Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.08.2004., 11:48   #21
Quote:
Indi kaže:
Ne u smislu da je bad sto su stranci tamo, nego oni sve rezerviraju puno unaprijed, a posto je sad tamo high season, tesko da ces nac mjesto. Savjetujem ti da nadjes smjestaj negdje izvan grada. Plaze u samom gradu su i treba ti ili auto ili brod da odes negdje sasvim super.
Nazalost sam ja bio isplanirao sa nekom ekipom da idemo na Pag, ali je zbog nekih nepredvidjenih stvari sve propalo, tako da sam osudjen na trazenje neke nove destinacije u vrijeme kad je stvarno vec kasno Dobio sam par odgovora da imaju slobodne apartmane nakon 21.08., pa ako ne odem tad, onda cu lijepo ovdje na bazene Ma snaci cu se valjda vec nekako.
StRiPy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2005., 15:01   #22
Otok Hvar

Planiram s dečkom u 8. mjesecu na Hvar uglavnom na divljaka (stopiranje, vreće...). Molim bilo kakav savjet, preporuku za dobra i zanimljiva mjesta, plaže...
danila is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2005., 12:41   #23
Re: Otok Hvar - na divljaka

Quote:
danila kaže:
Planiram s dečkom u 8. mjesecu na Hvar uglavnom na divljaka (stopiranje, vreće...). Molim bilo kakav savjet, preporuku za dobra i zanimljiva mjesta, plaže...
di god odeš nećeš fulat
s3v3n is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2005., 13:03   #24
Re: Otok Hvar - na divljaka

Quote:
danila kaže:
Planiram s dečkom u 8. mjesecu na Hvar uglavnom na divljaka (stopiranje, vreće...). Molim bilo kakav savjet, preporuku za dobra i zanimljiva mjesta, plaže...
1. nemojte spavati na plažama, jer ce vas u zoru sigurno tjerati
2. ne znam gdje bi mogli ostavljat stvari dok ste vani, a da vam ih netko ne ukrade. ako cete stvari uvijek vuci sa sobom, have fun
3. Hvar je esktremno skup. s obzirom da idete na dvilje, pretpostavljam d aniste sminkeri pa to slobodno mozete zaobici. a ako odete u hvar, onda je kafic Kiva super place s rive uđeš u jednu kalu (uličica) i itamo gdje svi sjede na kamenim stepenicama.e, to je kiva
4. u starigradu posjetiti hektorovicevu zgradu, ribnjak. najbolja zabava je 1608, na sv.roka jer je fešta.
5. jelsa, vrbovska - manja mjesta uz more. ne znam iskreno sta bi vam tamo preporucila osim da negdje uzmete domace vino i gustate
u jelsi se dobro naci 15.08 jer je velika festa i grad je lud.
6. svirče-misto odakle je moja mama je selo pored jelse i nema nista osim dobre vinarije i pucke feste 22.07
7. s druge strane otoka, ergo iza tunela su Zavala, Ivan Dolac i takva mjesta.iskljucivo turisticka mjesta, s vikendicama i bez nekih posebnih sadrzaja.

ono sto vam ja savjetujem. probajte nekako doc do Paklenih otoka, ima iz Hvara brod-taxi (vozit ce vas vjerojatno momak od cca 20 godina, plav.zove se luka) koji vas vodi tamo. najbolje plaze, najmanje ljudi, i jeben restoran s domacom spizom. ako dođete do restorana, pitajte za konobara luku (manji, deblji, crni, luka.najsaljivija osoba na svijetu) . s njim kasnije mozete i zapalit

nemojte slucajno uc za brod-taxi na kojem pise JEROLIM jer taj ide na nudisticku plazu

eto, sretno i gustajte
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2005., 15:22   #25
Re: Re: Otok Hvar - na divljaka

Quote:
NoWa kaže:
1. nemojte spavati na plažama, jer ce vas u zoru sigurno tjerati
2. ne znam gdje bi mogli ostavljat stvari dok ste vani, a da vam ih netko ne ukrade. ako cete stvari uvijek vuci sa sobom, have fun
3. Hvar je esktremno skup. s obzirom da idete na dvilje, pretpostavljam d aniste sminkeri pa to slobodno mozete zaobici. a ako odete u hvar, onda je kafic Kiva super place s rive uđeš u jednu kalu (uličica) i itamo gdje svi sjede na kamenim stepenicama.e, to je kiva
4. u starigradu posjetiti hektorovicevu zgradu, ribnjak. najbolja zabava je 1608, na sv.roka jer je fešta.
5. jelsa, vrbovska - manja mjesta uz more. ne znam iskreno sta bi vam tamo preporucila osim da negdje uzmete domace vino i gustate
u jelsi se dobro naci 15.08 jer je velika festa i grad je lud.
6. svirče-misto odakle je moja mama je selo pored jelse i nema nista osim dobre vinarije i pucke feste 22.07
7. s druge strane otoka, ergo iza tunela su Zavala, Ivan Dolac i takva mjesta.iskljucivo turisticka mjesta, s vikendicama i bez nekih posebnih sadrzaja.

ono sto vam ja savjetujem. probajte nekako doc do Paklenih otoka, ima iz Hvara brod-taxi (vozit ce vas vjerojatno momak od cca 20 godina, plav.zove se luka) koji vas vodi tamo. najbolje plaze, najmanje ljudi, i jeben restoran s domacom spizom. ako dođete do restorana, pitajte za konobara luku (manji, deblji, crni, luka.najsaljivija osoba na svijetu) . s njim kasnije mozete i zapalit

nemojte slucajno uc za brod-taxi na kojem pise JEROLIM jer taj ide na nudisticku plazu

eto, sretno i gustajte
potpisujem sve što nowa preporučuje, no kroz tunel morate proći
s3v3n is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2005., 18:56   #26
Re: Re: Re: Otok Hvar - na divljaka

Quote:
s3v3n kaže:
potpisujem sve što nowa preporučuje, no kroz tunel morate proći
Zašto kroz tunel?
danila is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2005., 01:55   #27
Re: Re: Re: Re: Otok Hvar - na divljaka

Quote:
danila kaže:
Zašto kroz tunel?
ma zajebava

ne morate proc ako bas ne zelite na drugu stranu otoka gdje nema niceg osim vikendica u dobrim uvalama

e da, nisam rekla da bi morlai vidjeti najstarije kazalite u europi-ono u hvaru.odmah je na rivi i ne mozes promasiti. i slatko je unutra

samo, idete li na hvar od 01.08-15.08 hvar bi vas mogao zaprepastiti kolicinom talijanai purgera
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2005., 11:40   #28
Idemo 15.8. Hvala na savjetima.
Btw, kakva je situacija sa stopiranjem po otoku, imaš li iskustva s tim?
danila is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2005., 11:42   #29
Quote:
danila kaže:
Idemo 15.8. Hvala na savjetima.
Btw, kakva je situacija sa stopiranjem po otoku, imaš li iskustva s tim?
imam da, jer sam do siska stopirala svaki dan od 15.godine do negdje 20-e

staju dosta, al su navecer jako pijani. po danu ce ti prije stat stranac nego nas kojem se ne da zajebavat s turistima i naprtnjačama
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2006., 21:25   #30
Otok Hvar

Spremamo se ovo ljeto..jel bio netko, kako je tamo, fotke su im ok, ali nekako mi se cini da bas i nema nekih sumica za nas koji se bas ne volimo uprziti na suncu , imaju li za ponuditi nesto osim klasicnih festi, koncerte, manifestacije? Moze li se negdje fino papat?
 
Odgovori s citatom
Old 02.04.2006., 14:49   #31
bija sam ja. Šta će ti šumice. meni nisu napete, ali ako već oćeš ima ih masu. u sućurju imaš par restorana i konoba di možeš poist i popit. Ima ti običnih i dalmatinskih restorana. Možda najbolja stvar za vas je kamp, udaljen 2-3 km od mista. To ti je mala uvala, čisto more, odlična plaža, ima masu turista i žena

Vani se izlazi u 2-3 lokalna kafića, i nije loše. Ako mislite ić u disko ili nešto sl., morat ćete ić do Jelse - jebiga.

Ja sam bija prošlo lito i nigdi mi nije bilo bolje (od naših otoka). To mi je najdraže misto na otocima. Planiram otić sad opet za tjedan dana.
PreLud is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2006., 15:20   #32
krasno je tamo!!!

__________________
Yes I didn´t
Yu-Gi-Oh is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2006., 22:12   #33
ako tražiš više kulturnih manifestacija, preporučam Stari Grad na na Hvaru
__________________
Ultimately we know deeply that the other side of every fear is a freedom
LuckyBamboo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2006., 01:17   #34
bija sam u sri lita u Starigradu i SRANJEEEEEEEEE.
Predosadno
Možda zato šta san bija samo3 dana, ali svejedno se nisam baš provea. Jedina prednost nad sućurjem je šta je Jelsa bliže
PreLud is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2006., 20:55   #35
Quote:
PreLud kaže:
bija sam u sri lita u Starigradu i SRANJEEEEEEEEE.
Predosadno
Možda zato šta san bija samo3 dana, ali svejedno se nisam baš provea. Jedina prednost nad sućurjem je šta je Jelsa bliže
jelsa je 10km od starigrada, a oko 50km od sučurja... kako je onda bliže? uglavnom navijam za jelsu, imam kuću tamo i obožavam hvar i jelsu
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2006., 21:17   #36
pa čitaj malo. napisa sam: prednost NAD SUĆURJEM kužiš.

meni je jelsa isto odlična. Imali smo tamo masu provoda.
Jedamput smo napravili nered u onom restoranu "Napoleon" (ja mislim da se tako zove), nas 5 pijanih, provocirali lovaša koji je reka "dajte mi najskuplje vino koje imate". Nato smo se svi okrenili put njega i počeli na njega bacat svakakve kuglice od kruha. ko pogodi u njegovu čašu s vinom dobije 3 boda

Kad je počea nešto srat ispleskali smo ga i izbacili vanka. Zamisli face ljudi koji su sidili s njim. Tada su neki ljudi nas izbacili van.

Daleko najjača stvar te večeri je bila kad smo izbačeni i stojimo vani, a prijatelj koji je staja postrani dok smo se mi mlatili (inače kleptoman i ovisnik o krađi), izvuka bocu tog njegovog "najskupljeg" vina. Umra sam od smija. Na kraju smo u nekoj slastičarni kupili burek, sili na klupicu u onom parku ispod kipa "Dubokoviću", žderali burek i zalili ga tim vinom. Nije bilo ništa posebno, bolje je ono iz konobe
PreLud is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2006., 22:03   #37
Sućuraj je totalna selendara odvojena od ostatka otoka 50km cestom koje je realna smrtna opasnost za sve kojom se njom voze.
Idelano za ljude koji po naseljenim mjestima ljetuju na način da pljuskaju ljude kad su u omjeru 5-1.
Tamo mogu bauljati bez da itko naleti na njih...
__________________
Legende nikad ne umiru!
Roose Bolton is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2006., 23:12   #38
.

Primitivizam
La Havre is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2006., 17:32   #39
Quote:
Roose Bolton kaže:
Sućuraj je totalna selendara odvojena od ostatka otoka 50km cestom koje je realna smrtna opasnost za sve kojom se njom voze.
Idelano za ljude koji po naseljenim mjestima ljetuju na način da pljuskaju ljude kad su u omjeru 5-1.
Tamo mogu bauljati bez da itko naleti na njih...
Potpisujem
Imaš na Hvaru puno boljih mjesta.
Meni je, osobno, najljepši dio otoka Hvara Gdinjske Vale.
Svaki put kad odem na Hvar, moram tamo otići bar dva puta na kupanje.
Odmoriš mozak 100 %
__________________
Bolje izgubiti trenutak u životu, nego izgubiti život u trenutku...

živi i pusti druge da žive ...
jaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2006., 22:03   #40
to da je odvojen i da je cesta loša je istina, ali da je tamo loše - e to je glupost
PreLud is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:04.