Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.10.2014., 13:31   #221
Meni je Dukat takav zadnjih par mjeseci. Prešla sam ne Meggle. Jogurt je odličan. I njihovo vrhnje za kuhanje mi je preodlično. Slučajno sam ga kupila na moru jer drugog nije bilo. Nema onaj umjetni okus kao Dukatovo i Vindijino.
chlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 18:14   #222
Quote:
chlo kaže: Pogledaj post
Meni je Dukat takav zadnjih par mjeseci. Prešla sam ne Meggle. Jogurt je odličan. I njihovo vrhnje za kuhanje mi je preodlično. Slučajno sam ga kupila na moru jer drugog nije bilo. Nema onaj umjetni okus kao Dukatovo i Vindijino.
Dukatovo mi nikad nije bilo dovoljno kiselo, dok je Vindijin zeleni jogurt stvarno fini i kiselkasti. Najbolji u čašicama dok je u litrenom izdanju samo dobar, ali i dalje neusporedivo bolji od Dukata.

Osobno mi je i Meggle nedovoljno kisel i nekako ima dijetalan okus, iako je 2,8

Otkad sam na domaćem kefiru jedino kaj mi uopće dolazi u obzir je Veronikino kiselo mlijeko ili vindijin jogurt, a i to gotovo nikad.
larlar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 22:19   #223
Ovo čudo http://www.jatrgovac.com/usdocs/Podr...sjemenkama.jpg Kriminal. Suho i nejestivo, poput piljevine s okusom vegete. Nikad ne bacam hranu, al ovo je lansirano odmah u kantu.
Cetripenula is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 23:25   #224
ovz schoggetten od tiramisua, ne mogu definirati kako mi je okus i slatko i gorko i ne znam šta, nije mi sjelo..ne jedem često čokse, ali volim nešto fino, vraćam se tamnim te su mi naj, lindt
https://www.google.hr/search?q=schog...px%3B300%3B300
ivys is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 18:53   #225
Ne znam kaj se s krašem događa - jela sam nedavno napolitanke glazirane čokoladom i bile su bijele a ne tamno smeđe a okus je bio ko da jedem karton.
https://www.google.hr/search?q=%C4%8...%3B5315%3B3633
kosjenka86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 22:13   #226
Quote:
kosjenka86 kaže: Pogledaj post
Ne znam kaj se s krašem događa - jela sam nedavno napolitanke glazirane čokoladom i bile su bijele a ne tamno smeđe a okus je bio ko da jedem karton.
https://www.google.hr/search?q=%C4%8...%3B5315%3B3633
cokolada hoce posvijetliti od stajanja i navodno je tad jos ok za jelo, ne znam sto se dogodi s okusom.
countrywoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 23:38   #227
Quote:
kosjenka86 kaže: Pogledaj post
Ne znam kaj se s krašem događa - jela sam nedavno napolitanke glazirane čokoladom i bile su bijele a ne tamno smeđe a okus je bio ko da jedem karton.
https://www.google.hr/search?q=%C4%8...%3B5315%3B3633
Vjerojatno je (pre)dugo stajala na (pre)toplom
body halleck is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 19:25   #228
spar chili grah ,
nije toliko nefino , koliko se radi o PREVARI neopreznih kad se na prizvodu nacrta nešto sasvim drugo od onog što možeš naći unutra - za duplu cijenu od običnog - dobiješ obični ni po čem bolji grah

babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2014., 18:09   #229
http://m.ikea.com/hr/hr/catalog/products/art/60250133/

Ima okus po vosku. Užas.
ysera is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2014., 19:42   #230
Dukatov krem b'aktiv s voćem. Strava. Prepun škroba s malo šećerno voćnog sirupa.
Patkica_ST is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2014., 23:14   #231
Quote:
Patkica_ST kaže: Pogledaj post
Dukatov krem b'aktiv s voćem. Strava. Prepun škroba s malo šećerno voćnog sirupa.
meni je jabuka čak ok, dok onaj sa šumskim voćem je grozan, natur nisam još probala
ivys is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2014., 06:21   #232
Ovaj je bio sa šumskim. Imam i jabuku. Strah me. Najveći problem je u mliječnom dijelu. Kremast je zbog škroba koji se prilično osjeti. Očekivala sam da je tipa grčkog.
Patkica_ST is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2014., 08:51   #233
meni je natur savršen s jabukom mi je isto jako fin, a šumsko voće me uopće ne privlači, uvjerena sam da je najlošije od ta 3...
ma.nx is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2015., 11:55   #234


Ne volim inače Dorinu, ali reko možda je ovo punjenje ok, puding volim.

Puding maj es! Tanki sloj nečeg tvrdog rozog. Užas.
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 15:45   #235
halo maksimirski zmaj, crveni tajlandski curry dodje u obliku pink vrhnjastog safta s izrazenim okusom cimeta
gmit is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2015., 00:14   #236
Konzum: dimljena Scamorza.
Zanimljivog izgleda. Nažalost, okus je grozan. Bezukusan, plastičan, komad nečeg što nije to što piše na deklaraciji. Ne znam kad sam zadnji put kupila lošiji komad sira. Ili znam.

U žurbi kupljen komad fetaki sira u Billi na pultu. Veze nema sa sirom, kamoli s fetom. Margarin zakamufliran u sir. Istina, fino se otapa nakon zagrijavanja, ali to NIJE SIR. Neukusan, bezukusan, ma nešto zaista loše. Nažalost, deklaraciju sam proučila tek doma i tamo piše da osim obranog mlijeka sadži i citiram: 22% hidrogenirane biljne masti. Uvoznik Stanić. Jezivo loše.

Ne konzumirati.
OregicaO is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2015., 00:18   #237
Vincek tortu (tak se zove) za mamin rockas. Ima i marzipana i oraha i badema i meda i slaga i cijeli okus je uzasan jer ne jedem inace takve torte + intolerantna sam na med, ali nisam htjela bit gljiva pa sam probala krisku for the sake of it, al zato kasnije sam se presavijala u bolovima trbuha zbog meda i tako....plus marzipan je oduran
Bas sam se razbrbljala.
blackwidow- is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 16.01.2015., 00:25   #238
Quote:
blackwidow- kaže: Pogledaj post
Vincek tortu (tak se zove) za mamin rockas. Ima i marzipana i oraha i badema i meda i slaga i cijeli okus je uzasan jer ne jedem inace takve torte + intolerantna sam na med, ali nisam htjela bit gljiva pa sam probala krisku for the sake of it, al zato kasnije sam se presavijala u bolovima trbuha zbog meda i tako....plus marzipan je oduran
Bas sam se razbrbljala.
Lol. Nemoj jesti ono na što si intolerantna.
OregicaO is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2015., 10:11   #239
Quote:
blackwidow- kaže: Pogledaj post
Vincek tortu (tak se zove) za mamin rockas. Ima i marzipana i oraha i badema i meda i slaga i cijeli okus je uzasan jer ne jedem inace takve torte + intolerantna sam na med, ali nisam htjela bit gljiva pa sam probala krisku for the sake of it, al zato kasnije sam se presavijala u bolovima trbuha zbog meda i tako....plus marzipan je oduran
Bas sam se razbrbljala.
"Mrzim sastojke koji idu u tortu i alergična sam na te sastojke i probala sam i nije mi fino, nije, nije, fuj, fuj.... grozan je taj Vincek, grozan" :klap:


Adriatic Queen pašteta od srdela- jako loše
Inače mrzim srdele i alergičan sam na paštetu
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2015., 10:32   #240
E, da, i Imes pašteta od vepra i jelena.
Najobičnija svinjska pašteta .

Pečene masline u Intersparu-užas
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:03.