samo se pogriju, preukusne 19,99 kn
naomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 17:27   #85
Meni je Interspar prilično jeftin,a još kad skoro svaki put dobim 10 % popusta,onda je još jeftinije
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 17:30   #86
Quote:
bond007 kaže: Pogledaj post
Meni je Interspar prilično jeftin,a još kad skoro svaki put dobim 10 % popusta,onda je još jeftinije
Možda je to razlika od grada do grada... Navodno su u Zadru općenito najviše cijene hrane.


Iako bi se složila da su neki proizvodi dosta skupi, neki proizvodi su jeftiniji nego drugdje. Mislim da su marke dosta skuplje nego drugdje, dok su robna marka spar i robna marka s-budget dosta jeftinije.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 16:01   #87
Spar čokoladno mlijeko je lošije od monte drinka.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 12:25   #88
Kupila sam danas u Sparu najlošije nektarine ikad. Ne kupujte ih, nisu ni za svinje!
Noomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2014., 18:43   #89
Quote:
Noomi kaže: Pogledaj post
Kupila sam danas u Sparu najlošije nektarine ikad. Ne kupujte ih, nisu ni za svinje!


pa nisu to domaće, neretvanske?
__________________
put your hands down my pants and I'll bet you'll feel nuts
mala bez morala is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2014., 15:23   #90
Spar čips od paprike je dobar i košta 8 kuna (150g, rebrasti), dok S-budget čips (150g, možda i ima manje grama) košta 4 kune. Spar robna marka je bolja od S-budget. Mislim da je spar čips skuplji od ostalih čipseva, ali dugo nisam jela čips, a da ga nisam kupila u Lidlu (čak sam i to jela dosta davno), pa ne znam je li skup ili nije.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2014., 10:53   #91
Minus ko kuća!

Treba mi pola kilograma mljevene teletine, dođem u Interspar u Cyti Centar Istok, pun regal teletine, rekoh molim vas pola kilograma mljevene....

Mesar kaže "ne meljemo meso", imamo samo industrijsku mašinu koja melje meso koja melje po 5kg, pola kilograma je malo.

Vratio pola stvari koje sam uzeo i otišau u Konzum ex Mercator u vukovarskoj, di su mi ljubazne tete fino samljele meso. :klap:
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2014., 11:00   #92
Prije rebrandiranja Mercatora junetinu sam kupovala i mljela u poslovnici Vukovarska/Heinzlova i uvijek sve pet, samelju kako hoćeš koliko hoćeš.
Sad dugo nisam bila, ne znam kako je i jesu li promijenili meso.
tweetee is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2014., 15:23   #93
Quote:
tweetee kaže: Pogledaj post
Prije rebrandiranja Mercatora junetinu sam kupovala i mljela u poslovnici Vukovarska/Heinzlova i uvijek sve pet, samelju kako hoćeš koliko hoćeš.
Sad dugo nisam bila, ne znam kako je i jesu li promijenili meso.
pa vidiš da sam otišao tamo i da su mi prodali 600g mesa teleće koljenice i samljeli i sve pet. meso je od PIK-a i dobro je

A ovaj šugavi Interspar ne želim ni komentirati, sramota
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2014., 17:08   #94
Quote:
grogo bolger kaže: Pogledaj post

A ovaj šugavi Interspar ne želim ni komentirati, sramota
Ne treba ga biti ništa sram - sam određuje pravila po kojim će trgovat, a ti nisi prisiljen kupovati u njemu ili kupovati mljeveno meso.

Drugo, možda je taj mesar tek zaposlen, nije se snašao na novom poslu, rekao ti je budalaštinu, jer je njegov posao da unaprijed samelje meso, pa tek onda ponudi kupcu meso, pa će dobiti otkaz u roku keks kada njegov šef sazna za to?

Treće, opcija zamrzavanja mesa u manje posudice je uvijek dostupna, zar ne?
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2014., 17:37   #95
Quote:
grogo bolger kaže: Pogledaj post
Minus ko kuća!

Treba mi pola kilograma mljevene teletine, dođem u Interspar u Cyti Centar Istok, pun regal teletine, rekoh molim vas pola kilograma mljevene....

Mesar kaže "ne meljemo meso", imamo samo industrijsku mašinu koja melje meso koja melje po 5kg, pola kilograma je malo.

Vratio pola stvari koje sam uzeo i otišau u Konzum ex Mercator u vukovarskoj, di su mi ljubazne tete fino samljele meso. :klap:

Ja bih vrlo staloženim glasom iziskivao na razgovoru sa neposrednim nadređenim. Za početak

Naravno, ako ne bih bio u paklenoj žurbi.
body halleck is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2014., 19:24   #96
Quote:
body halleck kaže: Pogledaj post
Ja bih vrlo staloženim glasom iziskivao na razgovoru sa neposrednim nadređenim. Za početak

Naravno, ako ne bih bio u paklenoj žurbi.
kume, ujeo vuk magare, tortilje koje sam napravio sa predmetnom teletinom već pojedene

žurilo mi se, nemam vremena za to, ali slažem se, tako je trebalo napraviti.
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2014., 21:54   #97
Nemojte ovo sad shvatiti kao obranu Interšpara, ali oni oduvijek ne melju meso po narudžbi. Samelju unaprijed i zapakiraju u paketiće koje onda izlože u rashladnoj vitrini. Tako je to bilo još dok sam kupovala meso kod njih, a tome ima već preko nekoliko godina. I to je tako - njihova poslovna politika i bok. Imaju na to potpuno pravo.
__________________
Easily distracted by shiny objects.
coffeebreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2014., 22:29   #98
Quote:
grogo bolger kaže: Pogledaj post
pa vidiš da sam otišao tamo i da su mi prodali 600g mesa teleće koljenice i samljeli i sve pet. meso je od PIK-a i dobro je
Ok, znači osim što melju i dalje, meso je i dalje dobro

Quote:
coffeebreak kaže: Pogledaj post
Nemojte ovo sad shvatiti kao obranu Interšpara, ali oni oduvijek ne melju meso po narudžbi. Samelju unaprijed i zapakiraju u paketiće koje onda izlože u rashladnoj vitrini.
Ne kupujem unaprijed samljeveno jer se pitam što su unutra stavili. Volim izabrat komade mesa koje želim u mljevenom obliku
tweetee is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2014., 22:31   #99
I mesar je trebao reći da ne melje po željama nego da ima već samljeveno u vitrini...
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2014., 22:46   #100
Quote:
coffeebreak kaže: Pogledaj post
Nemojte ovo sad shvatiti kao obranu Interšpara, ali oni oduvijek ne melju meso po narudžbi. Samelju unaprijed i zapakiraju u paketiće koje onda izlože u rashladnoj vitrini. Tako je to bilo još dok sam kupovala meso kod njih, a tome ima već preko nekoliko godina. I to je tako - njihova poslovna politika i bok. Imaju na to potpuno pravo.
Vidiš ovo nisam znao. Ako je tako onda sam nepotrebno napao Interšpar. Posipam se pepelon. Iz vitrine njihovo mljeveno nema šanse da kupim.

A eto srećom nije mi daleko rahmetli Mercator


E da, one crvene korpe ne stoje na ulazu u trgovinu nego moraš ić tražiti po blagajnama...
Jel to isto neka politika trgovine?
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:28.