Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.10.2014., 00:38   #2921
Quote:
zuba-tac kaže: Pogledaj post
mnda, i još srkne kavu u ovoj maniri
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m1...f88xo2_250.gif

i izbaci me skroz iz takta...
eeej 77 nas ej na logici
znači da je nas bruoša 50~upisano, moguće i par manje jer čini mi se da je na jesenskom bilo otalo nešto mjesta....značid aih je barem 27 sa prošle godine što znači da je prolaznost na njenom šugavom premetu manja od pola...

dovoljno d apaničarim i hiperventiliram....
Erm... A gle, sama je rekla da ne pamti nijednu facu od ovih sa druge godine, što će reći da možda nisu dolazili na predavanja pa roknuli.
Kako god okrenemo, saznat ćemo, matematika je makar lagana, to se lako nauči i objasni
A sutra ćemo najbolje vidjeti kakva je kad krene s predavanjem...
Iznah Ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 00:51   #2922
Quote:
Iznah Ri kaže: Pogledaj post
Erm... A gle, sama je rekla da ne pamti nijednu facu od ovih sa druge godine, što će reći da možda nisu dolazili na predavanja pa roknuli.
Kako god okrenemo, saznat ćemo, matematika je makar lagana, to se lako nauči i objasni
A sutra ćemo najbolje vidjeti kakva je kad krene s predavanjem...
ak sma dobro shvatila Sušnik nam vodi vježbe,a predavanja će bit ponedjeljkom...?

i ne, matematika nije vima jednako lagana,uvaži da neki imaju serious issues sa brojevima u vidu diskalkulije iako su mejbi uzimali svakodnevne instrukcije kroz srednju i osnovnu i radili matišu etc
nisu svi jednaki, nekima zbilja treba duže, a neki, nažalost ne pokontaju

i smatram da je bilo nisko od nje prozvati studente/ice koji su ponavljači..ona je plačena da svima jednako rpedaje gradivo, bez iznimaka, ljubimaca, ljudi koje 'hejta' i koje je ejdnostavno odlučila jebati u mozak jer je iskompleksirana pa, eto, odluči širiti komplekse na sve druge....


my two cents, a sad odo crknit
zuba-tac is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 00:57   #2923
Loše si shvatila, predavanja su utorkom, makar bi trebala biti
Sutra u 14:15, predavanje logika. A vježbe ponedjeljkom i utorkom po grupama
Hmm, nisam ni insinuirao da je jednako lagana svima, stoji činjenica o tome što si rekla, ja samo kažem da je se može naučiti makar za 2 da hebe vuk vuka, ako nikako drugačije onda se skupiti par ljudi sa faksa i pitati za pomoć, nije ni to sramota
Yes, ali opet nije ih ni morala prozivati, bilo je očito to, pošto i sam znam da je upisna kvota bila 50, a tamo je bilo nas 70, logično da su neki pali, ali to je manje bitno, sada ako ona njih ne voli ili što već, ja bi se više zabrinuo ako će biti takva i prema nama, jer smo onda najeeeeeebali...
Iznah Ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 21:34   #2924
Ljudi, može pitanje? Di se nabavljaju knjige, za filozofski općenito? Jer ništa od navedene literature nema u antikvarijatima ili knjižarama. :/
flamma7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 21:50   #2925
Quote:
flamma7 kaže: Pogledaj post
Ljudi, može pitanje? Di se nabavljaju knjige, za filozofski općenito? Jer ništa od navedene literature nema u antikvarijatima ili knjižarama. :/
Posuđuju se u knjižnici.
MadLukeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 21:56   #2926
Quote:
MadLukeM kaže: Pogledaj post
Posuđuju se u knjižnici.
Samo sam čekala neki takav odgovor, znam to, nisam maloumna. Ali me zanima može li se igdje kupiti određena knjiga za koju smatram da će mi trebati i za naredne godine? Pa da budem slobodna u podcrtavanju, dopisivanju i sl. Posudila sam knjigu u knjižnici, ali je toliko podcrtana, išarana i dopisana da se ni Bog ne bi snašao pa mi se takvo što ni ne isplati kopirati.
flamma7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 22:02   #2927
Sve se može kupiti na internetu
Iznah Ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2014., 00:19   #2928
Ej, bok. Nova sam tu i trebam pomoc. Ove godine zavrsila sam gradevinsku, i polozila maturu. No i ocjene iz srednje i vise razine hrv i eng na maturi su trojke, a matisa(niza)- dvojka. Zelja mi je bila upisati kulturologiju ali nisam uspjela pa sam odlucila pauzirati godinu i pripremiti maturu bolje druge godine, te ponovno polagati obavezne predmete, ali i povijest na drzavnoj maturi.

Znam da ne mozete znati jer sve ovisi o navali i mojem rezultatu mature, ali postoji li sansa da druge godine uspijem upisati kulturologiju usprkos razocaravajucim ocjenama iz srednje??

Iiii. Ako neki brucos ili stariji student moze napisati dojmove ovog studija bila bi mu jako zahvalnaaa ☺
Iako sam i citala neke stare postove teme haha

Hvala punoooo
lau95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2014., 08:27   #2929
Quote:
lau95 kaže: Pogledaj post
Ej, bok. Nova sam tu i trebam pomoc. Ove godine zavrsila sam gradevinsku, i polozila maturu. No i ocjene iz srednje i vise razine hrv i eng na maturi su trojke, a matisa(niza)- dvojka. Zelja mi je bila upisati kulturologiju ali nisam uspjela pa sam odlucila pauzirati godinu i pripremiti maturu bolje druge godine, te ponovno polagati obavezne predmete, ali i povijest na drzavnoj maturi.

Znam da ne mozete znati jer sve ovisi o navali i mojem rezultatu mature, ali postoji li sansa da druge godine uspijem upisati kulturologiju usprkos razocaravajucim ocjenama iz srednje??

Iiii. Ako neki brucos ili stariji student moze napisati dojmove ovog studija bila bi mu jako zahvalnaaa ☺
Iako sam i citala neke stare postove teme haha

Hvala punoooo


samo za usporedbu što se tiče upisa, iako nema veze s kulturologijom

ja sam s prosjekom iz srednje 3,52 uspio upisati anglistiku

rasturio sam državnu maturu i prijemni
cirio is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2014., 01:09   #2930
Ljudi kod Logike je bitna samo jedna stvar, a to je da dogurate do završnog. Znam da je ove godine na jesenskom roku puštala najveće budale koji nisu znali razliku između veznika "i" te "ili". I to najvjerojatnije jer je vidjela koliko će imati ljudi ove godine. U glavnom vježbajte redovito i nećete imati problema. Neki su roknuli drugi kolokvij i vježbali i vježbali i vježbali s dobrim instruktorom (čitaj: mene) i razvalile na drugom i s preko 70%. tako da se može samo treba vježbat ili imat nekog tko će vam objasniti.
Melquiades Gama is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2014., 05:10   #2931
dobar savjet ^^
a reci mi, na prvom kolokviju kod sušnika, na šta stavlja naglasak?
vjerujem da na vennove i venn-eulerove?
zuba-tac is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2014., 00:12   #2932
Quote:
zuba-tac kaže: Pogledaj post
dobar savjet ^^
a reci mi, na prvom kolokviju kod sušnika, na šta stavlja naglasak?
vjerujem da na vennove i venn-eulerove?
Dva zadatka su ti s diagramiranjem argumenta, dva zadatka su ti s vennovim diagramima i jedan ti je s logičkim pogreškama.
Ako venna izvježbaš "by heart" kako bi Englezi rekli imaš siguran prolaz. Jer svaki zadatak nosi 20 bodova (5*20=100).
Melquiades Gama is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2014., 01:06   #2933
Dakle ne bi trebalo biti TOLIKO teško proći... We'll see...
Iznah Ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 00:56   #2934
A čuj, vježbaj i neće biti problema. ALi ne dva dana pred ispit nego kroz duži period.
Melquiades Gama is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2015., 20:41   #2935
Pozdrav,zanima me studij eng jezika i knjizevnosti,ostane li ikad mjesta na jesenskom roku,i kakav je prijemni tezak jako,ili?
Tino17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2015., 21:03   #2936
Quote:
Tino17 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,zanima me studij eng jezika i knjizevnosti,ostane li ikad mjesta na jesenskom roku,i kakav je prijemni tezak jako,ili?
ne ostane

težak je

cirio is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2015., 10:50   #2937
Bok svima, ove godine trebala bih upisati neki fakultet. Želim upisati nešto što volim jer smatram da će mi taj fakultet biti lakši. Jedino što volim i što me zanima je engleski jezik, iako i volim pomagati prijateljima u problemu, saslušati ih i savjetovati, prijateljice kažu da sam u tome dobra, no od psihologije sam odustala jer mislim da je teška za mene. Trenutno razmišljam o Engleskom jeziku i književnosti, no ne znam baš puno o tom fakultetu. Ne znam da li će biti pretežak za mene. Ako ima netko na tom fakultetu ili nešto zna o njemu pomagajte i pišite mi o njemu.
Winter girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2015., 13:25   #2938
Cool

Quote:
cirio kaže: Pogledaj post
ne ostane

težak je

Zahvaljujem na informacijama potrudit cu se da upadnem ide me jako eng jezik i zanima sve vezano uz njega,samo sta nisam bas blizu Rijeke....
Tino17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2015., 13:27   #2939
Quote:
Tino17 kaže: Pogledaj post
Zahvaljujem na informacijama potrudit cu se da upadnem ide me jako eng jezik i zanima sve vezano uz njega,samo sta nisam bas blizu Rijeke....
nadam se da te isto tako jako zanima i književnost

imaš pp
cirio is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2015., 19:56   #2940
Politehnika

Ima tko ovdje da studirala politehniku,svida mi se studij i ima puno raznih tehnickih elemenata,ali vidim da primaju 30 je li bila velika potraznja za ovaj studij sada preko ljeta i da li je ostalo mjesta za jesenski rok?
Tino17 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:30.